Thomas Tuchel

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Pityee
Kedvenc játékos: Azpi - Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Terry - Lampard

Re: Thomas Tuchel

#121 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2021. május 17., hétfő 12:18 Conte és Lampard tavozasa óta én személy szerint nagy ívben leszarom ki az edző. Nincs pótolhatatlan ember, nem volt és nem is lesz soha.
Érzelmi alapon már rég nem vonzó a klub, szakmai szempontból pedig süllyedünk lefelé. Ez köszönhető a jó pár éve nyeretlen sorozatoknak, az évenkénti edző keringőnek, a semmirekellő Chelsea szurkolóknak akiknek egy hangjuk nincs a stadionban és még sorohatnám.
Leszarom, csak nyerjünk. Belőlem ezt hozta ki a klub a sok évnyi szellemi amortizáció eredményeként.
Amennyiben ennyi év után a BL döntőben sem teszik oda majd magukat a szurkolóink, akkor elmehetnek tényleg a picsába. Anno Münchenben azért rendesen odatették magukat a mieink.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Dízel
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

#122 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Conte és Lampard tavozasa óta én személy szerint nagy ívben leszarom ki az edző. Nincs pótolhatatlan ember, nem volt és nem is lesz soha.
Érzelmi alapon már rég nem vonzó a klub, szakmai szempontból pedig süllyedünk lefelé. Ez köszönhető a jó pár éve nyeretlen sorozatoknak, az évenkénti edző keringőnek, a semmirekellő Chelsea szurkolóknak akiknek egy hangjuk nincs a stadionban és még sorohatnám.
Leszarom, csak nyerjünk. Belőlem ezt hozta ki a klub a sok évnyi szellemi amortizáció eredményeként.

kecske01
Kedvenc játékos: Gilmour
Kedvenc exjátékos: Fabregas

#123 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Na ezutan lehet en is ket lepessel hatrebbrol kovetnem a klubbot. Ha nem lesz Top4 az csak is kizarolag Lampardnak koszonheto.

Miota Tuchel van a city utan mi gyujtottuk a legtobb pontot a bajnoksagban.

Pityee
Kedvenc játékos: Azpi - Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Terry - Lampard

#124 Hozzászólás Szerző: Pityee »

broduer írta: 2021. május 17., hétfő 10:39
Amazing24 írta: 2021. május 17., hétfő 10:32 Csupán érdekességként osztom meg veletek, azt a marhaságot, (legalábbis remélem) hogy a médiába felröppentek olyan hírek, hogy Tuchelt a szezon végén meneszthetik, ha a TOP4 és a BL sem lenne meg.
Teljes mértékben hihetetlennek tűnik, még Abramovich sem ennyire türelmetlen.
Hát takarodhat is akkor a k*rva anyját! Viccet félre téve, ezek után tényleg mindenki rajtunk röhögne. Meg ki akarna idejönni így? Bár mér így sem szívesen jönnek szerintem a nagy nevek.
Pedig sajnos ez nem egy elrugaszkodott ötlet, ismerve az itteni klubvezetést, így lehet mennyből a pokolba jutni. Amennyiben 3-ból 0-ára (Top4, FA kupa, BL) zárja az idényt Tuchel papa, sajnos előfordulhat hogy elköszönnek tőle.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Pilgrim

#125 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

broduer írta: 2021. május 17., hétfő 10:39
Amazing24 írta: 2021. május 17., hétfő 10:32 Csupán érdekességként osztom meg veletek, azt a marhaságot, (legalábbis remélem) hogy a médiába felröppentek olyan hírek, hogy Tuchelt a szezon végén meneszthetik, ha a TOP4 és a BL sem lenne meg.
Hát takarodhat is akkor a k*rva anyját! Viccet félre téve, ezek után tényleg mindenki rajtunk röhögne. Meg ki akarna idejönni így? Bár mér így sem szívesen jönnek szerintem a nagy nevek.
Lehet valosagalapja pedig. Lampardot is egy szo nelkul kiraktak. Nalunk az edzo csak egy targy. Vicces, hogy 2 hete meg a szerzodeshosszabbitasarol pletykaltak.

broduer
Kedvenc játékos: petr cech

#126 Hozzászólás Szerző: broduer »

Amazing24
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

#127 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Csupán érdekességként osztom meg veletek, azt a marhaságot, (legalábbis remélem) hogy a médiába felröppentek olyan hírek, hogy Tuchelt a szezon végén meneszthetik, ha a TOP4 és a BL sem lenne meg.

