Thomas Tuchel

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Thomas Tuchel

#81 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pochettino nevet kezdik dobalni az oldalak, hat kivamcai vagyok. Szuper, hogy most koltottunk el 300 misit Tuchel embereire. :lol: :mrgreen:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Thomas Tuchel

#82 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2022. szeptember 7., szerda 11:18 Azért tök jó, hogy igazoltunk egy Aubameyangot két évre az ő kifejezett kérésére, erre megéltek közösen egy meccset. :D
Elég sok ember az ő kérésére érkezett és távozott is egyben, így utólag elég vicces ez :D Konkrétan Werner lehet eret vág magán jelenleg :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Thomas Tuchel

#83 Hozzászólás Szerző: Bandi »

White írta: 2022. szeptember 7., szerda 11:17
kecske01 írta: 2022. szeptember 7., szerda 11:15 Potter kell más nem jöhet szóba
Nem hiszem hogy csak úgy elengedné a Brighton
Ez Potter-en múlik, ha ő azt mondja hogy jönne akkor Boehly-ék kivásárolják őt a szerződéséből, ha 10 millióba kerül akkor is.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Thomas Tuchel

#84 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Azért tök jó, hogy igazoltunk egy Aubameyangot két évre az ő kifejezett kérésére, erre megéltek közösen egy meccset. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Thomas Tuchel

#85 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Aztakurvaélet, nem hittem volna, hogy ilyen tökösek. Amúgy aki nézte a tegnapi interjúkat, az látta, hogy ennek vége, teljesen megtört TT, semmi érzelem nem látszott az arcán, elfogyott, tudta, hogy nem tud újat felmutatni, ennyi volt.

Hát kíváncsi leszek, mindenesetre köszönjük az itt töltött időt, a BL trófeát azzal a mostaninál gyengébb kerettel. Sajnálom, egyik kedvenc edzőm volt, de ebben több nem volt.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Thomas Tuchel

#86 Hozzászólás Szerző: White »

kecske01 írta: 2022. szeptember 7., szerda 11:15 Potter kell más nem jöhet szóba
Nem hiszem hogy csak úgy elengedné a Brighton
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#87 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Potter kell más nem jöhet szóba

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Thomas Tuchel

#88 Hozzászólás Szerző: Pityee »

White írta: 2022. szeptember 7., szerda 11:13 Nincs jobb a piacon szabad , megint balf@szok vagyunk
Mennie kellett, egyszerűen ez a keret nem erre képes. Okádékok voltunk kegyetlenül. Engem csak ez a hirtelen lépés lepett meg, de megértem. Azért egy Chelsea ne torkozza le már a Dinamo Zágrábot meg a Sotont helyzet nélkül.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Thomas Tuchel

#89 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Kiváncsi vsgyok ki lesz az edző
Lehet vmeik amerikai pali lesz aki irányit mls csaptot

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#90 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nevetséges bazmeg, de bízom a boardban. Ezzel a kerettel komolyabb támadó focit kell nyomni.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Thomas Tuchel

#91 Hozzászólás Szerző: White »

Nincs jobb a piacon szabad , megint balf@szok vagyunk
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#92 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Azt a rohadt :shock:
Továbbra is rossz döntésnek tartom. Meglátjuk, kit igazol az idő.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Thomas Tuchel

#93 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabi írta: 2022. szeptember 7., szerda 11:10 Chelsea Football Club has today parted company with Head Coach Thomas Tuchel.

Ennyi volt.

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... mas-tuchel
Na erre így azért nem számítottam, de akkor tuti megvan már Boehlyék tuti embere a posztra!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Thomas Tuchel

#94 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... mas-tuchel

Kirúgták Tuchelt, hivatalos.

Aztakurva, az új tulajok nem szaroznak :shock:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Thomas Tuchel

#95 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Ez meglepett

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Thomas Tuchel

#96 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chelsea Football Club has today parted company with Head Coach Thomas Tuchel.

Ennyi volt.

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... mas-tuchel
6+8+5+4+1+1+2+1

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Thomas Tuchel

#97 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

En meg adnek par meccset Tuchel-nek, de ha tovabbra sem latja be, hogy a taktikajanak, felfogasanak semmi ertelme nincs, akkor mehet. Az altala kert jatekosok erkeztek, nem lehet kifogas, hogy egy orokolt keretet kapott. Mar tavaly is ugy alakithatta, ahogy akarta.

Jelenleg oriasi godorben van a csapat, hirtelen nem is emlekszem, hogy mikor voltunk ennyire pocsekok. A keret minosege nem erre hivatott, en nem is hibaztatom a jatekosokat kulonoskeppen.

Valtoztatni kell, megpedig surogosen, mert minden egyes pontnak nagy jelentosege lesz a vegen es jelenlegi allas szerint nem, hogy az EL nem lesz meg, de meg a konferencia liga sem.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Thomas Tuchel

#98 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta: 2022. szeptember 7., szerda 7:35 Nem tudom elképzelni hogy edzőkérdésről beszéljünk! Egész nyáron az új tulajok Tuchel kívánságait teljesítették, mert egyértelműen vele terveznek! A másik pedig, hogy kit hoznának helyette? Zidane? A PSG ajánlatát sem fogadta el...Egyértelműen a francia kispadra vár! Pochettino? A PSG projekt is nagy bukta volt számára....Potter? Lenne vagy 30 millió a kivásárlási ára, már ha egyáltalán eljönne most onnan...Nincs jelenleg olyan edző, akire érdemes lenne rámozdulni!
Pedig ez is eljott, majdnem 2 evet kibírt. Hozott kupákat, kupadöntőket, top4et, kihozta a maximumot ami benne volt most mar nezhetetlen es eredmenytelen a jatek.

Zidane nyert 3 BL-t jo alap lenne egy 1 eves szerződéssel. Amugy meg utana johetne Galtier ujdonsag varazsa mindig segít. Potter nem volt még nagy csapatnal lehet fél évet se birna ki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emsanya 2022. szeptember 7., szerda 11:10-kor.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Thomas Tuchel

#99 Hozzászólás Szerző: focimark »

Először is szerintem el kellene felejteni ezt a 3 védős szart, vagy max nagy csapatok ellen használni. Konkrétan senki nem a posztján játszik ebben a felállásban.

Vicces, hogy hátrányban is mindenképpen tartani kell a 3-4-3at és ezért Ziyech vagy Pulisic wingbacket játszik, akik amúgy is ritkán hoznak jó meccset, de ott meg abszolút soha, de tegnap is Cucu játszott lcbt, meg a legkreativabb emberünk James rcbt egy ideig, ahelyett, hogy esetleg átáltunk volna 4 védőre és nyomtuk volna fullba a támadófocit.

Az is zavaró számomra, hogy miért kell hátrányban posztra cserélgetni? Emlékszem SAF a mu padján hátrányban felküldte az összes támadóját a pályára, voltak fent 5en aztán valaki mindig bepiszkált egy gólt, ezzel hozták a meccseket, persze amíg helyzetek nincsenek addig gólt is nehéz rúgni.
Werner ez miatt mindenképpen hiányozni fog, hogy bár a lelátóra baszta a ziccerei felét, de minden meccsen volt neki 2-3.

Az biztos, hogy jelenleg nem fenyegeti Tuchelt az a veszély, hogy kirugnák, de nem ártana probálkozni esetleg változtatni azon ami szar, szerintem ez a szezon mindenképpen vele megy végig.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thomas Tuchel

#100 Hozzászólás Szerző: James Lee »

flatley09 írta: 2022. szeptember 7., szerda 9:27
Dízel írta: 2022. szeptember 7., szerda 8:32 Nyugodtan olvass facebook vagy egyeb kommenteket a klubbal kapcsolatban, ugyan ezeket fogod olvasni.

Azert valtoznak gyorsan a szurkoloi velemenyek, mert egy felgyorsult erzelem mentes vilagban elunk, ahol egyszerre kell a siker es az eredmenyesseg.
Nincs ido evekig tapogatozni, mert felo, hogy kidobott ido lesz az ablakon.
Nekunk mindig az edzovaltas hozta meg a sikereket. Egy darabig a szurkolo tűr, es turelmes, de ha nem latja a fenyt az alagut vegen akkor valtozast kovetel. Egy chelsea fctol nem azt varjuk, hogy egy southamptonnal csatazzon, mert nagy klub vagyunk, sok penzzel. Mi trofeakert kuzdunk.
Es ha ez meg a kanyarban sincs akkor kezdunk feszultek lenni.

Minden evben azt hallgatjuk, hogy na most epitkezunk, na iden nem de majd jovore!! Meg turelem kell az edzonek stb… ezek mar mind lefutott korok, van meg ideje Tuchelnek, vissza lehet ezt meg hozni, de itt az ido, ra kell lepni a sikeresseg utjara, kulonben mehet isten hirevel.
Szerintem nem jött át a lényeg. Nem azt kérdőjelezem meg, miért elégedetlen bárki is.
Azt nem értem, miért van az, hogy 3 napja még mindenki azon fintorgott, hogy elköltöttünk egy vagon pénzt mégsem erősödtünk...most meg azt látom leírva, hogy baromi erős a keretünk és dominálnunk kéne a PL-t. Nem fér a fejembe, milyen fejlődésen mehettek keresztül a játékosok, hogy az elvárások így változnak velük kapcsolatban.
Ugynez igaz a Pool-ra...1 hete még azt mondta mindenki, hogy nekünk a top 4 a cél, a Pool és a City túl távol van. Most van egy rosszabb sorozata a Pool-nak és azt mondjuk RÉM gyenge???

Nem azért változnak ezek a vélemények mert a világ érzelemmentes...hanem azért mert a legtöbben nem képesek objektíven nézni a dolgokat. Ha valami nem megy, rossz formában egy csapat, akkor az gyenge, szar, stb....nem számit az sem ha előtte ugyanaz a garnitúra 5 BL-t nyer...
Nyilván a Pool-nál sincs rendben valami jelenleg de nem hiszem, hogy gyengék lennének.
Illetve nálink sem ok a mutatott játék...de azt sem hiszem, hogy a PL-t kéne dominálnunk.
Nagyon tetszik mindkettőtök gondolatmenete és szerintem valahol a kettő között lehet az igazság a szurkolói elvárásokat illetően. Nekem személy szerint az a bajom, hogy Aubán és Sterlingen látom a kék mezt, de igyekszem, hogy ez ne befolyásolja a pályán mutatott teljesítményük elismerését vagy kritizálását. De az elvárásokkal kapcsolatban én azért nem tenném magasra a lécet, örülök hogy egyáltalán megmaradt a klub. Persze ez nem jelenti azt, hogy elfogadható ilyen fing csapatok ellen szívni.

Én nem szeretném elküldeni Tuchelt. Elegem van már abból, hogy általában az edzőváltások hozzák a rövidtávú sikereket, ha egyáltalán hozzák. Nem tudom, hogy Lampard maradása végül merre terelte volna a klubot, de ha Tuchel menesztése máris terítéken van, akkor kár volt az egészért. Nekem sem tetszik TT sok döntése, de adjunk időt a csapatnak kilábalni a szarból.
Természetesen azokat is megértem, akik eredményt szeretnének látni, lazítani szeretnének meccs közben. Nekem személy szerint óriási csalódás volt ilyen beleszarást és fejetlenséget látni azok után, hogy előbb abbahagytam a munkát és mára toltam egy csomó elintéznivalót, hogy időben hazaérjek a meccsre. Erre ez fogad.

Lezárt