Thomas Tuchel

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Thomas Tuchel

#101 Hozzászólás Szerző: Gaba »

According to FiveThirtyEight’s Soccer Power Index rating, Chelsea are weaker right now than they were at any point under Frank Lampard. (via @SJohnsonSport) #CFC

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Thomas Tuchel

#102 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Dízel írta: 2022. szeptember 7., szerda 9:51
Gaba írta: 2022. szeptember 7., szerda 9:47 “Boehly-Clearlake consortium’s mission from the outset was to have more stability in the dug-out.

The minimum target set by the owners was a top-four finish in the Premier League.”

Tuchel is going nowhere for now.

But 4th place minimum is expected.

-The Athletic
És elkezdődött. Mindig igy kezdődik.
Ilyen mennyisegu penz elkoltese utan, es ugy hogy ezeket a jatekosokat allitolag Tuchel akarta, szerintem jogos elvaras, hogy legalabb a bl-be bejusson a csapat.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#103 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nem kapnak ma pihenőt a játékosok, Tuchel meccs után mondta

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Thomas Tuchel

#104 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gaba írta: 2022. szeptember 7., szerda 9:47 “Boehly-Clearlake consortium’s mission from the outset was to have more stability in the dug-out.

The minimum target set by the owners was a top-four finish in the Premier League.”

Tuchel is going nowhere for now.

But 4th place minimum is expected.

-The Athletic
És elkezdődött. Mindig igy kezdődik.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Thomas Tuchel

#105 Hozzászólás Szerző: Gaba »

“Boehly-Clearlake consortium’s mission from the outset was to have more stability in the dug-out.

The minimum target set by the owners was a top-four finish in the Premier League.”

Tuchel is going nowhere for now.

But 4th place minimum is expected.

-The Athletic

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Thomas Tuchel

#106 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Dízel írta: 2022. szeptember 7., szerda 8:32
flatley09 írta: 2022. szeptember 7., szerda 8:20
kecske01 írta: 2022. szeptember 7., szerda 7:59
Pedig ez a pool nagyon gyenge
Szeretem az ilyen kijelentéseket...

A Pool gyenge...egy játékos, Mane ment el. Oké. meghatározó játékos volt abban a csapatban de akkor is csak egy játékos a kezdőből...és azért nem amatőrők érkeztek a pótlására. A Pool nem gyenge!
Baromi erős a keretünk...Nem sokkal erősebb, mint előző évben. Elvileg minőségben fejlődtünk egy kicsit. Nyilván, azért jobb a keret, mint az eredmények de azért az a kijelentés erős, hogy dominálni kéne.

Még mindig meglepődők, hogy milyen könnyen változnak a szurkoló vélemények napról napra. Persze tudom ez nem mindig egy adott ember vélemények változását jelenti. Simán csak úgy, amit itt a fórumon összességében olvasni lehet...
Nyugodtan olvass facebook vagy egyeb kommenteket a klubbal kapcsolatban, ugyan ezeket fogod olvasni.

Azert valtoznak gyorsan a szurkoloi velemenyek, mert egy felgyorsult erzelem mentes vilagban elunk, ahol egyszerre kell a siker es az eredmenyesseg.
Nincs ido evekig tapogatozni, mert felo, hogy kidobott ido lesz az ablakon.
Nekunk mindig az edzovaltas hozta meg a sikereket. Egy darabig a szurkolo tűr, es turelmes, de ha nem latja a fenyt az alagut vegen akkor valtozast kovetel. Egy chelsea fctol nem azt varjuk, hogy egy southamptonnal csatazzon, mert nagy klub vagyunk, sok penzzel. Mi trofeakert kuzdunk.
Es ha ez meg a kanyarban sincs akkor kezdunk feszultek lenni.

Minden evben azt hallgatjuk, hogy na most epitkezunk, na iden nem de majd jovore!! Meg turelem kell az edzonek stb… ezek mar mind lefutott korok, van meg ideje Tuchelnek, vissza lehet ezt meg hozni, de itt az ido, ra kell lepni a sikeresseg utjara, kulonben mehet isten hirevel.
Szerintem nem jött át a lényeg. Nem azt kérdőjelezem meg, miért elégedetlen bárki is.
Azt nem értem, miért van az, hogy 3 napja még mindenki azon fintorgott, hogy elköltöttünk egy vagon pénzt mégsem erősödtünk...most meg azt látom leírva, hogy baromi erős a keretünk és dominálnunk kéne a PL-t. Nem fér a fejembe, milyen fejlődésen mehettek keresztül a játékosok, hogy az elvárások így változnak velük kapcsolatban.
Ugynez igaz a Pool-ra...1 hete még azt mondta mindenki, hogy nekünk a top 4 a cél, a Pool és a City túl távol van. Most van egy rosszabb sorozata a Pool-nak és azt mondjuk RÉM gyenge???

Nem azért változnak ezek a vélemények mert a világ érzelemmentes...hanem azért mert a legtöbben nem képesek objektíven nézni a dolgokat. Ha valami nem megy, rossz formában egy csapat, akkor az gyenge, szar, stb....nem számit az sem ha előtte ugyanaz a garnitúra 5 BL-t nyer...
Nyilván a Pool-nál sincs rendben valami jelenleg de nem hiszem, hogy gyengék lennének.
Illetve nálink sem ok a mutatott játék...de azt sem hiszem, hogy a PL-t kéne dominálnunk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Thomas Tuchel

#107 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2022. szeptember 7., szerda 9:19
flatley09 írta: 2022. szeptember 7., szerda 8:20
kecske01 írta: 2022. szeptember 7., szerda 7:59
Pedig ez a pool nagyon gyenge
Szeretem az ilyen kijelentéseket...

A Pool gyenge...egy játékos, Mane ment el. Oké. meghatározó játékos volt abban a csapatban de akkor is csak egy játékos a kezdőből...és azért nem amatőrők érkeztek a pótlására. A Pool nem gyenge!
Baromi erős a keretünk...Nem sokkal erősebb, mint előző évben. Elvileg minőségben fejlődtünk egy kicsit. Nyilván, azért jobb a keret, mint az eredmények de azért az a kijelentés erős, hogy dominálni kéne.

Még mindig meglepődők, hogy milyen könnyen változnak a szurkoló vélemények napról napra. Persze tudom ez nem mindig egy adott ember vélemények változását jelenti. Simán csak úgy, amit itt a fórumon összességében olvasni lehet...
Nem a pótlásra gondoltam, de mondhatnám azt is, mert Mané nagyon hiányzik. De nekik a kp még nálunk is szarabbul néz ki, Hendo is lesérült most. Nekik sincs idén nagy focijuk simán foghatóak lásd utd.
Először mi inkább a Zágráb meg a Soton kaliberű csapatokat próbáljuk megfogni. Pool ellen ki sem kell ilyen játékkal állni. Csak az első felesben gurít kettőt Nunez egyet meg Diaz, Salah közben megiszik egy Mojitot.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#108 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

flatley09 írta: 2022. szeptember 7., szerda 8:20
kecske01 írta: 2022. szeptember 7., szerda 7:59
Dízel írta: 2022. szeptember 7., szerda 7:53 Kovetkezo 3 meccs fulham, salzburg, liverpool.

Nyilvan elso ket meccsen nyerni kene, de a valosagban kapunk mitrovictol egy 3ast. A pooltol jo lenne egy x is, de inkabb hagyjuk.

Valamit ki kell talalnia tt-nek, mert ez igy borzaszto. Ha nem lesz fejlodes en a pool utan elkuldenem. Baromi eros a keretunk, ezzel siman dominalni lehetne.
De addig amig mindenkit mashol jatszhat es valami paradigma valtast vagy en en tudom mit akar elerni tuchel, addig ez nem fog menni.

Emlekszem Sarrival a szurkolok kiabaltak, hogy legyen szives kantet ne Cam-ba hanem az eredeti cdm pozicioba jatszassa. Na most lassan elerkezunk ide.
Itt az ido valamit domboritani kell, mert teljesen lecsuszunk. Meg meglehet ezt fogni, de mar nem sokaig.
Pedig ez a pool nagyon gyenge
Szeretem az ilyen kijelentéseket...

A Pool gyenge...egy játékos, Mane ment el. Oké. meghatározó játékos volt abban a csapatban de akkor is csak egy játékos a kezdőből...és azért nem amatőrők érkeztek a pótlására. A Pool nem gyenge!
Baromi erős a keretünk...Nem sokkal erősebb, mint előző évben. Elvileg minőségben fejlődtünk egy kicsit. Nyilván, azért jobb a keret, mint az eredmények de azért az a kijelentés erős, hogy dominálni kéne.

Még mindig meglepődők, hogy milyen könnyen változnak a szurkoló vélemények napról napra. Persze tudom ez nem mindig egy adott ember vélemények változását jelenti. Simán csak úgy, amit itt a fórumon összességében olvasni lehet...
Nem a pótlásra gondoltam, de mondhatnám azt is, mert Mané nagyon hiányzik. De nekik a kp még nálunk is szarabbul néz ki, Hendo is lesérült most. Nekik sincs idén nagy focijuk simán foghatóak lásd utd.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Thomas Tuchel

#109 Hozzászólás Szerző: Dízel »

flatley09 írta: 2022. szeptember 7., szerda 8:20
kecske01 írta: 2022. szeptember 7., szerda 7:59
Dízel írta: 2022. szeptember 7., szerda 7:53 Kovetkezo 3 meccs fulham, salzburg, liverpool.

Nyilvan elso ket meccsen nyerni kene, de a valosagban kapunk mitrovictol egy 3ast. A pooltol jo lenne egy x is, de inkabb hagyjuk.

Valamit ki kell talalnia tt-nek, mert ez igy borzaszto. Ha nem lesz fejlodes en a pool utan elkuldenem. Baromi eros a keretunk, ezzel siman dominalni lehetne.
De addig amig mindenkit mashol jatszhat es valami paradigma valtast vagy en en tudom mit akar elerni tuchel, addig ez nem fog menni.

Emlekszem Sarrival a szurkolok kiabaltak, hogy legyen szives kantet ne Cam-ba hanem az eredeti cdm pozicioba jatszassa. Na most lassan elerkezunk ide.
Itt az ido valamit domboritani kell, mert teljesen lecsuszunk. Meg meglehet ezt fogni, de mar nem sokaig.
Pedig ez a pool nagyon gyenge
Szeretem az ilyen kijelentéseket...

A Pool gyenge...egy játékos, Mane ment el. Oké. meghatározó játékos volt abban a csapatban de akkor is csak egy játékos a kezdőből...és azért nem amatőrők érkeztek a pótlására. A Pool nem gyenge!
Baromi erős a keretünk...Nem sokkal erősebb, mint előző évben. Elvileg minőségben fejlődtünk egy kicsit. Nyilván, azért jobb a keret, mint az eredmények de azért az a kijelentés erős, hogy dominálni kéne.

Még mindig meglepődők, hogy milyen könnyen változnak a szurkoló vélemények napról napra. Persze tudom ez nem mindig egy adott ember vélemények változását jelenti. Simán csak úgy, amit itt a fórumon összességében olvasni lehet...
Nyugodtan olvass facebook vagy egyeb kommenteket a klubbal kapcsolatban, ugyan ezeket fogod olvasni.

Azert valtoznak gyorsan a szurkoloi velemenyek, mert egy felgyorsult erzelem mentes vilagban elunk, ahol egyszerre kell a siker es az eredmenyesseg.
Nincs ido evekig tapogatozni, mert felo, hogy kidobott ido lesz az ablakon.
Nekunk mindig az edzovaltas hozta meg a sikereket. Egy darabig a szurkolo tűr, es turelmes, de ha nem latja a fenyt az alagut vegen akkor valtozast kovetel. Egy chelsea fctol nem azt varjuk, hogy egy southamptonnal csatazzon, mert nagy klub vagyunk, sok penzzel. Mi trofeakert kuzdunk.
Es ha ez meg a kanyarban sincs akkor kezdunk feszultek lenni.

Minden evben azt hallgatjuk, hogy na most epitkezunk, na iden nem de majd jovore!! Meg turelem kell az edzonek stb… ezek mar mind lefutott korok, van meg ideje Tuchelnek, vissza lehet ezt meg hozni, de itt az ido, ra kell lepni a sikeresseg utjara, kulonben mehet isten hirevel.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Thomas Tuchel

#110 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

kecske01 írta: 2022. szeptember 7., szerda 7:59
Dízel írta: 2022. szeptember 7., szerda 7:53 Kovetkezo 3 meccs fulham, salzburg, liverpool.

Nyilvan elso ket meccsen nyerni kene, de a valosagban kapunk mitrovictol egy 3ast. A pooltol jo lenne egy x is, de inkabb hagyjuk.

Valamit ki kell talalnia tt-nek, mert ez igy borzaszto. Ha nem lesz fejlodes en a pool utan elkuldenem. Baromi eros a keretunk, ezzel siman dominalni lehetne.
De addig amig mindenkit mashol jatszhat es valami paradigma valtast vagy en en tudom mit akar elerni tuchel, addig ez nem fog menni.

Emlekszem Sarrival a szurkolok kiabaltak, hogy legyen szives kantet ne Cam-ba hanem az eredeti cdm pozicioba jatszassa. Na most lassan elerkezunk ide.
Itt az ido valamit domboritani kell, mert teljesen lecsuszunk. Meg meglehet ezt fogni, de mar nem sokaig.
Pedig ez a pool nagyon gyenge
Szeretem az ilyen kijelentéseket...

A Pool gyenge...egy játékos, Mane ment el. Oké. meghatározó játékos volt abban a csapatban de akkor is csak egy játékos a kezdőből...és azért nem amatőrők érkeztek a pótlására. A Pool nem gyenge!
Baromi erős a keretünk...Nem sokkal erősebb, mint előző évben. Elvileg minőségben fejlődtünk egy kicsit. Nyilván, azért jobb a keret, mint az eredmények de azért az a kijelentés erős, hogy dominálni kéne.

Még mindig meglepődők, hogy milyen könnyen változnak a szurkoló vélemények napról napra. Persze tudom ez nem mindig egy adott ember vélemények változását jelenti. Simán csak úgy, amit itt a fórumon összességében olvasni lehet...

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Thomas Tuchel

#111 Hozzászólás Szerző: Cappy »

emsanya írta: 2022. szeptember 7., szerda 7:09
kecske01 írta: 2022. szeptember 7., szerda 6:20
emsanya írta: 2022. szeptember 7., szerda 6:15 Official. Siniša Mihajlović has been sacked by Bologna, he's no longer the manager - club statement confirms.

Egy ujabb szabadnev aki opcio lehetne.

Az "edzőkérdés" topicot fel tudjatok nyitni? Aktualis is már meg nem tudtam oda bemasolni. Thx
O nem opcio :D
1+1 eves opcioval egy próbát megér a manusz. Rendbe rakja a vedekezest.
A fel csapatot agyonverne egy ilyen teljesitmeny utan 🤣

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#112 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2022. szeptember 7., szerda 7:53 Kovetkezo 3 meccs fulham, salzburg, liverpool.

Nyilvan elso ket meccsen nyerni kene, de a valosagban kapunk mitrovictol egy 3ast. A pooltol jo lenne egy x is, de inkabb hagyjuk.

Valamit ki kell talalnia tt-nek, mert ez igy borzaszto. Ha nem lesz fejlodes en a pool utan elkuldenem. Baromi eros a keretunk, ezzel siman dominalni lehetne.
De addig amig mindenkit mashol jatszhat es valami paradigma valtast vagy en en tudom mit akar elerni tuchel, addig ez nem fog menni.

Emlekszem Sarrival a szurkolok kiabaltak, hogy legyen szives kantet ne Cam-ba hanem az eredeti cdm pozicioba jatszassa. Na most lassan elerkezunk ide.
Itt az ido valamit domboritani kell, mert teljesen lecsuszunk. Meg meglehet ezt fogni, de mar nem sokaig.
Pedig ez a pool nagyon gyenge

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Thomas Tuchel

#113 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Kovetkezo 3 meccs fulham, salzburg, liverpool.

Nyilvan elso ket meccsen nyerni kene, de a valosagban kapunk mitrovictol egy 3ast. A pooltol jo lenne egy x is, de inkabb hagyjuk.

Valamit ki kell talalnia tt-nek, mert ez igy borzaszto. Ha nem lesz fejlodes en a pool utan elkuldenem. Baromi eros a keretunk, ezzel siman dominalni lehetne.
De addig amig mindenkit mashol jatszhat es valami paradigma valtast vagy en en tudom mit akar elerni tuchel, addig ez nem fog menni.

Emlekszem Sarrival a szurkolok kiabaltak, hogy legyen szives kantet ne Cam-ba hanem az eredeti cdm pozicioba jatszassa. Na most lassan elerkezunk ide.
Itt az ido valamit domboritani kell, mert teljesen lecsuszunk. Meg meglehet ezt fogni, de mar nem sokaig.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Thomas Tuchel

#114 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Nem tudom elképzelni hogy edzőkérdésről beszéljünk! Egész nyáron az új tulajok Tuchel kívánságait teljesítették, mert egyértelműen vele terveznek! A másik pedig, hogy kit hoznának helyette? Zidane? A PSG ajánlatát sem fogadta el...Egyértelműen a francia kispadra vár! Pochettino? A PSG projekt is nagy bukta volt számára....Potter? Lenne vagy 30 millió a kivásárlási ára, már ha egyáltalán eljönne most onnan...Nincs jelenleg olyan edző, akire érdemes lenne rámozdulni!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Thomas Tuchel

#115 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2022. szeptember 7., szerda 6:20
emsanya írta: 2022. szeptember 7., szerda 6:15 Official. Siniša Mihajlović has been sacked by Bologna, he's no longer the manager - club statement confirms.

Egy ujabb szabadnev aki opcio lehetne.

Az "edzőkérdés" topicot fel tudjatok nyitni? Aktualis is már meg nem tudtam oda bemasolni. Thx
O nem opcio :D
1+1 eves opcioval egy próbát megér a manusz. Rendbe rakja a vedekezest.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#116 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2022. szeptember 7., szerda 6:15 Official. Siniša Mihajlović has been sacked by Bologna, he's no longer the manager - club statement confirms.

Egy ujabb szabadnev aki opcio lehetne.

Az "edzőkérdés" topicot fel tudjatok nyitni? Aktualis is már meg nem tudtam oda bemasolni. Thx
O nem opcio :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Thomas Tuchel

#117 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Official. Siniša Mihajlović has been sacked by Bologna, he's no longer the manager - club statement confirms.

Egy ujabb szabadnev aki opcio lehetne.

Az "edzőkérdés" topicot fel tudjatok nyitni? Aktualis is már meg nem tudtam oda bemasolni. Thx

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Thomas Tuchel

#118 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2022. szeptember 6., kedd 22:00
Daniel írta: 2022. szeptember 6., kedd 21:54

