Frank Lampard

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#161 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta: 2021. január 22., péntek 14:32
broduer írta: 2021. január 22., péntek 11:48
AwayRoller írta: 2021. január 22., péntek 10:00 Ha ez egy pool fórum lenne:
- Jajj a támadó triónk meccsek óta nem talált be, Klopp tönkreteszi őket, le kell váltani, mielőtt elúszik a világ. Csingaccsuk mozdíthatő, ő kihozná Firminoból a maximumot, Suttyófalva FCnél együtt dolgoztak. A vak is látja, hogy a játékosaink azért nem képesek alap mozgásokra, illetve futni, mert nem tud motiválni.
- Ha hozza az elmaradt meccseit, még a lesajnált Everton is előttünk lesz, akiket mindig megverünk
- Ezzel a játékkal az EL helyekről is lecsúszhatunk, jajj 2 pontra vagyunk a West Hamtől
- A következő 5 meccsünk ez meg az, és ha nem lesz ennyi pontunk akkor lemondhatunk még az EL-ről is, nemhogy a bajnoki címvédésről
- A lipcse ellen esélyünk sem lesz, lemosnak a pályáról

Kinek nem inge... :roll:
Ez azért irdatlan baromság, mert a Pool az elmúlt három évben mindent megnyert
Pityee írta: 2021. január 22., péntek 12:20 Pool tele van sérültekkel, mint már említették előttem, azért állnak így, ahogy.
Lesz*rom a poolt, nem összehasonlítás volt ez, be lehet helyettesíteni bármelyik másik csapattal és edzővel, a lényeg itt azon volt, hogy egyesek folyton csak bőgnek és képesek lennének PL meg BL meg mindenféle után is ugyanezt a mentalitást nyomatni. Bárki volt az edzőnk már lement ez a showműsor, követelték a következőt, aztán ha megkapták, akkor annál kezdték elölről az egészet. Most is ha jönne Allegri vagy Tuchel vagy bármelyik zseni, az első hullámvölgynél előkerülnének ugyanezek az arcok és követelnék a következő edzőt.

Amikor szétvertük a ligát akkor az volt a baj, hogy nem szép a játék, amikor szép a játék, akkor az a baj, hogy nem verjük el a ligát. Ha mégis összejön mindkettő akkor épp az a baj, hogy nem nyertünk BL-t. Ha megverünk valakit, akkor is megy a követelőzés, hogy 4-el több gólt kellett volna rúgni. Sokszor már félidőben, hogy 0-0 biztos kikapunk, mintha csak 45 percig tartana egy meccs vagy mintha csak akkor lehetne nyerni, ha az ember már az első 30 percben megszerzi a vezetést.

Ha igazolunk valakit, akkor azon megy a sírás, hogy miért nem mást, de amikor mást igazolunk, akkor elő van véve a "hülye vezetőség", hogy bezzeg a másikok ne de olcsón elvitték XY-t, nekünk is őt kellett volna. Ha egy új gyerek nem találja rögtön a fonalat, akkor már sz*r vétel volt, vagy épp az edző nem tudja hogyan kell használni (Drogbát se tudta Mou, azért telt annyi időbe, mire alapember lett :roll: ) Amikor Kanté nem volt vkp, ment a követelőzés, hogy 4-3-3 kell Kantéval vkpban. Amikor odakerül és ugyanez a rendszer nem tud nyerni, akkor vak és balf*sz az edző, hogy nem más felállást tolat(amiben amúgy nem is lehet vkp :shock: )

Természetesen lehet és kell is vitatkozni edzők és játékosok képességein, hogy pl. mennyire Lampard gyenge motiválása vagy Kovacic balf*szsága, hogy nem képes a mellette levő labdás játékosra se ráfutni se odatartani a lábát, ezért fórum a fórum, de szerintem szurkolóként minden pofon után a talpraállásban kéne bízni. Megértem, ha egyeseknek ez a talpraállás Lamparddal történik, másoknak meg Lampard nélkül, de nem tudok azzal a mentalitással azonosulni, hogy minden meccs előtt már el van könyvelve a vereség, szezon felénél a végső helyezésünk, de persze az ellenfelek azok mindig tutik és minden elmaradt meccsüket hozzák, valamint minden papírforma meccs az övék.
Nyugi öreg a Lutont majd megverjük a hétvégén, akár több góllal is és akkor majd lehet azt hinni meg mondani, hogy minden okés a csapatnál :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Frank Lampard

#162 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

broduer írta: 2021. január 22., péntek 11:48
AwayRoller írta: 2021. január 22., péntek 10:00 Ha ez egy pool fórum lenne:
- Jajj a támadó triónk meccsek óta nem talált be, Klopp tönkreteszi őket, le kell váltani, mielőtt elúszik a világ. Csingaccsuk mozdíthatő, ő kihozná Firminoból a maximumot, Suttyófalva FCnél együtt dolgoztak. A vak is látja, hogy a játékosaink azért nem képesek alap mozgásokra, illetve futni, mert nem tud motiválni.
- Ha hozza az elmaradt meccseit, még a lesajnált Everton is előttünk lesz, akiket mindig megverünk
- Ezzel a játékkal az EL helyekről is lecsúszhatunk, jajj 2 pontra vagyunk a West Hamtől
- A következő 5 meccsünk ez meg az, és ha nem lesz ennyi pontunk akkor lemondhatunk még az EL-ről is, nemhogy a bajnoki címvédésről
- A lipcse ellen esélyünk sem lesz, lemosnak a pályáról

