Maurizio Sarri

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#461 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A The Guardian szerint, hogyha nem nyerjük meg a Ligakupát, akkor Maurizio Sarri repül a kispadról.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#462 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként nem is néztem, hogy a csütörtöki Malmö elleni meccsen kívül a következő két ellenfelünk a city meg a Sp*rs. Na te jóég... Valami azt súgja, jobb lenne nem megnézni ezt a két meccset :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Maurizio Sarri

#463 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

nem vagyok az aki szereti ezt a folyamatos edző cserét, de ebben az esetben nincs más megoldás, mert sajnos az amit a vezetőség hitt, hogy majd Sarri itt megvalósít az soha nem fog működni az ok pedig nagyon egyszerű Sarri egy gyenge edző soha nincs B terve mindig ugyanazt játszatja és még a cseréi is ugyanazok.
A Napoliba is mindig Zielinskit cserélgette Hamsikkal ha jól emlékszem és ott is nem 1 nyögvenyelős meccse volt ahol az volt a szerencséje, hogy az olasz bajnokság gyenge mint a harmat.
felesleges itt azzal jönni, hogy idő kell neki mert nézzük meg Kloppot meg Pep-et ők teljesen más szint top edzők akik mindig tudnak változtatni ha szükség van rá.
gyorsan kéne szerintem cselekedni mert azt megint nagyon késő lesz a kis csapatok is kiismerték a játékunkat és ha nem is vernek meg az csak azért van mert nincs minőségi játékosuk, de láthattuk, hogy már egy Bournemouth is simán felkészül ellenünk és ver 4-et.
sajnos én nem látok semmi javulást és az, hogy gólokat sem tudunk rúgni az nem fog megoldódni egyik napról a másikra.
akárki lesz az edző visszateszi Kantet a helyére és már sokat nyerünk vele.
én most nagyon remélem, hogy a vezetőség nem most akarja elkezdeni azt, hogy bíznak az edzőben mert akkor azt nagyon elfogják baszni.
Zidane-os pletykára meg csak annyit, hogy kösz nem, egyik kedvenc játékosom volt mikor fiatal voltam(még az első mezem is egy francia válogatott Zidane mez volt), de ehhez ő nagyon kevés lesz, hogy rendbe tegyen mindent és új csapatot építsen, de 1 oka mégis van amiért kicsit örülnék ha ő jönne az pedig az, hogy ő intézhetné az igazolásokat magyarán az jönne akit ő akar és a játékosok is gondolom jobban tisztelnének egy olyan edzőt aki a világ egyik legjobbja volt mint egy olyat mint aki az oldalvonal mellett eszi a csikket.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Maurizio Sarri

#464 Hozzászólás Szerző: Traxver »

sose vártam még egy edző kirúgását mint most

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#465 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Maurizio Sarri has made 124 substitutions since he’s in charge of Chelsea:

13x Barkley on for Kovacic
8x Pedro on for Willian
7x Kovacic on for Barkley
7x Giroud on for Morata
6x Willian on for Pedro

Willian subbed off most (22), followed by Kovacic 2nd (19) & Pedro (18).

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#466 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta:Sajnos nem jött be a sarriball, én hatalmas Conte fan voltam/vagyok, de még így is a végsőkig próbáltam bízni Sarriban. Hiába.
Egyszerűen se nem jó taktikus, se nem jó motivátor. Nem tudok 1 erényét sem kiemelni amiért marasztalni kéne. Oké kitartó meg olyan kis egyszerű és szimpatikus embernek tűnt mikor azt mondta, hogy ő abbol dolgozik ami van nem rinyál, mint egy fürdős utcalány, de ezt úgy gondoltam, hogy ezt a mentalitást eredményesség követi. Hát nem követte. :roll: :roll: :roll:
Magasról leszarom kikkel kell együtt dolgoznia, oldja meg, ha Contenak ezt mondták, vele sem szabad kivételezni.

A jövő más kérdés. Van több járható út is, vagy folytatjuk az újabb "sztár" edző keresést, jöhet Zidane, Simeone, meg még páran, akik vállalhatóak. A másik út ami szembe megy az egész Chelsea klub identitásával, az a lassú és fájdalmas építkezés, miközben Kanté és Hazard távozik, fiatalokból, és pár stabil igazolásból kiépíteni valami újat. Na hát erre nulla esélyt látok, mi nem ez a klub vagyunk. Nekünk folyamatosan top szinten kell jelenlennük a foci világában. Tudom, hogy most nem úgy látszik, de azért alapjába véve egy David Luiz, willian, hazard, kanté. brutális nevek.
Lampardékat hagyjuk most, neki (nekik) még hosszú út áll elöttük, az is lehet sosem tudnak majd kitörni az alsó házi csapatok közül.

