Maurizio Sarri

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#761 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Dízel írta:
Gaba írta:SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ:

- Marcos Alonso szerinte nem fáradt, a mai edzés után kiderül, hogy kezd-e holnap vagy sem
Szerintem se fáradt, ő szimplán ilyen tempóba játszik. :D
Jó, hogy nem látom a holnapi meccset, isten irgalmazzon nekünk.
+ hozzátett hogy Emerson egy jó opció. Az még lemaradt róla hogy ameddig jöttek az eredmények,senkinek sem volt baja Kanté poziciójával.Persze elfogadja mindenki véleményét.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Maurizio Sarri

#762 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gaba írta:SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ:

- Marcos Alonso szerinte nem fáradt, a mai edzés után kiderül, hogy kezd-e holnap vagy sem
Szerintem se fáradt, ő szimplán ilyen tempóba játszik. :D
Jó, hogy nem látom a holnapi meccset, isten irgalmazzon nekünk.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#763 Hozzászólás Szerző: Gaba »

SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ:

- nincs sérült, mindenki bevethető
- a csapat a mai nap folyamán még tréninget tart
- a holnapi meccs nehéz lesz, talán európai egyik legjobb formájában levő együttes jelenleg a City, de bármi megtörténhet
- dolgoznunk kell és folyamatosan javulni
- nehéz a csapat mind a 25 tagjának megtanulni az új filozófiát ilyen rövid idő alatt, de ha ez sikerül, akkor nagy dolgok születhetnek
- Marcos Alonso szerinte nem fáradt, a mai edzés után kiderül, hogy kezd-e holnap vagy sem

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#764 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:Esetleg meglehetne próbálni Kantét 1 sorral hátrább és egy kis 4-2-3-1-et tolni. Ruben-Barkley-nak nem idegen az AM, hátul pedig a kis francűzünk is hasznosabb lenne, és Sarrinak sem kell lemondania a kiskedvence mélységi szerepéről. Ha anno Matics-Fabre meg tudta oldani a pivotot, akkor most Kanté-Jorgnak is menne szvsz.
Tegyük fel tényleg módosít a felálláson (nagyon necces), azt nem tudom, hogy Jorginho képes lesz-e Fabregas-hoz hasonlóan operálni mélységből. Mindenesetre támogatom, meg kellene nézni. Ezzel Ruben is jól járna, bár én már most első számú LCM-ként tekintek rá :) Egyébként sztem nem utoljára láttuk Kanté-t lecserélve, van egy olyan érzésem, hogy Sarri előbb meg fog próbálkozni a Kanté nélküli 433-mal.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Maurizio Sarri

#765 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Én bízok Sarriba, meglepett mar minket a hozzáállásával. Viszont azt el kell ismerni, hogy neki is ebből kell főznie, mint amiből Conte. Contenak ugye nem sikerül, Sarri megkapta Jorginhot (kanté kárára..). Szóval én meg ti tudjuk, hogy ez a keret kevés, de valamit akkor is kezdeni kell a helyzettel, ez pedig csak Sarrin múlik, húzni kell egy váratlant, mert Pep nagyon felkészült, szétszednek ha ugyan azt játszuk mint eddig.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Maurizio Sarri

#766 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Esetleg meglehetne próbálni Kantét 1 sorral hátrább és egy kis 4-2-3-1-et tolni. Ruben-Barkley-nak nem idegen az AM, hátul pedig a kis francűzünk is hasznosabb lenne, és Sarrinak sem kell lemondania a kiskedvence mélységi szerepéről. Ha anno Matics-Fabre meg tudta oldani a pivotot, akkor most Kanté-Jorgnak is menne szvsz.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#767 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta:'We were suddenly another team, without the right distances and without our football. I don’t know why.'

The thoughts of Maurizio Sarri after yesterday's defeat...

https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... erent-team

Sarri se erti mi volt ez tegnap.
Nem jó jel :( Meg kell próbálni másokat kezdetni, nincs más lehetőség sztem.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#768 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

'We were suddenly another team, without the right distances and without our football. I don’t know why.'