BTW más téma kicsit, de ami közrejátszik a rossz teljesítményünkhöz erősen az Mount. Minősíthetetlen amit produkál. És ezért fontos Cucurella érkezése pl., kihozza Chiliből a magot. Mount Havertz óta hajt mint az állat, azóta fix kezdő, hogy bizonyított és most beleült sajnos.... kényelmes lett. van ilyen, ez előfordul, de kicsit kell padoztatn(csak meg se vagyunk középen/elöl és így nehéz).
Nem akarok az önjelölt védelmezője lenni mert tényleg leült, mindentől függetlenül, jóval a tudása alatt teljesített ma, de fontos a mérlegre rakni azt a tényt is, hogy ma pl a dupla hatos egyike volt és az előző meccseken is szokatlan poszton játszott.
Szokatlan poszt, nem szokatlan poszt. Mount az egyik leggyengébben teljesítő játékosunk mostmár meccsek óta. Ezt kár szépíteni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Thomas Tuchel

#119 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Daniel írta: 2022. szeptember 6., kedd 21:54
BlueBlood1993 írta: 2022. szeptember 6., kedd 21:02
Daniel írta: 2022. szeptember 6., kedd 20:56

Mindig mindenki elsirja hogy azert nem vagyunk jok, mert evente edzot valtunk. Erre 3 rossz eredmeny utan (kb ez a L**ds es a soton volt vallalhatatlan iden) elkuldene mindenki.

Kit szeretnel megis a helyere? Azt a Zidanet akinek semmilyen taktikai erzeke nincs a focihoz, abbol el, hogy a vilag legerosebb keretevel nErt 3 blt. Spanyolorszagban azert nem billirozott sem a bajnoksagban sem a kupaban. Vagy kit szeretnetek?

Tuchel egy iszonyatosan intelligens menedzser, akinek karizmaja is van. Most zarult az atigazolasi idoszak eleg sok az uj jatekos es sajnos nincs kozeppalyank Kante nelkul. En sem ertem sok donteset es mast is kirpobalnek, de azt azert ne felejtsuk el, hogy nem volt szabin kb, ejjel nappal dolgozott meg az atigazolasokon is, ami nem az o feladata. Mentalisan egyszerre tobb iranyban is helytallni nem egyszeru. Radasul a serulesek sem kedveznek egyelore ujfent. Nemreg zarult a piac a jatekosoknak ossze kell szoknia es telen kell kozeppalyast vasarolnunk plusz egy stearlinget a masik oldalra is.

Sracok csoda hogy megmaradt a klub, en hiszek a tartossagban. Tuchelnek meg kell adni a bizalmat, szerodest kell vele hosszabbitani. Jok leszunk, de ehhez ido kell. Akkora szarhalom kozepere erkezett, hogy csoda volt a bl gyozelem, most az atalakulas ideje van.

Ha jovore miutan itt van Leao, Rice, Fdj/Savic/vagy vm hasonlo jatekos es ugyanezt a jatekot toljuk, akkor jogosan fakad ki mindenki, de addig szerintem legyunk bizalommal es turelemmel
3 rossz eredmény? Láttad az előző szezont gyakorlatilag novembertől? Ezt a foshalmazt nézzük 1 éve már, csak az előző szezonban egyrészt az erős szezon start, másrészt 1-1 okésabb széria elvitte+szerencse. Épp elég türelmesek voltunk/voltak a vezetők, ez nem mehet így tovább, a megújulás szikráját sem látni. Igen, én is szeretnék stabilitást, de SEMMI jele annak, hogy képes lenne bármi újjal előállni.

Kit? Kb mindegy, ezt bárki lehozza, én is.

Igen, a BL győzelem csoda volt, de ami meg most megy, az iszonyat távol van a realitástól, SOKKAL jobb a keretünk. Ennyire nem lehet szar szinte mindenki egyszerre.

Covid, háború, tulajváltás, Kante sérülés, nem lehet mindig mindenre fogni. Ha meg egy Kanténk múlik a játékunk, akkor a taktika szar. Mondom mindezt úgy, hogy szívem fog megszakadni, ha kirúgják, de muszáj, ebben nincs több (bárcsak tévednék, nagyon örülnék, ha pár hét múlva ezt a kommentet be lehetne idézni és jól leoltani engem, hogy károgtam és a fejét követeltem, én lennék a legboldogabb, csak sajnos ezt erősen kétlem).
Ezekre az érv nélküli vagdalkozásra nehéz érdemben reagálni azért. Nem is szeretnék, illetve vitát nyitni sem, parttalannak látszik úgyis.

Két gondolat csak:

Én semmit nem fogok semmire, azt kéne megértened, hogy majdnem megszűnt a klub, ami egy olyan mentális sokknak és tehernek minősül, aminek beláthatatlan lelki és mentális hatásai vannak. Ehhez képest pár meccs volt EBBEN A SZEZONBAN. Fölösleges az előző szezont behozni ide szerintem.

BTW más téma kicsit, de ami közrejátszik a rossz teljesítményünkhöz erősen az Mount. Minősíthetetlen amit produkál. És ezért fontos Cucurella érkezése pl., kihozza Chiliből a magot. Mount Havertz óta hajt mint az állat, azóta fix kezdő, hogy bizonyított és most beleült sajnos.... kényelmes lett. van ilyen, ez előfordul, de kicsit kell padoztatn(csak meg se vagyunk középen/elöl és így nehéz).
Nem tudom melyik részét érzed érv nélkülinek (ha a bárkit, akkor igenis tessék scoutolni edzőket is, nem csak játékosokat), azt pedig végképp nem, hogy mégis miért ne lehetne felhozni az előző szezont, amikor a gond régóta húzódik. Mindig van kifogás, csak most épp rekord összeget költött a klub, elvileg sok olyan játékost megkapott, akit akart, akkor most az egy szem Kantèra fogjuk?

Elvesztette az öltözőt (mèg az ex játékos aubat sem tudta motiválni), de ami ennél is fontosabb: fikarcnyi jele sincs a megújulásnak, nincs más taktika.

Az a baj hogy végletekig jaratjuk utcalány lassan a labdát. Ha már ez a játék, miért nem lő _senki_ a 16oson kívülről? Addig visszük, amíg nincs hely. Ja hogy senkinek nem megy? Tessék gyakorolni (edzésen, edző dolga) és próbálkozni (biztatni, hogy nem baj ha mellemegy, próbáld meg újra máskor is). Fixen tudja az ellenfél hogy kár is kimenni a 16oson kívülre, ember nem fog lőni így hogy már Rüdi sincs.

Ne haragudj, de ha nem hozom az eredményeket tavaly, és idén sem, akkor kirúgnak. Miért lenne mashogy ez a fociban?

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Thomas Tuchel

#120 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Bubi írta: 2022. szeptember 6., kedd 22:00
Daniel írta: 2022. szeptember 6., kedd 21:54

BTW más téma kicsit, de ami közrejátszik a rossz teljesítményünkhöz erősen az Mount. Minősíthetetlen amit produkál. És ezért fontos Cucurella érkezése pl., kihozza Chiliből a magot. Mount Havertz óta hajt mint az állat, azóta fix kezdő, hogy bizonyított és most beleült sajnos.... kényelmes lett. van ilyen, ez előfordul, de kicsit kell padoztatn(csak meg se vagyunk középen/elöl és így nehéz).
Nem akarok az önjelölt védelmezője lenni mert tényleg leült, mindentől függetlenül, jóval a tudása alatt teljesített ma, de fontos a mérlegre rakni azt a tényt is, hogy ma pl a dupla hatos egyike volt és az előző meccseken is szokatlan poszton játszott.
Jogos egyébként, nagyon várom, hogy legyen értékelhető középpályánk és mindenki játszhasson a posztján. Mondjuk én pont ezen a meccsen lehet kipróbáltam volna a kimondhatatlan nevű gyereket vagy akár Zakariat. Nem lett volna kevesebb esélyünk nyerni, mint ezekkel a cserékkel... látszott, hogy ma kb. mindegy, mert -40 volt az üzemi hőfok
*knock, and it shall be opened unto you*

Lezárt