Szóval én ezt tudom jósolni. Valószínű jönni fog elöbb utobb egy újabb "nagy" edző, addig reméljük nem megy el Kanté és visszakerül a helyére (kulcsfontosságú lenne, egyébként sarri egyik bukásának forrása) és Odoi-t meg tudjuk tartani. Mindegyikre nagyon kevés az esély.
Kante most hosszabitott nem?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Maurizio Sarri

#467 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Sajnos nem jött be a sarriball, én hatalmas Conte fan voltam/vagyok, de még így is a végsőkig próbáltam bízni Sarriban. Hiába.
Egyszerűen se nem jó taktikus, se nem jó motivátor. Nem tudok 1 erényét sem kiemelni amiért marasztalni kéne. Oké kitartó meg olyan kis egyszerű és szimpatikus embernek tűnt mikor azt mondta, hogy ő abbol dolgozik ami van nem rinyál, mint egy fürdős utcalány, de ezt úgy gondoltam, hogy ezt a mentalitást eredményesség követi. Hát nem követte. :roll: :roll: :roll:
Magasról leszarom kikkel kell együtt dolgoznia, oldja meg, ha Contenak ezt mondták, vele sem szabad kivételezni.

A jövő más kérdés. Van több járható út is, vagy folytatjuk az újabb "sztár" edző keresést, jöhet Zidane, Simeone, meg még páran, akik vállalhatóak. A másik út ami szembe megy az egész Chelsea klub identitásával, az a lassú és fájdalmas építkezés, miközben Kanté és Hazard távozik, fiatalokból, és pár stabil igazolásból kiépíteni valami újat. Na hát erre nulla esélyt látok, mi nem ez a klub vagyunk. Nekünk folyamatosan top szinten kell jelenlennük a foci világában. Tudom, hogy most nem úgy látszik, de azért alapjába véve egy David Luiz, willian, hazard, kanté. brutális nevek.
Lampardékat hagyjuk most, neki (nekik) még hosszú út áll elöttük, az is lehet sosem tudnak majd kitörni az alsó házi csapatok közül.

Szóval én ezt tudom jósolni. Valószínű jönni fog elöbb utobb egy újabb "nagy" edző, addig reméljük nem megy el Kanté és visszakerül a helyére (kulcsfontosságú lenne, egyébként sarri egyik bukásának forrása) és Odoi-t meg tudjuk tartani. Mindegyikre nagyon kevés az esély.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#468 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:Van valami hir a nemzetkozi sajtokbol, hogy Sarrinak napjai vannak esetleg hatra?
Szerintem neki itt már nincs visszaút (remélhetőleg). Más nagyobb nevű edzők kevesebbért is röpültek már (valaki kétszer is :D ), elég durván szembeköpné magát szeretett csapatunk ha ezzel a kóklerrel kivételeznének. De egye-fene ha azt szeretné a vezetőség, hogy hamarosan egyre több üres hely legyen az SB-n és a top játékosaink is lelépjenek, akkor jó úton haladnak a láncdohányos meghagyásával.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Maurizio Sarri

#469 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta:Van valami hir a nemzetkozi sajtokbol, hogy Sarrinak napjai vannak esetleg hatra?
Konkrét kijelentés nincs( az kb más edzőnél se volt), de a szurkolók énekelték a f*ck sarriball, ráadásul a musokkal együtt a 'you're getting sacked in the morning'-ot is. Ha ez önmagában nem lenne elég, lenyilatkozza, hogy nem érdeklik a szurkolók, az eredmények érdeklik.

Na most egy edző sem húzza soká, ha már a szurkolók sem állnak mögötte, de ha ezt jelenti, hogy érdeklik az eredmények, bele se merek gondolni, milyen lenne, ha leszarná

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#470 Hozzászólás Szerző: Szabi »

edeskeves írta:
Szabi írta:Zappacosta jobban támad, gyorsabb mint Azpi, lőni is tud távolról valamennyire, bebassza a labdákat középre valahova, ezért. (meg amúgy is szar volt a csk-nk tegnap, de ez másodlagos). Mivel kockáztatni nem akar (tud), ezért ebben a cserében fedezte fel leginkább a támadópotenciált (nem a Christensen - Rüdiger, nem a CHO - Hazard és nem a Giroud - Higuain párokban), a többiben minőségi romlást láthatott. Nagyon leegyszerűsítve (ahogyan Sarri is gondolkodik) ez a történet szerintem.
Es mindezt a 82. percben ismerte fel, 10 perc alatt egy Zappacosta valtja meg a vilagot majd. Teny, hogy Azpi elegge le van fove es tegnap is Pogba goljanal mint egy kislany ugy ugrott fel vele, de 10 perccel a vege elott ez mar halott dolog volt. Felidoben bele kellett volna mar nyulni a meccsbe, de nem Barkley-Kovacic cserere gondolok. Teljesen vakon van az oreg es nem latom, hogy barmi is valtozna vagy akarna valtoztatni, de ezt o is elmondta, hogy nem fog. Ezzel viszont kiesunk mindenhonnan es majd a 6. helyet elcsipjuk egy kis szerencsevel.
Ha latnank legalabb, hogy probal valamit valtoztatni, kiprobalni uj embereket meg taktikat, de semmi, remenytelen, ez a legnagyobb baj. Megint sikerult belenyulni a vezetoknek, de csak azert ne maradjon itt, mert ego, hogy mar megint edzot kell cserelnunk.
Arra egyebkent kivancsi lennek, hogyha kirugnak Sarrit es ideiglenesen Zola venne at a csapatot milyen taktikai es szemelyi valtozasok tortennenek, mennyit hasznalna az altala fontosnak velt Odoit stb.
Vagy o is ezt a semmit eroltetne tovabb vagy megtaltosodna a csapat mint most a MU?
Nem akkor ismerte fel remélhetőleg, csak úgy volt vele, hogy van még egy cseréje, ne hagyja már kihasználatlanul akkor. Többi embert nem cseréli be posztra, mert visszaesés a kezdőkhöz képest, így maradt a gyengén teljesítő Azpi. Tény, jobbat tett volna magának és a kispad alatt lévő megítélésének, ha inkább egyáltalán nem cserél harmadikat, minthogy egy ilyen jobbhátvéd-jobbhátvéd dologgal bohóckodik.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#471 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Van valami hir a nemzetkozi sajtokbol, hogy Sarrinak napjai vannak esetleg hatra?

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Maurizio Sarri

#472 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta:Zappacosta jobban támad, gyorsabb mint Azpi, lőni is tud távolról valamennyire, bebassza a labdákat középre valahova, ezért. (meg amúgy is szar volt a csk-nk tegnap, de ez másodlagos). Mivel kockáztatni nem akar (tud), ezért ebben a cserében fedezte fel leginkább a támadópotenciált (nem a Christensen - Rüdiger, nem a CHO - Hazard és nem a Giroud - Higuain párokban), a többiben minőségi romlást láthatott. Nagyon leegyszerűsítve (ahogyan Sarri is gondolkodik) ez a történet szerintem.
Es mindezt a 82. percben ismerte fel, 10 perc alatt egy Zappacosta valtja meg a vilagot majd. Teny, hogy Azpi elegge le van fove es tegnap is Pogba goljanal mint egy kislany ugy ugrott fel vele, de 10 perccel a vege elott ez mar halott dolog volt. Felidoben bele kellett volna mar nyulni a meccsbe, de nem Barkley-Kovacic cserere gondolok. Teljesen vakon van az oreg es nem latom, hogy barmi is valtozna vagy akarna valtoztatni, de ezt o is elmondta, hogy nem fog. Ezzel viszont kiesunk mindenhonnan es majd a 6. helyet elcsipjuk egy kis szerencsevel.
Ha latnank legalabb, hogy probal valamit valtoztatni, kiprobalni uj embereket meg taktikat, de semmi, remenytelen, ez a legnagyobb baj. Megint sikerult belenyulni a vezetoknek, de csak azert ne maradjon itt, mert ego, hogy mar megint edzot kell cserelnunk.
Arra egyebkent kivancsi lennek, hogyha kirugnak Sarrit es ideiglenesen Zola venne at a csapatot milyen taktikai es szemelyi valtozasok tortennenek, mennyit hasznalna az altala fontosnak velt Odoit stb.
Vagy o is ezt a semmit eroltetne tovabb vagy megtaltosodna a csapat mint most a MU?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#473 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:
edeskeves írta:
emsanya írta:Nagyon kiváncsi vagyok CHO-val mi a terve. Vagy tényleg eldőlt, távozik és sikeresen kiépitette a csapatbol vagy ennyire hülye az ember hogy vesztett állásnál még elöbb cseréli be Zappacostát mint őt.

Attól félek a city ellen kupa döntöben fogja beállitani megégetni őt vagy 60. percben becseréli ha már elszállt minden hogy nesze bazdmeg játszál. Így megóvva a kis kedvenceket is (Willian, Pedro).
En meg ilyet nem nagyon lattam, hogy 0-2 es jobbhatvedet cserel. Mi lehetett ezzel a terve vagy honnan pattant ki ez az otlet a fejebol? Azpi nem serult meg, az egyeduli indok ez lehetett volna.
Egyebkent Zolaval egyutt elmehetnek a picsba, mindketten nyilatkozzak, hogy kap o lehetoseget, meg nem sok ilyen fiatal van blabla, na tegnap az edzok 99%-a hamarabb hozta volna be Odoit, mint Zappacostat. Ha tenyleg szamitananak ra meg Zola szerint mennyire fontos stb akkor ezt bizonyitanak tettekkel is, nem csak ures szavakkal. Oke, hogy nagy legenda Zola itt, de ilyen szempontbol csalodtam benne is, mert nem tul hiteles. Tudom elsosorban Sarri dontese kit cserel, de a kommunikacio Zola reszerol elegge nem a valosagot tukrozi, mondhatna pl, hogy meg nem all keszen stb, ami hihetobb, de igy sajat magukat hazudtoljak meg hetrol hetre.
Mindkettejük részéről (de főleg Sarri) nagy csalódás ez az Odoi ügy, ilyen szintű szemenszedett hazugságot régen láttam... :(
Valami biztos van a háttérben, sztem nyártol már a bayernben játszik...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#474 Hozzászólás Szerző: kazomester »

edeskeves írta:
emsanya írta:Nagyon kiváncsi vagyok CHO-val mi a terve. Vagy tényleg eldőlt, távozik és sikeresen kiépitette a csapatbol vagy ennyire hülye az ember hogy vesztett állásnál még elöbb cseréli be Zappacostát mint őt.

Attól félek a city ellen kupa döntöben fogja beállitani megégetni őt vagy 60. percben becseréli ha már elszállt minden hogy nesze bazdmeg játszál. Így megóvva a kis kedvenceket is (Willian, Pedro).
En meg ilyet nem nagyon lattam, hogy 0-2 es jobbhatvedet cserel. Mi lehetett ezzel a terve vagy honnan pattant ki ez az otlet a fejebol? Azpi nem serult meg, az egyeduli indok ez lehetett volna.
Egyebkent Zolaval egyutt elmehetnek a picsba, mindketten nyilatkozzak, hogy kap o lehetoseget, meg nem sok ilyen fiatal van blabla, na tegnap az edzok 99%-a hamarabb hozta volna be Odoit, mint Zappacostat. Ha tenyleg szamitananak ra meg Zola szerint mennyire fontos stb akkor ezt bizonyitanak tettekkel is, nem csak ures szavakkal. Oke, hogy nagy legenda Zola itt, de ilyen szempontbol csalodtam benne is, mert nem tul hiteles. Tudom elsosorban Sarri dontese kit cserel, de a kommunikacio Zola reszerol elegge nem a valosagot tukrozi, mondhatna pl, hogy meg nem all keszen stb, ami hihetobb, de igy sajat magukat hazudtoljak meg hetrol hetre.
Mindkettejük részéről (de főleg Sarri) nagy csalódás ez az Odoi ügy, ilyen szintű szemenszedett hazugságot régen láttam... :(

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#475 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Zappacosta jobban támad, gyorsabb mint Azpi, lőni is tud távolról valamennyire, bebassza a labdákat középre valahova, ezért. (meg amúgy is szar volt a csk-nk tegnap, de ez másodlagos). Mivel kockáztatni nem akar (tud), ezért ebben a cserében fedezte fel leginkább a támadópotenciált (nem a Christensen - Rüdiger, nem a CHO - Hazard és nem a Giroud - Higuain párokban), a többiben minőségi romlást láthatott. Nagyon leegyszerűsítve (ahogyan Sarri is gondolkodik) ez a történet szerintem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Maurizio Sarri

#476 Hozzászólás Szerző: laczze »

Amúgy én komolyan kíváncsi vagyok az indokára, bár sose tudom meg , hogy 2 es szopónál miért cserél hátvédet? :D
Mondjuk ha beakarta védeni a 2 gólt nehogy 4 legyen akkor sikerült neki Respect. Janem.
Egyszerűen nem normális dolog, szerintem egy amatőr edző, aztán jöhet nekem bárki a Napolival mert velük sem nyert semmit.
Nem tud taktikát változtatni sem, nem csak nem akar ez látszik a cseréin is.
Tök alap, hogy felhozok még a támadót a félidőben, azthitte bejön a 2. félidőben az a taktikája ami kb 15 meccse nulla ? Lol :D

( Amúgy van a fórumon olyan aki egész jól bánik a PhotoShop al?)
Drogba,Lampard,Terry <3

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Maurizio Sarri

#477 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:Nagyon kiváncsi vagyok CHO-val mi a terve. Vagy tényleg eldőlt, távozik és sikeresen kiépitette a csapatbol vagy ennyire hülye az ember hogy vesztett állásnál még elöbb cseréli be Zappacostát mint őt.

Attól félek a city ellen kupa döntöben fogja beállitani megégetni őt vagy 60. percben becseréli ha már elszállt minden hogy nesze bazdmeg játszál. Így megóvva a kis kedvenceket is (Willian, Pedro).
En meg ilyet nem nagyon lattam, hogy 0-2 es jobbhatvedet cserel. Mi lehetett ezzel a terve vagy honnan pattant ki ez az otlet a fejebol? Azpi nem serult meg, az egyeduli indok ez lehetett volna.
Egyebkent Zolaval egyutt elmehetnek a picsba, mindketten nyilatkozzak, hogy kap o lehetoseget, meg nem sok ilyen fiatal van blabla, na tegnap az edzok 99%-a hamarabb hozta volna be Odoit, mint Zappacostat. Ha tenyleg szamitananak ra meg Zola szerint mennyire fontos stb akkor ezt bizonyitanak tettekkel is, nem csak ures szavakkal. Oke, hogy nagy legenda Zola itt, de ilyen szempontbol csalodtam benne is, mert nem tul hiteles. Tudom elsosorban Sarri dontese kit cserel, de a kommunikacio Zola reszerol elegge nem a valosagot tukrozi, mondhatna pl, hogy meg nem all keszen stb, ami hihetobb, de igy sajat magukat hazudtoljak meg hetrol hetre.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#478 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nagyon kiváncsi vagyok CHO-val mi a terve. Vagy tényleg eldőlt, távozik és sikeresen kiépitette a csapatbol vagy ennyire hülye az ember hogy vesztett állásnál még elöbb cseréli be Zappacostát mint őt.

Attól félek a city ellen kupa döntöben fogja beállitani megégetni őt vagy 60. percben becseréli ha már elszállt minden hogy nesze bazdmeg játszál. Így megóvva a kis kedvenceket is (Willian, Pedro).

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#479 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:
laczze írta:Talán edző még nem építette le ennyire a csapatot mint ez a barom. Olyan veréseket kapunk, mint egy 2. osztályú csapat.
A Mu konkrétan érdemi meccsen 1 meccset leszámítva bár az sem volt élet halál 2012 ben vert el minket.... A 2017 es vereséget nem számítom simán bajnokok voltunk már!
Szóval ennek a félnótásnak hála megkaptuk az eddigi legnagyobb verésünk a Sziti től, plusz a MU is seggberakott minket a Bridgen ami nem szokványos azért!
Remélem elküldik már végre!!
Az a vicc hogy egy Solksjaer igy leoktatta a MESTERT akinek nagy klubbnál nincs is tapasztalata, mi lesz hosszutávon a komolyabb csapatok ellen. Bár egy gyengébb csapat is kivideozza 1 ora alatt hogy Alonsoval mit játszat és bármikor golt lehet löni az oldalárol.
Ne viccelj a Barkley-Kovacic cserét nem nehéz kielemezni :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#480 Hozzászólás Szerző: emsanya »

laczze írta:Talán edző még nem építette le ennyire a csapatot mint ez a barom. Olyan veréseket kapunk, mint egy 2. osztályú csapat.
A Mu konkrétan érdemi meccsen 1 meccset leszámítva bár az sem volt élet halál 2012 ben vert el minket.... A 2017 es vereséget nem számítom simán bajnokok voltunk már!
Szóval ennek a félnótásnak hála megkaptuk az eddigi legnagyobb verésünk a Sziti től, plusz a MU is seggberakott minket a Bridgen ami nem szokványos azért!
Remélem elküldik már végre!!
Az a vicc hogy egy Solksjaer igy leoktatta a MESTERT akinek nagy klubbnál nincs is tapasztalata, mi lesz hosszutávon a komolyabb csapatok ellen. Bár egy gyengébb csapat is kivideozza 1 ora alatt hogy Alonsoval mit játszat és bármikor golt lehet löni az oldalárol.

Lezárt