Frank Lampard

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Frank Lampard

#181 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Hawaii írta: 2021. január 22., péntek 9:53
Tehát az a Liverpool verne könnyesre minket, amely az elmúlt 5 fordulóban gyengébb ellenfelekkel szemben is kevesebb pontot szerzett? Értem. :D
De ha megnézed csomó helyzetük volt minden meccsen, tegnap is 27 lövésük volt a Burnley ellen, az ellenfél meg pár helyzetből rúg 1 gólt nekik mostanában. Tehát a helyzetkihasználással vannak gondjaik, hullámvölgyben vannak jelenleg, mi viszont kb a Mariana-árokban vagyunk, általában helyzetekig sem jutunk el, de legalább ajándékozunk minden meccsen 1-2 gólt az ellenfélnek. Ideális ellenfél lennénk szerintem most nekik, gyorsan kihúznánk őket a hullámvölgyből, mint ahogy megtettük az Arsenal-al is :D

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Frank Lampard

#182 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta: 2021. január 22., péntek 9:56
Hawaii írta: 2021. január 22., péntek 9:53 Tehát az a Liverpool verne könnyesre minket, amely az elmúlt 5 fordulóban gyengébb ellenfelekkel szemben is kevesebb pontot szerzett? Értem. :D
Láttad a Leicester elleni meccsünket? Mert ha igen, akkor nincs több kérdésem. Kimaxoltuk azon a meccsen az okádék játék fogalmát.
Ebből következik, hogy így fogunk játszani végig a szezon hátralévő részében, vagy mire akarsz ezzel kilyukadni?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Frank Lampard

#183 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ha ez egy pool fórum lenne:
- Jajj a támadó triónk meccsek óta nem talált be, Klopp tönkreteszi őket, le kell váltani, mielőtt elúszik a világ. Csingaccsuk mozdíthatő, ő kihozná Firminoból a maximumot, Suttyófalva FCnél együtt dolgoztak. A vak is látja, hogy a játékosaink azért nem képesek alap mozgásokra, illetve futni, mert nem tud motiválni.
- Ha hozza az elmaradt meccseit, még a lesajnált Everton is előttünk lesz, akiket mindig megverünk
- Ezzel a játékkal az EL helyekről is lecsúszhatunk, jajj 2 pontra vagyunk a West Hamtől
- A következő 5 meccsünk ez meg az, és ha nem lesz ennyi pontunk akkor lemondhatunk még az EL-ről is, nemhogy a bajnoki címvédésről
- A lipcse ellen esélyünk sem lesz, lemosnak a pályáról

Kinek nem inge... :roll:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#184 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Poolt nem nézem, gödörben vannak?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Frank Lampard

#185 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Bandi írta: 2021. január 22., péntek 8:23
Hawaii írta: 2021. január 22., péntek 1:18
emsanya írta: 2021. január 21., csütörtök 22:37BL helyekre már úgy se lesz esély, elbohóckodunk a hátralévő meccseken a bajnokságban. Jó esetben FA kupában lehetne még menetelni főleg amíg ilyen jo a sorsolásunk.
5 pont a lemaradásunk a 4. Liverpoollal szemben, ez tényleg behozhatatlan hátrány így féltávnál...
Azért a Liverpool várhatóan össze fogja kapni magát, nem hiszem hogy nekik gondjuk lesz a BL-be jutással. Plusz ott van még a Tottenham és az Everton előttünk, akik ha hozzák az elmaradt meccseket akkor nem 5 pont lesz az a hátrány. Amúgy meg fölösleges BL-ről beszélni amíg forma alapján az egyik leggyengébb csapat vagyunk a PL-ben... Egyébként a City elég szépen összekapta magát, remélem nem hagyják hogy a mu legyen a bajnok.
És mi nem kaphatjuk össze magunkat, csak azért, mert egy ideje hullámvölgyben vagyunk, de mindenki más igen? Komolyan, srácok, néha próbáljatok már meg kicsit hinni a csapatban...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#186 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hawaii írta: 2021. január 22., péntek 9:53
Pityee írta: 2021. január 22., péntek 8:38
Hawaii írta: 2021. január 22., péntek 1:18
5 pont a lemaradásunk a 4. Liverpoollal szemben, ez tényleg behozhatatlan hátrány így féltávnál...
A jelenlegi játékunkkal, igen behozhatatlan. Ha játszanánk egy meccset a pool ellen, könnyesre vernének minket. Egy WHU van előttünk, ami megmagyarázhatatlan kategória szerintem.
Tehát az a Liverpool verne könnyesre minket, amely az elmúlt 5 fordulóban gyengébb ellenfelekkel szemben is kevesebb pontot szerzett? Értem. :D
Láttad a Leicester elleni meccsünket? Mert ha igen, akkor nincs több kérdésem. Kimaxoltuk azon a meccsen az okádék játék fogalmát.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Frank Lampard

#187 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta: 2021. január 22., péntek 8:38
Hawaii írta: 2021. január 22., péntek 1:18
emsanya írta: 2021. január 21., csütörtök 22:37BL helyekre már úgy se lesz esély, elbohóckodunk a hátralévő meccseken a bajnokságban. Jó esetben FA kupában lehetne még menetelni főleg amíg ilyen jo a sorsolásunk.
5 pont a lemaradásunk a 4. Liverpoollal szemben, ez tényleg behozhatatlan hátrány így féltávnál...
A jelenlegi játékunkkal, igen behozhatatlan. Ha játszanánk egy meccset a pool ellen, könnyesre vernének minket. Egy WHU van előttünk, ami megmagyarázhatatlan kategória szerintem.
Tehát az a Liverpool verne könnyesre minket, amely az elmúlt 5 fordulóban gyengébb ellenfelekkel szemben is kevesebb pontot szerzett? Értem. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#188 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hawaii írta: 2021. január 22., péntek 1:18
emsanya írta: 2021. január 21., csütörtök 22:37BL helyekre már úgy se lesz esély, elbohóckodunk a hátralévő meccseken a bajnokságban. Jó esetben FA kupában lehetne még menetelni főleg amíg ilyen jo a sorsolásunk.
5 pont a lemaradásunk a 4. Liverpoollal szemben, ez tényleg behozhatatlan hátrány így féltávnál...
A jelenlegi játékunkkal, igen behozhatatlan. Ha játszanánk egy meccset a pool ellen, könnyesre vernének minket. Egy WHU van előttünk, ami megmagyarázhatatlan kategória szerintem.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Frank Lampard

#189 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Hawaii írta: 2021. január 22., péntek 1:18
emsanya írta: 2021. január 21., csütörtök 22:37BL helyekre már úgy se lesz esély, elbohóckodunk a hátralévő meccseken a bajnokságban. Jó esetben FA kupában lehetne még menetelni főleg amíg ilyen jo a sorsolásunk.
5 pont a lemaradásunk a 4. Liverpoollal szemben, ez tényleg behozhatatlan hátrány így féltávnál...
Azért a Liverpool várhatóan össze fogja kapni magát, nem hiszem hogy nekik gondjuk lesz a BL-be jutással. Plusz ott van még a Tottenham és az Everton előttünk, akik ha hozzák az elmaradt meccseket akkor nem 5 pont lesz az a hátrány. Amúgy meg fölösleges BL-ről beszélni amíg forma alapján az egyik leggyengébb csapat vagyunk a PL-ben... Egyébként a City elég szépen összekapta magát, remélem nem hagyják hogy a mu legyen a bajnok.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Frank Lampard

#190 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

emsanya írta: 2021. január 21., csütörtök 22:37BL helyekre már úgy se lesz esély, elbohóckodunk a hátralévő meccseken a bajnokságban. Jó esetben FA kupában lehetne még menetelni főleg amíg ilyen jo a sorsolásunk.
5 pont a lemaradásunk a 4. Liverpoollal szemben, ez tényleg behozhatatlan hátrány így féltávnál...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Frank Lampard

#191 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Roman Abramovich may have to wait until the summer if he wants Julian Nagelsmann to be Chelsea's next permanent manager.