Kinek nem inge... :roll:
Ez azért irdatlan baromság, mert a Pool az elmúlt három évben mindent megnyert
Pityee írta: 2021. január 22., péntek 12:20 Pool tele van sérültekkel, mint már említették előttem, azért állnak így, ahogy.
Lesz*rom a poolt, nem összehasonlítás volt ez, be lehet helyettesíteni bármelyik másik csapattal és edzővel, a lényeg itt azon volt, hogy egyesek folyton csak bőgnek és képesek lennének PL meg BL meg mindenféle után is ugyanezt a mentalitást nyomatni. Bárki volt az edzőnk már lement ez a showműsor, követelték a következőt, aztán ha megkapták, akkor annál kezdték elölről az egészet. Most is ha jönne Allegri vagy Tuchel vagy bármelyik zseni, az első hullámvölgynél előkerülnének ugyanezek az arcok és követelnék a következő edzőt.

Amikor szétvertük a ligát akkor az volt a baj, hogy nem szép a játék, amikor szép a játék, akkor az a baj, hogy nem verjük el a ligát. Ha mégis összejön mindkettő akkor épp az a baj, hogy nem nyertünk BL-t. Ha megverünk valakit, akkor is megy a követelőzés, hogy 4-el több gólt kellett volna rúgni. Sokszor már félidőben, hogy 0-0 biztos kikapunk, mintha csak 45 percig tartana egy meccs vagy mintha csak akkor lehetne nyerni, ha az ember már az első 30 percben megszerzi a vezetést.

Ha igazolunk valakit, akkor azon megy a sírás, hogy miért nem mást, de amikor mást igazolunk, akkor elő van véve a "hülye vezetőség", hogy bezzeg a másikok ne de olcsón elvitték XY-t, nekünk is őt kellett volna. Ha egy új gyerek nem találja rögtön a fonalat, akkor már sz*r vétel volt, vagy épp az edző nem tudja hogyan kell használni (Drogbát se tudta Mou, azért telt annyi időbe, mire alapember lett :roll: ) Amikor Kanté nem volt vkp, ment a követelőzés, hogy 4-3-3 kell Kantéval vkpban. Amikor odakerül és ugyanez a rendszer nem tud nyerni, akkor vak és balf*sz az edző, hogy nem más felállást tolat(amiben amúgy nem is lehet vkp :shock: )

Természetesen lehet és kell is vitatkozni edzők és játékosok képességein, hogy pl. mennyire Lampard gyenge motiválása vagy Kovacic balf*szsága, hogy nem képes a mellette levő labdás játékosra se ráfutni se odatartani a lábát, ezért fórum a fórum, de szerintem szurkolóként minden pofon után a talpraállásban kéne bízni. Megértem, ha egyeseknek ez a talpraállás Lamparddal történik, másoknak meg Lampard nélkül, de nem tudok azzal a mentalitással azonosulni, hogy minden meccs előtt már el van könyvelve a vereség, szezon felénél a végső helyezésünk, de persze az ellenfelek azok mindig tutik és minden elmaradt meccsüket hozzák, valamint minden papírforma meccs az övék.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Frank Lampard

#163 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta: 2021. január 22., péntek 12:59 Nem fogjuk egymást meggyőzni, mert amíg Téged felháborít az, hogy türelmet kérek, addig engem az háborít fel, hogy szerintem mint sokaknak, neked is az edzőt a legegyszerűbb hibáztatni. Az csak egy ember, sokkal könnyebb eltávolítani őt mint szankcionálni azokat akik nem tesznek eleget a pályán. Emiatt a hozzáállás miatt csúsztunk le oda ahol vagyunk.

Persze lehet, hogy igazatok van és Lampard nem elég jó, de lehet, hogy csak a játékosok szarnak bele az egészbe. Az is lehet, hogy nem szarnak bele, egyszerűen nem bírják a terhelést és a nyomást. Senki nem írta, hogy itt minden rendben van - reagálván a "művér" hasonlatodra. Egyszerűen mást hibáztatunk a kialakult helyzetért. Én őszintén szólva Titeket hibáztatlak, mert a média rajtatok keresztül tud nyomást gyakorolni. A Chelsea szurkolók vevők erre. Képesek voltak évekig skandálni Torres nevét azért, hogy megmutassák mennyire támogatják őt, pedig egy egyeneset nem tudott a labdába rúgni, nade egy edzőt... Azt nem, mindenért az edző a felelős. Ki kell rúgni azt minden megoldódik.... Vagy nem, mert kb 10 éve egy helyben toporgunk, 1-2 rövid fellángolást leszámítva.

Ezt a veszekedést meg a feszültséget is csak TI koholjátok. Egyszer előfordult, nyilván érezték hogy nem fér bele az a szar játék amit abszolváltak ezért basztatták, ösztönözték egymást. Olyanok a chelsea szurkolók mint a falusiak, ha a falu elején fingassz egyet, a végén már azt mondják beszartál. Szétbombázza a klubot, örjöngenek a játékosaink, kisírt szemmel nézi a meccset, teljesen hülye és csak össze vissza rakosgatja a játékosokat mintha fifázna... Ezek a vádak nagyon gyerekesek. Bár megnézhetném az arcát amikor azt olvassa Lampard, hogy nem tudja mit akar játszatni...:D

Több mint 20 éve nézem ennek a csapatnak a meccseit, láttam pár edzőváltást. 16 éve regisztráltam erre a fórumra, ebből 10 évig folyamatosan ez ment, mint most. Szerinted hiteltelen vagyok, mert kitartanék Lampard mellett.... Szerintem meg őrület, hogy olyan emberek akik látták ugyan azt amit én az utóbbi 10 évben még mindig azt gondolják, hogy csak az edző kirúgása a megoldás.
Szerintem hülyeség ezt így a Chelsea szurkolókra kihegyezni. Nem szoktam más csapatok fórumát olvasni, de biztos vagyok benne hogy például Solskjaer vagy Arteta is ugyanezt kapta amikor nem ment nekik (a médiától és a szurkolóktól is). Mindenki facebook-ozik, twitter-ezik, ma már együtt jár ez a fajta nyomás is a focival, ha ezt valaki nem tudja kezelni, az elég baj, akkor valószínűleg nem való neki ez a pálya. Nagy volt az elvárás a csapattal szemben ilyen igazolások után, valószínűleg ez is közrejátszik abban, hogy sokan elküldenék Lampard-ot, ha például tavaly ilyenkor álltunk volna így, akkor biztos nem kapná ennyire az ívet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Frank Lampard

#164 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lampsnal azt se értem hogy mi történik szezon kozben emberekkel?

Zouma volt a párja Thiago Silvanak, mindenhol lehoztak statokkal mennyire állat, most meg padozik. Rüdiger bekerült a semmiből. És nem jobb, nem rosszabb de semmi ertelme.

Tomorirol senki nem tud semmit, hablatyolas ment róla és elengedik, kb ugy hogy lehetőséget se kapott.

Giroud egyszer kezdő, aztan a keretben sincs. Tammy is gyakorlatilag random kezdő, egy csatarnal ez eleg nagy szopo, nem is rug golokat.

Jorginho szerepét se tudja senki. Ha játszik akkor van hogy CSK, egyebkent meg van hogy vegig a padon ül :D.

Alonso is eltűnt. Őt nem hianyolom de kezdőből lett egy tartalekkeretes ember.

Amíg nincs meg egy alap csapat ezt még rotálásnak se lehet nevezni. Ez így full kapkodas es latszik az önbizalom is megy el mindenkinel.

Egyebkent meg siman el tudom kepzelni a klikkesedest a csapaton belul. A regi fiatalok vs uj sztar igazolasok.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#165 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2021. január 22., péntek 12:17 Nem várom, hogy konstans emelkedjünk, de azt elvárnám ettől a csapattól, hogy harcban legyen a BL helyekért, és ne a 9. helyen álljon 0 játékkal, 0 motivációval. A Pool sem egyik napról a másikra lett ilyen jó csapat, de volt egy minimum, amit teljesítettek, ami elvárható volt. Ez a fejlődés lényege. Ha Klopp a második évében is a 10. helyen lett volna a csapatával, valószínűleg felmerült volna a menesztése. Ehelyett elérte a 4. Bl helyet, mert az akkori keretükkel az egy minimális fejlődési-cél volt. Egyébként meg azt érzem, hogy nem is olvastad el rendesen, amit írtam, de megválaszolom a kérdésed: azért nem kötelezően elvárható, hogy vezessék a tabellát, mert 3 évig a csúcson voltak. És ezt mindig követi egy visszaesés. Így működik a foci.

Értem az álláspontodat, hogy a végletekig kitartanál Lamps mellett (van benne ráció, és ez is egy nézőpont), de emiatt a "mindenáron sugalljuk azt, hogy itt semmi gond nincs"-gondolkodás miatt lesz az egész felháborító. :D Komolyan... nem baj, hogy csak úgy süt a feszültség meg az ideg a játékosokról a pályán? Nem gond, ha a játékosok a meccsen vitatkoznak nyilvánosan? Nem tudom mióta nézel focit (feltételezem régóta), de maradjunk annyiban, hogy ez az egyik legrosszabb jel, ami megjelenhet egy csapatnál. Lehet védeni Lampardot, lehet abban is logika, hogy itt maradjon és csinálja tovább a munkáját, de ne mondjuk már azt egy nyílt sebre, hogy az csak művér. Mondjuk ki az igazat: a jelenlegi csapat játéka, mentális állapota és motivációja egy nagy kalap szar. Az eredmények nullák, a mutatott játék kilátástalan, az edző pedig egyelőre nem képes ezen változtatni. Hogy mi a megoldás (kirúgni, vagy megtartani), azon már lehet vitatkozni, de ez a mentegetés mindenáron kicsit hiteltelennek tűnik.
Nem fogjuk egymást meggyőzni, mert amíg Téged felháborít az, hogy türelmet kérek, addig engem az háborít fel, hogy szerintem mint sokaknak, neked is az edzőt a legegyszerűbb hibáztatni. Az csak egy ember, sokkal könnyebb eltávolítani őt mint szankcionálni azokat akik nem tesznek eleget a pályán. Emiatt a hozzáállás miatt csúsztunk le oda ahol vagyunk.

Persze lehet, hogy igazatok van és Lampard nem elég jó, de lehet, hogy csak a játékosok szarnak bele az egészbe. Az is lehet, hogy nem szarnak bele, egyszerűen nem bírják a terhelést és a nyomást. Senki nem írta, hogy itt minden rendben van - reagálván a "művér" hasonlatodra. Egyszerűen mást hibáztatunk a kialakult helyzetért. Én őszintén szólva Titeket hibáztatlak, mert a média rajtatok keresztül tud nyomást gyakorolni. A Chelsea szurkolók vevők erre. Képesek voltak évekig skandálni Torres nevét azért, hogy megmutassák mennyire támogatják őt, pedig egy egyeneset nem tudott a labdába rúgni, nade egy edzőt... Azt nem, mindenért az edző a felelős. Ki kell rúgni azt minden megoldódik.... Vagy nem, mert kb 10 éve egy helyben toporgunk, 1-2 rövid fellángolást leszámítva.

Ezt a veszekedést meg a feszültséget is csak TI koholjátok. Egyszer előfordult, nyilván érezték hogy nem fér bele az a szar játék amit abszolváltak ezért basztatták, ösztönözték egymást. Olyanok a chelsea szurkolók mint a falusiak, ha a falu elején fingassz egyet, a végén már azt mondják beszartál. Szétbombázza a klubot, örjöngenek a játékosaink, kisírt szemmel nézi a meccset, teljesen hülye és csak össze vissza rakosgatja a játékosokat mintha fifázna... Ezek a vádak nagyon gyerekesek. Bár megnézhetném az arcát amikor azt olvassa Lampard, hogy nem tudja mit akar játszatni...:D

Több mint 20 éve nézem ennek a csapatnak a meccseit, láttam pár edzőváltást. 16 éve regisztráltam erre a fórumra, ebből 10 évig folyamatosan ez ment, mint most. Szerinted hiteltelen vagyok, mert kitartanék Lampard mellett.... Szerintem meg őrület, hogy olyan emberek akik látták ugyan azt amit én az utóbbi 10 évben még mindig azt gondolják, hogy csak az edző kirúgása a megoldás.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#166 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. január 22., péntek 12:02
broduer írta: 2021. január 22., péntek 11:48
AwayRoller írta: 2021. január 22., péntek 10:00 Ha ez egy pool fórum lenne:
- Jajj a támadó triónk meccsek óta nem talált be, Klopp tönkreteszi őket, le kell váltani, mielőtt elúszik a világ. Csingaccsuk mozdíthatő, ő kihozná Firminoból a maximumot, Suttyófalva FCnél együtt dolgoztak. A vak is látja, hogy a játékosaink azért nem képesek alap mozgásokra, illetve futni, mert nem tud motiválni.
- Ha hozza az elmaradt meccseit, még a lesajnált Everton is előttünk lesz, akiket mindig megverünk
- Ezzel a játékkal az EL helyekről is lecsúszhatunk, jajj 2 pontra vagyunk a West Hamtől
- A következő 5 meccsünk ez meg az, és ha nem lesz ennyi pontunk akkor lemondhatunk még az EL-ről is, nemhogy a bajnoki címvédésről
- A lipcse ellen esélyünk sem lesz, lemosnak a pályáról

Kinek nem inge... :roll:
Ez azért irdatlan baromság, mert a Pool az elmúlt három évben mindent megnyert és a világ legjobb csapata volt. Természetes folyamat, hogy egy emelkedés és csúcselérés után jön egy zuhanás. Senki nem akarná Lampardot kirúgni, ha két BL és Pl győzelem után a csapattal a 4. helyen állna. Nekünk éppen az emelkedő fázisban kellene lennünk, ehhez képest 9.-ek vagyunk a PL 3. legerősebb keretével, és ez még csak nem is alulteljesítés a mutatott játékot látva (Értsd, nem azért vagyunk 9.-ek, mert nem lőjük be a helyzeteinket, vagy mert nincs szerencsénk)
Ha ez baromság amiatt amivel érvelsz, akkor mire fel várod el, hogy konstans emelkedjünk? A Pool egyben van, elvárható tőlük, hogy vezessék a tabellát, ehhez képest lassan lecsúsznak a top4ről. Mi csak idén kezdtünk el építkezni, senki sem várhatja el, hogy ne csússzon be 1-2 rossz periódus.
Pool tele van sérültekkel, mint már említették előttem, azért állnak így, ahogy. Egyébként hiába mondod Bubi, igaz hogy Lamps sose volt olyan szenvedélyű mint pl. Conte, de tavaly mikor a spurit meg a szarzit legyőztük idegenbe, előtört belőle a vulkán. Viszont idén kegyetlenül le van amortizálva, egyetértek azokkal akik azt írják, hogy olyan mintha túl nagy lenne rá a kabát és kezdene mentálisan összeroppani a teher alatt, hogy ezzel a kerettel már villantania kellene valamit. Tavalyi évben teljes nyomás nélkül kellett vinnie a csapatot, úgy látszik neki ez fekszik. Jelenleg viszont nem kész egy ilyen erősségű keret irányítására. Igazából minden Abráékon múlik, ha ők bevállalják a szimpatikus vesztes szerepet, leszarják az eredményeket, akkor hagyni fogják Lampardot, viszont ha kell valami eredmény is a szezon végén nekik, akkor nem kizárt, hogy egy-két ilyen eredmény és felállítják Lampardot a padról. De azt elhiheted, hogyha egy csapatban már nyilvánosan vitatkoznak egymással a pályán a játékosok, akkor ott elég nagyok a problémák.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Frank Lampard

#167 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta: 2021. január 22., péntek 12:02
broduer írta: 2021. január 22., péntek 11:48
AwayRoller írta: 2021. január 22., péntek 10:00 Ha ez egy pool fórum lenne:
- Jajj a támadó triónk meccsek óta nem talált be, Klopp tönkreteszi őket, le kell váltani, mielőtt elúszik a világ. Csingaccsuk mozdíthatő, ő kihozná Firminoból a maximumot, Suttyófalva FCnél együtt dolgoztak. A vak is látja, hogy a játékosaink azért nem képesek alap mozgásokra, illetve futni, mert nem tud motiválni.
- Ha hozza az elmaradt meccseit, még a lesajnált Everton is előttünk lesz, akiket mindig megverünk
- Ezzel a játékkal az EL helyekről is lecsúszhatunk, jajj 2 pontra vagyunk a West Hamtől
- A következő 5 meccsünk ez meg az, és ha nem lesz ennyi pontunk akkor lemondhatunk még az EL-ről is, nemhogy a bajnoki címvédésről
- A lipcse ellen esélyünk sem lesz, lemosnak a pályáról

Kinek nem inge... :roll:
Ez azért irdatlan baromság, mert a Pool az elmúlt három évben mindent megnyert és a világ legjobb csapata volt. Természetes folyamat, hogy egy emelkedés és csúcselérés után jön egy zuhanás. Senki nem akarná Lampardot kirúgni, ha két BL és Pl győzelem után a csapattal a 4. helyen állna. Nekünk éppen az emelkedő fázisban kellene lennünk, ehhez képest 9.-ek vagyunk a PL 3. legerősebb keretével, és ez még csak nem is alulteljesítés a mutatott játékot látva (Értsd, nem azért vagyunk 9.-ek, mert nem lőjük be a helyzeteinket, vagy mert nincs szerencsénk)
Ha ez baromság amiatt amivel érvelsz, akkor mire fel várod el, hogy konstans emelkedjünk? A Pool egyben van, elvárható tőlük, hogy vezessék a tabellát, ehhez képest lassan lecsúsznak a top4ről. Mi csak idén kezdtünk el építkezni, senki sem várhatja el, hogy ne csússzon be 1-2 rossz periódus.
Nem várom, hogy konstans emelkedjünk, de azt elvárnám ettől a csapattól, hogy harcban legyen a BL helyekért, és ne a 9. helyen álljon 0 játékkal, 0 motivációval. A Pool sem egyik napról a másikra lett ilyen jó csapat, de volt egy minimum, amit teljesítettek, ami elvárható volt. Ez a fejlődés lényege. Ha Klopp a második évében is a 10. helyen lett volna a csapatával, valószínűleg felmerült volna a menesztése. Ehelyett elérte a 4. Bl helyet, mert az akkori keretükkel az egy minimális fejlődési-cél volt. Egyébként meg azt érzem, hogy nem is olvastad el rendesen, amit írtam, de megválaszolom a kérdésed: azért nem kötelezően elvárható, hogy vezessék a tabellát, mert 3 évig a csúcson voltak. És ezt mindig követi egy visszaesés. Így működik a foci.
Bubi írta: 2021. január 22., péntek 12:00
Pityee írta: 2021. január 22., péntek 11:42
Mivel legtöbbször csak annyit látni, hogy néz ki bambán a fejéből Lampard és a játékosaink meg hátrányba passzolgatnak hátul. De legutolsó meccsen már egymással is elkezdtek veszekedni, szóval jó úton haladunk afelé, hogy Lampard elveszítse az öltözőt és egymással is összeugassanak a játékosok.
Neeee Pityee... Most komolyan? Ez egy koholmány, ráadásul Te koholtad. Nem minden edző üvöltözik a pálya szélén, Mounak és Conténak is volt ilyen periódusa. Tavaly is ugyan ilyen fejet vágott egész szezonban és az ünneplései is elég visszafogottak. De ismerjük őt, nem arról volt híres soha, hogy gejzír módjára törne fel belőle a szenvedély.

Az meg, hogy a játékosok összeszólalkoztak... Nagy dolog. Minden gyengébb meccsen magyaráznak egymásnak, ennek szerepe van. Lecseszik egymást ha nem összpontosítanak a feladatukra. Majd ha kirugdossák egymás fogait, akkor lesz értelme erről beszélni.
Értem az álláspontodat, hogy a végletekig kitartanál Lamps mellett (van benne ráció, és ez is egy nézőpont), de emiatt a "mindenáron sugalljuk azt, hogy itt semmi gond nincs"-gondolkodás miatt lesz az egész felháborító. :D Komolyan... nem baj, hogy csak úgy süt a feszültség meg az ideg a játékosokról a pályán? Nem gond, ha a játékosok a meccsen vitatkoznak nyilvánosan? Nem tudom mióta nézel focit (feltételezem régóta), de maradjunk annyiban, hogy ez az egyik legrosszabb jel, ami megjelenhet egy csapatnál. Lehet védeni Lampardot, lehet abban is logika, hogy itt maradjon és csinálja tovább a munkáját, de ne mondjuk már azt egy nyílt sebre, hogy az csak művér. Mondjuk ki az igazat: a jelenlegi csapat játéka, mentális állapota és motivációja egy nagy kalap szar. Az eredmények nullák, a mutatott játék kilátástalan, az edző pedig egyelőre nem képes ezen változtatni. Hogy mi a megoldás (kirúgni, vagy megtartani), azon már lehet vitatkozni, de ez a mentegetés mindenáron kicsit hiteltelennek tűnik.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#168 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2021. január 22., péntek 11:48
AwayRoller írta: 2021. január 22., péntek 10:00 Ha ez egy pool fórum lenne:
- Jajj a támadó triónk meccsek óta nem talált be, Klopp tönkreteszi őket, le kell váltani, mielőtt elúszik a világ. Csingaccsuk mozdíthatő, ő kihozná Firminoból a maximumot, Suttyófalva FCnél együtt dolgoztak. A vak is látja, hogy a játékosaink azért nem képesek alap mozgásokra, illetve futni, mert nem tud motiválni.
- Ha hozza az elmaradt meccseit, még a lesajnált Everton is előttünk lesz, akiket mindig megverünk
- Ezzel a játékkal az EL helyekről is lecsúszhatunk, jajj 2 pontra vagyunk a West Hamtől
- A következő 5 meccsünk ez meg az, és ha nem lesz ennyi pontunk akkor lemondhatunk még az EL-ről is, nemhogy a bajnoki címvédésről
- A lipcse ellen esélyünk sem lesz, lemosnak a pályáról

Kinek nem inge... :roll:
Ez azért irdatlan baromság, mert a Pool az elmúlt három évben mindent megnyert és a világ legjobb csapata volt. Természetes folyamat, hogy egy emelkedés és csúcselérés után jön egy zuhanás. Senki nem akarná Lampardot kirúgni, ha két BL és Pl győzelem után a csapattal a 4. helyen állna. Nekünk éppen az emelkedő fázisban kellene lennünk, ehhez képest 9.-ek vagyunk a PL 3. legerősebb keretével, és ez még csak nem is alulteljesítés a mutatott játékot látva (Értsd, nem azért vagyunk 9.-ek, mert nem lőjük be a helyzeteinket, vagy mert nincs szerencsénk)
Ha ez baromság amiatt amivel érvelsz, akkor mire fel várod el, hogy konstans emelkedjünk? A Pool egyben van, elvárható tőlük, hogy vezessék a tabellát, ehhez képest lassan lecsúsznak a top4ről. Mi csak idén kezdtünk el építkezni, senki sem várhatja el, hogy ne csússzon be 1-2 rossz periódus.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#169 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2021. január 22., péntek 11:42
Mivel legtöbbször csak annyit látni, hogy néz ki bambán a fejéből Lampard és a játékosaink meg hátrányba passzolgatnak hátul. De legutolsó meccsen már egymással is elkezdtek veszekedni, szóval jó úton haladunk afelé, hogy Lampard elveszítse az öltözőt és egymással is összeugassanak a játékosok.
Neeee Pityee... Most komolyan? Ez egy koholmány, ráadásul Te koholtad. Nem minden edző üvöltözik a pálya szélén, Mounak és Conténak is volt ilyen periódusa. Tavaly is ugyan ilyen fejet vágott egész szezonban és az ünneplései is elég visszafogottak. De ismerjük őt, nem arról volt híres soha, hogy gejzír módjára törne fel belőle a szenvedély.

Az meg, hogy a játékosok összeszólalkoztak... Nagy dolog. Minden gyengébb meccsen magyaráznak egymásnak, ennek szerepe van. Lecseszik egymást ha nem összpontosítanak a feladatukra. Majd ha kirugdossák egymás fogait, akkor lesz értelme erről beszélni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Frank Lampard

#170 Hozzászólás Szerző: broduer »

AwayRoller írta: 2021. január 22., péntek 10:00 Ha ez egy pool fórum lenne:
- Jajj a támadó triónk meccsek óta nem talált be, Klopp tönkreteszi őket, le kell váltani, mielőtt elúszik a világ. Csingaccsuk mozdíthatő, ő kihozná Firminoból a maximumot, Suttyófalva FCnél együtt dolgoztak. A vak is látja, hogy a játékosaink azért nem képesek alap mozgásokra, illetve futni, mert nem tud motiválni.
- Ha hozza az elmaradt meccseit, még a lesajnált Everton is előttünk lesz, akiket mindig megverünk
- Ezzel a játékkal az EL helyekről is lecsúszhatunk, jajj 2 pontra vagyunk a West Hamtől
- A következő 5 meccsünk ez meg az, és ha nem lesz ennyi pontunk akkor lemondhatunk még az EL-ről is, nemhogy a bajnoki címvédésről
- A lipcse ellen esélyünk sem lesz, lemosnak a pályáról

