Thomas Tuchel

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Thomas Tuchel

#181 Hozzászólás Szerző: focimark »

Egy cdm mindenképp kellene a nyáron, Rice vagy Ndidi féle magas erős játékos, mert a középpályánk átjáróház, konkrétan nincs is középpályás védekezésünk, szerintem tegnap is ez volt az egyik legnagyobb baj, meg a Real ellen is. Az már más kérdés, hogy Sarr-Christensen páros Maguire szinten tolta, de nem csak ez volt a probléma szerintem.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3463
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Thomas Tuchel

#182 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bubi írta: 2022. április 21., csütörtök 11:32 Werner tényleg feljavult és ennek az utóbbi 2 év után kell örülni és lehetőséget adni neki, de még nem mondhatjuk, hogy megérte volna az árát.

Ha az uccsó pár meccsen jól megy neki és kapnánk érte egy 50-60 milliós ajánlatot én azonnal eladnám.
Az a baj hogy ha eladjuk ki lesz itt? Így sincs szelsőnk, de őszintén szólva értékelhető játékosunk sem nagyon. Én biztos nem adnám el azt, akinek megy a szekér ez alatt a szégyen alatt ami a jelenlegi "játèkunk".

Nagyon remélem, hogy Tuchel végre értelmes kezdőt küld ki (Mendy-James-Chalobah-Silva-Rudiger-Alonso-RLC-Kova-Mount-Werner-Havertz, de akár Kepat is megnézném), mert ha elbukjuk a 4. helyet, akkor onnantól nem leszünk tényező az átigazolási piacon sem és az egyre erősödő PL-ben sem.

Nem is a 2-4 bosszant a legjobban, hanem hogy miért ezt az ótvar kezdőt kellett pályára küldeni, mégis hova tartalékolunk, a felkészülési szezonra? :lol:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Thomas Tuchel

#183 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Werner tényleg feljavult és ennek az utóbbi 2 év után kell örülni és lehetőséget adni neki, de még nem mondhatjuk, hogy megérte volna az árát.

Ha az uccsó pár meccsen jól megy neki és kapnánk érte egy 50-60 milliós ajánlatot én azonnal eladnám.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3463
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Thomas Tuchel

#184 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Ha jó meccsek után éltetjük, most vegyük egy kicsit elő...

-Minek játszik ez a semmirekellő hálátlan dán puhapöcs, amikor egyrészt egy kalap szar, másrészt úgyis eligazol? Megjegyzem az ő helyében nagyon összekapnám magam a szezon hátralevő részére, mert én így a bőrszalonna helyében fix nem vinném el, ez megye 2 szint, amit művel...mikor lesz végre Silva helyett valakink?
-A balga belga játszatását egy fokkal jobban megértem, mert érte legalább pénzt látunk, de lassan ez a top 4-be fog kerülni, ami sokkal nagyobb anyagi és presztízs bukta lesz...gyakorlatilag fix 10 emberrel kezdünk.
-James Vini ellen játszatása tök jó volt, de az akkor kellett és kész. Most miért rakjuk ki a futni nem tudó Azpit szélre? Érdekes módon miután a 3. gól után kiment James a szélre, feljavult a játékunk (csak akkor már beállt bekkelni a szarzi).
-Kanté sürgősen kapjon pár hét pihenőt, egy egyeneset nem tud a labdába rúgni még is folyamatosan kezd.
-Chaloban miért nem kap esélyt? Volt pár gyengébb meccse, de amit a dán művel, azt látatlanban felülmúlja...

Azért 2 pozitívum:

-Werner nagyon feljavult, isten ments, hogy elengedjük.
-RLC tudja azt, mint Jorginho (labdabiztos), de tud cselezni és előre passzolni is (sajnos lőni nem), ő mindenképp pozitívum. RLC-Kova jelenleg akiknek kéne kezdenie.

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Thomas Tuchel

#185 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Traxver írta: 2022. április 18., hétfő 7:28
Anti írta: 2022. április 17., vasárnap 22:20 Már csak nyerje meg
jó lenne, mert az utolsó 4 kupa döntőket elveszítettük Anglián belül
Azt is hozzá kell tenni, hogy néhány botrányos játékvezetés mellett történt.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Thomas Tuchel

#186 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Anti írta: 2022. április 17., vasárnap 22:20 Már csak nyerje meg
jó lenne, mert az utolsó 4 kupa döntőket elveszítettük Anglián belül

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2263
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Thomas Tuchel

#187 Hozzászólás Szerző: Anti »

Már csak nyerje meg
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4763
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Thomas Tuchel

#188 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2022. április 17., vasárnap 20:58 A májusi FA kupa döntő lesz Thomas Tuchel HATODIK döntője a klubbal!

Hihetetlen...
Másfél éven belül :shock: Agyabeteg :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Thomas Tuchel

#189 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A májusi FA kupa döntő lesz Thomas Tuchel HATODIK döntője a klubbal!

Hihetetlen...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#190 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Olvastatok valamit Tuchel meccs utáni reakciójával kapcsolatban? Elvileg nagy fejmosást tartott, de magát is hibáztatta, hogy így álltak fel az első félidőben.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3430
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Thomas Tuchel

#191 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ezért kéne a jelenlegi problémákat időben foltozgatni. Minél jobban nyújtjuk a rétestésztát annal nagyobb lesz a baj.
A tulajdonos váltást kell hamar lezongorázni, nyilván tudom, ez nem csak annyi, hogy aláírnak egy papirt, hogy kié a Chelsea Fc.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 714
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Thomas Tuchel

#192 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Hihetetlen, hogy mikor már ennyire klappolt minden (játékosok/edző/board egyben volt), egy csapásra zúdult ránk a fostenger.
Kezdve Lukaku interjú, tulajváltás, klub szankciók, Tuchel magánélete.....nem tudom még mi a csoda jöhet, de ez az egész vagy megerősíti a klubot, vagy szétesik és megint évek, mire helyre jön minden.

Bandi
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Thomas Tuchel

#193 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Reméljük gyorsan összejön valami fiatal menyecskével aztán boldogság lesz megint :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3430
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Thomas Tuchel

#194 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Tokmindegy. Tuchel intelligens edzo, kulon tudja valasztani a munkat es a maganeletet ebben biztos vagyok. Persze lehetnek stresszesebb napok, de kitartast kivanok neki.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Thomas Tuchel

#195 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2022. április 5., kedd 10:52 https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... sea-valas/

Nem tudom mennyire hiteles, majd Ti megmondjátok.
En ugy tudom ez valós hír, a legtobb hiteles chelseas oldal/profil is megosztotta.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Thomas Tuchel

#196 Hozzászólás Szerző: Bubi »

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... sea-valas/

Nem tudom mennyire hiteles, majd Ti megmondjátok.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#197 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

James Lee írta: 2022. március 19., szombat 12:15 Sőt, több helyen olvastam már azt is, hogy maga Tuchel erősítette meg az ellenkezőjét, ráadásul a tőle megszokott frappáns stílusban :D
A tegnapi sajtótájékoztatón kérdezték, tőle mi a reakciója a pletykákra, ő meg mondta, hogy semmi reakció, az aktuális munkája minden szempontból megfelel es kielégíti, nem keres mást.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#198 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Sőt, több helyen olvastam már azt is, hogy maga Tuchel erősítette meg az ellenkezőjét, ráadásul a tőle megszokott frappáns stílusban :D

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Thomas Tuchel

#199 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Köszi srácok, máris megnyugodtam egy kicsit. Remélem így is marad :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#200 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Apinho írta: 2022. március 18., péntek 13:58 Én komolyan sírva fakadok attól, amit a napokban hallottam, hogy Tuchelt kinézte magának a tehenészet (mu). Ezt tetézi a mai hír, hogy még a bajnokság vége előtt bejelenthetik. A kialakult bizonytalan helyzet miatt váltana. Nem akarom elhinni :evil: Remélem nem így lesz, és marad.
Romano is lehozta, hogy kamu.

Lezárt