Skysports

https://www.skysports.com/football/news ... pzig-coach

Várható hogy szezon közben nem engedik el, de ha ez igaz (már pedig egyre több helyen írják) akkor igazábol Lamparddal is ki lehet húzni szezon végéig. BL helyekre már úgy se lesz esély, elbohóckodunk a hátralévő meccseken a bajnokságban. Jó esetben FA kupában lehetne még menetelni főleg amíg ilyen jo a sorsolásunk.

Aztán jöhetne tiszta lappal Nagelsmann. Cikk szerint már az utódja is megvan lipcsében és jo a kapcsolatunk velük (Ampadu, Werner).

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#192 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nekem egyébként az a teóriám, hogy itt mindenki tudja, hogy pár rossz eredmény után ki lesz kezdve az edző. Tudják a játékosok, hogy nem kell szankciókra számítani ha nem játszanak jól, mert úgy is az lesz, hogy takarodjon el mert megőrült, takarodjon el mert túl balhés, takarodjon mert egy büdös bagós és finoman, méltósággal lépdessen el mert tapasztalatlan.

Amikor kineveztük Lampardot, pont ezt gondoltam mint Ti, aztán arra jutottam, hogy végre lesz valaki, akinek van itt respectje. Ha nem is egy top tudású edző, de muszáj lesz meghalni érte a játékosoknak a pályán. Arra számítok, hogy kitartunk mellette, addig amíg kell és meg fogunk indulni felfelé.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#193 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi eddig én is ölelgettem a Lampardos plüssömet elalvás előtt, de számomra a legutóbbi meccsnél vált nyilvánvalóvá, hol van a legnagyobb baj. Nem a taktikában, nem az idegen poszton játszatásban, nem a hullámvölgyben, hanem a pszichológiai oldalon. Hogy mi vezetett ahhoz, hogy kábé Mounton kívül mindenki orrát lógatva kocog a pályán és kilátástalanul próbál meg valamit alkotni, azt nem tudom. Lehet, hogy az idegen posztok vagy taktikák, felállások, fáradtság, mittudomén. A lényeg az, hogy ide rengeteg rutin kell, hogy tudja kezelni a mostanra teljesen önbizalomhiányos germánok felébresztését (függetlenül attól,hogy mi vezetett ide), Puli formán kívüliségét, de igazából teljesen felesleges egyéni teljesítményeket kiemelni. Senki nem lett rosszabb sportoló és tehetségtelenebb focista, fejben van baj és óriási a motiválatlanság.
Lampardot korához és tapasztalatához képest én is nagy koponyának tartom szakmai szempontból, ezt bizonyítja a tavalyi év. Ez alapján kétszer ennyi időt is adnék neki. Ezt a fajta pszichológiát azonban nem lehet egyik napról a másikra megtanulni, nincsenek róla könyvek és youtube tutorialok. Ezt évek kérdésének érzem.
Nem az elköltött pénzen és a növekedő elvárásoknak való nem megfelelésen van itt a hangsúly szerintem, hanem a fentieken. Fel kell rázni azt a bizonyos mentális állóvizet. Az lenne a legjobb, ha Frankie sétálna egy kört más csapatoknál is, ahol kisebb nyomás alatt szépen elsajátítaná ezeket a készségeket. Vagy itt maradna, de másik edző alatt a stáb tagjaként. Így vagy úgy, pár év múlva mindenképp szeretném a padon viszontlátni, mert a Sarri-féle förmedvény után visszacsalogatott a képernyő elé, a legeufórikusabb évet okozva.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#194 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Srácok, lényegtelen a végső döntést úgy sem mi hozzuk meg. Mi sajnos csak nézzük ezt a foshalmazt amit hétről hétre lerak a Lampard által összerakott csapatunk. Szerintem legtöbben azt szeretnénk, hogy Lampard edzőként is legenda legyen itt, de sajnos a tények egyenlőre azt mutatják, hogy süllyedünk egyre lejjebb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2021. január 21., csütörtök 19:28-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#195 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Abban egyetérthetünk hogy nem értünk egyet.

Egyébként én Sarrit és Contét se küldtem volna el. Mourinho sem azért bukott el mert szar edző és sorolhatnám.

Csak ismételni tudom magam. Az elköltött 200 millió semmit se garantál. Csak ezért az összegért hiszed azt, hogy jogosan várhatsz azonnali eredményeket, a valóság viszont az, hogy sok éve csak árnyéka önmagának ez a csapat. Koncepció nélkül cserélgettük az edzőket és ellenben kitartottunk olyan játékosok mellett akiket csak a saját kényelme érdekelt. Rosszul költöttük a pénzünket, rossz játékosokat vettünk és rossz játékosokat adtunk el. Ennél a csapatnál semmi sem működik normálisan kb 10 éve.

Mélyről építkezünk, de egy jó úton indultunk el, csupán időre van szükség. Nem csak Lampardnak, hanem bárkinek időre lenne szüksége. Előttünk van 4 csapat, a Pool, City, Sp*rs és UTD, akik sokkal előrébb járnak, régóta együtt van a keretük és habár egyik se nyújt a COVID és az egyébként is piszoknehéz premierlig miatt kiegyensúlyozott teljesítményt, még is sokkal valószínübb, hogy ők fogják vinni a TOP4et, 200 millió - Tuchel - Allegri - Lampard ide vagy oda. Én nem hiszem, hogy kishitű lennék amiatt, hogy ezt gondolom.

Pityee: Megszoktam már, hogy egyedül vagyok itt a véleményemmel...:D

Hawaii: Én is egyébként, csak olyan a munkám, hogy túl sok közben a szabadidőm...:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Frank Lampard

#196 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta: 2021. január 21., csütörtök 18:49
Bubi írta: 2021. január 21., csütörtök 18:12 Teljesen igazatok van abban, hogy elfogult vagyok. Akkor is megtartanám, ha kiderülne, hogy többször molesztálta Kantét a meccsek szüneteiben. Apadhatatlan a tiszteletem felé, mint klublegenda és hiszek benne, hogy tehetséges edző. Ezen felül szimpatikus az a foci amit játszatni szeretne, persze most sajnos nem megy.

Szerintem ez így normális. Én érzem magam kellemetlenül azok helyett, akik idén elküldenék. Sokkal többet érdemel, jár neki az idő és a türelem.
Pedig Bubi lassan magad maradsz aki kitart Lampard mellett.
Nem marad magára, én is hasonlóképp gondolom, mint Bubi, csak én már belefáradtam önmagam ismételgetésébe.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#197 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. január 21., csütörtök 18:12 Teljesen igazatok van abban, hogy elfogult vagyok. Akkor is megtartanám, ha kiderülne, hogy többször molesztálta Kantét a meccsek szüneteiben. Apadhatatlan a tiszteletem felé, mint klublegenda és hiszek benne, hogy tehetséges edző. Ezen felül szimpatikus az a foci amit játszatni szeretne, persze most sajnos nem megy.

Szerintem ez így normális. Én érzem magam kellemetlenül azok helyett, akik idén elküldenék. Sokkal többet érdemel, jár neki az idő és a türelem.
Pedig Bubi lassan magad maradsz aki kitart Lampard mellett.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Frank Lampard

#198 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta: 2021. január 21., csütörtök 18:12 Teljesen igazatok van abban, hogy elfogult vagyok. Akkor is megtartanám, ha kiderülne, hogy többször molesztálta Kantét a meccsek szüneteiben. Apadhatatlan a tiszteletem felé, mint klublegenda és hiszek benne, hogy tehetséges edző. Ezen felül szimpatikus az a foci amit játszatni szeretne, persze most sajnos nem megy.

Szerintem ez így normális. Én érzem magam kellemetlenül azok helyett, akik idén elküldenék. Sokkal többet érdemel, jár neki az idő és a türelem.
Szerintem nincs egy olyan szurkolo sem aki nem tiszteli, pont ezert a kritikak is normalis hangnemben vannak megfogalmazva vele szemben es nincs elkuldve a pcsaba vagy ugy emlegetve mint egy tehetsegtelen balf.sz. En korabban is mondtam mar, hogy varom vissza par ev mulva mikor mar lesz eleg tapasztalata ilyen jatekosokat iranyitani, jelenleg egy olyan kerettel tudom elkepzelni, mint amilyen a tavalyi Chelsea volt, fiatal tehetseges jatekosok es nem tul magas elvarasok. Jelenleg ide keves, de senki nem mondja, hogy soha tobbet nem akarja itt latni.
Lehet hogy megvan az elkepzelese, de ha nem tudja megvalositani akkor teljesen mindegy, mert lathatoan nem mukodik. Szerintem kellemetlenul nem kell erezni magad miattunk, sokkal rosszabb altatni magad es levinni az elvarasaid ilyen melyre.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#199 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Teljesen igazatok van abban, hogy elfogult vagyok. Akkor is megtartanám, ha kiderülne, hogy többször molesztálta Kantét a meccsek szüneteiben. Apadhatatlan a tiszteletem felé, mint klublegenda és hiszek benne, hogy tehetséges edző. Ezen felül szimpatikus az a foci amit játszatni szeretne, persze most sajnos nem megy.

Szerintem ez így normális. Én érzem magam kellemetlenül azok helyett, akik idén elküldenék. Sokkal többet érdemel, jár neki az idő és a türelem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Frank Lampar

#200 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta: 2021. január 21., csütörtök 16:50
edeskeves írta: 2021. január 21., csütörtök 16:26
Bubi írta: 2021. január 21., csütörtök 15:13 Nagyon messzire mentek. Egyelőre jóval hosszabb a pozitív periódusa Chelsea edzőként mint a negatív. Legrosszabb esetben jövőre nem indulunk a BLben, ami csúnya bevétel kiesés, viszont mint szurkoló, nekem nem is hiányzik, hogy agyonverjenek a csoportkörök után - mert mindegy hogy Lamparddal vagy egy másik edzővel, de időre lesz szükség mire nemzetközileg is érünk majd valamit.

Werner és Havertz megkapja a lehetőséget. Ment a sírás, hogy nem a posztjukon szerepelnek, azóta mind a kettő játszott a megszokott pozíciójában. Ment a sírás a 4-2-3-1ért, ez is megvolt. Még is mivel bombázza szét a klubot és taszítja nyomorba a németeket...?

Elfogadom, ha valaki nem tartja megfelelő edzőnek. Nem vita tárgya, hogy rutintalan, de hogy szétbombázná a klubot... Nevetséges.
Szerinted ez a keret arra hivatott, hogy ha tovabbjutunk a BL csoportunkbol akkor agyonverjenek minket? Mert szerintem egyaltalan nem, a tavalyi Bayern elleni kieses agyonveres volt es azzal a kerettel mindenkinek bevette a gyomra, de ha te a mostani kerettel is bevenned akkor eleg alacsonyak lehetnek az elvarasaid az eletben. Nem mondom, hogy ki kell ejtenunk kotelezoen a Bayernt, de hogy agyonverjenek minket az nem lenne elfogadhato, ha megis akkor az azt jelentene, hogy Lampardal semmivel sem lepett elore a csapat ugy, hogy elkoltott egy csomo penzt, tehat ezt nem tudnam sem en sem Abra elfogadni szerintem jogosan. Mielott jonne, hogy nem egyrol a kettore megy az uj jatekosok beepitese a csapatba ez igy is van, viszont en azt latom, hogy jelenleg Havertz es Werner cserek, Chilwell is kezd visszaesni szepen, hogy csak egy par ujat emlitsek. Nem vagyok hulye es soha nem is mondtam, hogy ebben a szezonban bajnoksagot es BL-t kell nyerni, de a mostani szereples es jatek eleg undormany es hetrol hetre rosszabb, szerencsere 4. osztalyu ellenfelek ellen meg nincs gaz.

A szetbombazas szo lehet tulzo volt, arra akartam kilyukadni, hogy tavaly a fiatalokkal elert egy szep eredmenyt teher nelkul, mindenki bevette hogy ha veluk igy szerepelt akkor ilyen szintu erositesekkel majd bomba lesz a csapat es meg a tavalyi szintet se hozza eddig, nemhogy tulszarnyalna. Hany fordulonak kellett eltelnie, hogy rajojjon hogy Havertz azon a poszton ahol jatszatta nem er semmit? Vegul a padra kerult csakugy, mint Werner akit szinten a kezdeti lenduletes jateka utan addig jatszatott rossz helyen, hogy mar olyan onbizalomhianyos lett, hogy passzolni se tud. Taktikaba, kezdokbe, cserekbe stb bele se mennek inkabb, mert reggelig lehetne irni a hibakat sajnos.
Miért, mire hivatott? Egy rakás jó nevű játékos akik nem alkotnak egységet, egyénenként pedig nem akkorák, hogy húzzák a csapatot. Mit garantál ezeknek a játékosoknak az ára? Hány olyan top igazolás van minden ablakban amik végül nem válnak be? Legalább annyi, amennyi beválik. Nem tudja bevenni a gyomrod, hogy se Havertz, se pedig Werner nem az a ketegória, akik egyből kiszarják neked a spanyol viaszt, és inkább okolod az edzőt, mert az a legegyszerübb.

Wernernél elfogadom, hogy a szélen játszatása visszaveti őt, de az hogy Havertz RAM poszton nem tud labdát kezelni, CF poszton meg majd a hátára veszi a csapatot, az sci-fi. Werner szülőhazájában szélen is jól teljesített, Lampard ezzel számolt és a sok jól teljesítő csatár miatt kirakta szélre, nincs ebben semmi érthetetlen.
Arról sem Lampard tehet, hogy itt sokan nem tudják felfogni, hogy nyilván nem fogja Mountot VKP poszton játszatni azért, hogy Havertz középen lehessen. Mindkettőnek áldozatot kell hozni, hasonlóan kell felállniuk mint a De Bruyne - Gündogan párosnak. De sokadjára ismétlem, nincs ezzel baj, csak a türelmetlen szorkolók és a kíméletlen média kreálja a problémát, hiszen fél év után épeszű ember nem várja el, hogy minden konstans felfelé íveljen.

Áldott szituáció az, amikor átigazolsz egy másik csapatba, ahol ugyan abban a rendszerben és taktikában ugyan azt a feladatot kell, hogy ellásd, csak sajnos soha nem így van.

A következő edző is be fogja járni ezt az utat, mint az utolsó 8 db. Sok sikeres edző bukott meg nálunk, olyanok is akik raktak le itt valamit az asztalra. Téged ez nem késztet godolkodásra?
Az elso mondatod, kerdesed lehet hogy jobb lenne ha hagynam inkabb az egeszet...

Abban igazad van, hogy Havertznek meg Wernernek barmelyik poszton hozniuk kellene az alapveto dolgokat, ezt korabban en is irtam, hogy nonszensz. Viszont abban is egyeterthetunk, hogy ha folyamatosan idegen poszton jatszatnak es latszolag nem megy neked ez a szerepkor egy ido utan es a sorozatos rossz teljesitmenyek utan elfogy az obizalmad ahogy ez meg is tortent mindket esetben.
Werner jatszott szelen, de az olyasmi lehetett mint anno Hazard, nem igen kellett visszamennie a tizenhatosig vedekezni, tehat van kulonbseg a ketto kozott.
Vannak igazolasok akik nem valnak be igy igaz, csak ebben az esetben a tologatas ossze vissza posztokra meg lerakni a padra nem tul szerencses megoldas, nem a keretre szabja a taktikat, hanem a jatekosokat erolteti a taktikajaba.

Tulzott elvarasokrol beszelsz itt, amit nem ertek hogy miert, mi a tulzott elvarasunk? Nem azert sirunk itt, mert nem vezetjuk a tabellat, de megismetlem ha neked ez a teljesitmeny megfelelo es erre hivatott ez a keret akkor az a te dolgod, kulonbozoek vagyunk. Nalad latszik meg a legjobban, hogy mennyire nem szamit semmi csak mert egy legendank az edzonk es elvakult vagy vele szemben, de ezt nem bantasbol mondom, mert szives joga.

Válasz küldése