Frank Lampard

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#81 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Crap írta: 2021. január 25., hétfő 17:02 Más.: Sky filozóik azon, hogy ahhoz hogy Tuchel kezdeni tudjon a csapattal túl kell lennie már a negatív teszt utáni kötelező 14 napos karanténon. Ergo az, hogy jönni fog és Lampardot kirúgják már bőven január legelején vagy még decemberben eldőlhetett.
Nem szeretnék túl nagy hitelt adni az ilyen eszmefuttatásoknak, de ha így van, akkor köszönjük meg ismét a vezetőségnek, ennyit a türelméről és a szakmai hozzáértéséről. Így valószínűleg már nincs is sok értelme morális/mentális kérdésekről beszélni, amik miatt végül úgy láttam, Lamps csendes búcsúja lenne a legjobb, főleg neki. Elképesztően kellemes lehet úgy dolgozni, hogy a hátad mögött már megvan az utód, főleg, ha ennek a játékosok között is híre megy.
Nem vagyok híve az összeesküvés-elméleteknek, így ezt szeretném is gyorsan elhessegetni. Ha Tuchel szerdán vagy akár 1-2 héten belül már a padon ül, akkor csak arra szeretnék gondolni, hogy idejekorán Angliába utazott a biztató előjelek láttán, hogy ha bejönnek a számításai, időben el tudja kezdeni a munkát. Gyermeki naivitás.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Frank Lampard

#82 Hozzászólás Szerző: Crap »

cech19960320 írta: 2021. január 25., hétfő 16:48
kecske01 írta: 2021. január 25., hétfő 16:24
fst200 írta: 2021. január 25., hétfő 16:04 Szomorú vagyok hogy Lampardot kirúgták.
Azért durva, hogy egyedül Chilwell akarta ő.. Bár várható volt hogy nem akar konkurenciat Tammy ak és Mount nak, és nem is tudta megoldani a helyüket, gondolom fentről meg nyomták hogy beepites
Mivel a szituáció már adott volt igy muszáj volt valaminek történnie, reméljük jól döntött a vezetőség
Ezt mibol veszed, hogy csak Chilwellt akarta?
  • Az idei hat igazolásból csak Chilwell volt Lamps kérése (ez ellentmond a korábbi Ziyech kéréssel......)
Összességében van olyan állítás aminek lehet alapja, de ez inkább úgy érződik, hogy szedjünk össze néhány korábbi pletykát, írjunk hozzá néhány újat és kreáljunk belőle egy zseniális sztorit.
Ziyech-et januárra szerette volna kérni, ezért nem számította bele a cikk írója, ezekbe az állításokba / Illetve technikailag ő januári igazolás is volt.

Mindamellet 10 éve azt olvassuk és lehet hallani, hogy a klub igazol meg dönt a menedzser helyett a játékosokról. Biztos van alapja a dolognak.

Más.: Sky filozóik azon, hogy ahhoz hogy Tuchel kezdeni tudjon a csapattal túl kell lennie már a negatív teszt utáni kötelező 14 napos karanténon. Ergo az, hogy jönni fog és Lampardot kirúgják már bőven január legelején vagy még decemberben eldőlhetett.

Tuchel elvileg 4,5 éves szerződést kap :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#83 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

cech19960320 írta: 2021. január 25., hétfő 16:48
kecske01 írta: 2021. január 25., hétfő 16:24
fst200 írta: 2021. január 25., hétfő 16:04 Szomorú vagyok hogy Lampardot kirúgták.
Azért durva, hogy egyedül Chilwell akarta ő.. Bár várható volt hogy nem akar konkurenciat Tammy ak és Mount nak, és nem is tudta megoldani a helyüket, gondolom fentről meg nyomták hogy beepites
Mivel a szituáció már adott volt igy muszáj volt valaminek történnie, reméljük jól döntött a vezetőség
Ezt mibol veszed, hogy csak Chilwellt akarta?
A The Atletic cikkében hozták a kövi pletykákat. Szerintem a nagyja faszság:
  • Lampard kapcsolata megromlott Marinával.
  • Ralf Ragnicknak felajánlották az ideiglenes menedzseri posztot a maradék 4 hónapra, de elutasította.
  • A Chelsea felvette a kapcsolatot Nagelsmannal.
  • A Leicester elleni meccsen dőlt el, hogy megy, és azóta próbáljuk véglegesíteni az új edzőt.
  • Cech beszélt az új igazolások menedzsereivel a rossz forma miatt
  • Rice leigazolásának ismételgetése idegesítette a vezetőket
  • Az öltöző szerint az edző semmi empátiát nem mutatott és nyilvános kritizálással sértette meg a lelküket (faszság)
Részletesebben:
  • A problémák a tavaly januári átigazolási ablakban kezdődtek, amikor az akkor távozni akaró Aubameyangot és Ziyechet kérte Lamps de egyiket sem kapta meg akkor.
  • Ekkortájt rúgták ki Pochettinot és pletykálták a helyére Nagelsmannt
  • Feszültséget okozott Kepa kezelése is. Lamps helyettes igazolását sürgette, míg Marináék azt akarták, hogy karolja fel Kepát, építse köré a csapatot és hozza vissza az önbizalmát.
  • Lamps Rice leigazolását sürgette újra és újra, de néhányan a klubnál ellenzik hogy nagy pénzért leigazoljunk egy olyan játékost akit tinédzserként "kidobtunk"
  • Decemberben az Atletic írt is egy cikket erről, miszerint ha Lampard nem hagy fel Rice üldözésével az a munkájába fog kerülni, mert a klubnál valaki, magasbb posztban nagyon allergiás az ötletre, hogy egy valag pénzért visszavegyük amit elkótyavetyéltünk.
  • Az idei hat igazolásból csak Chilwell volt Lamps kérése (ez ellentmond a korábbi Ziyech kéréssel......)
  • Lampard célja nem csak Rice volt, hanem Tarkowski is. Eladásra jelölte Tomorit, Marcost, Rüdigert, és ha akart volna távozni, Azpi útjába sem állt volna
  • A City meccs után Abramovich már komolyen gondolkodott
  • Tuchel nem tervezett szezon közben jönni, de sikerült meggyőzni, mert már Conte helyett/előtt is tárgyaltunk vele anno
  • Probléma volt, hogy a menedzser nem beszélt a játékosokkal (csak akiket kedvelt)
  • Egy felnőtt játékos névtelenül azt nyilatkozta az Atleticnek, hogy katasztrofális lett volna ha Lamps marad a szezon végéig az egyre növekvő feszültség miatt, hasonlóan Mourinho utolsó napjaihoz.
  • Már a Fulham elleni meccsen azt gondolták a játékosok, hogy kirúgják Lampst ha nem nyernek.
  • Lamps figyelmeztetett mindenkit, a vezetőséget is beleszámítva, még a szezon előtt, hogy idén a dobogóért harcolás nem reális elvárás, és az új igazolásoknak időre lehet szükségük hogy alkalmazkodjanak

Összességében van olyan állítás aminek lehet alapja, de ez inkább úgy érződik, hogy szedjünk össze néhány korábbi pletykát, írjunk hozzá néhány újat és kreáljunk belőle egy zseniális sztorit.
Durva :D

Itt egy kis konnyeznivalo bucsu video Lampardrol.

https://fb.watch/3eBd4LkeeN/

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Frank Lampard

#84 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2021. január 25., hétfő 16:24
fst200 írta: 2021. január 25., hétfő 16:04 Szomorú vagyok hogy Lampardot kirúgták.
Azért durva, hogy egyedül Chilwell akarta ő.. Bár várható volt hogy nem akar konkurenciat Tammy ak és Mount nak, és nem is tudta megoldani a helyüket, gondolom fentről meg nyomták hogy beepites
Mivel a szituáció már adott volt igy muszáj volt valaminek történnie, reméljük jól döntött a vezetőség
Ezt mibol veszed, hogy csak Chilwellt akarta?
A The Atletic cikkében hozták a kövi pletykákat. Szerintem a nagyja faszság:
  • Lampard kapcsolata megromlott Marinával.
  • Ralf Ragnicknak felajánlották az ideiglenes menedzseri posztot a maradék 4 hónapra, de elutasította.
  • A Chelsea felvette a kapcsolatot Nagelsmannal.
  • A Leicester elleni meccsen dőlt el, hogy megy, és azóta próbáljuk véglegesíteni az új edzőt.
  • Cech beszélt az új igazolások menedzsereivel a rossz forma miatt
  • Rice leigazolásának ismételgetése idegesítette a vezetőket
  • Az öltöző szerint az edző semmi empátiát nem mutatott és nyilvános kritizálással sértette meg a lelküket (faszság)
Részletesebben:
  • A problémák a tavaly januári átigazolási ablakban kezdődtek, amikor az akkor távozni akaró Aubameyangot és Ziyechet kérte Lamps de egyiket sem kapta meg akkor.
  • Ekkortájt rúgták ki Pochettinot és pletykálták a helyére Nagelsmannt
  • Feszültséget okozott Kepa kezelése is. Lamps helyettes igazolását sürgette, míg Marináék azt akarták, hogy karolja fel Kepát, építse köré a csapatot és hozza vissza az önbizalmát.
  • Lamps Rice leigazolását sürgette újra és újra, de néhányan a klubnál ellenzik hogy nagy pénzért leigazoljunk egy olyan játékost akit tinédzserként "kidobtunk"
  • Decemberben az Atletic írt is egy cikket erről, miszerint ha Lampard nem hagy fel Rice üldözésével az a munkájába fog kerülni, mert a klubnál valaki, magasbb posztban nagyon allergiás az ötletre, hogy egy valag pénzért visszavegyük amit elkótyavetyéltünk.
  • Az idei hat igazolásból csak Chilwell volt Lamps kérése (ez ellentmond a korábbi Ziyech kéréssel......)
  • Lampard célja nem csak Rice volt, hanem Tarkowski is. Eladásra jelölte Tomorit, Marcost, Rüdigert, és ha akart volna távozni, Azpi útjába sem állt volna
  • A City meccs után Abramovich már komolyen gondolkodott
  • Tuchel nem tervezett szezon közben jönni, de sikerült meggyőzni, mert már Conte helyett/előtt is tárgyaltunk vele anno
  • Probléma volt, hogy a menedzser nem beszélt a játékosokkal (csak akiket kedvelt)
  • Egy felnőtt játékos névtelenül azt nyilatkozta az Atleticnek, hogy katasztrofális lett volna ha Lamps marad a szezon végéig az egyre növekvő feszültség miatt, hasonlóan Mourinho utolsó napjaihoz.
  • Már a Fulham elleni meccsen azt gondolták a játékosok, hogy kirúgják Lampst ha nem nyernek.
  • Lamps figyelmeztetett mindenkit, a vezetőséget is beleszámítva, még a szezon előtt, hogy idén a dobogóért harcolás nem reális elvárás, és az új igazolásoknak időre lehet szükségük hogy alkalmazkodjanak

Összességében van olyan állítás aminek lehet alapja, de ez inkább úgy érződik, hogy szedjünk össze néhány korábbi pletykát, írjunk hozzá néhány újat és kreáljunk belőle egy zseniális sztorit.

fst200
Hozzászólások: 904
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Frank Lampard

#85 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kecske01 írta: 2021. január 25., hétfő 16:24
fst200 írta: 2021. január 25., hétfő 16:04 Szomorú vagyok hogy Lampardot kirúgták.
Azért durva, hogy egyedül Chilwell akarta ő.. Bár várható volt hogy nem akar konkurenciat Tammy ak és Mount nak, és nem is tudta megoldani a helyüket, gondolom fentről meg nyomták hogy beepites
Mivel a szituáció már adott volt igy muszáj volt valaminek történnie, reméljük jól döntött a vezetőség
Ezt mibol veszed, hogy csak Chilwellt akarta?

of the six players to join, only Ben Chilwell was a Lampard target

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Frank Lampard

#86 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Továbbra is sajnálom, és kitartok amellett, hogy meg kellett volna neki úgy is adni az időt, hogy ha idén sehová nem jutnánk be.
Persze tudom, ez gazdaságilag nem elfogadható, valamint több játékost is elveszíthettünk volna emiatt.

Sem Tuchelt, sem Allegrit nem díjaztam volna, de a kettő közül egyértelműen inkább Tuchel, vele kompatibilisebb a keretünk, illetve én a lendületes német játékstílust kifejezetten szeretem (bár az etalon a legutóbbi Heynckes féle Bayern volt.)

Ellenben ha már Tuchel az esélyes, visszanéztem milyen stílust, milyen felállást alkalmaz és az alapján még jól is kijöhetünk a dologból.

Rengeteg felállásban játszottak már a csapatai, de ami kifejezetten fontos: a felfutó védők és a második hullámos érkezések.
Ezen felül mindig megvoltak a sémák, ami alapján a játékosoknak mozogni, helyezkedni kellett.

Az utóbbi években ezt folyamatos problémának éreztem nálunk. Nem csak Lampardnál, ez sokkal régebben gyökerezik.
Sem megfelelő mennyiségű, sem megfelelő intenzitású mozgás nem volt, ezáltal meddő mezőnyfölény és tanácstalan passzolgatás ment.

Remélem Tuchel meg tudja tanítani a srácoknak, hogy kell passzsávokat nyitni, begyakorolt módon és helyekre bemozdulni és lőni a tizenhatoson kívülről.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#87 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

fst200 írta: 2021. január 25., hétfő 16:04 Szomorú vagyok hogy Lampardot kirúgták.
Azért durva, hogy egyedül Chilwell akarta ő.. Bár várható volt hogy nem akar konkurenciat Tammy ak és Mount nak, és nem is tudta megoldani a helyüket, gondolom fentről meg nyomták hogy beepites
Mivel a szituáció már adott volt igy muszáj volt valaminek történnie, reméljük jól döntött a vezetőség
Ezt mibol veszed, hogy csak Chilwellt akarta?

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Frank Lampard

#88 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Hamarosan bejelentik Tuchelt. Londonban van es mar ala is irta a szerzodeset. Elvileg O volt az elso szamu jelolt. (Fabrizio Romano)

fst200
Hozzászólások: 904
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Frank Lampard

#89 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Szomorú vagyok hogy Lampardot kirúgták.
Azért durva, hogy egyedül Chilwell akarta ő.. Bár várható volt hogy nem akar konkurenciat Tammy ak és Mount nak, és nem is tudta megoldani a helyüket, gondolom fentről meg nyomták hogy beepites
Mivel a szituáció már adott volt igy muszáj volt valaminek történnie, reméljük jól döntött a vezetőség

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#90 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Úgy tart edzést a csávó mint egy nagyon mérges Adolf Hitler.
https://twitter.com/tozserg92/status/13 ... 95425?s=19
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Frank Lampard

#91 Hozzászólás Szerző: Bandi »

edeskeves írta: 2021. január 25., hétfő 15:19
Bandi írta: 2021. január 25., hétfő 15:03 Kíváncsi vagyok hogy szerdán Tuchel ül-e már a padon, ha igen akkor elég jól bedobják a mélyvízbe. Ezért lett volna talán szerencsésebb már a Leicester elleni meccs után meglépni ezt, akkor lett volna pár napja megismerkedni mindenkivel, plusz egy bemelegítő meccset is kaphatott volna. Így jobb esetben is holnap tart egy edzést, aztán szerdán már meccs. Meg az is kérdéses hogy ki marad a stábból, Morris és Jones a Derby-ben is Lampard-al dolgozott, ők lehet hogy mennek vele, Edwards-ot is Lampard hívta fel a felnőttcsapat mellé, viszont mindenki Chelsea kötődésű szóval akár maradhat is valaki. Ja és ha Tuchel jön, akkor hozza-e magával Lőw Zsoltot? :D
Nyilvan mar hamarabb elkezdodott Lampard utodjanak keresese, de a hirek szerint Nagelsmannt nem engedte el a Leipzig es idobe telt gondolom a targyalas veluk is illetve Tuchelel is, Allegrivel viszont nem is targyaltak (ez kar). Szerintem ezert lett ma hivatalos, mert megegyeztek Tuchelel es gondolom be is jelentik ma/holnap. Jelenleg ugye nincs edzoje a csapatnak meg olyan se aki leulne a padra, igy szerintem tuti, hogy a Wolves ellen mar Tuchel ul a padon. Gondolom hozza a sajat stabjat es nem marad senki a jelenlegiek kozul.
Minden edzőváltásnál szokott maradni azért 1-2 ember a korábbi stábból, gondolom attól is függ hogy mekkora stábja van Tuchel-nek, meg hogy ki mennyire lojális Lampard-hoz. Morris és Jones gondolom mennek, de a többiek közül akár maradhatnak is páran. Tuchel érkezése meg biztos függ a Covid-tól is, gondolom nem Angliában tartózkodik, kérdés hogy milyen szabályok vonatkoznak majd rá (teszt, karantén stb.).

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Frank Lampard

#92 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta: 2021. január 25., hétfő 15:04 Volt egyébként már magyar másodedzője a csapatunknak? Mert ha minden igaz, most lesz. Egyébként Tuchel egy pár játékosunkat már edzette is a csapatból. Puli és Thiago Silva sem lesz ismeretlen számára. Ami Mountot illeti, szerintem van ő olyan jó játékos, hogy más edzőnél is betudja magát verekedni a kezdőbe.
Ebbol a szempontbol jo, hogy ha a ket nemetet es Pulisicet is rendbe tudna szedni mar sokat nyernenk vele. En tovabbra is tartom, hogy ezzel a kerettel eleg jo kis tamado focit lehetne jatszatni es Tuchel elvileg alkalmas erre.
Mount utat tor maganak attol nem felek, mert tobb poszton is megallja a helyet igy szerintem vele kapcsolatban nem kell aggodni, hogy Lampard tavozasa miatt padra kerulne.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Frank Lampard

#93 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bandi írta: 2021. január 25., hétfő 15:03 Kíváncsi vagyok hogy szerdán Tuchel ül-e már a padon, ha igen akkor elég jól bedobják a mélyvízbe. Ezért lett volna talán szerencsésebb már a Leicester elleni meccs után meglépni ezt, akkor lett volna pár napja megismerkedni mindenkivel, plusz egy bemelegítő meccset is kaphatott volna. Így jobb esetben is holnap tart egy edzést, aztán szerdán már meccs. Meg az is kérdéses hogy ki marad a stábból, Morris és Jones a Derby-ben is Lampard-al dolgozott, ők lehet hogy mennek vele, Edwards-ot is Lampard hívta fel a felnőttcsapat mellé, viszont mindenki Chelsea kötődésű szóval akár maradhat is valaki. Ja és ha Tuchel jön, akkor hozza-e magával Lőw Zsoltot? :D
Nyilvan mar hamarabb elkezdodott Lampard utodjanak keresese, de a hirek szerint Nagelsmannt nem engedte el a Leipzig es idobe telt gondolom a targyalas veluk is illetve Tuchelel is, Allegrivel viszont nem is targyaltak (ez kar). Szerintem ezert lett ma hivatalos, mert megegyeztek Tuchelel es gondolom be is jelentik ma/holnap. Jelenleg ugye nincs edzoje a csapatnak meg olyan se aki leulne a padra, igy szerintem tuti, hogy a Wolves ellen mar Tuchel ul a padon. Gondolom hozza a sajat stabjat es nem marad senki a jelenlegiek kozul.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#94 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Volt egyébként már magyar másodedzője a csapatunknak? Mert ha minden igaz, most lesz. Egyébként Tuchel egy pár játékosunkat már edzette is a csapatból. Puli és Thiago Silva sem lesz ismeretlen számára. Ami Mountot illeti, szerintem van ő olyan jó játékos, hogy más edzőnél is betudja magát verekedni a kezdőbe.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Frank Lampard

#95 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Kíváncsi vagyok hogy szerdán Tuchel ül-e már a padon, ha igen akkor elég jól bedobják a mélyvízbe. Ezért lett volna talán szerencsésebb már a Leicester elleni meccs után meglépni ezt, akkor lett volna pár napja megismerkedni mindenkivel, plusz egy bemelegítő meccset is kaphatott volna. Így jobb esetben is holnap tart egy edzést, aztán szerdán már meccs. Meg az is kérdéses hogy ki marad a stábból, Morris és Jones a Derby-ben is Lampard-al dolgozott, ők lehet hogy mennek vele, Edwards-ot is Lampard hívta fel a felnőttcsapat mellé, viszont mindenki Chelsea kötődésű szóval akár maradhat is valaki. Ja és ha Tuchel jön, akkor hozza-e magával Lőw Zsoltot? :D

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#96 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Elképesztően csalódott vagyok és pocsékul érzem magam. A legdühítőbb az egészben az, hogy (szerintem továbbra is) mentális problémák voltak, amihez tényleg rutinra van szükség. Ebben az esetben ez az egész történet egy elhamarkodott döntés lehetett már az elején. Mindenesetre a legszebb másfél évet kaptam Frankie-től és remélem, hogy egyszer viszontlátjuk sok-sok harci sebesüléssel a háta mögött. :)
Jöhet felőlem bárki, igyekszem nem leírni előítéletből, bár ezek után marha nehéz bárkit szívesen fogadni. Azt is marhára remélem, hogy Mount fejlődése nem fog kettétörni. Róla egyértelmű, hogy kék a szíve és megérdemli a játékot a tehetsége és a kitartása alapján is.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Frank Lampard

#97 Hozzászólás Szerző: almos »

Lampard menesztésével a szívem egy darabja is letört...
LAMPARD#8

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#98 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Valószínűleg nem lesz problémája az egók kezelésével, ha Neymarekat a döntőig eltudta vinni. Tuchel vs Pep parharc nagyon várós.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Frank Lampard

#99 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nem feltetlenul ertek egyet a vezetoseg dontesevel, de ha mar igy alakult, akkor remelem Tuchel is megkapja a szurkoloktol a bizalmat. Egyebkent a nemet nem annyira buta edzo, mint ahogy paran gondoljak. Werner,Kovacic es Havertz szerintem szarnyalni fognak a munkassaga alatt. A PSG-t 3-4-3 vagy 4-3-3 formacioba jatszatta. Szerintem az edzovaltas legnagyobb vesztese Mount lesz, nem tartom kizartnak, hogy a kispadra kerul.

James-Zouma-Silva-Chilwell
Kante-Kovacic
Havertz
Ziyech-Werner-Odoi

En ezt tippelnem, ahogy ismerem Tuchelt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#100 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta: 2021. január 25., hétfő 13:58
Bandi írta: 2021. január 25., hétfő 13:53 A döntés érthető, az időzítés viszont elég furcsa, gondolom nem a Luton elleni meccsel telt be a pohár a vezetőségnél. Az egyik lehetőség hogy tárgyaltak Tuchel-el és most sikerült megegyezni vele, a másik hogy tényleg a játékosok buktatták meg (hozzáteszem minden edzőváltásnál a játékosokat veszik elő először, aztán könnyen lehet hogy nem ez volt a kiváltó ok). Ha így döntött a vezetőség, akkor meg kellett volna már lépni korábban, nem tudom hogy mi lesz az elvárás Tuchel-el szemben, de most már csodát kell tennie ha BL-be akar juttatni minket... Viszont a BL-ben komolyan megnőttek az esélyeink, eddig mindig edzőváltás után jutottunk döntőbe :mrgreen:
Biztos a vezetőség sem akarta addig elbocsájtani, amíg nincs meg az utód. A pletykák szerint első körben Nagelsmannál próbálkoztunk, de a RB határozott volt, hogy nem engedi el. Utána Allegri következett, akit "nagyobb" klubok érdekelnek(gondolom a realra vár), így most megegyeztünk Tuchellel.

Kb mint amikor igazolásoknál Nainggolan helyett elhoztuk Drinkwatert
Nem hinném, hogy Alegri annyira a realhoz vágyódna. Ha van klub ahol még annyit sem néznek el egy-egy játékosnak meg edzőnek, mint itt, az a real. Meg egyébként is, tudod hogy megy a mai világban, van az a pénz amiért nyugodt szívvel aláírna ide. Mondjuk én őt szívesebben láttam volna, mint Tuchelt, meglátjuk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése