Frank Lampard

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Frank Lampard

#381 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Uhumbruhum kemenyek az edzések, mindjart megsajnalom őket, hat a kurv@ anyatok. El lehet takarodni aki nem bírja.

Frank dolgozott mar jo par nagy edzővel, tudja hogy mit csinal, nem egy edzes methodot lenyomott.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Frank Lampard

#382 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chelsea first-teamers unhappy with Frank Lampard, says report. A number of Chelsea’s first-team squad are reportedly unhappy with the load that Frank Lampard has placed on them this season.Football Insider claims that Lampard’s intense methods are not going down well at Cobham in a season which has lasted almost 12 months.

Belső információk szerint elég komoly feszültség van Lampard és több játékos között. Lampardot és stábját hibáztatják a sok sérülésért, hiszen nem rotál és nagyon intenzívek az edzések.

A forrás a következő mondta a Football Insidernek: "multiple senior players believe Lampard and his coaching staff work them too hard and their injury prevention methods have not been up to scratch". The report claims that players have told friends that fatigue has led to a series of injuries throughout the first-team squad. Callum Hudson-Odoi, Azpilicueta, Pulisic, Barkley, Willian, Billy Gilmour, N’Golo Kante, Ruben Loftus-Cheek and Fikayo Tomori have all picked up injuries in training in the last few weeks.

Szegény Lampard, ha elveszíti az öltözőt, akkor nem sok jót jósolok neki... :roll:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Frank Lampard

#383 Hozzászólás Szerző: emsanya »

vigh92 írta:
kecske01 írta:Lehetne már Szeptember 12. :lol:
Én is meg tudnám szokni ezt a meccsdömpinget :D
Ha megnyerjuk az FA kupat, augusztus 29. indul a szezon a pool ellen a Community Shieldel.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Frank Lampard

#384 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

kecske01 írta:Lehetne már Szeptember 12. :lol:
Én is meg tudnám szokni ezt a meccsdömpinget :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#385 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Lehetne már Szeptember 12. :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Frank Lampard

#386 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem Lampsnál bejátszik az is hogy sokat tett a klubbért játékosként. Valaki szakmabeli is súghatott Abrának hogy álljon így be mögé, láthatják hogy van benne edzőként fantázia és nem fog konfliktust csinálni a klubbnál vagy elhúzni ok nélkül, mert szereti a klubbot.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Frank Lampard

#387 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pont most szerettem volna a játékosok topicba írni Werner kapcsán, de igazából Lamps a lényeg; hihetetlen, hogy az ő kérésére milyen játékosok érkeztek már most, ha ennyi lenne a nyári mozgásunk az átigazolási piacon, akkor sem lehetnénk elégedetlenek. Korábban Mourinho és Conte neve sem volt arra elég, hogy az illetékesek az edző elképzeléseihez igazodjanak, erre ott van a pályakezdő Lampard, akiről Ziyech és Werner is határozottan elmondta, hogy ő az itt létük oka. Külön öröm, hogy őszinte izgatottság látszik mindkét új emberen és a nem csak a tudásuk lett figyelembe véve, hanem a személyiségük is. Mindketten értelmesek, folyékonyan beszélnek angolul, legalábbis amit a focista élet megkövetel, azzal nincs gondjuk. Nem akarom nagyon belekeverni a múltat, de ez számomra mindig plusz pont, az angol egy végtelenül egyszerű nyelv, teljesen jó arra, hogy célirányosan tudjanak kommunikálni a pályán, korábban meg is sok olyan játékosunk volt, aki még se tudott szólalni 2-3 szezon után. (Costa, Oscar, de csapaton kívül Tevezt is mondhatnám, borzalom)

Remélem a további erősítés is hasonló karakterekből fog állni, biztos vagyok benne, hogy az alázat az egyik kulcs a sikerhez. (Ezért is gondolom fontosnak a saját nevelésű játékosokat is, nagy részük szereti a klubot, megvan a plusz)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#388 Hozzászólás Szerző: Pityee »

A Lamps hatás :)

Timo Werner első hosszabb interjúja Chelsea játékosként:

