Frank Lampard

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Frank Lampard

#141 Hozzászólás Szerző: fst200 »

cech19960320 írta: 2021. január 24., vasárnap 11:53
fst200 írta: 2021. január 24., vasárnap 11:48 ez igaz,de a két jelenlegi biztos pontál : BM,PSG - volt edző váltás szezon közben :D
egyebként én is azt mondom kapjon időt Lampard a szezon végéig, utána értékeljen a vezetőség
A Bayernnél előző szezon közben volt a váltás :D A PSG meg olyan szinten kiemelkedik a mezőnyből, hogy még egy csimpánz vezetésével is vezetnék a bajnokságot...

tudom :D csak bm nél az hozta el az állandó stabil formát

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Frank Lampard

#142 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

fst200 írta: 2021. január 24., vasárnap 11:48 ez igaz,de a két jelenlegi biztos pontál : BM,PSG - volt edző váltás szezon közben :D
egyebként én is azt mondom kapjon időt Lampard a szezon végéig, utána értékeljen a vezetőség
A Bayernnél előző szezon közben volt a váltás :D A PSG meg olyan szinten kiemelkedik a mezőnyből, hogy még egy csimpánz vezetésével is vezetnék a bajnokságot...

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Frank Lampard

#143 Hozzászólás Szerző: fst200 »

ez igaz,de a két jelenlegi biztos pontál : BM,PSG - volt edző váltás szezon közben :D
egyebként én is azt mondom kapjon időt Lampard a szezon végéig, utána értékeljen a vezetőség

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Frank Lampard

#144 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Így pár napot töprengve a Leicester elleni meccs után úgy gondolom, hogy bár a Lampard menesztését követelő tábornak van oka a felháborodásra és az aggodalomra, ám mégsem fér a fejembe, hogyan tudjátok ezt a szezont egy kalap alá venni bármelyik másik szezonnal a covid szituáció előtt.

Nézzük csak meg, hogy mi folyik most a futballvilágban:

-La Liga: a Real-Barca kettős szenved, egyedül az Atletinek áll a zászló. Ennek mondjuk alapvetően borzasztóan tudnék örülni, ha nem abban az évben állna ez fent, amikor összesorsoltak minket velük a BL-ben.

-Bundesliga: itt van a legkevésbé felforgatott helyzet, a Bayern mint minden évben, most is vezet, bár a 2. helytől már óriási a tömörülés.

-Serie A: teljes káosz, a Juve-Napoli duó 2 meccses hátrányban van az éllovas Milanhoz képest, ha mindkét meccsüket hozzák sem lesz elég az előzéshez.

-Ligue 1: vicc liga, a PSG ugyan vezet (bár ezt hadd ne értékeljem már kiúgró sikerként) de ők is csupán 1 meccses és 3 pontos előnyben vannak, a papíron jóval gyengébb Lille tapad rájuk.

-Premier League: ezt senkinek sem kell bemutatnom, az összes élcsapatnak volt már hullámvölgye, de a legfinomabb megfogalmazban is borzasztóan ingadozó teljesítményt nyújt mindenki.

És akkor még a kupákról nem is beszéltem, ott is kiesett a Real, a Barcelona harmadosztályú, a City negyedosztályú csapattal nem bírt el a teljes játékidőben, stb...

Ebből az egész eszmefuttatásból azt akarom kihozni, hogy az idei szezonban nincs olyan, hogy papírforma (kivéve, ha Bayern Munchen a neved), a kicsik simán elkaphatják a nagyokat, hiszen rajtuk nincs akkora teljesítménykényszer, kis túlzással minden attól függ, hogy éppen melyik csapatnak hogyan jön ki a lépés.

Angliában jelenleg minden zárva van, tombol a járvány, nem tudok meglepődni azon, hogy jópár játékos motivációs gondokkal küzd. A fiataljaink egész eddigi életükben arra készültek, hogy berobbanjanak a kezdőcsapatba és amikor végre sikerült nem élvezhetik együtt a szurkolókkal, sőt konkrétan az edzésen és pihenésen kívül az égvilágon semmit nem tudnak csinálni. Erre még ugye rájön a jelenlegi rossz formánk és a recept a sikertelenségre garantált.

Ne értsetek félre, nem akarom Lampardot mindezek alól felmenteni, hiszen végső soron az ő feladata lenne mind a győztes taktika kitalálása, mind a játékosok motiválása. Csupán arra próbálok rávilágítani, hogy ez az egyenlet sokkal több tényezős, mint ahogy azt a legtöbben gondoljátok és ezért én továbbra is adnék neki időt.
211! NEW RECORD!

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Frank Lampard

#145 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta: 2021. január 22., péntek 19:52 Havertz szerintem teljesen felesleges volt, főleg, hogy Mount úgy teljesít ahogy. Sokkal inkább védőt kellett volna igazolni, de teljesen megértem a leigazolását és örülök is neki. Tudnia kellett, hogy nem ugyan abban a szerepkörben fog focizni mint előtte. Én mintha látnék javulást a mozgásán, önbizalmán, a leszter ellen volt pár szép megmozdulása.
Igy igaz es szerintem ebben az is kozrejatszik, hogy elorebb jatszott mostanaban, viszont meg mindig van hova fejlodnie, de legalabb mar mutatott valamit. En ezert nem is vittem volna le ot a Leicester ellen, szerintem a masodik felidoben voltak olyan labdakihozatalai ahol 3 ember sem birta elnyomni.
Igy tovabb es gyozzon meg, hogy tenyleg TOP tehetseg.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#146 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2021. január 22., péntek 19:58
Bubi írta: 2021. január 22., péntek 19:52 Havertz szerintem teljesen felesleges volt, főleg, hogy Mount úgy teljesít ahogy. Sokkal inkább védőt kellett volna igazolni, de teljesen megértem a leigazolását és örülök is neki. Tudnia kellett, hogy nem ugyan abban a szerepkörben fog focizni mint előtte. Én mintha látnék javulást a mozgásán, önbizalmán, a leszter ellen volt pár szép megmozdulása.
Viszont az sosem szül jót, ha fentről tolják Lampsnak, hogy hé már pedig játszasd őt is, ha màr idehoztuk ennyi misiért...
Látod, hogy leszarja. Simán padra rak akárkit ha nem játszik jól.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#147 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. január 22., péntek 19:52 Havertz szerintem teljesen felesleges volt, főleg, hogy Mount úgy teljesít ahogy. Sokkal inkább védőt kellett volna igazolni, de teljesen megértem a leigazolását és örülök is neki. Tudnia kellett, hogy nem ugyan abban a szerepkörben fog focizni mint előtte. Én mintha látnék javulást a mozgásán, önbizalmán, a leszter ellen volt pár szép megmozdulása.
Viszont az sosem szül jót, ha fentről tolják Lampsnak, hogy hé már pedig játszasd őt is, ha màr idehoztuk ennyi misiért...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#148 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Havertz szerintem teljesen felesleges volt, főleg, hogy Mount úgy teljesít ahogy. Sokkal inkább védőt kellett volna igazolni, de teljesen megértem a leigazolását és örülök is neki. Tudnia kellett, hogy nem ugyan abban a szerepkörben fog focizni mint előtte. Én mintha látnék javulást a mozgásán, önbizalmán, a leszter ellen volt pár szép megmozdulása.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Frank Lampard

#149 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2021. január 22., péntek 19:42 Frank Lampard nem feltétlenül akarta leigazolni Kai Havertzet. A klub szerette volna inkább őt, nyilván nem mondott aztán nemet rá.

forrás: DeanJonesBR

Amennyiben igaz, akkor már mindent értek...
Hát igen itt kezdődnek a bajok, erről beszéltünk már. Nem posztra igazolunk, nem az edző dönt és aztán jön az erőlködés.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#150 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Frank Lampard nem feltétlenül akarta leigazolni Kai Havertzet. A klub szerette volna inkább őt, nyilván nem mondott aztán nemet rá.

forrás: DeanJonesBR

Amennyiben igaz, akkor már mindent értek...viszont ebben az esetben ide sem kellett volna hozni, mert az sosem jó ha egy edzőnek egy olyan játékost kell erőltetnie, aki amúgy nem szerepelt a koncepciójába.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2021. január 22., péntek 19:49-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#151 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta: 2021. január 22., péntek 16:41
Bubi írta: 2021. január 22., péntek 16:31
kazomester írta: 2021. január 22., péntek 16:22 https://twitter.com/i/status/1352609464298459136 Úgy tűnik ő is olvassa a Twitter-t.
Tömör fordítást kaphatok?
Én naív, készülhettem volna rá :P

Nem a legkönnyebb számomra a brit angolt megérteni, de ami lejött az az, hogy Liam Twomey (Az Athletic egyik újságírója és elég aktív Twitter-en) kérdezett tőle a mentalitásról (a kérdés eleje nincs meg). Amire ő azt válaszolta, hogy a játékosok önbizalma akkor lenne meglőve, ha elolvasnák amiket Liam mostanában ír, mert ő elolvasott párat közülük és az elfogultság amivel ír az majdnem olyan, mintha egy social media pundit (hát ezt nem tudom magyarul de kb. Twitter huszárt jelenthet) próbálna meg negatív reakciót kiváltani az olvasókból. Amikor meg jól megy a szekér, akkor nem érzi ezt a másik irányba és szerinte egy újságírónak objektívnak kéne lennie.

Lesz is még ennek visszhangja Twitter-en, Liam annyit reagált, hogy tisztelettel visszautasítja a dolgot.
Köszi!

Fura, hogy reagál az ilyen dolgokra.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Frank Lampard

#152 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2021. január 22., péntek 16:31
kazomester írta: 2021. január 22., péntek 16:22 https://twitter.com/i/status/1352609464298459136 Úgy tűnik ő is olvassa a Twitter-t.
Tömör fordítást kaphatok?
Igazából ebben semmi informatív nincs. Most, hogy nem megy, túlzásba viszik a fociról írók a véleményüket (burkoltan célzott a kérdező munkásságára, bár a twitterezők szerint Liam Twomey okés) és ezzel ő tisztában van. A "social media pundit-oknak" negatív hatásuk van a szurkolókra, kb lázítás megy most twitteren, fb-on stb. (az volt amúgy a kérdés, hogy segít e Cech jelenléte a helyzet kezelésében)

Az egész sajtótájékozatóról zanzásítva:

- Nincs lebecsülve a Luton, champo csapat, de az FA kupában bárki okozhat kellemetlenségeket.
- Nem hülye, tudja, hogy mit csinál a média, hogy a rossz eredmények pletykákat szülnek, de "nem foglalkozik velük", csak a munkára koncentrál. (Számomra ez teljesen hihetetlen, a reakciójából ítélve minimum idegesíti a téma. Azt is mondta az előző meccs után, hogy Chelsea szurkolóként IS zavarják az eredmények, nem csak alkalmazottként. Ez utóbbit elhiszem neki, egyértelmű, hogy nem csak az állásával foglalkozik, hanem mindennel ami a rossz formával jár. Ez a téma több válaszban is felmerült a mai tájékoztatón.)
- A valós nyomással nincs gondja, ilyen a foci, rengeteg csapat szenved ebben a szezonban (covid, hosszú előző szezon, zéró pihenés és felkészülés, sűrű naptár, sérülések, volt aki nem tudott erősíteni, de felkészülés hiányában nem származik előny az igazolásokból sem - ezt én tettem hozzá), neki az a feladata hogy megbírkozzon ezekkel.
- Kérdezték a klub hierachiájáról, aminek a lényege burkoltan, hogy volt e szó arról hgogy kirúgják, amire azt válaszolta, hogy nem fog személyes beszélgetésekről beszélni.
- Kérdezték, hogy szerinte az új igazolások meglepődtek e azon, hogy mennyire intenzív az angol bajnokság - erre hosszan válaszolt, de a lényeg annyi, hogy nehéz dolguk van a vírushelyzet miatt és a fiataloknak kell idő az átálláshoz.
- Kérdezték, hogy mikor kezdenek el jól játszani az új emberek. Teljesen nonszensz kérdés, bár a többi is, igazi gyökerek az újságírók. Végül az kerekedett ki a beszélgetésből, hogy minél hamarabb, dolgoznak rajta.
- Kérdezték Tomori kölcsönéről, nem tudott róla semmit mondani, de azóta hivatalos lett. Ami az "okot" illeti, öt belső védője volt, az állandóra törekszik, nem lehet minden szurkoló kérését teljesíteni. Amikor hosszú veretlenségi sorozat van, akkor senki sem kérdőjelezi meg (kivéve Szabi Zouma-t :D ), amikor rosszul megy, akkor mindenért ő a hibás és mindenki jobban tudja. Kettőt kell választania és bár Tomori egy tehetséges, fejlődő játékos ő volt a legtávolabb a "kettőtől".
- Kritika éri a rotáció hiányát, de Mendy és Mount azok akik igazából állandó kezdők. Erről a véleménye az, hogy a konzisztencia fontos, de mivel nagy a keret így forgatni kell azt és a cél az lenne, hogy a legtöbben jó formába kerüljenek. Igyekszik a forma alapján változtatni.
- Leicester elleni meccsről: büszke arra, ami tavaly jellemezte a csapatot, nagy intenzitás, energia stb, ez hiányzik most.
- Újabb kérdés a nyomásról; nem az foglalkoztatja, ami rá nehezedik, hanem az ami a játékosokra; a pozitív nyomás jó, amivel motivációt lehet nyerni.
- Van új molinó amit értékel, mindig jó a támogatás.

A fordítás alapján ne formáljon senki ellenvéleményt, csak akkor ha meghallgatja Lampard press conf-ját. Igyekeztem a lényeget írni, bár leginkábbb szar kérdések és üres válaszok hangzanak el minden ilyen sajtótájékoztatón, akkor is számít hogy hogy mondja az ember, nem csak az, hogy mit.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Frank Lampard

#153 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta: 2021. január 22., péntek 16:31
kazomester írta: 2021. január 22., péntek 16:22 https://twitter.com/i/status/1352609464298459136 Úgy tűnik ő is olvassa a Twitter-t.
Tömör fordítást kaphatok?
Én naív, készülhettem volna rá :P

Nem a legkönnyebb számomra a brit angolt megérteni, de ami lejött az az, hogy Liam Twomey (Az Athletic egyik újságírója és elég aktív Twitter-en) kérdezett tőle a mentalitásról (a kérdés eleje nincs meg). Amire ő azt válaszolta, hogy a játékosok önbizalma akkor lenne meglőve, ha elolvasnák amiket Liam mostanában ír, mert ő elolvasott párat közülük és az elfogultság amivel ír az majdnem olyan, mintha egy social media pundit (hát ezt nem tudom magyarul de kb. Twitter huszárt jelenthet) próbálna meg negatív reakciót kiváltani az olvasókból. Amikor meg jól megy a szekér, akkor nem érzi ezt a másik irányba és szerinte egy újságírónak objektívnak kéne lennie.

Lesz is még ennek visszhangja Twitter-en, Liam annyit reagált, hogy tisztelettel visszautasítja a dolgot.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#154 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta: 2021. január 22., péntek 16:22 https://twitter.com/i/status/1352609464298459136 Úgy tűnik ő is olvassa a Twitter-t.
Tömör fordítást kaphatok?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Frank Lampard

#155 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://twitter.com/i/status/1352609464298459136 Úgy tűnik ő is olvassa a Twitter-t.

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Frank Lampard

#156 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta: 2021. január 22., péntek 15:22
Bandi írta: 2021. január 22., péntek 15:01 Ez meg már azért a másik véglet amit írsz. Persze, elégedetlenek mindig vannak, de amikor már mondjuk a szurkolók 80-90%-a elküldené az adott edzőt (főleg úgy hogy klublegenda), ott valószínűleg már tényleg nagy a gáz. Nehéz optimistának lenni, amikor gyakorlatilag semmi pozitívum nincs a játékunkban, nincs mibe kapaszkodni. A Leicester ellen is sokan (köztük én is) elkönyvelték a vereséget már a meccs előtt, de ebben nem igazán volt pesszimizmus, sajnos a realitás jött be, jelenleg ott tartunk hogy egy Leicester ellen (akik jó formában vannak, de azért nem világverő a keretük) kb esélytelenül mentünk fel a pályára...
Ez teljesen jogos, ha elhangzik a Leicester elleni meccs előtt, hogy valaki épp a vereséget tartja a legvalószínűbbnek, de amikor két meccs közti 3-7 nap, minden nap és többször is csak az megy, hogy milyen sz*rok vagyunk, azt nem értem. Itt ez nem optimizmus/pesszimizmus kérdése, hanem egyes topicok tele spamelése vagy repetitív negatívkodással vagy érv és téma nélküli beböfögésekkel, olykor meg a kettő együtt.

Lamps kapcsán is megértem azt, aki szerint már hetekkel ezelőtt mennie kellett volna, sőt van az a kolléga is, aki szerint már tavaly, de azokat, akik hétről-hétre, napról-napra beírják, hogy Lampard sz*r és le kell váltani nem tudom megérteni. Oké, már 2 hónapja is ezen az állásponton volt, azóta nem változott semmi, világos, de Abra nem bújja a fórumot, nem fogja hamarabb lecserélni, ha minden nap leírja... vagy ez lehet valami vallási vagy okkultista cucc, hogy le kell írni minden nap X óra Y perckor? :D
Sajnos nem nagyon lehet másról írni jelenleg, csak arról hogy szarok vagyunk (még átigazolási pletykák sincsenek :D ) Jó lenne ha lenne egy kis változatosság és nyernénk pár meccset zsinórban :D Persze, mindig vannak akik átesnek a ló másik oldalára, de ilyen több témánál is volt már. De részemről befejeztem Lampard kritizálását, igazából újat tényleg nem lehet már írni a témával kapcsolatban, legalábbis addig nem amíg nem kezdünk el kifelé jönni a gödörből.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Frank Lampard

#157 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bandi írta: 2021. január 22., péntek 15:01 Ez meg már azért a másik véglet amit írsz. Persze, elégedetlenek mindig vannak, de amikor már mondjuk a szurkolók 80-90%-a elküldené az adott edzőt (főleg úgy hogy klublegenda), ott valószínűleg már tényleg nagy a gáz. Nehéz optimistának lenni, amikor gyakorlatilag semmi pozitívum nincs a játékunkban, nincs mibe kapaszkodni. A Leicester ellen is sokan (köztük én is) elkönyvelték a vereséget már a meccs előtt, de ebben nem igazán volt pesszimizmus, sajnos a realitás jött be, jelenleg ott tartunk hogy egy Leicester ellen (akik jó formában vannak, de azért nem világverő a keretük) kb esélytelenül mentünk fel a pályára...
Ez teljesen jogos, ha elhangzik a Leicester elleni meccs előtt, hogy valaki épp a vereséget tartja a legvalószínűbbnek, de amikor két meccs közti 3-7 nap, minden nap és többször is csak az megy, hogy milyen sz*rok vagyunk, azt nem értem. Itt ez nem optimizmus/pesszimizmus kérdése, hanem egyes topicok tele spamelése vagy repetitív negatívkodással vagy érv és téma nélküli beböfögésekkel, olykor meg a kettő együtt.

Lamps kapcsán is megértem azt, aki szerint már hetekkel ezelőtt mennie kellett volna, sőt van az a kolléga is, aki szerint már tavaly, de azokat, akik hétről-hétre, napról-napra beírják, hogy Lampard sz*r és le kell váltani nem tudom megérteni. Oké, már 2 hónapja is ezen az állásponton volt, azóta nem változott semmi, világos, de Abra nem bújja a fórumot, nem fogja hamarabb lecserélni, ha minden nap leírja... vagy ez lehet valami vallási vagy okkultista cucc, hogy le kell írni minden nap X óra Y perckor? :D

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Frank Lampard

#158 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta: 2021. január 22., péntek 12:59
broduer írta: 2021. január 22., péntek 12:17 Nem várom, hogy konstans emelkedjünk, de azt elvárnám ettől a csapattól, hogy harcban legyen a BL helyekért, és ne a 9. helyen álljon 0 játékkal, 0 motivációval. A Pool sem egyik napról a másikra lett ilyen jó csapat, de volt egy minimum, amit teljesítettek, ami elvárható volt. Ez a fejlődés lényege. Ha Klopp a második évében is a 10. helyen lett volna a csapatával, valószínűleg felmerült volna a menesztése. Ehelyett elérte a 4. Bl helyet, mert az akkori keretükkel az egy minimális fejlődési-cél volt. Egyébként meg azt érzem, hogy nem is olvastad el rendesen, amit írtam, de megválaszolom a kérdésed: azért nem kötelezően elvárható, hogy vezessék a tabellát, mert 3 évig a csúcson voltak. És ezt mindig követi egy visszaesés. Így működik a foci.

Értem az álláspontodat, hogy a végletekig kitartanál Lamps mellett (van benne ráció, és ez is egy nézőpont), de emiatt a "mindenáron sugalljuk azt, hogy itt semmi gond nincs"-gondolkodás miatt lesz az egész felháborító. :D Komolyan... nem baj, hogy csak úgy süt a feszültség meg az ideg a játékosokról a pályán? Nem gond, ha a játékosok a meccsen vitatkoznak nyilvánosan? Nem tudom mióta nézel focit (feltételezem régóta), de maradjunk annyiban, hogy ez az egyik legrosszabb jel, ami megjelenhet egy csapatnál. Lehet védeni Lampardot, lehet abban is logika, hogy itt maradjon és csinálja tovább a munkáját, de ne mondjuk már azt egy nyílt sebre, hogy az csak művér. Mondjuk ki az igazat: a jelenlegi csapat játéka, mentális állapota és motivációja egy nagy kalap szar. Az eredmények nullák, a mutatott játék kilátástalan, az edző pedig egyelőre nem képes ezen változtatni. Hogy mi a megoldás (kirúgni, vagy megtartani), azon már lehet vitatkozni, de ez a mentegetés mindenáron kicsit hiteltelennek tűnik.
Nem fogjuk egymást meggyőzni, mert amíg Téged felháborít az, hogy türelmet kérek, addig engem az háborít fel, hogy szerintem mint sokaknak, neked is az edzőt a legegyszerűbb hibáztatni. Az csak egy ember, sokkal könnyebb eltávolítani őt mint szankcionálni azokat akik nem tesznek eleget a pályán. Emiatt a hozzáállás miatt csúsztunk le oda ahol vagyunk.

Persze lehet, hogy igazatok van és Lampard nem elég jó, de lehet, hogy csak a játékosok szarnak bele az egészbe. Az is lehet, hogy nem szarnak bele, egyszerűen nem bírják a terhelést és a nyomást. Senki nem írta, hogy itt minden rendben van - reagálván a "művér" hasonlatodra. Egyszerűen mást hibáztatunk a kialakult helyzetért. Én őszintén szólva Titeket hibáztatlak, mert a média rajtatok keresztül tud nyomást gyakorolni. A Chelsea szurkolók vevők erre. Képesek voltak évekig skandálni Torres nevét azért, hogy megmutassák mennyire támogatják őt, pedig egy egyeneset nem tudott a labdába rúgni, nade egy edzőt... Azt nem, mindenért az edző a felelős. Ki kell rúgni azt minden megoldódik.... Vagy nem, mert kb 10 éve egy helyben toporgunk, 1-2 rövid fellángolást leszámítva.

Ezt a veszekedést meg a feszültséget is csak TI koholjátok. Egyszer előfordult, nyilván érezték hogy nem fér bele az a szar játék amit abszolváltak ezért basztatták, ösztönözték egymást. Olyanok a chelsea szurkolók mint a falusiak, ha a falu elején fingassz egyet, a végén már azt mondják beszartál. Szétbombázza a klubot, örjöngenek a játékosaink, kisírt szemmel nézi a meccset, teljesen hülye és csak össze vissza rakosgatja a játékosokat mintha fifázna... Ezek a vádak nagyon gyerekesek. Bár megnézhetném az arcát amikor azt olvassa Lampard, hogy nem tudja mit akar játszatni...:D

Több mint 20 éve nézem ennek a csapatnak a meccseit, láttam pár edzőváltást. 16 éve regisztráltam erre a fórumra, ebből 10 évig folyamatosan ez ment, mint most. Szerinted hiteltelen vagyok, mert kitartanék Lampard mellett.... Szerintem meg őrület, hogy olyan emberek akik látták ugyan azt amit én az utóbbi 10 évben még mindig azt gondolják, hogy csak az edző kirúgása a megoldás.
Igen, nem fogjuk egymást meggyőzni, de az, hogy a Chelsea szurkolók egy külön szurkolófaj, és ők tehetnek a kialakult helyzetért? :D Ez minden csapatnál így van már. Igazából egy dologra szeretnék csak reagálni: én sem vagyok benne biztos, hogy ki kell rúgni Lampardot. Meglehetne adni akár neki a következő évet is, noha az idei eredmények hatalmas anyagi és morális károkkal járnának. De ha ragaszkodik a board a vízióhoz, amen. Amíg viszont valami förtelmesen szar, addig azt igenis kritizálni fogom és nem a végletekig védeni. 2006 óta követem a csapatot, és nem akartam, hogy kirúgják anno Mourinhot (első ciklus), Ancelottit, Contét és Sarrit, de Di Matteo is kaphatott volna még több időt. Ellenben AVB-nél, Mou 10. helyénél vagy Scolarinál egyszerűen minden a kirúgást indokolta. És a józan és szakmai ész szerintem azt mondatná, hogy a jelen helyzet is ebbe a sorba illik bele. Te is beismerted egy bejegyzésben, hogy elfogult vagy Lamparddal szemben. Szíved joga, én próbálok nem az lenni, és én leszek a legboldogabb, ha valahogy visszafordul majd ez a mostani rémálom.

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Frank Lampard

#159 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta: 2021. január 22., péntek 14:32
Lesz*rom a poolt, nem összehasonlítás volt ez, be lehet helyettesíteni bármelyik másik csapattal és edzővel, a lényeg itt azon volt, hogy egyesek folyton csak bőgnek és képesek lennének PL meg BL meg mindenféle után is ugyanezt a mentalitást nyomatni. Bárki volt az edzőnk már lement ez a showműsor, követelték a következőt, aztán ha megkapták, akkor annál kezdték elölről az egészet. Most is ha jönne Allegri vagy Tuchel vagy bármelyik zseni, az első hullámvölgynél előkerülnének ugyanezek az arcok és követelnék a következő edzőt.

Amikor szétvertük a ligát akkor az volt a baj, hogy nem szép a játék, amikor szép a játék, akkor az a baj, hogy nem verjük el a ligát. Ha mégis összejön mindkettő akkor épp az a baj, hogy nem nyertünk BL-t. Ha megverünk valakit, akkor is megy a követelőzés, hogy 4-el több gólt kellett volna rúgni. Sokszor már félidőben, hogy 0-0 biztos kikapunk, mintha csak 45 percig tartana egy meccs vagy mintha csak akkor lehetne nyerni, ha az ember már az első 30 percben megszerzi a vezetést.

Ha igazolunk valakit, akkor azon megy a sírás, hogy miért nem mást, de amikor mást igazolunk, akkor elő van véve a "hülye vezetőség", hogy bezzeg a másikok ne de olcsón elvitték XY-t, nekünk is őt kellett volna. Ha egy új gyerek nem találja rögtön a fonalat, akkor már sz*r vétel volt, vagy épp az edző nem tudja hogyan kell használni (Drogbát se tudta Mou, azért telt annyi időbe, mire alapember lett :roll: ) Amikor Kanté nem volt vkp, ment a követelőzés, hogy 4-3-3 kell Kantéval vkpban. Amikor odakerül és ugyanez a rendszer nem tud nyerni, akkor vak és balf*sz az edző, hogy nem más felállást tolat(amiben amúgy nem is lehet vkp :shock: )

Természetesen lehet és kell is vitatkozni edzők és játékosok képességein, hogy pl. mennyire Lampard gyenge motiválása vagy Kovacic balf*szsága, hogy nem képes a mellette levő labdás játékosra se ráfutni se odatartani a lábát, ezért fórum a fórum, de szerintem szurkolóként minden pofon után a talpraállásban kéne bízni. Megértem, ha egyeseknek ez a talpraállás Lamparddal történik, másoknak meg Lampard nélkül, de nem tudok azzal a mentalitással azonosulni, hogy minden meccs előtt már el van könyvelve a vereség, szezon felénél a végső helyezésünk, de persze az ellenfelek azok mindig tutik és minden elmaradt meccsüket hozzák, valamint minden papírforma meccs az övék.
Ez meg már azért a másik véglet amit írsz. Persze, elégedetlenek mindig vannak, de amikor már mondjuk a szurkolók 80-90%-a elküldené az adott edzőt (főleg úgy hogy klublegenda), ott valószínűleg már tényleg nagy a gáz. Nehéz optimistának lenni, amikor gyakorlatilag semmi pozitívum nincs a játékunkban, nincs mibe kapaszkodni. A Leicester ellen is sokan (köztük én is) elkönyvelték a vereséget már a meccs előtt, de ebben nem igazán volt pesszimizmus, sajnos a realitás jött be, jelenleg ott tartunk hogy egy Leicester ellen (akik jó formában vannak, de azért nem világverő a keretük) kb esélytelenül mentünk fel a pályára...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Frank Lampard

#160 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2021. január 22., péntek 14:38 Nyugi öreg a Lutont majd megverjük a hétvégén, akár több góllal is és akkor majd lehet azt hinni meg mondani, hogy minden okés a csapatnál :)
Egy szóval nem mondtam egyszer sem, hogy minden okés. Csak ha nyakig állsz a sz*rtartályban, a könnyeid azt max jobban feltöltik, de téged nem juttatnak ki onnan :wink:

Válasz küldése