The thoughts of Maurizio Sarri after yesterday's defeat...

https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... erent-team

Sarri se erti mi volt ez tegnap.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#769 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta:‘I knew very well we had a lot of problems to solve and today that was clear for everybody.'

Maurizio Sarri speaking after the loss to Tottenham...

https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... dIndex=0-0
Gondolom úgy volt vele, hogy amíg jönnek a pontok inkább nem bolygatja (nem merte?) a csapatot. Remélem ő is azokra az emberekre gondol akikre én, bár akkor lehetne dobni a fél kezdőt... Kíváncsian várom hogy változik majd a játékunk és a kezdőnk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#770 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

‘I knew very well we had a lot of problems to solve and today that was clear for everybody.'

Maurizio Sarri speaking after the loss to Tottenham...

https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... dIndex=0-0

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#771 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Ebből az jön le hogy ő sem szeretné,ha Ruben kölcsön menne :)

Sarri mai sajtótájékoztatója rövidebb volt a szokásosnál.

-Hazard az edzés nagyobb részét a csapattal töltötte, de nem hiszem, hogy képes 90 percet játszani. 40-45 percre alkalmas, ami fontos számunkra, de előbb vele szeretnék beszélni, hogy érzi magát.
-Nem beszéltem Kantéval, de biztosan nehéz szituáció(Leicester tragédia) ez számára, viszont nem aggódom miatta, nagyon jó fizikai és mentális állapotban van.
-Nem szeretnék a rekordokra gondolni, csak a 3 pont megszerzése fontos vasárnap.
-Minden korábbi tapasztalatom ellenére az első két hónapban nagyon nehéz helyzetben voltam. Azt hittem hasonló lesz itt is minden, de szerencsére a játékosok a taktikai szervezés hiánya nélkül is győzelmeket tudtak elérni.
-Gary Cahill a csapatkapitány, ha ő nincs, akkor Cesar Azpilicueta.
-Az első hetemben sok Chelsea és Everton meccset néztem, Barkley nagyon jó technikai készségekkel rendelkezik, sokat fejlődött a sérülése óta.
-Ruben októberben 5-ből 4 meccsen szerepelt, nem hiszem, hogy kölcsönbe szeretne menni. Nagyon jó tulajdonságokkal rendelkezik, de taktikai szempontból fejlődnie kell még és ha középpályásként akar játszania védekezés terén is.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#772 Hozzászólás Szerző: kazomester »

1 - Maurizio Sarri is the first Chelsea manager to remain unbeaten in his first 10 Premier League matches in charge of the club (P10 W7 D3 L0). Record-breaker.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Maurizio Sarri

#773 Hozzászólás Szerző: Gallion »

vigh92 írta:
kazomester írta:
vigh92 írta:Nem tudom mi baja lehet Sarrinak Oddoi-al....akár hányszor felteszik neki a kérdést, hogy játszik-e, mindig azt mondja, hogy "i don't know, maybe Loftus". Ma is ezt mondta, szóval holnap sem látjuk sajnos.
Kövesd a példámat, én már feladtam minden reményt a youth-tal kapcsolatban, már nem idegesítem fel magam :) Egy út maradt számukra, amit pl. Sancho (aki tegnap is betalált a Bl-ben) is követett, minél hamarabb el kell igazolni innen oda, ahol megbecsülik őket és lehetőséget kapnak. Állítólag vannak már kérői.
Sajnos ez az átka a sok edzőkeringőnek, kész játékosok kellenek a gyors sikerhez.
Viszont ez azért is fura, mert a felkészülés alatt úgy nézett ki, hogy egy húron pendülnek...
Lehet azért, mert a teljes felkeszulesi időszak alatt nem volt lehetősége a Vb utáni pihi miatt Williant és Hazardot bevetni.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Maurizio Sarri

#774 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

kazomester írta:
vigh92 írta:Nem tudom mi baja lehet Sarrinak Oddoi-al....akár hányszor felteszik neki a kérdést, hogy játszik-e, mindig azt mondja, hogy "i don't know, maybe Loftus". Ma is ezt mondta, szóval holnap sem látjuk sajnos.
Kövesd a példámat, én már feladtam minden reményt a youth-tal kapcsolatban, már nem idegesítem fel magam :) Egy út maradt számukra, amit pl. Sancho (aki tegnap is betalált a Bl-ben) is követett, minél hamarabb el kell igazolni innen oda, ahol megbecsülik őket és lehetőséget kapnak. Állítólag vannak már kérői.
Sajnos ez az átka a sok edzőkeringőnek, kész játékosok kellenek a gyors sikerhez.
Viszont ez azért is fura, mert a felkészülés alatt úgy nézett ki, hogy egy húron pendülnek...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#775 Hozzászólás Szerző: kazomester »

vigh92 írta:Nem tudom mi baja lehet Sarrinak Oddoi-al....akár hányszor felteszik neki a kérdést, hogy játszik-e, mindig azt mondja, hogy "i don't know, maybe Loftus". Ma is ezt mondta, szóval holnap sem látjuk sajnos.
Kövesd a példámat, én már feladtam minden reményt a youth-tal kapcsolatban, már nem idegesítem fel magam :) Egy út maradt számukra, amit pl. Sancho (aki tegnap is betalált a Bl-ben) is követett, minél hamarabb el kell igazolni innen oda, ahol megbecsülik őket és lehetőséget kapnak. Állítólag vannak már kérői.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Maurizio Sarri

#776 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Nem tudom mi baja lehet Sarrinak Oddoi-al....akár hányszor felteszik neki a kérdést, hogy játszik-e, mindig azt mondja, hogy "i don't know, maybe Loftus". Ma is ezt mondta, szóval holnap sem látjuk sajnos.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#777 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://mobile.twitter.com/CFCPys/statu ... 38/video/1" onclick="window.open(this.href);return false;

Maurizio..te kis huncut :lol: :lol: :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Maurizio Sarri

#778 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gaba írta:Sarri meccs utáni nyilatkozata:

“Minden meccset 3 pontra szeretnénk játszani. 60 percig elégedett voltam a csapatommal, az 1-1 után nem a saját focinkat játszottuk, az utolsó 30 perc miatt pedig nagyon csalódott vagyok. Hosszú labdákat ívelgettünk, amit egyáltalán nem akarok, rövid passzokat várok el. Most elemeznem kell a meccset, mert a padról láttam csak, de ami másnak 90 perc, az nekem 4 óra.
Barkley gólja után nem tudtam mi történt, meccs után kérdeztem Joset, rájöttem hogy mi hibáztunk, odamentem a személyhez és elküldtem bocsánatot kérni, de beszélni fogok vele holnap, hogy értse meg, hogy ez egy nagyon nagy hiba volt”
Mennyire korrekt és igazságos már Sarri! Igazi régimódi ember, de talán náluk van a legtöbb bölcsesség. Egyre jobban kezdem megkedvelni, pedig Conte nagyon magasra tette a lécet.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#779 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Sarri meccs utáni nyilatkozata:

“Minden meccset 3 pontra szeretnénk játszani. 60 percig elégedett voltam a csapatommal, az 1-1 után nem a saját focinkat játszottuk, az utolsó 30 perc miatt pedig nagyon csalódott vagyok. Hosszú labdákat ívelgettünk, amit egyáltalán nem akarok, rövid passzokat várok el. Most elemeznem kell a meccset, mert a padról láttam csak, de ami másnak 90 perc, az nekem 4 óra.
Barkley gólja után nem tudtam mi történt, meccs után kérdeztem Joset, rájöttem hogy mi hibáztunk, odamentem a személyhez és elküldtem bocsánatot kérni, de beszélni fogok vele holnap, hogy értse meg, hogy ez egy nagyon nagy hiba volt”

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#780 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... sa-2663629" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Lezárt