“Lampard volt a fő oka annak, hogy ide igazoltam. Rengeteget beszéltünk a rendszerről, hogyan képzeli el a játékomat, hogyan passzolna a rendszer hozzám. Nagyon jó fej volt, nem csak játékosként akar segíteni, hanem személyként is. Most hogy jobban ismerjük egymást nagyon örülök, hogy itt lehetek.
Amikor a régi csapatodtól egy ilyen nagy csapathoz igazolsz, mint a Chelsea, egy álmod válik valóra. A csapatot ismerem korábbról, 2012-ben olyan játékosokkal nyertek BL-t, mint Didier Drogba vagy a jelenlegi edzőm, Frank Lampard, esetleg Petr Cech, aki tanácsadóként dolgozik a csapatnál. Ha nem is olyan játékossá válok mint ők, de szeretnék részese lenni az új érának. Az első nap mindig egy kicsit őrült egy új csapatban, szinte senkit nem ismersz, de nagyon várom, hogy mindenkivel találkozzam. A Premier League stílusa nagyon gyors, de magamat is annak tartom, az új bajnokság számomra is lehetőséget kínál, hogy mégjobb legyek, ezért is választottam ezt a bajnokságot és a Chelseat. A fő indok amiért leigazoltak, hogy gólokat várnak tőlem. Mindent megteszek, hogy a Lipcséből átmentsem a góljaimat vagy akár többet is szerezzek annál.”
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Frank Lampard

#389 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Nagy gratula Lampardnak és a csapatnak, nagy sikerek előtt állunk :) remélem még jön Chilwell, egy kapus és egy védő és újra bekerulunk a bl esélyesek közé :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#390 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Frank Lampard 1994/95-ös szezon óta az első angol menedzser, aki debütáló szezonjában ilyen előkelő helyen végzett. Az említett szezonban Frank Clark érte el hasonló eredményt a Nottingham Forest edzőjeként.
Továbbá Harry Redknapp 2011/12-es szezonja óta az első angol edző, aki a top4-ben végzett csapatával.

Mindig is bíztam Super Frankieben, hihetetlen a pali. Legenda volt a pályán és legenda lesz a vonal mellett is 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Frank Lampard

#391 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Botond9797 írta:
Dízel írta:Meg az hogy nekunk tok fontos lett volna a gyozelem vagy az x, erre klopp meg tuzeli oket. Eddig meg szart ra az osszes meccsre. Persze nem lehet kerni hogy fekudjon le nekunk egy pool, de azert na.. siman kiallhattak volna egy b csapattal is a fiatalok erdekeben. De nem..
Ebben én nem látok semmi kivetnivalót, sőt, szimpatikus, ha egy tét nélküli meccset is vérkomolyan vesznek, nem nekik kellene kivívni a BL-helyet számunkra, hanem magunknak. Nekem inkább az elmúlt meccseken volt ellenszenves a Pool, a bajnoki cím bebiztosítását követően volt pár meccs félgőzzel, pechünkre pont ellenünk kapcsolták be a gázt, ebben Keita korai gólja is szerepet játszhatott meg a tudat, hogy meccs után lesz a díjátadó.

Ettől függetlenül Lamps reakcióját sem érzem bűnösnek, nem egyedülálló, hogy a meccs hevében valaki, igazságtalanak érzett ítéletnél kicsit elveszti az agyát, a média csinált ebből nagy ügyet, más kérdés, hogy Lamps helyében meccs után elintéztem volna egy vicces bocsánatkéréssel, nem mentem volna bele arrogáns/nem arrogáns vitába, pont Klopp-pal szemben, akire szvsz egyáltalán nem jellemző az arrogancia.
Lamps a meccs végén a kézfogásnál akart még mondani valamit kloppnak, de ő a győztes meccs és a közelgő dijátadó miatt nem oda koncentrált. Ez total látszott.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#392 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Botond9797 írta:
Dízel írta:Meg az hogy nekunk tok fontos lett volna a gyozelem vagy az x, erre klopp meg tuzeli oket. Eddig meg szart ra az osszes meccsre. Persze nem lehet kerni hogy fekudjon le nekunk egy pool, de azert na.. siman kiallhattak volna egy b csapattal is a fiatalok erdekeben. De nem..
Ebben én nem látok semmi kivetnivalót, sőt, szimpatikus, ha egy tét nélküli meccset is vérkomolyan vesznek, nem nekik kellene kivívni a BL-helyet számunkra, hanem magunknak. Nekem inkább az elmúlt meccseken volt ellenszenves a Pool, a bajnoki cím bebiztosítását követően volt pár meccs félgőzzel, pechünkre pont ellenünk kapcsolták be a gázt, ebben Keita korai gólja is szerepet játszhatott meg a tudat, hogy meccs után lesz a díjátadó.

Ettől függetlenül Lamps reakcióját sem érzem bűnösnek, nem egyedülálló, hogy a meccs hevében valaki, igazságtalanak érzett ítéletnél kicsit elveszti az agyát, a média csinált ebből nagy ügyet, más kérdés, hogy Lamps helyében meccs után elintéztem volna egy vicces bocsánatkéréssel, nem mentem volna bele arrogáns/nem arrogáns vitába, pont Klopp-pal szemben, akire szvsz egyáltalán nem jellemző az arrogancia.
A német emberekre egyáltalán nem jellemző az arrogancia, áá dehogyis :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Frank Lampard

#393 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Dízel írta:Meg az hogy nekunk tok fontos lett volna a gyozelem vagy az x, erre klopp meg tuzeli oket. Eddig meg szart ra az osszes meccsre. Persze nem lehet kerni hogy fekudjon le nekunk egy pool, de azert na.. siman kiallhattak volna egy b csapattal is a fiatalok erdekeben. De nem..
Ebben én nem látok semmi kivetnivalót, sőt, szimpatikus, ha egy tét nélküli meccset is vérkomolyan vesznek, nem nekik kellene kivívni a BL-helyet számunkra, hanem magunknak. Nekem inkább az elmúlt meccseken volt ellenszenves a Pool, a bajnoki cím bebiztosítását követően volt pár meccs félgőzzel, pechünkre pont ellenünk kapcsolták be a gázt, ebben Keita korai gólja is szerepet játszhatott meg a tudat, hogy meccs után lesz a díjátadó.

Ettől függetlenül Lamps reakcióját sem érzem bűnösnek, nem egyedülálló, hogy a meccs hevében valaki, igazságtalanak érzett ítéletnél kicsit elveszti az agyát, a média csinált ebből nagy ügyet, más kérdés, hogy Lamps helyében meccs után elintéztem volna egy vicces bocsánatkéréssel, nem mentem volna bele arrogáns/nem arrogáns vitába, pont Klopp-pal szemben, akire szvsz egyáltalán nem jellemző az arrogancia.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Frank Lampard

#394 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bubi írta:Egyébként, az aki végigkövette a karrierjét, emlékszik egyetlen esetre is amikor Lampard ilyen vehemensen reagált? Mert én nem. Biztos volt, de nem emlékszem. Tudta, hogy gól lesz, az baszta fel ennyire.
Fabregas ellen is volt valami lokdosodes, talán piros is, valami ilyesmi rémlik

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Frank Lampard

#395 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Meg az hogy nekunk tok fontos lett volna a gyozelem vagy az x, erre klopp meg tuzeli oket. Eddig meg szart ra az osszes meccsre. Persze nem lehet kerni hogy fekudjon le nekunk egy pool, de azert na.. siman kiallhattak volna egy b csapattal is a fiatalok erdekeben. De nem..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#396 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Egyébként, az aki végigkövette a karrierjét, emlékszik egyetlen esetre is amikor Lampard ilyen vehemensen reagált? Mert én nem. Biztos volt, de nem emlékszem. Tudta, hogy gól lesz, az baszta fel ennyire.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#397 Hozzászólás Szerző: Pityee »

A művigyoros Klopp már így is eléggé el van szállva magától, Super Frankie csak kissé helyrepattintotta, nincs ezzel gond, jól tette :wink:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Frank Lampard

#398 Hozzászólás Szerző: Dante »

Tudom hogy nincs nagy jelentősége és egyetértek Bandával, hogy átlagos dolog, de én biztos nem venném szívesen ha a csapatom pályáján az ellenfél edzője akarna rendre inteni. :()

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Frank Lampard

#399 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dante írta:Részben tetszik, mivel nem volt fault, de kb 11-es szintű lehetőség volt ez TAA-nak és ezt mindenki tudta. Másfelől nem frankó, Lamps edző, nem játékos, Klopp pedig - egyelőre - más ligában játszik. De egyébként is, Lampard okosabb ennél a stílusnál. Szerencsére a meccs végén kézfogással váltak el egymástól. Nem kell nekünk a negatív sajtó, így is túl sokszor vagyunk a szarvihar közepén.
Az elején is kéri Kloppot, hogy üljön le, ne ugasson bele és a végén is elmondja, hogy bocs, de tiszteletteljesen megkértelek, hogy ülj le. A f****n dolognak meg nem kell akkor jelentőséget tulajdonítani, azt space helyett használják :D

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Frank Lampard

#400 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta:Részben tetszik, mivel nem volt fault, de kb 11-es szintű lehetőség volt ez TAA-nak és ezt mindenki tudta. Másfelől nem frankó, Lamps edző, nem játékos, Klopp pedig - egyelőre - más ligában játszik. De egyébként is, Lampard okosabb ennél a stílusnál. Szerencsére a meccs végén kézfogással váltak el egymástól. Nem kell nekünk a negatív sajtó, így is túl sokszor vagyunk a szarvihar közepén.
Szerintem ilyen majdnem minden meccsen van, csak mivel nincsenek nézők, így jobban hallatszik minden részlet. A meccs hevében szerintem ez belefér, szoktak ennél sokkal csúnyábbakat is mondani egymásra az edzők/játékosok :D

Válasz küldése