Thomas Tuchel

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Thomas Tuchel

#41 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szerintetek 1-10-es skálán mennyire szúrja magát herén Werner, ha Tuchelt odaviszik a Lipcséhez? :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Thomas Tuchel

#42 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Tuchel korábbi klubjainál is általában megromlott a viszonya a vezetőséggel/játékosokkal. Csak akkor miért lett idehozva ez a szerencsétlen Aubameyang 5 nappal ezelőtt? Broja simán jobb nála. A többi igazolás legalább edzőtől függetlenül használható játékos.

antimaci
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Thomas Tuchel

#43 Hozzászólás Szerző: antimaci »

:shock: :shock: :shock: Ez most elég nagy hidegzuhanyként ért, annak ellenére, hogy egy okádék a mutatott játék hetek& hónapok óta! Pont az ellenkezője fogalmazódott meg bennem, le mertem volna fogadni, hogy ezt így még szeptember 6-án nem "meri" a vezetőség meglépni.
De hát tényleg, gyakorlatilag semmi nem működött...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára antimaci 2022. szeptember 7., szerda 14:35-kor.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Thomas Tuchel

#44 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Huuugh azért ez kemény, de tegnap a meccs alatt már ezt feszegettük. Ezért pedig Boehly-nek tisztelet, úgy látszik nála sincs pardon. Egyébként viheti Auba-t is.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Thomas Tuchel

#45 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pityee írta: 2022. szeptember 7., szerda 13:11 Tuchel’s ideas were no longer transmitting. He’d stopped getting through. It probably didn’t help that some of the players had been talking about his private life, and how he had a younger girlfriend as his marriage fell apart.

[@MiguelDelaney]

Szivárognak itt-ott infók.
huh ez a kirúgás nagyon meglepett, sajnálom Tuchelt, hatalmas köszönet neki is a bajnokok ligája győzelem miatt, örök élmény, de sajnos látszódott hogy valami nem oké , az hogy a 20x játékosból kezdve a kapustól a védőkön át a kp - csatárig senki de tényleg senki nincs formában , se helyezkedni se labdába rúgni semmit se tud senki az már tényleg edzői hiba- öltöző elvesztése és innen nincs vissszaút

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Thomas Tuchel

#46 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ábra öröksége tovább él. Egész nap nem volt időm olvasni, idén ez a legnagyobb "aztakurva" számomra.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Thomas Tuchel

#47 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tuchel’s ideas were no longer transmitting. He’d stopped getting through. It probably didn’t help that some of the players had been talking about his private life, and how he had a younger girlfriend as his marriage fell apart.

[@MiguelDelaney]

Szivárognak itt-ott infók.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
tegwol
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009. január 5., hétfő 17:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Gyömöre

Re: Thomas Tuchel

#48 Hozzászólás Szerző: tegwol »


Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Thomas Tuchel

#49 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2022. szeptember 7., szerda 12:13
Cappy írta: 2022. szeptember 7., szerda 12:06
Kivetel leszek, de Mourinhonak is orulnek. Miota a Romaba van azota tudott valtoztatni, kulonbozo rendszerekben jatszik a csapata.
Pont ezen gondolkodtam :D ilyen védelemmel újra leszopathatja Európát
Srácok ne szórakozzunk már :D Ha JM harmadjára is visszajönne bohócot csinálni magából, akkor megeszem a cipőmet. Ennyire talán még ő se elvetemült. Nagyon jó helye van neki Romában.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#50 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Cappy írta: 2022. szeptember 7., szerda 12:06
Kivetel leszek, de Mourinhonak is orulnek. Miota a Romaba van azota tudott valtoztatni, kulonbozo rendszerekben jatszik a csapata.
Pont ezen gondolkodtam :D ilyen védelemmel újra leszopathatja Európát

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Thomas Tuchel

#51 Hozzászólás Szerző: focimark »

Vegigvittunk egy atigazolasi szezont, ugy hogy Tuchel embereit hoztuk, erre ra par napra kibasszak? Hol ebben a logika? Ahh teljesen levagyok dobbenve, azthittem lesz ideje valtoztatni a dolgokon... Nem fogunk tudni nala jobb edzot talalni de meg hasonlot is nehez.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Thomas Tuchel

#52 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

BlueBlood1993 írta: 2022. szeptember 7., szerda 11:52 Amiket meg felsoroltál, az olyan kifogás halmaz, ami működik ideig óráig, de még mindig azt tudom felhozni példának, hogy engem is kirúgnak, ha nem hozom az elvárt szintet/eredményeket, nincs az, hogy 1 éve még jól dolgoztam és maradhatok.
Focit szerintem felesleges összehasonlítani egy civil munkával. Nem azt vitatom, hogy nem voltak hibái TT-nek, de ki tudja, lehet októberre meg megint összeállt volna a csapat. Sosem fog kiderülni.
Az viszont tuti, hogy a következő edzőnek valószínűleg más elképzelései lesznek, lehet a keret 20 százalékával nem fog számolni, és jövőre kezdődik újra a csapatépítés, majd 2 év múlva megint a következővel. Szerintem ezért lett volna hasznosabb egy ilyen tulajdonosi politika. Ezért hoztam fel pont a Cityt és a Liverpoolt, az elmúlt évek azt mutatják, így jobb eséllyel lehet bajnokságot nyerni.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Thomas Tuchel

#53 Hozzászólás Szerző: focimark »

Wtf? Ezt nem hiszem el, voltak bajaim a palival, de wtf? Most ez nagyon meglepett. Nem orulok.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Thomas Tuchel

#54 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Hat marha szomoru vagyok, hogy el lett kuldve, akarmekkora foshalmaz volt a jatekunk az utobbi honapokban 1-2 meccs kivetelevel.

Potternek orulnek, ha at tudja ultetni ezekbe a fejekbe azt a mentalitast amit brightonba sikerult.

Kivetel leszek, de Mourinhonak is orulnek. Miota a Romaba van azota tudott valtoztatni, kulonbozo rendszerekben jatszik a csapata.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#55 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szabi írta: 2022. szeptember 7., szerda 11:59
James Lee írta: 2022. szeptember 7., szerda 11:48 Nincs rajtam Tucheles szemellenző és jogosak a kritikák, csak próbálom meglátni az embert is a melegítő alatt. Szerintem egész egyszerűen összeroppant a nyomás alatt, amit a háborúnak, a megszűnés fenyegetésének, a tulajdonosváltásnak, az új gárda balfaszkodásának, a sportigazgató hiányának, a soha nem tapasztalt távozási hullámnak, és még sorolhatnám, minek lehet betudni, nem beszélve a magánéleti problémáról.
Tudom, ezen a szinten nem kifogásokat kell keresni, hanem eredményeket kell felmutatni, pláne, ha akárhogy is nézzük, egy ilyen klub megvásárlása befektetés. De ilyen körülmények között se az egekig magasztalt Klopp, se a kopasz nem tudott volna rendesen dolgozni. Igazságtalan és méltatlan az egész történet.
Amazing24 írta: 2022. szeptember 7., szerda 11:43 Graham Potter, Mauricio Pochettino,Jose Mourinho and Zinedine Zidane are among the early contenders - Independent
Ezeket az opciókat pedig kikérem magamnak. Zidane amúgy is a franciákat fogja átvenni. Mindenesetre aki jártasabb Potter munkájában, írhatna róla pár sort majd az Edzőkérdés témában Tedescoval együtt.
Tavaly novemberben még egyik kifogás sem volt jelen, mégis hasonlóan festett a csapat és a mutatott játék képe. Valahogy bevergődtünk a BL-be tavasszal, sokszor utolsó perces gólokkal szállítva a sikert. És egyébként bárki bármit mond, hogy az előszezon nem számít, ha ott már eredményektől függetlenül láthatóak a gondok, az sosem jelent jót egy szezonra nézve. Idén sem volt ez másképp, ahogy korábban JM-nél vagy Conténál sem.

Ha Boehly itt lenne már egy éve, ezen a kirúgason most senki nem lepődne meg. A sok léhűtő újságíró fülébe sem jutott semmi a dologról, szóval egyrészt ilyen nyomásnak sem volt kitéve TT, másrészt valóban impact dolog lehetett a menesztés.
Ebben igazad van. Nekem az az álláspontom, hogy az említett gödörből kimászott volna a csapat, amit megint a foshullám sodort el. De kár is ezen gondolkozni, attól még csalódott vagyok.
Abban is egyetértek, hogy valószínűleg azonnali hatállyal rúgták ki, ki tudja mit művelt az öltözőben a meccs után vagy a nagyfőnök szőnyegén. Baromi kíváncsi lennék rá, de arra, hogy a tényleges háttérben zajló dolgok kiderüljenek, még sokat kell várni.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Thomas Tuchel

#56 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ennel jobb hirrel nem is kezdodhetett volna a nap. Vegre!

Az elso fel szezonja - talan meg az ujdonsag ereje miatt? - szenzacios es bizakodasra okot ado volt, hogy ebbol valami nagyon nagy dolog kisulhet (bar a BL gyozelem is nyilvan az volt, de en itt tartos, fel-egy evtizedig tarto dominanciara es karakteres jatekra gondolok - ld. ManCity, Liverpool). Nem orultem a kinevezeskor (foleg Lampard elkuldese miatt), de par honap utan mar ugy gondoltam, hogy jokorat tevedtem vele kapcsolatban.
Aztan a tavalyi ideny meg az ideibol eddig lement par het bebizonyitotta, hogy nem: csak visszafele tortent fejlodes, pedig tavaly a bajnoki cimert kellett volna harcban lenni, meg ha nem is megnyerni, mert nyilvan az elobb emlitett ket csapat joval elorebb tart. De kozunk nem volt hozzajuk, jatekban foleg.

Minden adott volt neki, igeretes es oriasi tehetsegekbol allo keret, semmit se sikerult kihoznia belole, sot, elherdalta (Lukaku, Werner?...). Parizs utan bukas megint.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Thomas Tuchel

#57 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

BlueBlood1993 írta: 2022. szeptember 7., szerda 11:47
andrewm93 írta: 2022. szeptember 7., szerda 11:33 Kár volt kirúgni, ugyanezt éreztem Contenál is. Senkinek nem adunk elég időt. Tegnapi meccset sajna nem láttam, de arról nem TT tehet, hogy tavaly dobbantott két középhátvéd a csapatból, idén pedig a középpályások szoros harcban vannak a szezon legszarabbja címért, az újak meg még nem épültek be a csapatba. Egyszer megpróbálhatnánk valakinek adni több időt, Arsenalnál úgy tűnik lassacskán kezd megtérülni a türelem. Kíváncsi vagyok ki lesz a következő 2 évre érkező edző. Lassan olyanok leszünk, mint a PSG, épeszű menedzser nem fog jönni.
De érted, ilyen tényleg nincs, hogy egyszerre ennyi ótvar teljesítmény van, sajnos ez ilyenkor már az edző sara. Hogy öltöző vesztés, rossz taktika, motiváció meg nem adás, az már ilyen téren mindegy.

Az Arsenal pedig nem a Chelsea, itt nagyobbak az elvárások, és elmebeteg pénzt költüttünk.


Nem tudom ki írta, hogy a keret most hirtelen top 4 meg minden, eddig meg nem. Eddig is top 4-be kellett érni ezzel a kerettel, vannak hiányosságok, de rengeteg jó játékos is, néhány tényleg kerékkötőt (Zijes, Puli, hátrapassz) kivéve ezekben a játékosokban sokkal több van.
Arsenal-Chelsea, jelenleg nagyjából egy szinten van a két csapat, a politikájuk sokkal szimpibb nekem mindenesetre.
Lement 6 forduló a PL-ben, ez alapján még semmit nem lehet mondani szerintem. Ennyi erővel akkor most nagyon sok fasza játékost vehetne a Brighton, ott vannak a 4. helyen, 1 ponttal lemaradva az Arsenaltol. Legalább a decembert meg lehetett volna várni. Mindenesetre kíváncsi vagyok, lesz-e olyan jobb kvalitású edző, aki be meri vállalni a csapatot. Pocettinoval is már úgy vagyok, mint amikor a celeb világban hallom, hogy xy megcsalja a barátnőjét, aki előtte az éppen aktuális való világ győztes, Pumped Gabó, meg még a Jóisten tudja, ki alatt feküdt, de egy biztos, hosszú távon itt sem fog maradni, a következő adódó alkalommal megy a következő aspiráns alá.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Thomas Tuchel

#58 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Tartok tole, hogy Pochettino lesz ebbol vegul, nagyot megy a mediaba. En nem igazan orulnek az argentinnak, ti?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Thomas Tuchel

#59 Hozzászólás Szerző: Szabi »

James Lee írta: 2022. szeptember 7., szerda 11:48 Nincs rajtam Tucheles szemellenző és jogosak a kritikák, csak próbálom meglátni az embert is a melegítő alatt. Szerintem egész egyszerűen összeroppant a nyomás alatt, amit a háborúnak, a megszűnés fenyegetésének, a tulajdonosváltásnak, az új gárda balfaszkodásának, a sportigazgató hiányának, a soha nem tapasztalt távozási hullámnak, és még sorolhatnám, minek lehet betudni, nem beszélve a magánéleti problémáról.
Tudom, ezen a szinten nem kifogásokat kell keresni, hanem eredményeket kell felmutatni, pláne, ha akárhogy is nézzük, egy ilyen klub megvásárlása befektetés. De ilyen körülmények között se az egekig magasztalt Klopp, se a kopasz nem tudott volna rendesen dolgozni. Igazságtalan és méltatlan az egész történet.
Amazing24 írta: 2022. szeptember 7., szerda 11:43 Graham Potter, Mauricio Pochettino,Jose Mourinho and Zinedine Zidane are among the early contenders - Independent
Ezeket az opciókat pedig kikérem magamnak. Zidane amúgy is a franciákat fogja átvenni. Mindenesetre aki jártasabb Potter munkájában, írhatna róla pár sort majd az Edzőkérdés témában Tedescoval együtt.
Tavaly novemberben még egyik kifogás sem volt jelen, mégis hasonlóan festett a csapat és a mutatott játék képe. Valahogy bevergődtünk a BL-be tavasszal, sokszor utolsó perces gólokkal szállítva a sikert. És egyébként bárki bármit mond, hogy az előszezon nem számít, ha ott már eredményektől függetlenül láthatóak a gondok, az sosem jelent jót egy szezonra nézve. Idén sem volt ez másképp, ahogy korábban JM-nél vagy Conténál sem.

Ha Boehly itt lenne már egy éve, ezen a kirúgason most senki nem lepődne meg. A sok léhűtő újságíró fülébe sem jutott semmi a dologról, szóval egyrészt ilyen nyomásnak sem volt kitéve TT, másrészt valóban impact dolog lehetett a menesztés.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Thomas Tuchel

#60 Hozzászólás Szerző: Traxver »

zs198 írta: 2022. szeptember 7., szerda 11:47 Akkor így Lőw Zsocának is reszeltek??
Tuti

Lezárt