Maurizio Sarri

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Maurizio Sarri

#61 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Lampard-ot biztos nem hoznám ide még. Igazolások nélkül ez a keret esélytelen lesz a BL helyre, akkor meg kb tök mindegy ki irányítja a csapatot 1 évig... Jövő nyáron ha meg tudjuk erősíteni a keretet, akkor plusz 1 év tapasztalattal hoznám őt ide.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#62 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Frank Lampard may not be Sarri's successor. Sources close to him say he will only join Chelsea when he will feel ready to do so. The Derby County manager feels he's not 100% ready to take over at Chelsea yet.

{Corriere dello Sport}

Úgy tűnik legalább neki van esze :) (Inkább a klub nincs felkészülve, mint ő, de ez most részletkérdés)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#63 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Watford are confident Javi Gracia will be their head coach next season despite interest from Chelsea.

Frank Lampard is the front runner.

- The Evening Standard

Továbbra is Super Frenkie tűnik a befutónak! :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Maurizio Sarri

#64 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Nem biztos, hogy jót tenne Lampard imázsának a következő évünk, amennyiben nem tudunk igazolni. Ha nem lesznek érkezők, jövőre nem lesz BL indulás az fix, egyre csak romlik majd a renoménk. Ha jövő nyáron tudunk is majd igazolni, rengeteg pénzt kell elköltenünk és nagy fizetéseket kiosztanunk ahhoz , hogy egy ütőképes csapatot összerakjunk.

Nehéz időszak lesz ez, nem biztos, hogy Lampardot ki kéne ennek tenni.

Szerk.: Nézd meg hogy reagálnak a szurkolók a rossz eredményekre. Mindenért az edző a felelős. Megbukhat ugyan abban a garnitúrában akárhány edző, nagy változások nem voltak és nem is lesznek egyelőre a játékosállományban. Elöbb utóbb Lampard is ki lenne kezdve, látom magam elött december környékén az első megmondóembereket itt, a fórum berkein belül akik majd felnyitják a nép szemét: " felesleges volt idehozni. Attól, hogy jó játékos volt még nem lesz jó edző. Mehet vissza gyakorolni a másodosztályba, mert nem bír még el ekkora sztárokkal."
Ezt május 20-án írtam Bubi.
Dante írta:
Botond9797 írta:...és bőven van olyan intelligens, hogy top edző legyen. Ő lehetne a mi Guardiolánk... :D
Vagy van olyan intelligens, hogy nem hagy ott egy befejezetlen projektet egy ilyen bizonytalan dologért cserébe, ami a legrosszabb esetben az edzői karrierjét is megtörheti. (nem tenné tönkre, de láttuk, hogy AVB, Di Matteo rendesen megsínylették az itt eltöltött időt, persze sok dologban különböznek is egymástól)

Szerintem nagyon veszélyes lenne Lamps kinevezése, nem vagyok benne biztos, hogy meg tudna bírkózni az eredménykényszerrel és az építkezéssel is egyszerre - függetlenül az edzői kvalitásaitól.

Ha az elvárások megváltoznának és egy gyengébb szezon után is egészséges légkör maradna, akkor egyértelműen ő kellene, ismert az hogy hogy áll az angol utánpótláshoz, klubhoz stb. Abba viszont rossz belegondolni, hogy "kudarc" esetén több esély nem biztos, hogy adódna itt neki.
Tehát egyetértek, nagyon veszélyes lenne Lampard-nak elvállalnia minket, szerintem okosabb is annál, hogy elfogadja. Azt még hozzátenném, hogy szerintem ideális körülmények között ő többet segíthetne a klubon, mint egy szintén tehetséges, de külsős edző, legyen az Gracia, Nuno (bár őt én is csípem), vagy Allegri. Aztán majd meglátjuk mi lesz, a Chelsea kevésbé törékenyebb, mint egy pályakezdő edző, ezért inkább Super Frankie-nek szorítok.