Kinek nem inge... :roll:
Ez azért irdatlan baromság, mert a Pool az elmúlt három évben mindent megnyert és a világ legjobb csapata volt. Természetes folyamat, hogy egy emelkedés és csúcselérés után jön egy zuhanás. Senki nem akarná Lampardot kirúgni, ha két BL és Pl győzelem után a csapattal a 4. helyen állna. Nekünk éppen az emelkedő fázisban kellene lennünk, ehhez képest 9.-ek vagyunk a PL 3. legerősebb keretével, és ez még csak nem is alulteljesítés a mutatott játékot látva (Értsd, nem azért vagyunk 9.-ek, mert nem lőjük be a helyzeteinket, vagy mert nincs szerencsénk)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#171 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. január 22., péntek 11:29
Pityee írta: 2021. január 22., péntek 11:19
Hawaii írta: 2021. január 22., péntek 10:04
Ebből következik, hogy így fogunk játszani végig a szezon hátralévő részében, vagy mire akarsz ezzel kilyukadni?
Miért, te talán látod az elképzelést meg azt hogy mit szeretne Lampard játszatni ezzel a csapattal? Oké-oké tudom, kék vér stb., végletekig hiszünk a csapatban, de azért néha vegyük már le a Lampard-szemüveget és lássuk már be reálisan, hogy jelenleg akkora hulladék fos a játékunk, hogy nem kell itt TOP4-ről álmodozni.
Mivel látta a tavalyi szezont és az idei év elejét, ezért nyilván tudja. A feltételezés meg nevetséges, hogy ne tudná mit akar játszatni, nem is értem hogy juthat ilyen eszedbe. Minden meccs után lenyilatkozza, hogy nem megy a letámadás és lassú a passzjáték és így is van. Nem tudom, hogy mi az oka annak, hogy ennyire belassúlt és ellustúlt a játékunk, de az egészen biztos, hogy nem azért mert Lampard fogalmatlan lenne.
Mivel legtöbbször csak annyit látni, hogy néz ki bambán a fejéből Lampard és a játékosaink meg hátrányba passzolgatnak hátul. De legutolsó meccsen már egymással is elkezdtek veszekedni, szóval jó úton haladunk afelé, hogy Lampard elveszítse az öltözőt és egymással is összeugassanak a játékosok.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#172 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2021. január 22., péntek 11:19
Hawaii írta: 2021. január 22., péntek 10:04
Pityee írta: 2021. január 22., péntek 9:56
Láttad a Leicester elleni meccsünket? Mert ha igen, akkor nincs több kérdésem. Kimaxoltuk azon a meccsen az okádék játék fogalmát.
Ebből következik, hogy így fogunk játszani végig a szezon hátralévő részében, vagy mire akarsz ezzel kilyukadni?
Miért, te talán látod az elképzelést meg azt hogy mit szeretne Lampard játszatni ezzel a csapattal? Oké-oké tudom, kék vér stb., végletekig hiszünk a csapatban, de azért néha vegyük már le a Lampard-szemüveget és lássuk már be reálisan, hogy jelenleg akkora hulladék fos a játékunk, hogy nem kell itt TOP4-ről álmodozni.
Mivel látta a tavalyi szezont és az idei év elejét, ezért nyilván tudja. A feltételezés meg nevetséges, hogy ne tudná mit akar játszatni, nem is értem hogy juthat ilyen eszedbe. Minden meccs után lenyilatkozza, hogy nem megy a letámadás és lassú a passzjáték és így is van. Nem tudom, hogy mi az oka annak, hogy ennyire belassúlt és ellustúlt a játékunk, de az egészen biztos, hogy nem azért mert Lampard fogalmatlan lenne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#173 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hawaii írta: 2021. január 22., péntek 10:04
Pityee írta: 2021. január 22., péntek 9:56
Hawaii írta: 2021. január 22., péntek 9:53 Tehát az a Liverpool verne könnyesre minket, amely az elmúlt 5 fordulóban gyengébb ellenfelekkel szemben is kevesebb pontot szerzett? Értem. :D
Láttad a Leicester elleni meccsünket? Mert ha igen, akkor nincs több kérdésem. Kimaxoltuk azon a meccsen az okádék játék fogalmát.
Ebből következik, hogy így fogunk játszani végig a szezon hátralévő részében, vagy mire akarsz ezzel kilyukadni?
Miért, te talán látod az elképzelést meg azt hogy mit szeretne Lampard játszatni ezzel a csapattal? Oké-oké tudom, kék vér stb., végletekig hiszünk a csapatban, de azért néha vegyük már le a Lampard-szemüveget és lássuk már be reálisan, hogy jelenleg akkora hulladék fos a játékunk, hogy nem kell itt TOP4-ről álmodozni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Frank Lampard

#174 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hawaii írta: 2021. január 22., péntek 1:18
emsanya írta: 2021. január 21., csütörtök 22:37BL helyekre már úgy se lesz esély, elbohóckodunk a hátralévő meccseken a bajnokságban. Jó esetben FA kupában lehetne még menetelni főleg amíg ilyen jo a sorsolásunk.
5 pont a lemaradásunk a 4. Liverpoollal szemben, ez tényleg behozhatatlan hátrány így féltávnál...
Igen nekünk jelenleg már behozhatatlan. Ahogy mások is leírták, mind a mutatott játék, mind a tabellát nézve, fosul állunk. Elöttünk állo csapatok kevesebb meccset játszottak és van olyan csapat aki mögöttünk van és szintén kevesebb meccset játszott (aston villa 3-al!!!).