Dante
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

#128 Hozzászólás Szerző: Dante »

James a sebessége miatt volt CB. Nem volt vele semmi gond, sőt, az egyik legjobbunk volt. Ritkán használnak már emberfogasos védekezést, de Vardy ellen ez tökéletesen működött.

A gond az, hogy többször is csődöt mondott már a szisztéma és nincs B terve Tuchelnek. Alonso és Jorginho nem volt rossz tegnap, de egy döntőben nem engedheti meg senki, hogy 11-ből 5-6 ember bójaként funkcionál.

Ez a csatár nélküli játék is borzalom, ahogy az is, hogy szezonban 4-5 gólt szerző emberektől várjuk a csodát.

trueblue11

#129 Hozzászólás Szerző: trueblue11 »

Pilgrim írta: 2021. május 16., vasárnap 17:10 Tuchel kapja az ivet rendesen a median keresztul. Eddig hos volt, most antihos. Most eppen Joe Cole szurt oda neki a BT-n. Amugy igaza van Colenak, Jorginhot el kell felejteni, mert ekkora alibi csocselek jatekos meg nem viselt Chelsea mezt.
Ahogy szokott lenni, csak két fajta eset lehetséges a média szemüvegén keresztül: valaki a legjobb vagy a legszarabb, középút nincs. Ha csak egy picit kevesebb balszerencsénk van, akkor ezt a meccset behúzzuk és már a Tuchel-magic lenne a vezető cikk a Sky Sportson. (Bár be kell valljam, azért azt én sem tartottam jó húzásnak, hogy egy FA-kupa döntőn kell kipróbálni Jamest CB-ként.)

Jorginho upgradelését / versenyeztetését támogatom, a double sixben vagyunk mélységben kevesek, Kova kiválásával meg is szűntek a variációs lehetőségeink.

fst200
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

#130 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Esélyesként és úgy hogy előtte a cityt és a Realt vertük mindenki másra számított

Pilgrim

#131 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Tuchel kapja az ivet rendesen a median keresztul. Eddig hos volt, most antihos. Most eppen Joe Cole szurt oda neki a BT-n. Amugy igaza van Colenak, Jorginhot el kell felejteni, mert ekkora alibi csocselek jatekos meg nem viselt Chelsea mezt.

fst200
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

#132 Hozzászólás Szerző: fst200 »

James Lee írta: 2021. május 13., csütörtök 9:43 Ez a meccs egyéni hibákon ment el. Semmi köze nem volt a felborított kezdőhöz szerintem.
plusz ilyen tömörülő védelem ellen muszáj egy jó befejező csatárnak a pályán lennie, Havertz ilyenkor elnyomják, sajnálom hogy Zsiru nem állt be előbb ( vagy nem kezdett Abraham :) )

broduer
Kedvenc játékos: petr cech

#133 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta: 2021. május 13., csütörtök 9:54
kecske01 írta: 2021. május 13., csütörtök 9:47 Pont meccs elott olvastam, hogy Jorginhoval hosszabbitani tervezunk. :D
Idén Lampard és Tuchel alatt is jól teljesít, a hibáival együtt is. Minden játékosunk követ el időnként olyan hibákat, amik miatt gólt kapunk. Jorginhon látszott tegnap, hogy mennyire megviselte a hibája, és a 80+ percben is erőn felül támadta az ellenfél 16osánál a labdás játékost. Az utolsó percben ráöklözött egy labdát a kapus, ott minden átjött a reakciójából.

Engem meggyőzött, adnék neki új szerződést - bár hozzáteszem, nem feltétlenül számítanék rá kezdőként.
Én is látom a hozzáállását, valószínűleg jó srác, nem véletlen lett csk helyettes. Viszont ebbe a bajnokságba egyszerűen kevés. Olaszban, ahol sok idő van a labda megjátszására, egy korrekt és megbízható középpályás lenne, de nálunk jelentősen több a játékának a negatív hozadéka a pozitívnál. Szóval szerintem távoznia kellene, a helyére pedig venni egy jó ütköző játékost, aki tud átlőni/ előre felé is osztogatni.

Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

#134 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Tegnap egyszerre volt kezdőben a keret két legszarabb játékosa (Zouma és Jorginho), össze is hozták a minimum egy, de inkább három pontunkba kerülő hibát. Külön tetszett az is, mikor Zouma kapura lőni próbált és kirúgta a Bridge-ről a labdát. Ezektől sajnos sosem fogunk megszabadulni, vagy ha valami csoda folytán mégis, előkerül a helyükre majd egy újabb hulladék valahonnan.

Imádkozom, hogy a BL-döntőben legalább az egyik legyen egészséges a Rüdi, Chris duóból, mert ha Zouma-nak kell játszania, az öngyilkosság lesz.
6+8+5+4+1+1+2+1

Bubi
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben

#135 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2021. május 13., csütörtök 9:47 Pont meccs elott olvastam, hogy Jorginhoval hosszabbitani tervezunk. :D
Idén Lampard és Tuchel alatt is jól teljesít, a hibáival együtt is. Minden játékosunk követ el időnként olyan hibákat, amik miatt gólt kapunk. Jorginhon látszott tegnap, hogy mennyire megviselte a hibája, és a 80+ percben is erőn felül támadta az ellenfél 16osánál a labdás játékost. Az utolsó percben ráöklözött egy labdát a kapus, ott minden átjött a reakciójából.

Engem meggyőzött, adnék neki új szerződést - bár hozzáteszem, nem feltétlenül számítanék rá kezdőként.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

kecske01
Kedvenc játékos: Gilmour
Kedvenc exjátékos: Fabregas

#136 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pont meccs elott olvastam, hogy Jorginhoval hosszabbitani tervezunk. :D

James Lee
Kedvenc játékos: Kante RLC
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba

#137 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ez a meccs egyéni hibákon ment el. Semmi köze nem volt a felborított kezdőhöz szerintem.

Cappy

#138 Hozzászólás Szerző: Cappy »

emsanya írta: 2021. május 13., csütörtök 3:52 Tuchel a meccs után elmondta a saját hibájának tekinti hogy tul sokat változtatott a kezdőn, sok volt a 7 változtatás. Nem volt boldog a kezdőtől.

Ebből arra következtetek a maradék négy meccsre kb. a legerősebb kezdőket fogja felküldeni. Ez már nem is baj, mind a négy meccs élet-halál lesz...
Fura, hogy ilyen tragikusan latja, mert szerintem tobbnyire jol jatszottunk, az arsenalnak koze nem volt a meccshez.

Ajandekoztunk nekik egy golt, a helyzeteinket meg kihagytuk.

Most 0-1 lett, de lehetett volna 4-1 is siman.

emsanya

#139 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tuchel a meccs után elmondta a saját hibájának tekinti hogy tul sokat változtatott a kezdőn, sok volt a 7 változtatás. Nem volt boldog a kezdőtől.

Ebből arra következtetek a maradék négy meccsre kb. a legerősebb kezdőket fogja felküldeni. Ez már nem is baj, mind a négy meccs élet-halál lesz...

Anti
Kapcsolat:

#140 Hozzászólás Szerző: Anti »

Pilgrim írta: 2021. május 9., vasárnap 16:27 Tobbek kozott vele kapcsolatban az egyik pletyka, hogy minden nap hajnal 5 orakor erkezik Cobhambe, es este 10-kor vegez.

En nagyon megkedveltem, es szenmel lathatoan a jatekosok is. Nem bannak, ha o lenne az elso edzo aki hosszu evekre megkapna a bizalmat.
Most még megteheti, nincs vele a család 😃
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Válasz küldése