Frank Lampard

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ilcalmo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. május 22., kedd 15:56
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Poyet
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Frank Lampard

#281 Hozzászólás Szerző: ilcalmo »

ilcalmo írta: 2021. január 5., kedd 16:33 Az, hogy Allegri felsült volna az erős túlzás. Volt két elődöntője, meg egy döntője, szerintem az azért nem rossz. Lamparddal ellentétben nyert már nagy csapatok ellen a BL-ben egyenese kiesése szakaszban. Azt is meg kell említeni, hogy a Juventus kerete nem ilyen erős mint a miénk, persze nem ártana egy igazi klasszis védő, aki nem 35 éves.
https://www.transfermarkt.com/massimili ... ainer/7671

Szerintem inkább neked kellene megindokolni ezt a Lampard felsz*pást

https://www.google.com/amp/s/tribuna.co ... oncerning/

Azért ezzel a kerettel az ilyen meccseken illene egy kicsit jobb eredményt elérni.

AwayRoller írta: 2021. január 5., kedd 9:30
ilcalmo írta: 2021. január 5., kedd 8:53 Ez az egész mutatja a fő problémát, aki nem más mint Lampard. A covidra meg vegkepp nem erdemes fogni mert a Poolnal kb atlagban a fél csapat hiányzott és a többiekkel összevetve is nekünk volt átlagban a legkevesebb hiányzónk. Amit tett az előző szezonban a fiatalított csapattal az zseniális volt, elérte a BL helyet, de ennyire képes, még tapasztalatot kell szereznie. Az FA kupa döntőn látszott a szArsenal ellen, hogy ez még nem az ő szintje. Ami a jelenlegi szezont illeti ugyanez a helyzet. 8 meccs komoly csapatok ellen es egyetlen győzelem a Sevilla ellen mellette 3 döntetlen 4 vereség, lehet ez sok mindenbel magyarázni, de ami egyértelmű, hogy komoly csapatok ellen nem tud nyerni. Jó lesz majd pár év múlva, de ennyi elköltött pénz után nem értem miért spórolnak 10 milliót Allegrin, ha más nem lenne 5 bajnoki cím zsinórban :)
Bocs, de indokold meg kérlek ezt az Allegri felsz*pást(vagy bárki más is megteheti, aki itt a City meccs óta ajnározza). Oké, a csóka zsinórban nyerte a bajnoki címeket egy szinte rivális nélküli olasz ligában, de európában rendre felsült, pedig abban a Serie A-ban azért bőven lehetett pihentetni a fullos kezdőt a kicsik ellen. Hogy hosszabb távon megmaradjon a kispadunkon, azért tiszta sor, hogy a BL-ben is kéne valamit alkotnia.

A Tuchel, Rodgers féle középpolcosokat gondolom nem pártolja senki, de ha valakinek mégis szíve csücske, akkor szívesen olvasom az érveket az ő kinevezésükkel kapcsolatban is.

A másik név aki gyakran felmerült, az Nagelsmann. Tehetséges edző és jó focit játszat, szívesen látnám őt, HA NEM LAMPARD LENNE A KISPADON. Kb ugyanúgy nem nyert még semmit, mint Lamps. Ha már szárnybontogatást kell néznem, akkor szerintem inkább legyen a mi kutyánk kölyke, mint valaki akinek ismét 0 kötődése van a klubhoz. Mielőtt még megkapom, hogy elfogult vagyok, igen az vagyok, de nem kizárólag Lampard irányába, hanem az a jövőkép irányába, hogy volt játékosaink alkossák a klub stábjának jelentős részét. Sarkítva, csak akkor tudom elfogadni Lamps cseréjét, ha Terry vagy más exjátékosunk veszi át a gyeplőt.
Ja bocs 2 döntője volt Allegrinek!
Nem tudom meg van-e, hogy utóljára 2014ben játszottunk elődöntőt még Mourinhóval, 2012ben meg az eddigi egyetlen győzelmünk Di Matteoval volt, és sajnos nem érzek Lámparban annyi taktikai érzéket mint benne és úgy látszik motivalni sem tudja olyan jól a jatékosokat. Egyszerűen a nagy csapatok ellen ez kevés.

Avatar
ilcalmo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. május 22., kedd 15:56
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Poyet
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Frank Lampard

#282 Hozzászólás Szerző: ilcalmo »

AwayRoller írta: 2021. január 5., kedd 9:30
ilcalmo írta: 2021. január 5., kedd 8:53 Ez az egész mutatja a fő problémát, aki nem más mint Lampard. A covidra meg vegkepp nem erdemes fogni mert a Poolnal kb atlagban a fél csapat hiányzott és a többiekkel összevetve is nekünk volt átlagban a legkevesebb hiányzónk. Amit tett az előző szezonban a fiatalított csapattal az zseniális volt, elérte a BL helyet, de ennyire képes, még tapasztalatot kell szereznie. Az FA kupa döntőn látszott a szArsenal ellen, hogy ez még nem az ő szintje. Ami a jelenlegi szezont illeti ugyanez a helyzet. 8 meccs komoly csapatok ellen es egyetlen győzelem a Sevilla ellen mellette 3 döntetlen 4 vereség, lehet ez sok mindenbel magyarázni, de ami egyértelmű, hogy komoly csapatok ellen nem tud nyerni. Jó lesz majd pár év múlva, de ennyi elköltött pénz után nem értem miért spórolnak 10 milliót Allegrin, ha más nem lenne 5 bajnoki cím zsinórban :)
Bocs, de indokold meg kérlek ezt az Allegri felsz*pást(vagy bárki más is megteheti, aki itt a City meccs óta ajnározza). Oké, a csóka zsinórban nyerte a bajnoki címeket egy szinte rivális nélküli olasz ligában, de európában rendre felsült, pedig abban a Serie A-ban azért bőven lehetett pihentetni a fullos kezdőt a kicsik ellen. Hogy hosszabb távon megmaradjon a kispadunkon, azért tiszta sor, hogy a BL-ben is kéne valamit alkotnia.

A Tuchel, Rodgers féle középpolcosokat gondolom nem pártolja senki, de ha valakinek mégis szíve csücske, akkor szívesen olvasom az érveket az ő kinevezésükkel kapcsolatban is.

A másik név aki gyakran felmerült, az Nagelsmann. Tehetséges edző és jó focit játszat, szívesen látnám őt, HA NEM LAMPARD LENNE A KISPADON. Kb ugyanúgy nem nyert még semmit, mint Lamps. Ha már szárnybontogatást kell néznem, akkor szerintem inkább legyen a mi kutyánk kölyke, mint valaki akinek ismét 0 kötődése van a klubhoz. Mielőtt még megkapom, hogy elfogult vagyok, igen az vagyok, de nem kizárólag Lampard irányába, hanem az a jövőkép irányába, hogy volt játékosaink alkossák a klub stábjának jelentős részét. Sarkítva, csak akkor tudom elfogadni Lamps cseréjét, ha Terry vagy más exjátékosunk veszi át a gyeplőt.
Az, hogy Allegri felsült volna az erős túlzás. Volt két elődöntője, meg egy döntője, szerintem az azért nem rossz. Lamparddal ellentétben nyert már nagy csapatok ellen a BL-ben egyenese kiesése szakaszban. Azt is meg kell említeni, hogy a Juventus kerete nem ilyen erős mint a miénk, persze nem ártana egy igazi klasszis védő, aki nem 35 éves.
https://www.transfermarkt.com/massimili ... ainer/7671

Szerintem inkább neked kellene megindokolni ezt a Lampard felsz*pást

https://www.google.com/amp/s/tribuna.co ... oncerning/

Azért ezzel a kerettel az ilyen meccseken illene egy kicsit jobb eredményt elérni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6973
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#283 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hasenhuttl-t dobtak meg be mint esetleges erkezo, ha Lamps megy.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Frank Lampard

#284 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ilcalmo írta: 2021. január 5., kedd 8:53 Ez az egész mutatja a fő problémát, aki nem más mint Lampard. A covidra meg vegkepp nem erdemes fogni mert a Poolnal kb atlagban a fél csapat hiányzott és a többiekkel összevetve is nekünk volt átlagban a legkevesebb hiányzónk. Amit tett az előző szezonban a fiatalított csapattal az zseniális volt, elérte a BL helyet, de ennyire képes, még tapasztalatot kell szereznie. Az FA kupa döntőn látszott a szArsenal ellen, hogy ez még nem az ő szintje. Ami a jelenlegi szezont illeti ugyanez a helyzet. 8 meccs komoly csapatok ellen es egyetlen győzelem a Sevilla ellen mellette 3 döntetlen 4 vereség, lehet ez sok mindenbel magyarázni, de ami egyértelmű, hogy komoly csapatok ellen nem tud nyerni. Jó lesz majd pár év múlva, de ennyi elköltött pénz után nem értem miért spórolnak 10 milliót Allegrin, ha más nem lenne 5 bajnoki cím zsinórban :)
Bocs, de indokold meg kérlek ezt az Allegri felsz*pást(vagy bárki más is megteheti, aki itt a City meccs óta ajnározza). Oké, a csóka zsinórban nyerte a bajnoki címeket egy szinte rivális nélküli olasz ligában, de európában rendre felsült, pedig abban a Serie A-ban azért bőven lehetett pihentetni a fullos kezdőt a kicsik ellen. Hogy hosszabb távon megmaradjon a kispadunkon, azért tiszta sor, hogy a BL-ben is kéne valamit alkotnia.

A Tuchel, Rodgers féle középpolcosokat gondolom nem pártolja senki, de ha valakinek mégis szíve csücske, akkor szívesen olvasom az érveket az ő kinevezésükkel kapcsolatban is.

A másik név aki gyakran felmerült, az Nagelsmann. Tehetséges edző és jó focit játszat, szívesen látnám őt, HA NEM LAMPARD LENNE A KISPADON. Kb ugyanúgy nem nyert még semmit, mint Lamps. Ha már szárnybontogatást kell néznem, akkor szerintem inkább legyen a mi kutyánk kölyke, mint valaki akinek ismét 0 kötődése van a klubhoz. Mielőtt még megkapom, hogy elfogult vagyok, igen az vagyok, de nem kizárólag Lampard irányába, hanem az a jövőkép irányába, hogy volt játékosaink alkossák a klub stábjának jelentős részét. Sarkítva, csak akkor tudom elfogadni Lamps cseréjét, ha Terry vagy más exjátékosunk veszi át a gyeplőt.

Bandi
Hozzászólások: 2736
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Frank Lampard

#285 Hozzászólás Szerző: Bandi »

ilcalmo írta: 2021. január 5., kedd 8:53 Ez az egész mutatja a fő problémát, aki nem más mint Lampard. A covidra meg vegkepp nem erdemes fogni mert a Poolnal kb atlagban a fél csapat hiányzott és a többiekkel összevetve is nekünk volt átlagban a legkevesebb hiányzónk. Amit tett az előző szezonban a fiatalított csapattal az zseniális volt, elérte a BL helyet, de ennyire képes, még tapasztalatot kell szereznie. Az FA kupa döntőn látszott a szArsenal ellen, hogy ez még nem az ő szintje. Ami a jelenlegi szezont illeti ugyanez a helyzet. 8 meccs komoly csapatok ellen es egyetlen győzelem a Sevilla ellen mellette 3 döntetlen 4 vereség, lehet ez sok mindenbel magyarázni, de ami egyértelmű, hogy komoly csapatok ellen nem tud nyerni. Jó lesz majd pár év múlva, de ennyi elköltött pénz után nem értem miért spórolnak 10 milliót Allegrin, ha más nem lenne 5 bajnoki cím zsinórban :)
Nem a spóroláson múlik ez, gondolom Abra is jobban kötődik Lampard-hoz, mint egy Sarri-hoz, AVB-hez, stb., meg azért tegyük hozzá hogy kb 1 hónapja vagyunk ilyen szarok, ennyi időt szokott kapni mindenki, nem rögtön az első vereségek után szoktunk edzőt cserélni. Most jön egy FA kupa meccs, aztán a Fulham, itt azért még ilyen hulladék játékkal is talán van esélyünk nyerni, utána a Leicester-Wolves kettős ellen dőlhet el a sorsa, ha itt is zakózunk akkor szerintem el fogják küldeni.

Avatar
ilcalmo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. május 22., kedd 15:56
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Poyet
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Frank Lampard

#286 Hozzászólás Szerző: ilcalmo »

kecske01 írta: 2021. január 4., hétfő 11:51
emsanya írta: 2021. január 4., hétfő 11:36
Dante írta: 2021. január 4., hétfő 1:46
Gyenge szar Havertz és még beteg is. Nem tud helyette focizni Lampard, ami szomorú, mert posztról függetlenül jobb volna a német lufinál. Kár hogy az a pénzt nem Ndidi-re, vagy Rice-ra költöttük. Vagy vehettünk volna egy klasszis kapust.
Ezen az alapon Rice vagy Ndidi is ha ide kerul gyenge szar lenne, szoval tök mindegy. Rice lehetne kapus Ndidi meg kozepcsatar. Es lehet focizni se tudnanak ha felveszik a kék mezt. Europa top tehetsege, 100 millio euro bonuszokkal es nem jatszik. Ha igen akkor nem a posztjan. Elobb utobb ezt Lampsnak is a szemere vetik es edzőt konnyebb elkuldeni mint egy ilyen jatekostol megszabadulni...
Nem ertem minek kellett leigazolni Havertzet ha nem akarja vagy nem tudja a legnagyobb erosseget kihasznalni, bar tegnap ugy tunt tudja mi az o igazi posztja es egybol villant is. De nyilvan jobb nezni a kis kedvenc Mountot es vergodni a 433-ban.
Ez az egész mutatja a fő problémát, aki nem más mint Lampard. A covidra meg vegkepp nem erdemes fogni mert a Poolnal kb atlagban a fél csapat hiányzott és a többiekkel összevetve is nekünk volt átlagban a legkevesebb hiányzónk. Amit tett az előző szezonban a fiatalított csapattal az zseniális volt, elérte a BL helyet, de ennyire képes, még tapasztalatot kell szereznie. Az FA kupa döntőn látszott a szArsenal ellen, hogy ez még nem az ő szintje. Ami a jelenlegi szezont illeti ugyanez a helyzet. 8 meccs komoly csapatok ellen es egyetlen győzelem a Sevilla ellen mellette 3 döntetlen 4 vereség, lehet ez sok mindenbel magyarázni, de ami egyértelmű, hogy komoly csapatok ellen nem tud nyerni. Jó lesz majd pár év múlva, de ennyi elköltött pénz után nem értem miért spórolnak 10 milliót Allegrin, ha más nem lenne 5 bajnoki cím zsinórban :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6973
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#287 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Although the humiliating defeat by City is unlikely to result in Lampard being dismissed, he is under mounting pressure and the hierarchy could be forced to act if they fear Champions League qualification slipping from their grasp. (Guardian)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Frank Lampard

#288 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2021. január 4., hétfő 19:57
kecske01 írta: 2021. január 4., hétfő 13:26
Bubi írta: 2021. január 4., hétfő 12:20

Szóval ennyi? Ő a kis kedvenc és ezért játszik? Te padra raknád?
Ha egy Everton vagy West hamben lenne senki nem beszelne rola. Kiegeszito embernek jo, de ketlem hogy klasszis lesz belole valaha.

Nincs több kérdésem. :)

Sanya: Mount idén inkább kulcspasszokban erős. Ennek az oka az, hogy 8as poszton van. Volt meccse hogy 7 db kulcspasszt osztott ki, abból 2 gólpassz, és 2 kihagyott ziccer.

Ő jelenti az egyedüli kreativitást perpillanat a középpályán, de ez nem vita tárgya, mert aki őt leírja azok után amit nálunk eddig elért, annak még sokat kell tanulnia erről a sportról...
Jobb lenne neki is a CAM. Atlovesek miatt is. Na mindegy nem én vagyok az edző.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9391
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#289 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2021. január 4., hétfő 13:26
Bubi írta: 2021. január 4., hétfő 12:20
kecske01 írta: 2021. január 4., hétfő 11:51 De nyilvan jobb nezni a kis kedvenc Mountot es vergodni a 433-ban.
Szóval ennyi? Ő a kis kedvenc és ezért játszik? Te padra raknád?
Ha egy Everton vagy West hamben lenne senki nem beszelne rola. Kiegeszito embernek jo, de ketlem hogy klasszis lesz belole valaha.

Nincs több kérdésem. :)

Sanya: Mount idén inkább kulcspasszokban erős. Ennek az oka az, hogy 8as poszton van. Volt meccse hogy 7 db kulcspasszt osztott ki, abból 2 gólpassz, és 2 kihagyott ziccer.

Ő jelenti az egyedüli kreativitást perpillanat a középpályán, de ez nem vita tárgya, mert aki őt leírja azok után amit nálunk eddig elért, annak még sokat kell tanulnia erről a sportról...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6800
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Frank Lampard

#290 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: 2021. január 4., hétfő 17:47 Félreértés ne essék, nem vagyok elfogult a mi kutyánk kölyke iránt. Annak idején én is keményen beleálltam, mikor agyon volt játszatva a semmiért.
A számokat nem szívesen nézem, mert nem adnak objektív képet. Mount játékát csak akkor lehet normálisan értékelni, ha nézzük a meccset és figyeljük a labda nélküli helyezkedéseit, meglátásait, elől-hátul a munkáját, érettségét, karizmáját, a nyolc tüdejét stb stb.
Azt én sem tartanám egészségesnek, ha Havertzet padra kényszerítené, én amolyan egészséges rotálást szeretnék végre látni. A szezon elején meg voltam róla győződve, hogy a két koma egymás beugrója lesz és most is úgy látom, hogy így lenne a legtöbb értelme a dolognak.
Épp ez az, hogy az nem számít egészséges rotációnak, ha Mount kb. mindegyik meccsen játszik, Havertz pedig elvétve. Értem én, hogy Lamps magát látja Mountban és egyértelmű, hogy ő a kiskedvence, na de nem is érte állt sorba fél Európa. Ha már sikerült megszerezni Havertzet, nem kéne eltékozolni őt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Frank Lampard

#291 Hozzászólás Szerző: emsanya »

James Lee írta: 2021. január 4., hétfő 17:47 Félreértés ne essék, nem vagyok elfogult a mi kutyánk kölyke iránt. Annak idején én is keményen beleálltam, mikor agyon volt játszatva a semmiért.
A számokat nem szívesen nézem, mert nem adnak objektív képet. Mount játékát csak akkor lehet normálisan értékelni, ha nézzük a meccset és figyeljük a labda nélküli helyezkedéseit, meglátásait, elől-hátul a munkáját, érettségét, karizmáját, a nyolc tüdejét stb stb.
Azt én sem tartanám egészségesnek, ha Havertzet padra kényszerítené, én amolyan egészséges rotálást szeretnék végre látni. A szezon elején meg voltam róla győződve, hogy a két koma egymás beugrója lesz és most is úgy látom, hogy így lenne a legtöbb értelme a dolognak.
Ugyanezt gondolom én is. Vagy váltsák egymast vagy legyen egy formacio ahol elférnem mindketten (és ne a buzi 4-3-3).

Most Bubi meg fog ölni (kerlek ne bants nem raknam ki a csapatbol) de Mount nem rugott gólt 15 meccse és nincs open-play gólpassza a PL-ben. És ezzel se lenne baj ha nem Kova es Kante lenne mellette. Gyakorlatilag a kozeppalyankrol se golpassz, se gol nem erkezik. És ha a vedekezes resze is szar (ahogy a city ellen is atrohantak az egeszen) akkor kb nulla az egesz teljesitmenyuk.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#292 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Félreértés ne essék, nem vagyok elfogult a mi kutyánk kölyke iránt. Annak idején én is keményen beleálltam, mikor agyon volt játszatva a semmiért.
A számokat nem szívesen nézem, mert nem adnak objektív képet. Mount játékát csak akkor lehet normálisan értékelni, ha nézzük a meccset és figyeljük a labda nélküli helyezkedéseit, meglátásait, elől-hátul a munkáját, érettségét, karizmáját, a nyolc tüdejét stb stb.
Azt én sem tartanám egészségesnek, ha Havertzet padra kényszerítené, én amolyan egészséges rotálást szeretnék végre látni. A szezon elején meg voltam róla győződve, hogy a két koma egymás beugrója lesz és most is úgy látom, hogy így lenne a legtöbb értelme a dolognak.

dacultras
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Frank Lampard

#293 Hozzászólás Szerző: dacultras »

James Lee írta: 2021. január 4., hétfő 13:52
kecske01 írta: 2021. január 4., hétfő 13:26 Ha egy Everton vagy West hamben lenne senki nem beszelne rola. Kiegeszito embernek jo, de ketlem hogy klasszis lesz belole valaha.
Ezt csak úgy itt hagyom:
https://www.youtube.com/watch?v=eAjd_jTvURc

Jelenleg a legstabilabb formában levő játékosunk.
1gól 2 gólpassz mutató elég gyér 16 meccs alatt azon a poszton, én azért megpróbálnám ott Havertz-ot.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6973
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#294 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

James Lee írta: 2021. január 4., hétfő 13:52
kecske01 írta: 2021. január 4., hétfő 13:26 Ha egy Everton vagy West hamben lenne senki nem beszelne rola. Kiegeszito embernek jo, de ketlem hogy klasszis lesz belole valaha.
Ezt csak úgy itt hagyom:
https://www.youtube.com/watch?v=eAjd_jTvURc

Jelenleg a legstabilabb formában levő játékosunk.
Meglatjuk, legyen igy. :)

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#295 Hozzászólás Szerző: James Lee »

kecske01 írta: 2021. január 4., hétfő 13:26 Ha egy Everton vagy West hamben lenne senki nem beszelne rola. Kiegeszito embernek jo, de ketlem hogy klasszis lesz belole valaha.
Ezt csak úgy itt hagyom:
https://www.youtube.com/watch?v=eAjd_jTvURc

Jelenleg a legstabilabb formában levő játékosunk.

paliczandras
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Frank Lampard

#296 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

James Lee írta: 2021. január 4., hétfő 12:36
AwayRoller írta: 2021. január 4., hétfő 12:30
Pityee írta: 2021. január 4., hétfő 12:20 A Chelsea vezetősége ma délelőtt 11 órakor ül össze, hogy megbeszéljék Frank Lampard helyzetét a klubnál. Állítólag Brendan Rodgers szeretne visszatérni a Chelseabe, és hajlandó az idény közepén elhagyni a Leicestert.
Anyám, borogass!
Na ez aztán hiányozna, mint szar a zsebből. Semmivel nem lennénk előrébb.
Na vele aztán előrébb lennénk, ha nem...
Akinek örültem volna és szerintem tényleg minőségi változás lehetett volna az Pochettino, de sajnos már tárgytalan, plusz a pénz is nagy úr :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6973
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#297 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2021. január 4., hétfő 12:20
kecske01 írta: 2021. január 4., hétfő 11:51 De nyilvan jobb nezni a kis kedvenc Mountot es vergodni a 433-ban.
Szóval ennyi? Ő a kis kedvenc és ezért játszik? Te padra raknád?
Ha egy Everton vagy West hamben lenne senki nem beszelne rola. Kiegeszito embernek jo, de ketlem hogy klasszis lesz belole valaha.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Frank Lampard

#298 Hozzászólás Szerző: James Lee »

AwayRoller írta: 2021. január 4., hétfő 12:30
Pityee írta: 2021. január 4., hétfő 12:20 A Chelsea vezetősége ma délelőtt 11 órakor ül össze, hogy megbeszéljék Frank Lampard helyzetét a klubnál. Állítólag Brendan Rodgers szeretne visszatérni a Chelseabe, és hajlandó az idény közepén elhagyni a Leicestert.
Anyám, borogass!
Na ez aztán hiányozna, mint szar a zsebből. Semmivel nem lennénk előrébb.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Frank Lampard

#299 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2021. január 4., hétfő 12:20 A Chelsea vezetősége ma délelőtt 11 órakor ül össze, hogy megbeszéljék Frank Lampard helyzetét a klubnál. Állítólag Brendan Rodgers szeretne visszatérni a Chelseabe, és hajlandó az idény közepén elhagyni a Leicestert.
Anyám, borogass!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9391
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Frank Lampard

#300 Hozzászólás Szerző: Bubi »

https://m.nemzetisport.hu/angol_labdaru ... tt-2803037

Lampard nyilatkozott a rá nehezedő nyomásról. Pontosan ez a véleményem nekem is. Tudta ő, a vezetőség és a szurkolók tapasztaltabb rétege is, hogy az építkezés ideje alatt lesznek hullámvölgyek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése