Frank Lampard

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Frank Lampard

#101 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bandi írta: 2021. január 25., hétfő 13:53 A döntés érthető, az időzítés viszont elég furcsa, gondolom nem a Luton elleni meccsel telt be a pohár a vezetőségnél. Az egyik lehetőség hogy tárgyaltak Tuchel-el és most sikerült megegyezni vele, a másik hogy tényleg a játékosok buktatták meg (hozzáteszem minden edzőváltásnál a játékosokat veszik elő először, aztán könnyen lehet hogy nem ez volt a kiváltó ok). Ha így döntött a vezetőség, akkor meg kellett volna már lépni korábban, nem tudom hogy mi lesz az elvárás Tuchel-el szemben, de most már csodát kell tennie ha BL-be akar juttatni minket... Viszont a BL-ben komolyan megnőttek az esélyeink, eddig mindig edzőváltás után jutottunk döntőbe :mrgreen:
Biztos a vezetőség sem akarta addig elbocsájtani, amíg nincs meg az utód. A pletykák szerint első körben Nagelsmannál próbálkoztunk, de a RB határozott volt, hogy nem engedi el. Utána Allegri következett, akit "nagyobb" klubok érdekelnek(gondolom a realra vár), így most megegyeztünk Tuchellel.

Kb mint amikor igazolásoknál Nainggolan helyett elhoztuk Drinkwatert

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Frank Lampard

#102 Hozzászólás Szerző: Bandi »

A döntés érthető, az időzítés viszont elég furcsa, gondolom nem a Luton elleni meccsel telt be a pohár a vezetőségnél. Az egyik lehetőség hogy tárgyaltak Tuchel-el és most sikerült megegyezni vele, a másik hogy tényleg a játékosok buktatták meg (hozzáteszem minden edzőváltásnál a játékosokat veszik elő először, aztán könnyen lehet hogy nem ez volt a kiváltó ok). Ha így döntött a vezetőség, akkor meg kellett volna már lépni korábban, nem tudom hogy mi lesz az elvárás Tuchel-el szemben, de most már csodát kell tennie ha BL-be akar juttatni minket... Viszont a BL-ben komolyan megnőttek az esélyeink, eddig mindig edzőváltás után jutottunk döntőbe :mrgreen:

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Frank Lampard

#103 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Pityee írta: 2021. január 25., hétfő 12:46 Viszont abban egyetértek, hogy ha voltak játékosok akik edzőbuktatásban vettek részt, akkor azokat ki kellene vágni mint macskát szarni. Ilyen játékosokra nincs szüksége a csapatnak. Csak valszeg sajnos sose tudjuk meg, hogy kik voltak ezek.
Bayernes haverom, aki ugye Bundesligát néz rendszeresen azt mondta, hogy Dortmundban jó volt nagyon és jól játszottak vele. Nagy taktikus elvileg plusz bevallotta, hogy a Bayernnek szerencséje volt a Bl döntőben. Szóval eddig két nagy csapatnál jól teljesített. PSG-nél a bajnokság megnyerése nyilván nem nagy teljesítmény, de BL döntőig elvitte őket és először neki sikerült.

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Frank Lampard

#104 Hozzászólás Szerző: White »

Azt a maradék indentitását ami volt azt is elvesztette ez a klub
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Frank Lampard

#105 Hozzászólás Szerző: Dante »

Remélem ez e rossz vicc. Ha ez igaz, akkor Lampardnak esélye sem volt a legelejétől kezdve. Megint az történik, mint mindig, hogy a klubvezetőség akár az edző és a menedzser lenni. Mi a f.szért nem ül a padra a nyomorék Granivskaia, ha jobban tudja hogy Werner és Havertz kell ide.

Megértem aki az eredmények miatt követi a klubot, de számomra nem kielégítő sikeres Alonso-knak, Jorginho-knak, Rudigerek-knek, Emerson-oknak, Giroud-knak szurkolni. Évekig nézni, hogy nálunk bármelyik játékos lehet kibaszott gyenge mégis előbb repül át edző, mint egy-egy falábú.

Azt hittem tavaly elindultunk valami úton, amit úgy ahogy beárnyékolt, hogy perememberek maradtak nyáron és megkérdőjelezhető volt a német vonal is, de úgy voltam vele, hogy nincs gond amíg Lampard itt van, az identitás megmarad, mert James, Mount, Tammy, Chilwell sokkal inkább tartozik ide, mint a fentebb felsoroltak. Reméltem, hogy nem kell megint végignézni, ahogy szimpatikus és tehetséges emberek távoznak méltatlan módon, mert a vezetőségben valakik azt hiszik, hogy ez az építkezés, hogy ez renomé építés.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#106 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért Abra nyilatkozata korrekt, nem emlékszem hogy más edzőről is nyilatkozott volna ilyet, mikor kirúgta.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

rolandcfcfan
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2008. december 30., kedd 13:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Frank Lampard

#107 Hozzászólás Szerző: rolandcfcfan »


Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Frank Lampard

#108 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

broduer írta: 2021. január 25., hétfő 13:00
Crap írta: 2021. január 25., hétfő 12:50 Következőket lehet most olvasni..

Idegesítette a főnökséget, hogy Rice leszerződtetését erőlteti Lampard folyamatosan.

Forrás.:
https://www.reddit.com/r/chelseafc/comm ... th_marina/
https://theathletic.com/2298337/2021/01 ... ob-offers/
WUT? :D Elképzeltem magam előtt, ahogy Marináék ülnek az irodában és dohognak, mert megint jött 3 e-mail Franktől, hogy igazoljuk le Rice-t. Szerintem sosem tudhatjuk meg az igazságot, hacsak Lampard maga el nem mondja. Felesleges szerintem ilyenkor olvasni ezeket a "sajtóértesüléseket". Arra jók, csak, hogy hergeljék az embereket.
Az is lehet éhes volt és ezért mondta mind, hogy I want Rice, ezek meg félreértették :mrgreen:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Frank Lampard

#109 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta: 2021. január 25., hétfő 12:56
AwayRoller írta: 2021. január 25., hétfő 12:49 Btw bárki is jöjjön, ha rehabilitálja morcosalonzót én feladom a regnálása alatti meccsnézést :lol:
Még mindig ezerszer hasznosabb lenne, mint a kutyaütő Emerson. Ezt a műbrazilt kéne valahogy elzavarni innen a másikkal együtt. Védekezésben nem rosszabb (mivel mindkettő kritikán aluli), tud gólt lőni és több rendszerben használható. Tuchel a hasonló profilú Bernatot is szépen felépítette a PSG-nél, én látok rá esélyt, hogy valamilyen hibrid felállásban újra a körforgásba kerül Marcos.
Eladni ezt a két kutyaütőt és venni egy értelmes backupot Chilwellnek nem opció? :cry:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Frank Lampard

#110 Hozzászólás Szerző: broduer »

Crap írta: 2021. január 25., hétfő 12:50 Következőket lehet most olvasni..

Idegesítette a főnökséget, hogy Rice leszerződtetését erőlteti Lampard folyamatosan.

Forrás.:
https://www.reddit.com/r/chelseafc/comm ... th_marina/
https://theathletic.com/2298337/2021/01 ... ob-offers/
WUT? :D Elképzeltem magam előtt, ahogy Marináék ülnek az irodában és dohognak, mert megint jött 3 e-mail Franktől, hogy igazoljuk le Rice-t. Szerintem sosem tudhatjuk meg az igazságot, hacsak Lampard maga el nem mondja. Felesleges szerintem ilyenkor olvasni ezeket a "sajtóértesüléseket". Arra jók, csak, hogy hergeljék az embereket.

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Frank Lampard

#111 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta: 2021. január 25., hétfő 12:56
AwayRoller írta: 2021. január 25., hétfő 12:49 Btw bárki is jöjjön, ha rehabilitálja morcosalonzót én feladom a regnálása alatti meccsnézést :lol:
Még mindig ezerszer hasznosabb lenne, mint a kutyaütő Emerson. Ezt a műbrazilt kéne valahogy elzavarni innen a másikkal együtt. Védekezésben nem rosszabb (mivel mindkettő kritikán aluli), tud gólt lőni és több rendszerben használható. Tuchel a hasonló profilú Bernatot is szépen felépítette a PSG-nél, én látok rá esélyt, hogy valamilyen hibrid felállásban újra a körforgásba kerül Marcos.
Alonso szarnyvedokent 5 vedos rendszerben a vilag egyik legjobbja az teny, de szerintem ugy leepult mint a sz.r mivel honapok ota nincs jatekban. 4 vedovel eletveszely, 5-el szinten csak a masik kapu elott :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Frank Lampard

#112 Hozzászólás Szerző: Szabi »

AwayRoller írta: 2021. január 25., hétfő 12:49 Btw bárki is jöjjön, ha rehabilitálja morcosalonzót én feladom a regnálása alatti meccsnézést :lol:
Még mindig ezerszer hasznosabb lenne, mint a kutyaütő Emerson. Ezt a műbrazilt kéne valahogy elzavarni innen a másikkal együtt. Védekezésben nem rosszabb (mivel mindkettő kritikán aluli), tud gólt lőni és több rendszerben használható. Tuchel a hasonló profilú Bernatot is szépen felépítette a PSG-nél, én látok rá esélyt, hogy valamilyen hibrid felállásban újra a körforgásba kerül Marcos.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Frank Lampard

#113 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta: 2021. január 25., hétfő 12:50
AwayRoller írta: 2021. január 25., hétfő 12:49 Btw bárki is jöjjön, ha rehabilitálja morcosalonzót én feladom a regnálása alatti meccsnézést :lol:
Most miért? Hisz csomó gólt lő :)
Bocs, el is felejtettem, valamiért csak az az 5ször annyi maradt meg, amit besz*ptunk róla :D
Crap írta: 2021. január 25., hétfő 12:50 Lampard úgy távozott, hogy bárhol dolgozna, csak ne a Chelseanél.
Király, majd kinevezi őt is a MU meg a Sp*rs...

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Frank Lampard

#114 Hozzászólás Szerző: Crap »

Következőket lehet most olvasni..
Magyarra fordítva, tömören, röviden a mostani pletykák még.:

Marinaval már régebb óta megromlott a kapcsolata
Nagelsment próbáltuk elhívni, de nem sikerült.
A Leicester meccs után, Lampard kezet fogot minden játékossal és megköszönte tőlük az eddigi munkát.
Az új játékosaink ügynökeit is behívták és Cech is belett vonva.
Pár játékos panaszkodott, hogy nem kap elég taktikai utasítást a meccsekre.
Idegesítette a főnökséget, hogy Rice leszerződtetését erőlteti Lampard folyamatosan.
Lampard úgy távozott, hogy bárhol dolgozna, csak ne a Chelseanél.

Forrás.:
https://www.reddit.com/r/chelseafc/comm ... th_marina/
https://theathletic.com/2298337/2021/01 ... ob-offers/

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Frank Lampard

#115 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta: 2021. január 25., hétfő 12:49 Btw bárki is jöjjön, ha rehabilitálja morcosalonzót én feladom a regnálása alatti meccsnézést :lol:
Most miért? Hisz csomó gólt lő :)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Frank Lampard

#116 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Btw bárki is jöjjön, ha rehabilitálja morcosalonzót én feladom a regnálása alatti meccsnézést :lol:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Frank Lampard

#117 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: 2021. január 25., hétfő 12:44 Lefogadom, hogy a játékosok tegnap már tudtak erről...

Egyébként valaki aki ismeri Tuchel munkáját: milyen focit játszat?
Ez az én fejemben is megfordult, hogy már tudták és azért játszottak normálisan újra... Tuchel direkt támadófocit játszat, szóval nem lesz labdadédelgetés. Ez pozitívum persze

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#118 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Viszont abban egyetértek, hogy ha voltak játékosok akik edzőbuktatásban vettek részt, akkor azokat ki kellene vágni mint macskát szarni. Ilyen játékosokra nincs szüksége a csapatnak. Csak valszeg sajnos sose tudjuk meg, hogy kik voltak ezek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#119 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Lefogadom, hogy a játékosok tegnap már tudtak erről...

Egyébként valaki aki ismeri Tuchel munkáját: milyen focit játszat?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#120 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta: 2021. január 25., hétfő 12:38 Tuchelnél azért ne felejtsük el, hogy kb a német Conte. A psgtől is azért b*szták ki karácsonyi ajándékként, mert a vezetőséggel fasírtba volt. Úgyhogy nyugodtan fel lehet készülni egy max 2 éves regnálásra
Ez alatt a két év alatt képezze magát Lamps, tanuljon minél többet és remélhetőleg Mourinhohoz hasonlóan visszatér még ide majd. Sajnos egyenlőre túl korán érkezett neki ez a top csapat irányítása. Neki is Rangers szintű csapatot kellett volna edzenie évekig mint Gerrard és csak utána top csapatot.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése