Frank Lampard

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#221 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. január 20., szerda 19:07
Pityee írta: 2021. január 20., szerda 18:06
Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy minek kell még történnie, hogy a vezetöség is belássa, hogy Lamps nem képes ezt a keretet jobbá tenni.
Lehet, hogy azt látták be Carlo A., Villas-Boas, Benitez, Grant, DiMatteo, Mourinho, Conte, Sarri hasonló ütemű menesztése után, hogy nincs edző a világon, aki nyertes csapatot tud építeni másfél-két év alatt.
De azért maradjunk annyiban, hogy ebből a keretből jobbat is kilehetne hozni a 10.helytől...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#222 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2021. január 20., szerda 18:49
Pityee írta: 2021. január 20., szerda 18:06
emsanya írta: 2021. január 20., szerda 17:09 Német anyanyelvű edzőket hoznak szóba folyamatosan, ez nem véletlen, az uj igazolások miatt.

Ahogy vártam nem fogják tétlenül nézni hogy a nagy pénzes igazolások vergődnek meg padon ülnek. És Zijes is elindult ezen az úton. A board se hülye.

És egyelőre a tavaly beépített emberei se érnek sokat, Mounton kivül a többiek semmivel se jobbak. CHO is tegnap semmit se tudott hozzá tenni a játékhoz (igaz ő keveset játszott de amint kezdő kb lesüllyed), Tammy is szürke, Giroud már a padon se volt, Puli is keresi önmagát. Kova mindig uton van, 0 gol/golpassz.

Mindig egyszerűbb az edzőt kirugni, de ez olyan eset hogy a keret most kezd kialakulni és a jelenlegi edző nem elég ehhez.
Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy minek kell még történnie, hogy a vezetöség is belássa, hogy Lamps nem képes ezt a keretet jobbá tenni.
Kiesünk a BL-ből es februárban lépni fognak szerintem amikor jönnek a kemény meccsek.
Es amikor mar mindegy. :D :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#223 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2021. január 20., szerda 18:06
emsanya írta: 2021. január 20., szerda 17:09 Német anyanyelvű edzőket hoznak szóba folyamatosan, ez nem véletlen, az uj igazolások miatt.

Ahogy vártam nem fogják tétlenül nézni hogy a nagy pénzes igazolások vergődnek meg padon ülnek. És Zijes is elindult ezen az úton. A board se hülye.

És egyelőre a tavaly beépített emberei se érnek sokat, Mounton kivül a többiek semmivel se jobbak. CHO is tegnap semmit se tudott hozzá tenni a játékhoz (igaz ő keveset játszott de amint kezdő kb lesüllyed), Tammy is szürke, Giroud már a padon se volt, Puli is keresi önmagát. Kova mindig uton van, 0 gol/golpassz.

Mindig egyszerűbb az edzőt kirugni, de ez olyan eset hogy a keret most kezd kialakulni és a jelenlegi edző nem elég ehhez.
Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy minek kell még történnie, hogy a vezetöség is belássa, hogy Lamps nem képes ezt a keretet jobbá tenni.
Lehet, hogy azt látták be Carlo A., Villas-Boas, Benitez, Grant, DiMatteo, Mourinho, Conte, Sarri hasonló ütemű menesztése után, hogy nincs edző a világon, aki nyertes csapatot tud építeni másfél-két év alatt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Frank Lampard

#224 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2021. január 20., szerda 18:06
emsanya írta: 2021. január 20., szerda 17:09 Német anyanyelvű edzőket hoznak szóba folyamatosan, ez nem véletlen, az uj igazolások miatt.

Ahogy vártam nem fogják tétlenül nézni hogy a nagy pénzes igazolások vergődnek meg padon ülnek. És Zijes is elindult ezen az úton. A board se hülye.