Biztos nyerünk majd meccseket, de nagy győzelmi sorozatok kellennének, az meg kizárt. Egyelőre minden héten máshogy állunk fel és egymást mulják alul a játékosaink, inkább ezen kéne első körben változtatni és dolgozni.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Frank Lampard

#175 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Hawaii írta: 2021. január 22., péntek 10:11
Igen, a szezon végén majd a sok kialakított helyzetre való tekintettel 3 hellyel előrébb is sorolják őket. :)
Arra akartam kilyukadni (ha nem lett volna elég egyértelmű) hogy az ő játékuk nem olyan reménytelen mint a miénk, ők valószínűleg pár meccs múlva el fogják kapni a fonalat, ha elkezdik berúgni a helyzeteiket, akkor be fognak indulni. Nálunk viszont abszolút nem látszik a fény az alagút végén, egyelőre leginkább egyre rosszabbul játszunk...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6938
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#176 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2021. január 22., péntek 10:12 Nem ellenük kell jól játszanunk ahhoz, hogy top4be kerüljünk. Lényeg hogy ők is hullajtanak pontokat, a City is nehezen bírt a villával és a Manu meccse is elég necces volt, remélem ők is bemásznak nemsokára a gödörbe.
Pontosan. Utd sem nyert meccset a big six ellen mégis elől vannak. Kiscsapatok ellen kell megnyerni a bajnokságot.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6938
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#177 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Elég extrém ez a Liverpool párhuzam. Középpályások játszanak a védelem tengelyében, ezáltal borul az egész játékuk, mert Hendoék ki vannak véve a Kp-ról.

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Frank Lampard

#178 Hozzászólás Szerző: Cappy »

AwayRoller írta: 2021. január 22., péntek 10:00 Ha ez egy pool fórum lenne:
- Jajj a támadó triónk meccsek óta nem talált be, Klopp tönkreteszi őket, le kell váltani, mielőtt elúszik a világ. Csingaccsuk mozdíthatő, ő kihozná Firminoból a maximumot, Suttyófalva FCnél együtt dolgoztak. A vak is látja, hogy a játékosaink azért nem képesek alap mozgásokra, illetve futni, mert nem tud motiválni.
- Ha hozza az elmaradt meccseit, még a lesajnált Everton is előttünk lesz, akiket mindig megverünk
- Ezzel a játékkal az EL helyekről is lecsúszhatunk, jajj 2 pontra vagyunk a West Hamtől
- A következő 5 meccsünk ez meg az, és ha nem lesz ennyi pontunk akkor lemondhatunk még az EL-ről is, nemhogy a bajnoki címvédésről
- A lipcse ellen esélyünk sem lesz, lemosnak a pályáról

Kinek nem inge... :roll:
Tenyleg hasonlo helyzetben vannak mint mi. Ok kidolgoznak egy meccs alatt 20 helyzetet, es mindent kihagynak. Mi meg helyzetet sem nagyon dolgozunk ki :D

De mi csak azert nem tamadunk meg vedekzunk normalisan, mert rapihenunk a szezon kesobbi szakaszara, hogy jol meglepjunk majd vele mindenkit :D

Egeszen mas, hogy egy csapat hullamvolgyben van (liverpool), meg hogy egy csapat mindenfele elképzelés nelkul jatszik (chelsea).

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#179 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem ellenük kell jól játszanunk ahhoz, hogy top4be kerüljünk. Lényeg hogy ők is hullajtanak pontokat, a City is nehezen bírt a villával és a Manu meccse is elég necces volt, remélem ők is bemásznak nemsokára a gödörbe.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Frank Lampard

#180 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Bandi írta: 2021. január 22., péntek 10:06
Hawaii írta: 2021. január 22., péntek 9:53
Tehát az a Liverpool verne könnyesre minket, amely az elmúlt 5 fordulóban gyengébb ellenfelekkel szemben is kevesebb pontot szerzett? Értem. :D
De ha megnézed csomó helyzetük volt minden meccsen, tegnap is 27 lövésük volt a Burnley ellen, az ellenfél meg pár helyzetből rúg 1 gólt nekik mostanában. Tehát a helyzetkihasználással vannak gondjaik, hullámvölgyben vannak jelenleg, mi viszont kb a Mariana-árokban vagyunk, általában helyzetekig sem jutunk el, de legalább ajándékozunk minden meccsen 1-2 gólt az ellenfélnek. Ideális ellenfél lennénk szerintem most nekik, gyorsan kihúznánk őket a hullámvölgyből, mint ahogy megtettük az Arsenal-al is :D
Igen, a szezon végén majd a sok kialakított helyzetre való tekintettel 3 hellyel előrébb is sorolják őket. :)

Válasz küldése