Frank Lampard

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Frank Lampard

#441 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Dízel írta:Ez annyira hiheto, hogy ha 3even bellul kirugjak Franket, akkor reszemrol befejeztem a klubbal.
Ugyanez nálam is, ha az elkövetkező 5 évben. akármilyen eredmények mellett kirúgják Lampardot, az lesz az a nap, hogy végleg szakítok a klubbal, érkezhet Guradiola, Klopp vagy akárki, nem fog érdekelni. Én elismerem Simeonét, sőt, kedvelem is, pár éve pl Sarri helyett örültem volna az érkezésének, de semmi nem indokolja, hogy egyáltalán szóba kerüljön az edzőkérdés és remélem, ez még jó 10 évig így marad.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Frank Lampard

#442 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ez annyira hiheto, hogy ha 3even bellul kirugjak Franket, akkor reszemrol befejeztem a klubbal.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Frank Lampard

#443 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Gaba írta:
Botond9797 írta:https://www.express.co.uk/sport/footbal ... nk-Lampard
Nagyon remélem, hogy kamu.
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy elküldjék Franket!

Hiteltelenek lennénk örökre... Egy olyan legendát elküldeni, aki viszonylag csodát tesz ezzel a csapattal, egy Angolul nem tudó antifocit eröltető edzőre? Ez nem valósulhat meg!

ne pánikoljatok már... amikor nincs hír, a szennylapoknak ki kell találni híreket hogy ne menjenek csődbe.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Frank Lampard

#444 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Botond9797 írta:https://www.express.co.uk/sport/footbal ... nk-Lampard
Nagyon remélem, hogy kamu.
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy elküldjék Franket!

Hiteltelenek lennénk örökre... Egy olyan legendát elküldeni, aki viszonylag csodát tesz ezzel a csapattal, egy Angolul nem tudó antifocit eröltető edzőre? Ez nem valósulhat meg!

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Frank Lampard

#445 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

https://www.express.co.uk/sport/footbal ... nk-Lampard" onclick="window.open(this.href);return false;
Nagyon remélem, hogy kamu.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Frank Lampard

#446 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Lampard: "We lost ground last summer, so we need to, for the short-term, push for this top four finish because I have a strong feeling where we can improve personnel-wise to take us forward. For me it's clear." #CFC


Lampard: "We got a punishment in the summer and it is meant to hurt you. We lost certainly one of the biggest players (Hazard) in our history and one of the most effective and dominant players in terms of what he did. That is the situation." #CFC


Lampard: “I’m the manager of the club so I have to be honest and truthful when I speak for myself and for the club. When you’ve missed a window, recruitment is of course important and it feels very important now. It’s something we’re working on and we have to get it right.” #CFC


Szokásosan nem az edzőn múlik hogy jöjjön valaki....

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Frank Lampard

#447 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Hat ha par vereseg eleg ahhoz, hogy Lampard laba alatt megremegjen a talaj akkor sok jora nem szamithatunk. Szerintem ha lecsuszunk a kozepmezonybe akkor se rugjak ki lampardot, tudjuk milyen csapatot vett at. Kiherelt csapat, tele fiatalokkal,hazard a sztar elvesztese utan ki mit var el tole?

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#448 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta:Félek attól, hogy előbb-utóbb mostmár előfogják őt szedni, mert egyre több a vereség. Ráadásul olyan vereség, ahol latymatag fos játékunk volt. Egyre inkább fogy el az előnyünk is a mögöttünk levőkkel szemben a BL helyért folytatott harcban és a csapat sajnos nem engedhet meg magának még egy BL nélküli szezont és csak most jön a téli meccs dömping... Nem biztos, hogy jó vége lesz ennek így :?
Valószínűleg a szőnyeg szélére állítják, de nem hiszem hogy komolyabb baja lenne belőle. Meglátjuk mi lesz a januári ablak, no meg Rudi és RLC felépülése után.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#449 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Félek attól, hogy előbb-utóbb mostmár előfogják őt szedni, mert egyre több a vereség. Ráadásul olyan vereség, ahol latymatag fos játékunk volt. Egyre inkább fogy el az előnyünk is a mögöttünk levőkkel szemben a BL helyért folytatott harcban és a csapat sajnos nem engedhet meg magának még egy BL nélküli szezont és csak most jön a téli meccs dömping... Nem biztos, hogy jó vége lesz ennek így :?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Frank Lampard

#450 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Egyébként Terry milyen szerepben van a villánál? Csak mert at edző mellett egy másik szakembert láttam többnyire dirigálni a meccsen, Terry 1-2 esetet leszámítva csak nézett ki a fejéből.
Ő és O'Kelly a két másodedző.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#451 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Egyébként Terry milyen szerepben van a villánál? Csak mert at edző mellett egy másik szakembert láttam többnyire dirigálni a meccsen, Terry 1-2 esetet leszámítva csak nézett ki a fejéből.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Frank Lampard

#452 Hozzászólás Szerző: Dante »

béla írta:Jó, akkor képzeljük el,hogy Terry idejön asszisztálni egy volt csapattársának

Hát, nekem nem sikerült. Biztos vagyok benne, hogy Terry nem akar másodhegedűs lenni a Chelsea-nél
Én is úgy gondolom, hogy Terry bármikor jönne, ha nem csak egy stábtag lenne. Remélhetőleg pár éven belül ő is belekezd egy főedzői projektbe és kiderül, hogy ő is annyira megállja a helyét, mint Lamps.
Ettől függetlenül kétségtelen, hogy magánemberként nincs köztük feszültség. (Tudom, hogy a szociális média nem feltétlen az igazat közvetíti, de az ő esetükben nincs miért megkérdőjelezni.)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Frank Lampard

#453 Hozzászólás Szerző: béla »

Jó, akkor képzeljük el,hogy Terry idejön asszisztálni egy volt csapattársának

Hát, nekem nem sikerült. Biztos vagyok benne, hogy Terry nem akar másodhegedűs lenni a Chelsea-nél

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Frank Lampard

#454 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta:Nem biztos, hogy akarnak ők együtt dolgozni. Nagyon sokáig voltak csapattársak, volt idejük megosztani a nézeteiket, lehet, hogy kurvára nem értenek egyet fontos kérdésekben. A klub két legnagyobb legendájáról van szó, mi, szurkolók azt akarjuk látni, hogy imádják, tisztelik egymást, már már testvéri kötelék van köztük. Valójában a franc tudja miképp éreznek egymás iránt. Nem tudnám megmondani miért, de az a megérzésem, hogy már nem akkora cimborák mint anno.
Nekem is ez az érzésem. Biztos nincsenek rosszban de valahogy nem érzem hogy tudnának jól együtt dolgozni, hosszabb távon legalábbis. Nem hiába nem merült fel pletyka szinten se a visszatérése Lampard stábjába. Aztán simán lehet hogy nem így van és jó páros lennének, de szerintem ezt soha nem fogjuk megtudni.

Amúgy meg nem is szereti már a Chelsea-t, itt is egy sunyi kézfogással eltörte szegény Kovacic kezét. :mrgreen:
https://twitter.com/Sam_Hamlet/status/1 ... 73/video/1" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Frank Lampard

#455 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pedig akkora cimborák, effelől ne legyen kétséged Bubi. :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#456 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem biztos, hogy akarnak ők együtt dolgozni. Nagyon sokáig voltak csapattársak, volt idejük megosztani a nézeteiket, lehet, hogy kurvára nem értenek egyet fontos kérdésekben. A klub két legnagyobb legendájáról van szó, mi, szurkolók azt akarjuk látni, hogy imádják, tisztelik egymást, már már testvéri kötelék van köztük. Valójában a franc tudja miképp éreznek egymás iránt. Nem tudnám megmondani miért, de az a megérzésem, hogy már nem akkora cimborák mint anno.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Frank Lampard

#457 Hozzászólás Szerző: béla »

adrian1989 írta:https://keresztlabda.hu/2019/12/03/lamp ... d-bridgen/

elvileg pár nap és eldől,hogy lehet-e igazolni télen.
Amúgy nem tudom Terry miért nem nálunk van lenni feladata bőven, hogy rendbe szedje a védelmet, nagyon sajnálom, hogy nem Lampard-al közösen viszik a csapatot.
Valószínűleg Terry játékosként felszedett tapasztalata nem sokat érne a jelenlegi rendszerünkben sajnos

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Frank Lampard

#458 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

https://keresztlabda.hu/2019/12/03/lamp ... d-bridgen/" onclick="window.open(this.href);return false;

elvileg pár nap és eldől,hogy lehet-e igazolni télen.
Amúgy nem tudom Terry miért nem nálunk van lenni feladata bőven, hogy rendbe szedje a védelmet, nagyon sajnálom, hogy nem Lampard-al közösen viszik a csapatot.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Frank Lampard

#459 Hozzászólás Szerző: kazomester »

"I can firmly say no and you can replay that again in 10 years."

Chelsea boss Frank Lampard has insisted he wouldn't follow in Jose Mourinho's footsteps by managing London rivals Tottenham in the future.

Avatar
trueblue11
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011. augusztus 14., vasárnap 15:33

Re: Frank Lampard

#460 Hozzászólás Szerző: trueblue11 »

Íme, hogy Lampard milyen büntetéseket határozott meg egy-egy kihágás esetén:

Kép

Válasz küldése