A játékosállományos dolgokkal nem értek egyet, a 30+-osok hamarosan kikerülnek a pixisből és új játékosok érkeznek a helyükre, történjen bármi. A kérdés csak az, hogy megfelelők lesznek e, vagy sem.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#65 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:"Ha Lamps még nem jön..."
Megint 1 évre keresünk valakit? Akkor ne legyen elmozdítva egy feltörekvő csapat padjáról az adott edző, olyan legyen az interim akinek nincs csapata. Ha Lampard-ot szeretnénk egy projekt élére, akkor most jöjjön, ha mást, akkor más. Jó lenne, ha BL csapatként (?) nem fél megoldásokban gondolkodna a board.
Nem biztos, hogy jót tenne Lampard imázsának a következő évünk, amennyiben nem tudunk igazolni. Ha nem lesznek érkezők, jövőre nem lesz BL indulás az fix, egyre csak romlik majd a renoménk. Ha jövő nyáron tudunk is majd igazolni, rengeteg pénzt kell elköltenünk és nagy fizetéseket kiosztanunk ahhoz , hogy egy ütőképes csapatot összerakjunk.

Nehéz időszak lesz ez, nem biztos, hogy Lampardot ki kéne ennek tenni.

Szerk.: Nézd meg hogy reagálnak a szurkolók a rossz eredményekre. Mindenért az edző a felelős. Megbukhat ugyan abban a garnitúrában akárhány edző, nagy változások nem voltak és nem is lesznek egyelőre a játékosállományban. Elöbb utóbb Lampard is ki lenne kezdve, látom magam elött december környékén az első megmondóembereket itt, a fórum berkein belül akik majd felnyitják a nép szemét: " felesleges volt idehozni. Attól, hogy jó játékos volt még nem lesz jó edző. Mehet vissza gyakorolni a másodosztályba, mert nem bír még el ekkora sztárokkal."
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Maurizio Sarri

#66 Hozzászólás Szerző: Dante »

"Ha Lamps még nem jön..."
Megint 1 évre keresünk valakit? Akkor ne legyen elmozdítva egy feltörekvő csapat padjáról az adott edző, olyan legyen az interim akinek nincs csapata. Ha Lampard-ot szeretnénk egy projekt élére, akkor most jöjjön, ha mást, akkor más. Jó lenne, ha BL csapatként (?) nem fél megoldásokban gondolkodna a board.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Maurizio Sarri

#67 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

kazomester írta:Chelsea are considering a move for Javi Gracia if head coach Maurizio Sarri leaves the club, sources have confirmed to ESPN FC.
Na ő nem lenne rossz választás szerintem. Nuno árnyékában ő is hatalmas munkát végzett, PL-középmezőny, sokáig harcban voltak a 7. helyért, plusz a Wolverhamptont is kiütve FA-kupa döntő. Ismeri az angol közeget, és hatalmas dolog lenne neki, hogy leülhet egy "nagycsapat" kispadjára, úgyhogy aligha követelőzne. Ha Lamps most még nem jön, ő továbbcsiszolhatná a Sarri által lefektetett alapokat. Akárki is érkezik, a hosszú távú megoldás úgyis Lampard lesz szerintem.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#68 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chelsea are considering a move for Javi Gracia if head coach Maurizio Sarri leaves the club, sources have confirmed to ESPN FC.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#69 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Sarri told Chelsea chiefs on Friday he wanted to cut short his time at the club.

Chelsea will not stand in his way and have stepped up their search for his successor, with Frank Lampard high on their wish-list.

- The Evening Standard

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#70 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem csak is Nuno és Lamps jöhet számításba. Kloppnak, Zidanenak vagy Pochettinonak tudnék még jobban örülni, de nyilván nem realitás egyik sem.

Szerintem Lampard még nem bizonyított semmit, de Zidane még annyit sem mint ő amikor kinevezték. Nuno egy hatalmas tehetség, a jövő egyik nagy edző géniusza lehet, ráadásul valószínüleg nem dobbantana ha nem igazolnánk neki minden évben félmilliárd euró értékben.

Viszont ha egyik se jön, akkor megnézném Josét. Hanyattló, középszerű, motiválatlan keretekből tudja igazán kihozni a legjobbat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#71 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Kizárt hogy Allegri most jönne hozzánk...Levágatta a frizkót,és mondta hogy megy egy tengerparta pihenni..Sok volt a Juvenál eltöltött ideje...Szerintem mindenképp egy olyan edzőt fognak ide hozni,aki ismeri a csapatot(Lamps)
Jönne vele Morris,és Cech is csatlakozik nagy valószínűséggel..Ez egy jó irány lehet..Én drukkolok hogy elinduljunk ezen az úton.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#72 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:
emsanya írta:Akkor egy olyan edző kell aki "haver" és kéri a játékosokat mindenre, nem utasitgat. Bratyizik meg nyalja a játékosok seggét a meccsek elött/közben.
Nem olyan rég volt egy kemény kezű edzőnk, nem is tudom már hogy végződött :roll:
Ezért mondom hogy akkor egy laza seggnyaló kell. Vagy valami ifi edző aki csak leül a padra látszatból és a játékosok megoldják amit tudnak és nincs sértődés.

Jó hülye csapat vagyunk de akkor más út nincs.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Maurizio Sarri

#73 Hozzászólás Szerző: White »

Szerintem se lenne jó megint egy olasz,hisztikirályok besértodnének,johet Lamps..
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#74 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Akkor egy olyan edző kell aki "haver" és kéri a játékosokat mindenre, nem utasitgat. Bratyizik meg nyalja a játékosok seggét a meccsek elött/közben.
Nem olyan rég volt egy kemény kezű edzőnk, nem is tudom már hogy végződött :roll:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#75 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Akkor egy olyan edző kell aki "haver" és kéri a játékosokat mindenre, nem utasitgat. Bratyizik meg nyalja a játékosok seggét a meccsek elött/közben.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Maurizio Sarri

#76 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Allegri lenne a következő áldozata az évenkénti/kétévenkénti körforgásnak, első szezonban esetleg jó, másodikban jön egy hullámvölgy, nem kapja meg az embereit és ciao... Elevickélhetünk kétévenkénti edzőváltásokkal, időnként be is csúszhat egy-egy siker, de stabilitást és karaktert így ne várjunk! :?
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#77 Hozzászólás Szerző: kazomester »

És mire lesz jó ha jön egy "tökös" edző? Majd jól osszevesznek willian-ne meg Luiz-zal azt megy a durci. Mert jobban teljesíteni egyik se fog az is biztos. Igazán tájékoztathatnanak már hogy mi a budos fasz van a fellebbezéssel...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Maurizio Sarri

#78 Hozzászólás Szerző: laczze »

Pedig jó lenne egy tökös edző.
És az olasz taktikai vonal is jó.
Oké Sarri kivétel, de mondom taktikai vonal, Sarri csak 1et ismer.
Legjobb választás lenne Allegri!!!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#79 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:http://www.fociclub.hu/2019/06/02/ha-el ... -sajtohir/

hát nem tudom.
ha marad a transfer ban akkor kicsit nehéz elképzelni, hogy szívesen jönne, de tudjuk a fociban van az a pénz.
Allegrit annyiból jónak tartom, hogy nem csak 1 felállást ismer szeret kísérletezgetni és meccs közben is a helyzetnek megfelelően tud belenyúlni a meccsbe.
de az hogy a PL-ben hogy élne meg az nagy kérdés.
Kár, hogy nincs dislike funkció a fórumon.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Maurizio Sarri

#80 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://www.fociclub.hu/2019/06/02/ha-el ... -sajtohir/" onclick="window.open(this.href);return false;

hát nem tudom.
ha marad a transfer ban akkor kicsit nehéz elképzelni, hogy szívesen jönne, de tudjuk a fociban van az a pénz.
Allegrit annyiból jónak tartom, hogy nem csak 1 felállást ismer szeret kísérletezgetni és meccs közben is a helyzetnek megfelelően tud belenyúlni a meccsbe.
de az hogy a PL-ben hogy élne meg az nagy kérdés.

Lezárt