És egyelőre a tavaly beépített emberei se érnek sokat, Mounton kivül a többiek semmivel se jobbak. CHO is tegnap semmit se tudott hozzá tenni a játékhoz (igaz ő keveset játszott de amint kezdő kb lesüllyed), Tammy is szürke, Giroud már a padon se volt, Puli is keresi önmagát. Kova mindig uton van, 0 gol/golpassz.

Mindig egyszerűbb az edzőt kirugni, de ez olyan eset hogy a keret most kezd kialakulni és a jelenlegi edző nem elég ehhez.
Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy minek kell még történnie, hogy a vezetöség is belássa, hogy Lamps nem képes ezt a keretet jobbá tenni.
Kiesünk a BL-ből es februárban lépni fognak szerintem amikor jönnek a kemény meccsek.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#225 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2021. január 20., szerda 17:09 Német anyanyelvű edzőket hoznak szóba folyamatosan, ez nem véletlen, az uj igazolások miatt.

Ahogy vártam nem fogják tétlenül nézni hogy a nagy pénzes igazolások vergődnek meg padon ülnek. És Zijes is elindult ezen az úton. A board se hülye.

És egyelőre a tavaly beépített emberei se érnek sokat, Mounton kivül a többiek semmivel se jobbak. CHO is tegnap semmit se tudott hozzá tenni a játékhoz (igaz ő keveset játszott de amint kezdő kb lesüllyed), Tammy is szürke, Giroud már a padon se volt, Puli is keresi önmagát. Kova mindig uton van, 0 gol/golpassz.

Mindig egyszerűbb az edzőt kirugni, de ez olyan eset hogy a keret most kezd kialakulni és a jelenlegi edző nem elég ehhez.
Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy minek kell még történnie, hogy a vezetöség is belássa, hogy Lamps nem képes ezt a keretet jobbá tenni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Frank Lampard

#226 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Német anyanyelvű edzőket hoznak szóba folyamatosan, ez nem véletlen, az uj igazolások miatt.

Ahogy vártam nem fogják tétlenül nézni hogy a nagy pénzes igazolások vergődnek meg padon ülnek. És Zijes is elindult ezen az úton. A board se hülye.

És egyelőre a tavaly beépített emberei se érnek sokat, Mounton kivül a többiek semmivel se jobbak. CHO is tegnap semmit se tudott hozzá tenni a játékhoz (igaz ő keveset játszott de amint kezdő kb lesüllyed), Tammy is szürke, Giroud már a padon se volt, Puli is keresi önmagát. Kova mindig uton van, 0 gol/golpassz.

Mindig egyszerűbb az edzőt kirugni, de ez olyan eset hogy a keret most kezd kialakulni és a jelenlegi edző nem elég ehhez.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#227 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: 2021. január 20., szerda 16:39
Bubi írta: 2021. január 20., szerda 15:31 https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... st-2805865

Lampard nyilatkozik.

Azt nyilatkozta, hogy a játékosok elkényelmesedtek. Pontosan ezt látom én is. Meglátjuk tud-e valamit kezdeni ezzel, vagy hogy lesz-e egyáltalán ideje.

Ma olvastam Oletól, hogy mindig erősen érezte a vezetőség bizalmát és támogatását, pedig sokáig semmilyen játékot nem mutattak. Ha valahol nem látszott semmilyen koncepció, akkor az a Manu volt. Mondjuk náluk szerintem Fernandes hozta a megváltást, magával rántja a csapatot.
Tudom, hogy jobb híján olvasod az NSO-t, de borzalom a fordítás minősége, nem fedi a valóságot. Nem érdemes arra alapozni amit ott írnak.
Sajnos megfelelő angol tudás hiányában....jah, marad az NSO.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#228 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Tuchelt elvileg felajanlottak, a board meg nem dontott Lampardrol. - Romano

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Frank Lampard

#229 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2021. január 20., szerda 15:31 https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... st-2805865

Lampard nyilatkozik.

Azt nyilatkozta, hogy a játékosok elkényelmesedtek. Pontosan ezt látom én is. Meglátjuk tud-e valamit kezdeni ezzel, vagy hogy lesz-e egyáltalán ideje.

Ma olvastam Oletól, hogy mindig erősen érezte a vezetőség bizalmát és támogatását, pedig sokáig semmilyen játékot nem mutattak. Ha valahol nem látszott semmilyen koncepció, akkor az a Manu volt. Mondjuk náluk szerintem Fernandes hozta a megváltást, magával rántja a csapatot.
Tudom, hogy jobb híján olvasod az NSO-t, de borzalom a fordítás minősége, nem fedi a valóságot. Nem érdemes arra alapozni amit ott írnak.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#230 Hozzászólás Szerző: Bubi »

https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... st-2805865

Lampard nyilatkozik.

Azt nyilatkozta, hogy a játékosok elkényelmesedtek. Pontosan ezt látom én is. Meglátjuk tud-e valamit kezdeni ezzel, vagy hogy lesz-e egyáltalán ideje.

Ma olvastam Oletól, hogy mindig erősen érezte a vezetőség bizalmát és támogatását, pedig sokáig semmilyen játékot nem mutattak. Ha valahol nem látszott semmilyen koncepció, akkor az a Manu volt. Mondjuk náluk szerintem Fernandes hozta a megváltást, magával rántja a csapatot.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#231 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szerintem ebből semmi nem igaz. Ha ez lenne a jellemző, akkor az már tavaly kijött volna, akkor is volt min idegeskedni bőven.
A fiatalok beépítéséről szóló filozófiája is pont az ellenkezőjét bizonyítja, mivel a türelem és a támogatás a legfőbb szempont ilyenkor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#232 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2021. január 20., szerda 13:28 Egyes orosz és ukrán hírek szerint Lampard rendkívül rosszul bánik a játékosaival, előfordul, hogy félidőben tör-zúz, rosszul kommunikál és sok játékos elfordult tőle a viselkedése miatt és amiatt mert nem tudják sokszor, hogy az edző mit is szeretne.

Aztán, hogy mi igaz ebből és mi nem, azt valszeg sosem tudjuk meg.
Mondjuk ezt nehéz róla elképzelni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#233 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2021. január 20., szerda 13:28 Egyes orosz és ukrán hírek szerint Lampard rendkívül rosszul bánik a játékosaival, előfordul, hogy félidőben tör-zúz, rosszul kommunikál és sok játékos elfordult tőle a viselkedése miatt és amiatt mert nem tudják sokszor, hogy az edző mit is szeretne.

Aztán, hogy mi igaz ebből és mi nem, azt valszeg sosem tudjuk meg.
Mondjuk ezen nagyon csodálkoznék, abszolút nem vall rá az ilyesmi. Contéról el tudnám képzelni, anno hogy hátbabaszta a segítőjét...:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#234 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyes orosz és ukrán hírek szerint Lampard rendkívül rosszul bánik a játékosaival, előfordul, hogy félidőben tör-zúz, rosszul kommunikál és sok játékos elfordult tőle a viselkedése miatt és amiatt mert nem tudják sokszor, hogy az edző mit is szeretne.

Aztán, hogy mi igaz ebből és mi nem, azt valszeg sosem tudjuk meg.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#235 Hozzászólás Szerző: James Lee »

edeskeves írta: 2021. január 20., szerda 13:07 A cserek? Tegnap mire vart a ~65-70 percig? A full tamadoharmast le lehetett volna kapni vagy legalabb megprobalni kontrazni Wernerrel. Tammy hogy jatszhatta vegig a meccset vagy epp Pulisic? Vagy hogy atszaladtak rajtunk a felpalyan barmilyen megeroltetes nelkul es semmi valtoztatas felidoben? Ha visszaemlekszel a 49 percben tehat 4 perc utan jott az elso ziccere a Leicesternek, szerencsere melle fejeltek. Ott folytattuk ahol abbahagytuk az elso felidoben, 10 perc mulva emlekszel amikor mint edzesen konnyeden passzolgatva bevittek a tizenhatosunkon belulre csak megint makunk volt es les volt?
Ha tudna cserelni akkor felidoben huzott volna valamit, nem ertettem mire var 20-25 percet meg.
Aztan vegre Havertznek voltak jo megmozdulasai labdakihozatalai erre lekapja, holott pont most nem kellett volna talan. Nalam adta volna magat a 4-5-1 elol Werner (mivel Giroud keretben se volt, elozo meccsen meg kezdo :roll: ) mogotte Ziyech-Havertz-CHO.
Tammy semmi ertelme nem volt palyan tartani, Pulisic szinten, bar o mostanaban akarmilyen nulla fix kezdo es vegig marad.

A tegnapi cserei keson jottek es nem is jol cserelt, de ez az en velemenyem.
Úgy értettem, hogy a felhozott emberkék fel tudták rázni kicsit az állóvizet. Werner legalább lőtt egy gólt egy Zijes varázslabdából, csóri gyereknek még azt is visszafújták. De így összességében nézve teljesen jogos amit mondasz, igazad van, rossz oldalról közelítettem meg.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Frank Lampard

#236 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

James Lee írta: 2021. január 20., szerda 11:56
Bubi írta: 2021. január 20., szerda 11:38
kecske01 írta: 2021. január 20., szerda 11:00 Kivancsi vagyok van e olyan elvakult szurkolo aki meg kitart Lamps mellett az eredmenyek es a mutatott jatek ellenere.
Jelen!
Félig jelen.
Egy részről nem küldeném el Lampst, mert (mint tudjuk, sokak számára ez nevetséges, amivel nincs is baj) tényleg látni bizonyos fejlődést, ha konkrét problémákra külön-külön fókuszálunk. A gond ezzel az, hogy rendszer szinten kell működnie a dolognak, ami összességében még mindig nem akar összeállni sehogyan sem. Normál esetben még így is időt adnék Lampsnak, de a tegnap látottak meggyőztek az ellenkezőjéről. Ennek oka pedig a játékosok hozzáállása. Ugyanazt érzem, mint a második mou-éra idején. Egy Hazard, Fabre, Costa egyik pillanatról a másikra felejtett el focizni. Lehet beszélni akkori edzőbuktatásról, nem tudom hogy történt-e. De tény, hogy akkor már valami nagyon nem volt rendben az öltözőben.
Félre ne értsetek, kib*szott nevetséges lenne edzőbuktatást feltételezni a háttérben, de a pályán tegnap már konkrétan azokat a jeleket lehetett látni, amelyek az edzőváltást indokolják. Nem taktikai kilátástalanság volt, hanem mentális. A cseréknek is volt értelme (szvsz Lamps már most intelligensebben cserél, mint a varázslatos Sarri). De amíg azt látjuk, hogy nincs meg a kommunikáció, egymás pocskondiázása megy a pályán és a kevés próbálkozás kevés kivételtől eltekintve mind egyéni akció... Akkor kell kimondani, hogy a fejétől bűzlik a hal.
A cserek? Tegnap mire vart a ~65-70 percig? A full tamadoharmast le lehetett volna kapni vagy legalabb megprobalni kontrazni Wernerrel. Tammy hogy jatszhatta vegig a meccset vagy epp Pulisic? Vagy hogy atszaladtak rajtunk a felpalyan barmilyen megeroltetes nelkul es semmi valtoztatas felidoben? Ha visszaemlekszel a 49 percben tehat 4 perc utan jott az elso ziccere a Leicesternek, szerencsere melle fejeltek. Ott folytattuk ahol abbahagytuk az elso felidoben, 10 perc mulva emlekszel amikor mint edzesen konnyeden passzolgatva bevittek a tizenhatosunkon belulre csak megint makunk volt es les volt?
Ha tudna cserelni akkor felidoben huzott volna valamit, nem ertettem mire var 20-25 percet meg.
Aztan vegre Havertznek voltak jo megmozdulasai labdakihozatalai erre lekapja, holott pont most nem kellett volna talan. Nalam adta volna magat a 4-5-1 elol Werner (mivel Giroud keretben se volt, elozo meccsen meg kezdo :roll: ) mogotte Ziyech-Havertz-CHO.
Tammy semmi ertelme nem volt palyan tartani, Pulisic szinten, bar o mostanaban akarmilyen nulla fix kezdo es vegig marad.

A tegnapi cserei keson jottek es nem is jol cserelt, de ez az en velemenyem.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Frank Lampard

#237 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

kecske01 írta: 2021. január 20., szerda 11:00 Kivancsi vagyok van e olyan elvakult szurkolo aki meg kitart Lamps mellett az eredmenyek es a mutatott jatek ellenere.
Őszintén: én továbbra sem küldeném el, de már nem tudom kizárni, hogy csak a játékosstátusza miatt. Továbbra is borzalmasan szeretném, hogy vele legyünk sikeresek, de nem tudom, hogy miképp tervezi innen visszahozni a csapatot a gödörből.
211! NEW RECORD!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#238 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: 2021. január 20., szerda 11:56
Bubi írta: 2021. január 20., szerda 11:38
kecske01 írta: 2021. január 20., szerda 11:00 Kivancsi vagyok van e olyan elvakult szurkolo aki meg kitart Lamps mellett az eredmenyek es a mutatott jatek ellenere.
Jelen!
Félig jelen.
Egy részről nem küldeném el Lampst, mert (mint tudjuk, sokak számára ez nevetséges, amivel nincs is baj) tényleg látni bizonyos fejlődést, ha konkrét problémákra külön-külön fókuszálunk. A gond ezzel az, hogy rendszer szinten kell működnie a dolognak, ami összességében még mindig nem akar összeállni sehogyan sem. Normál esetben még így is időt adnék Lampsnak, de a tegnap látottak meggyőztek az ellenkezőjéről. Ennek oka pedig a játékosok hozzáállása. Ugyanazt érzem, mint a második mou-éra idején. Egy Hazard, Fabre, Costa egyik pillanatról a másikra felejtett el focizni. Lehet beszélni akkori edzőbuktatásról, nem tudom hogy történt-e. De tény, hogy akkor már valami nagyon nem volt rendben az öltözőben.
Félre ne értsetek, kib*szott nevetséges lenne edzőbuktatást feltételezni a háttérben, de a pályán tegnap már konkrétan azokat a jeleket lehetett látni, amelyek az edzőváltást indokolják. Nem taktikai kilátástalanság volt, hanem mentális. A cseréknek is volt értelme (szvsz Lamps már most intelligensebben cserél, mint a varázslatos Sarri). De amíg azt látjuk, hogy nincs meg a kommunikáció, egymás pocskondiázása megy a pályán és a kevés próbálkozás kevés kivételtől eltekintve mind egyéni akció... Akkor kell kimondani, hogy a fejétől bűzlik a hal.
Kifelejtetted az egyik legnagyobb problémát, hogy Lampard motiválni sem tudja a játékosokat, ez is tisztán látszik. Mounton kívül egyik játékosunk sem úgy lép a pályára, mint Simeone Atletije, akinek a játékosai tűzbe tennék a kezüket az edzőjükért és a csapatért.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#239 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2021. január 20., szerda 11:38
kecske01 írta: 2021. január 20., szerda 11:00 Kivancsi vagyok van e olyan elvakult szurkolo aki meg kitart Lamps mellett az eredmenyek es a mutatott jatek ellenere.
Jelen!
Miert?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#240 Hozzászólás Szerző: Pityee »

"A vezetőség hihetetlenül csalódott Lampard-ban és ma rendkívüli beszélgetés lesz közöttük."
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése