Frank Lampard

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#121 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2021. január 25., hétfő 12:35 Aki Chelsea szurkoló, annak szerintem már hozzá kellett szokjon ehhez a gyomra. Továbbra is azt mondom, hogy indokolt volt elküldeni Franket, és én ezt az edzőbuktatást is a helyén kezelném egyelőre. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy ez történt (pláne a tegnapi meccs után), szerintem ezt csak a média kreálja, mivel volt már erre korábban precedens.
Tuchelt meg ne ítéljük még meg, meglátjuk mire lesz képes. Én sem tartom jó edzőnek, és nagyon szurkoltam Allegrinek, de hát nézzük meg mit tud a német. Hátha ő lesz a mi Kloppunk :lol: :lol: :lol:
Az a baj, ahogy előttem írták már és én is sokat értetlenkedtem miatta, hogy nagyon gyanús volt az ahogy decemberben mintha elvágták volna az addig konstans fejlődő csapatunkat, egyszercsak nem tudtak focizni... egyből a gödör alján voltunk..:/

Mindegy, igaz, egy CFC drukker már az ilyesmin nem lepődik meg, bízni kell az új edzőben.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Frank Lampard

#122 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Egyetlen dolog ami bizakodásra adhat okot az, hogy tuchel is jóban van a fiatalokkal köztük pulisic al aki amúgy geci szar idén. De amúgy semmi extrát nem látok benne én sem. :roll:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Frank Lampard

#123 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Tuchelnél azért ne felejtsük el, hogy kb a német Conte. A psgtől is azért b*szták ki karácsonyi ajándékként, mert a vezetőséggel fasírtba volt. Úgyhogy nyugodtan fel lehet készülni egy max 2 éves regnálásra

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Frank Lampard

#124 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Kotve hiszem, hogy ez igaz, hogy nem mennek edzesre stb, ki tehetne meg ezt? Az ujak fel ev utan meg nem, a fiatalok szinten nem, Alonso meg Kepa oszinten kit erdekelne mikor nem vezerek es az uj edzonel se lesz szerepuk.
Tuchel azert nem egy fogalmatlan edzo, bar en jobban orultem volna Allegrinek. Gondolom nem egy uj keletu dolog, hogy elkuldte vegul Lampardot, csak le kellett zsirozni Tuchelt.
Sajnalom a szemelye miatt Franket, pont ezert tisztelettel beszeltem rola eddig is es ahogy korabban mondtam remelem par ev tapasztalatszerzes utan viszont lathatjuk majd a csapat edzojekent.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Frank Lampard

#125 Hozzászólás Szerző: broduer »

Aki Chelsea szurkoló, annak szerintem már hozzá kellett szokjon ehhez a gyomra. Továbbra is azt mondom, hogy indokolt volt elküldeni Franket, és én ezt az edzőbuktatást is a helyén kezelném egyelőre. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy ez történt (pláne a tegnapi meccs után), szerintem ezt csak a média kreálja, mivel volt már erre korábban precedens.
Tuchelt meg ne ítéljük még meg, meglátjuk mire lesz képes. Én sem tartom jó edzőnek, és nagyon szurkoltam Allegrinek, de hát nézzük meg mit tud a német. Hátha ő lesz a mi Kloppunk :lol: :lol: :lol:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#126 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pat326 írta: 2021. január 25., hétfő 12:25 Ha tényleg ma bejelentik a távozását, részemről egy ideig off a klub... Főleg, ha igaz, hogy megint edző buktatásról van szó... Attól hánynom kell már :evil: Bár nehezen tudom elképzelni, hogy kik lehetnének azok. Rotáció van bőségesen, mindenki kap lehetőséget. Esetleg Alonso-Kepa duó akik panaszkodhatnak, de ők olyanok akik kezdő közelébe se kellene, hogy legyenek, tőlük kellene megválni -.- De hát megmagyarázná, hogy miért lettünk hirtelen ennyire szarok, miért tüntek el a játékunkból az olyan elemek, amik másfél évig működtek...
Végre újra kialakul egy szerethetőnek tűnő csapat, erre ilyen történik, hihetetlen :roll:
Ugyanmár, anno az sem volt szép ahogy a szurkolók Benitez érkezéséhez álltak. Sosem értem miért kell egy teljesen új edzőt már akkor utálni, mikor még ide sem jött. Miről tehet ő? Imádjuk Lampardot meg minden, de jelenleg kegyetlen szarul állunk a tabellán, nem tudni miért, de valamit lépni kellett...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Frank Lampard

#127 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A tegnapi meccsen történt változtatások ezek szerint elkéstek... Frank menesztését még mindig csak akkor tudná bevenni a gyomrom, ha Terry vagy valaki más klubhoz kötődő ürge érkezne a helyére. Így hogy Tuchel érkezik... hát nem is tudom mit mondjak. Taktikailag elég komoly az ürge, rengeteg felállásban játszatja a csapatait és elég proaktív, de eddig semmi olyant nem mutatott amitől hátast dobnék vagy magasabb polcra helyezném Lamparnál

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Frank Lampard

#128 Hozzászólás Szerző: Dízel »

En Tuchelbol semmit nem nezek ki. A psgvep se tudott maradandot alkotni, pedig az van egy csapat, egy higfos francia bajnoksagban. Remelem ram cafol. Ezzel a huzassal megint ugyan ott vagyunk ahol a part szakad. Edzok jonnek, mennek, akar Lampard , akar Terry, akar Drogba lesz az edzonk. Ketsegeink ne legyenek, mindenkivel elfogjak ezt jatszani. Csak kivamcsi vagyok, kik azok akik ezt eljatszottak. Egy Frank Lampardot kiturni a Chelseabol nem semmi mutatvany. Kivancsi vagyok Mount megy e utanna? Siman elkepzelem. Megint elveszitunk egy jovobeni klasszist. Akik meg ezutan megtanulnak ujra focizni azokrol meglesz a velemenyem.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Frank Lampard

#129 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Új edző, jó széria, hullámvölgy, edzőbuktatás --> új edző, jó sorozat, mindenki happy, hullámvölgy, hiszti, edzőbuktatás...
Örökös körforgás nálunk. Néha úgy érzem, jobb érzés lehet egy Champo-középcsapatnak szurkolni... :D

Tuchel jön, itt lesz kb 2022 nyaráig. Lesz zseni és kutyaütő a szurkolók szemében, az öltöző kedvence, amíg fut a szekér, utána pedig közellenség. Tuchel az első hullámvölgy alkalmával mindenkivel is össze fog veszni, Abrával, Marinával, Cech-vel, és az összes játékossal. Na mindegy, talán a csodálatos német bajtársiasságnak köszönhetően nézhetjük primadonna Havertz-et Mount helyén és a szakértők lelkesen bólogathatnak, hogy Lampira és Mason-ra is nagy volt a kabát, miközben Tuchel géniusz, mert hirtelen fellángolásból a csapat megnyer néhány meccset és Havertz pedig generációs tehetség, mert végre nyújt egy-két értékelhetőnek nevezhető teljesítményt kékben. Jövő decemberre pedig Tuchelt is kinövi a kabát... #IgenElfogultVagyok.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#130 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2021. január 25., hétfő 12:19 Pedig már kezdtem megnyugodni, eltűnt a meccs után düh és kezdtem bizakodni, hogy Lampard összekapja a gárdát. Na de nem fogok a kardomba dőlni, ha Tuchel-el menni fog a csapat. Remélem Lampard sikeres lesz edzői pályája során és nem sorakozik be a Di Matteo - Zola vonalba.
Én se fogok rosszindulatúan állni a következő edzőhöz, bár innentől könyvelhető, hogy max 2 évig vezeti a csapatot.


Lamps sok fiatalt beépített és megmutatta, hogy lehet velük az újhullámos támadófocit játszatni. Nem ismerem Tuchel munkásságát, de jó alapja lesz ahhoz, hogy sikeres legyen.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#131 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Ha tényleg ma bejelentik a távozását, részemről egy ideig off a klub... Főleg, ha igaz, hogy megint edző buktatásról van szó... Attól hánynom kell már :evil: Bár nehezen tudom elképzelni, hogy kik lehetnének azok. Rotáció van bőségesen, mindenki kap lehetőséget. Esetleg Alonso-Kepa duó akik panaszkodhatnak, de ők olyanok akik kezdő közelébe se kellene, hogy legyenek, tőlük kellene megválni -.- De hát megmagyarázná, hogy miért lettünk hirtelen ennyire szarok, miért tüntek el a játékunkból az olyan elemek, amik másfél évig működtek...
Végre újra kialakul egy szerethetőnek tűnő csapat, erre ilyen történik, hihetetlen :roll:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#132 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pedig már kezdtem megnyugodni, eltűnt a meccs után düh és kezdtem bizakodni, hogy Lampard összekapja a gárdát. Na de nem fogok a kardomba dőlni, ha Tuchel-el menni fog a csapat. Remélem Lampard sikeres lesz edzői pályája során és nem sorakozik be a Di Matteo - Zola vonalba.

Exclusive: Thomas Tuchel is going to take over
@ChelseaFC
, according to Sky sources. It’s almost a done deal. Frank Lampard is going to be sacked today #TransferUpdate
@Sky_Marc

Szerintem bejelentik még a héten Tuchelt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Frank Lampard

#133 Hozzászólás Szerző: Crap »

Kíváncsi vagyok, kik azok akik így fellázadtak. Rohadt élet de mérges vagyok erre.... Úgy gondolom azokról lehet szo akik a legkevesebbet teszik a csapat hasznára.
Mindezt azok után, hogy bárki játszott bármilyen szarul, bárhogy megtalálta a média, bárkit, ő mindig bevédett mindenkit.. (Emerson, Kepa, Werner, Odoi, Barkley, Jorginho és stb.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Crap 2021. január 25., hétfő 12:22-kor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#134 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2021. január 25., hétfő 12:05 https://twitter.com/Matt_Law_DT/status/ ... 3130890240


Állitólag mai nap jelenthetik be Lampard menesztését. A Daily Telegraph azt állítja, a játékosok nem hajlandóak részt venni az edzéseken, míg ő a csapat menedzsere... Durva
Remélem legalább ez nem igaz. Volt itt annyi edzőbuktatás, örültem hogy elkopott az a generáció, de ezek szerint ennek itt már hagyománya van.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Frank Lampard

#135 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sajnos úgy néz ki igaz a hír. Mármint abból a szempontból sajnos, hogy az egyik legnagyobb legendankkal történik... Utálom hogy igazam van, de anno pont ezért nem örültem az étkezésenek, és pont ezt mondtam, hogy túl korai a dolog. És most megint ott vagyunk ahol a part szakad.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#136 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szabi írta: 2021. január 25., hétfő 12:10 És a Sky Germany szerint Tuchel érkezik. :roll: :roll:
Hat igy elfogadhato egyedul a kirugasa. Ha ilyen Grant feleket hoznanak jobban aggodnek.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#137 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2021. január 25., hétfő 12:05 https://twitter.com/Matt_Law_DT/status/ ... 3130890240

Exclusive: Frank Lampard to be sacked by Chelsea. Confirmation expected today #cfc

Állitólag mai nap jelenthetik be Lampard menesztését. A Daily Telegraph azt állítja, a játékosok nem hajlandóak részt venni az edzéseken, míg ő a csapat menedzsere... Durva
Pedig kivancsi lennek ezzel az uj taktikaval mire mentunk volna a Wolves ellen.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Frank Lampard

#138 Hozzászólás Szerző: Szabi »

És a Sky Germany szerint Tuchel érkezik. :roll: :roll:
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#139 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://twitter.com/Matt_Law_DT/status/ ... 3130890240

Exclusive: Frank Lampard to be sacked by Chelsea. Confirmation expected today #cfc

Állitólag mai nap jelenthetik be Lampard menesztését. A Daily Telegraph azt állítja, a játékosok nem hajlandóak részt venni az edzéseken, míg ő a csapat menedzsere... Durva
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#140 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kétes forrásból van a hírem, miszerint Lampardot kirúgták.

Cáfoljatok meg légyszíves! :(
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése