Frank Lampard

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#241 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi írta: 2021. január 20., szerda 11:38
kecske01 írta: 2021. január 20., szerda 11:00 Kivancsi vagyok van e olyan elvakult szurkolo aki meg kitart Lamps mellett az eredmenyek es a mutatott jatek ellenere.
Jelen!
Félig jelen.
Egy részről nem küldeném el Lampst, mert (mint tudjuk, sokak számára ez nevetséges, amivel nincs is baj) tényleg látni bizonyos fejlődést, ha konkrét problémákra külön-külön fókuszálunk. A gond ezzel az, hogy rendszer szinten kell működnie a dolognak, ami összességében még mindig nem akar összeállni sehogyan sem. Normál esetben még így is időt adnék Lampsnak, de a tegnap látottak meggyőztek az ellenkezőjéről. Ennek oka pedig a játékosok hozzáállása. Ugyanazt érzem, mint a második mou-éra idején. Egy Hazard, Fabre, Costa egyik pillanatról a másikra felejtett el focizni. Lehet beszélni akkori edzőbuktatásról, nem tudom hogy történt-e. De tény, hogy akkor már valami nagyon nem volt rendben az öltözőben.
Félre ne értsetek, kib*szott nevetséges lenne edzőbuktatást feltételezni a háttérben, de a pályán tegnap már konkrétan azokat a jeleket lehetett látni, amelyek az edzőváltást indokolják. Nem taktikai kilátástalanság volt, hanem mentális. A cseréknek is volt értelme (szvsz Lamps már most intelligensebben cserél, mint a varázslatos Sarri). De amíg azt látjuk, hogy nincs meg a kommunikáció, egymás pocskondiázása megy a pályán és a kevés próbálkozás kevés kivételtől eltekintve mind egyéni akció... Akkor kell kimondani, hogy a fejétől bűzlik a hal.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#242 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2021. január 20., szerda 11:00 Kivancsi vagyok van e olyan elvakult szurkolo aki meg kitart Lamps mellett az eredmenyek es a mutatott jatek ellenere.
Jelen!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#243 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kivancsi vagyok van e olyan elvakult szurkolo aki meg kitart Lamps mellett az eredmenyek es a mutatott jatek ellenere.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Frank Lampard

#244 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Be kell látni hogy tavaly a fiatalokkal nyomás nélkül működött nagyon Lampard. Viszont ez a feladat sok neki. Nem tud még a következő szintre lépni, ehhez kevés.

Maradjon a stábban adjanak neki feladatot de vezetőként ez nem elég.

Tuchel tavaly BL döntőt játszott, sokkal hisztisebb emberekkel és sztárokkal. Több féle taktikai megoldásokkal. Érdemes a PSG szurkoloi véleményeit olvasni, bánják és nem értik hogy elment. Persze van nála jobb opcio, de azért jó szakember. Nagelsmann szintén igaz ő még nagyon fiatal de már van tapasztalata és a legmodernebb felfogásu edző a világon. Óriás kivetitőn tart taktikai tréningeket az edzőpálya közepén. Jó ez a német vonal.

Az a vicc ez a ledegradált Rodgers is sokkal többet kihozna a mi keretünkből. Baromi jol dolgozik a leicesternél.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Frank Lampard

#245 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2021. január 20., szerda 6:32 Lampard: “It intensified for me a while ago. Expectations of this club are high...It’s not my decision...There are some things that are beyond my control”
Ha meglépi a vezetőség amit meg kellene, akkor remélem hogy nem kapkodják el a döntést, tehát nem hoznak egy Tuchel-t például, aki viszonylag nagy névnek számít, de nem hiszem hogy hosszabb távon előrébb lennénk vele. Ha nem elérhető most egy jó edző sem, akkor hozzanak inkább egy tűzoltót, azokkal általában úgyis mindig BL döntőig vagy legalábbis a közelébe menetelünk, legalább lenne valami izgalom még a szezon hátralevő részében :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#246 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Lampard: “It intensified for me a while ago. Expectations of this club are high...It’s not my decision...There are some things that are beyond my control”

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Frank Lampard

#247 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Katasztrofalisak az eredmenyek sajnos, oriasi godorben van a csapat es az is igaz, hogy mostmar masfel eve volt Lampardnak, hogy kenye-kedve szerint alakitsa a csapatot (nem is akarmilyen igazolasokkal es jatekosokkal), ennek ellenere en meg mindig bizom benne es nem rugnam ki. Remelem, hogy kepes megforditani a dolgokat.

Hozzateszem, hogy ez csakis azert van, mert Lampardnak hivjak (es a klublegenda statusza mellett nem elhanyagolhato a hires intelligenciaja sem), minden mas menedzser eseten mar reges reg a kivagasat kovetelnem...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Frank Lampard

#248 Hozzászólás Szerző: broduer »

edeskeves írta: 2021. január 20., szerda 0:43
broduer írta: 2021. január 20., szerda 0:40 Ha elfogadjuk azt, hogy idén nem lesz meg a top 4 (szerintem ez egyszerűen elfogadhatatlan ezzel a kerettel), akkor nem érdemes kirúgni Lampardot. Hátha történik valami még az év végéig, és esetleg még egy szezonnyi türelmet is meglehetne adni neki.
Az ésszerűbb és szükséges lépés viszont a menesztés lenne. Aztán gőzerővel menni a 4. helyért, mert még mindig nem elérhetetlen, a szezon felénél vagyunk.
Nekem Allegri nagy kedvencem, borzasztóan kompetens a pali és tudja kezelni a sztárokat. Nem is értem miért nem vállal már 2 éve munkát...
A két német miatt én akár még Tuchelt is elnézném, noha nem tartom sokra őt.
Ahhoz viszont hogy legyen eselyunk meg odaerni a 4-be mar most a heten le kene valtani. Minel elobb megegyezni Allegrivel es menteni a menthetot..
Sajnalom, hogy igy alakult, de kesobb meg alkothat itt nagyot Frank.
Igen, akkor azonnal kell lépni. Annak nincs értelme, hogy év végén küldjük el, mert nem lett meg a top 4, mert az már most is világos, hogy vele nem lesz meg.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Frank Lampard

#249 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

broduer írta: 2021. január 20., szerda 0:40 Ha elfogadjuk azt, hogy idén nem lesz meg a top 4 (szerintem ez egyszerűen elfogadhatatlan ezzel a kerettel), akkor nem érdemes kirúgni Lampardot. Hátha történik valami még az év végéig, és esetleg még egy szezonnyi türelmet is meglehetne adni neki.
Az ésszerűbb és szükséges lépés viszont a menesztés lenne. Aztán gőzerővel menni a 4. helyért, mert még mindig nem elérhetetlen, a szezon felénél vagyunk.
Nekem Allegri nagy kedvencem, borzasztóan kompetens a pali és tudja kezelni a sztárokat. Nem is értem miért nem vállal már 2 éve munkát...
A két német miatt én akár még Tuchelt is elnézném, noha nem tartom sokra őt.
Ahhoz viszont hogy legyen eselyunk meg odaerni a 4-be mar most a heten le kene valtani. Minel elobb megegyezni Allegrivel es menteni a menthetot..
Sajnalom, hogy igy alakult, de kesobb meg alkothat itt nagyot Frank.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Frank Lampard

#250 Hozzászólás Szerző: broduer »

Ha elfogadjuk azt, hogy idén nem lesz meg a top 4 (szerintem ez egyszerűen elfogadhatatlan ezzel a kerettel), akkor nem érdemes kirúgni Lampardot. Hátha történik valami még az év végéig, és esetleg még egy szezonnyi türelmet is meglehetne adni neki.
Az ésszerűbb és szükséges lépés viszont a menesztés lenne. Aztán gőzerővel menni a 4. helyért, mert még mindig nem elérhetetlen, a szezon felénél vagyunk.
Nekem Allegri nagy kedvencem, borzasztóan kompetens a pali és tudja kezelni a sztárokat. Nem is értem miért nem vállal már 2 éve munkát...
A két német miatt én akár még Tuchelt is elnézném, noha nem tartom sokra őt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#251 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Menned kell öreg... ebből a gödörböl nincs kiút sajnos.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Frank Lampard

#252 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Sarri-nak nincs klubja most amugy. Werner, Havertz, Ziyech <3 Sarriball. :D

Ne vegyetek komolyan :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#253 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Lampard Fulham:

Frank Lampard, beszélt a Fulham elleni mérkőzésről.
„Nem voltunk könnyű helyzetben. Javítanunk kellett a legutóbbi mérkőzések miatt, és a Fulham ellen rendkívül nehéz játszani, Liverpool-lal és a Tottenham-el folytatott mérkőzéseik is erről beszélnek. Tíz ember ellen játszottunk, de így még nehezebb volt. A helyzet kezdett nagyobb nyomást gyakorolni ránk. Megpróbáltuk feltörni az ellenfél védelmét, de hiányzott a gól. Játékosaink elveszitették az önbizalmukat, de megpróbáltak győzni".

„Nincsenek kétségeim a játékosaim képzettségével kapcsolatban. Mason Mount az egyik húzó emberünk, összeszedett és mindig magabiztos. Most mélyebben játszott Mount, hogy fel tudjunk küldeni még egy támadót. Nehéz volt összeállítani a kezdőcsapatot, de mi nyertünk, és ez jó".

„Timo nem szerzett gólt újra, egészséges és minden rendben van vele. Ez néha előfordul, egyes támadóknak vannak ilyen sorozataik. Biztos vagyok benne, hogy a gólok jönni fognak, megbirkózik ezzel, mert képzett játékos. "

„Nagyon örülök, hogy nyertünk. Ez rendkívül fontos három pont volt csapatunk számára, de többet akarunk. Remélem, hogy tovább haladunk előre".
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Frank Lampard

#254 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dante írta: 2021. január 13., szerda 16:14 Grant tanácsadói pozícióba jöhet. Nem az edzői stábba.
Ráadásul világraszóló haverok Abramoviccsal. Simán lehet, hogy csak jófejségből ad egy jól kereső pozíciót egy hozzá közelállónak, a többit meg már a lapok rakták össze.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#255 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ha jön, az én értelmezésemben azt jelentheti, hogy Abra valóban kevesli Lampard szakértelmét, viszont vele képzelné el a jövőt.

Tehát így a nagy "elég-e ide Lampard" viták után nagyjából senkinek sincs igaza.

Mi az egyébként, hogy tanácsadó? Hogy kell ezt tenni az edzői stáb hierarchiájában?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Frank Lampard

#256 Hozzászólás Szerző: Dante »

Grant tanácsadói pozícióba jöhet. Nem az edzői stábba.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#257 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta: 2021. január 13., szerda 12:14 Nem nagyon nézném ki belőle hogy neki pont a játékosok motiválása lenne az erőssége, elég búvalb*szott feje volt mindig régen :D De végülis egy elcsúszáson múlott csak hogy vele nyerjünk először BL-t szóval valamit biztos jól csinált, bár nem nagyon emlékszem már hogy milyen focit játszottunk vele. Ettől függetlenül nem gondolnám hogy ő lenne a megoldás (edzőként biztos nem, segítőként meg lehet próbálni, sokat nem veszíthetünk). De ennyi erővel Hiddink-et is visszahívhatnánk, ő is jó tűzoltásban :D
Mondjuk azzal a kerettel, nem túlzás, de lehet bármelyikünk elvitte volna a csapatot a BL döntőbe. Bika csapatunk volt minden poszton. Kapuba Cech, hátul Carvalho, JT, Ashley Cole, középpálya Makelele, Essien, Ballack, Lampard, elől Drogba, Sheva, Anelka. Egyébként szerintem biztos segítőként térne vissza.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Frank Lampard

#258 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nem nagyon nézném ki belőle hogy neki pont a játékosok motiválása lenne az erőssége, elég búvalb*szott feje volt mindig régen :D De végülis egy elcsúszáson múlott csak hogy vele nyerjünk először BL-t szóval valamit biztos jól csinált, bár nem nagyon emlékszem már hogy milyen focit játszottunk vele. Ettől függetlenül nem gondolnám hogy ő lenne a megoldás (edzőként biztos nem, segítőként meg lehet próbálni, sokat nem veszíthetünk). De ennyi erővel Hiddink-et is visszahívhatnánk, ő is jó tűzoltásban :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#259 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Uristen :lol: sok koze regen sem volt a dolgokhoz.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Frank Lampard

#260 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

https://www.skysports.com/football/news ... abramovich

Avram Grant visszaterhet a csapathoz. Egyenlore meg nem vilagos, hogy Lampard segitojekent, vagy Lampard helyere. Tobb cikkk szerint is Lampard helyere erkezhet atmenetileg, de most a Sky Sports arrol szamolt be, hogy Lampars segitojekent terhet vissza. Mindenesetre tobb forras szerint is, Abramovich csalodott Lampardban es bizonytalan a jovoje.

Válasz küldése