Maurizio Sarri

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Maurizio Sarri

#121 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Megvan az Olasz első trófeája. :)

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Maurizio Sarri

#122 Hozzászólás Szerző: Traxver »

simán lehet, hogy Sarri túlreagálta ezt azért, hogy elengedjük őt a juvéhoz....

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Maurizio Sarri

#123 Hozzászólás Szerző: focimark »

Pedro fele nem tudom, hogy mi ez a nagy utalat? Sosem volt vilagklasszis jatekos, de szerintem nem ot kene baszogatni. En nem igen lattam, hogy barhol is sirt volna. Pedig lett volna ra oka, hogy folyton Willian jatszik helyette, aki szokoevente rug golt. Nem egy Hazard a csavo, de szerintem boven elfogadhato, amit nalunk nyujtott eddig. Persze, ha valaki 40 golos szezonokat vart tole, akkor megertem, hogy csalodott. Nem veletlen, hogy Conte alatt meg Rwbt is jatszott, mivel rengeteget melozik es megy vissza vedekezni is... Barcsak o lenne a legnagyobb problemank.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Maurizio Sarri

#124 Hozzászólás Szerző: Crap »

Szerintem itt Luiz lesz a hunyó. Hány edzőt is buktatott meg? Akár csak Pedro meg Willian, benne vannak az érinthetetlen duzzogó bagázsba, akik bármit megtehetnek. Oké, hogy felhúzza magát, de hogy utána nem hajlandó még kezet se fogni az nagyon gáz. Sarri meg mit tehetne? Amint felemelné a hangját Luiz picsog egy mondatot Williannak, meg a haverjainak és Sarri már 1 hét múlva repül.

Ez a 3 játékos kvázi már daganatos betegség a csapatnál. Meccseken is dettó ez ment. Sorra balfaszkodnak, de ha RLC , Odoi vagy Christensen elrontott valamit egyből neki ugrottak ordenáré paraszt stílusban az adott fiatal torkának.(És ebben már Zsiru is egyre többször a haverjuk volt a szezon alatt)
Luiz a Frankfurt ellen még akkor is mást szidott mikor miatta kaptuk a gólt. (Ha jól emlékszem az a meccs volt az).
Amit most láttok, hogy ugyanezt csinálják Higannyal is, vagy bárkivel aki nem illik be a haveri körbe és ennyi. Alternatíva nincs, a vezetőség szemében ők a szentek és világklasszisok.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#125 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta:Bubi, akkor vegyünk ki minden zavaró körülményt. Tegyük fel, hogy DL, Higany és Sarri mind megfelelő emberkék es a feladatukat is jól látják el. Továbbá feltételezzük, hogy Sarri nem a kakaskodás miatt lépett le úgy, ahogy. Legyen egy pimasz méhecske vagy bármi más amit gondolsz.

Szerinted segít a játékosok felkészülésében egy ilyen "fontos" meccs előtt, ha nyilvános edzésen olyan falatokat adnak a média szájába, amitől a meccsig rágódhat minden orgánum?

Onnantól kezdve hogy ez a két gyökér elkezdett kakaskodni egymással már teljesen mindegy, hogy Sarri elkullog vagy odapattan ordibálva és közéjükbasz egyet, a médiának így is úgy is jó sztori lesz.

Nem jó, azt se jó látni ahogy ezt Sarri megéli, nagy gondok vannak itt, a lehető legrosszabbkor jött az eltiltás.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Maurizio Sarri

#126 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Elolvastam, csak kissé humoros kifogásnak tartom. A világverő rögzített szituink idén :lol:

Na m1 remélem behúzzuk, hogy legalább Hazard szépen búcsúzzon, aztán mindenki menjen amerre lát.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#127 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:Bubi, akkor vegyünk ki minden zavaró körülményt. Tegyük fel, hogy DL, Higany és Sarri mind megfelelő emberkék es a feladatukat is jól látják el. Továbbá feltételezzük, hogy Sarri nem a kakaskodás miatt lépett le úgy, ahogy. Legyen egy pimasz méhecske vagy bármi más amit gondolsz.

Szerinted segít a játékosok felkészülésében egy ilyen "fontos" meccs előtt, ha nyilvános edzésen olyan falatokat adnak a média szájába, amitől a meccsig rágódhat minden orgánum?
Mind games. Elhitetik a 4senal-al, hogy szét vagyunk esve :) Egyébként olvasd el amit bemásoltam, elég megbízható forrás.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Maurizio Sarri

#128 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi, akkor vegyünk ki minden zavaró körülményt. Tegyük fel, hogy DL, Higany és Sarri mind megfelelő emberkék es a feladatukat is jól látják el. Továbbá feltételezzük, hogy Sarri nem a kakaskodás miatt lépett le úgy, ahogy. Legyen egy pimasz méhecske vagy bármi más amit gondolsz.

Szerinted segít a játékosok felkészülésében egy ilyen "fontos" meccs előtt, ha nyilvános edzésen olyan falatokat adnak a média szájába, amitől a meccsig rágódhat minden orgánum?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#129 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:
Bubi írta:
Pityee írta:Bubi nagyon megszerethetted te ezt a láncdohányos öreget, ha minden szituációban képes vagy bevédeni őt :D Lassan neked is ideje belátnod, hogy nem való top csapat élére egy ilyen nulla karizmával rendelkező vesztes típusú edző, aki most már pedagógilag is kezd leszerepelni. De egyébként milyen szép is lenne, ha egy munkahelyen összeugrik két dolgozó és a főnök úgy reagál erre, hogy elmegy haza :lol:
Igen amúgy, megszerettem. Ami különösen szimpatikus benne, az az hogy láncdohányos és az hogy öreg.
- gerontofília: idősek iránti vonzódás :wink:
Ejha, te egy kétlábon járó értelmező kéziszótár vagy barátom, ez igen :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#130 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:
Pityee írta:Bubi nagyon megszerethetted te ezt a láncdohányos öreget, ha minden szituációban képes vagy bevédeni őt :D Lassan neked is ideje belátnod, hogy nem való top csapat élére egy ilyen nulla karizmával rendelkező vesztes típusú edző, aki most már pedagógilag is kezd leszerepelni. De egyébként milyen szép is lenne, ha egy munkahelyen összeugrik két dolgozó és a főnök úgy reagál erre, hogy elmegy haza :lol:
Igen amúgy, megszerettem. Ami különösen szimpatikus benne, az az hogy láncdohányos és az hogy öreg.
- gerontofília: idősek iránti vonzódás :wink:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#131 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Norbertoo írta:
Bubi írta: Sarriról beszél mindenki amiért levonúlt az edzésről, arról egy szót nem ejtett senki, hogy Higuain és Luiz miért nem tudta felnőtt emberek módján lereagálni ezt a pitiáner baromságot, és miért nem tudnak a feladatukra koncentrálni egy nappal a döntő elött?
Nem ejt senki egy szót sem, mert teljesen el van ismerve a felelősségük és az, hogy idióta barmok, valamint az, hogy globálisan elfogadhatatlan a csapat hozzáállása, egy-két kivételtől eltekintve. Csupán annyi van még hozzátéve, hogy ebben Sarrinak is óriási a felelőssége.

Szerintem feladta. Csalódottságot láttam rajta, nem dühöt. Contén is láttam ezt a szezon második felében, amikor üveges tekintettel némán állt a partvonal mellett. Én is azt gondolom, hogy nincs maradása, az ő érdekében.

De nem ők az elsők, és nem is az utolsók akiknek majd beletörik a bicskája ebbe a semmirekellő brigádba.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Maurizio Sarri

#132 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Bubi írta: Sarriról beszél mindenki amiért levonúlt az edzésről, arról egy szót nem ejtett senki, hogy Higuain és Luiz miért nem tudta felnőtt emberek módján lereagálni ezt a pitiáner baromságot, és miért nem tudnak a feladatukra koncentrálni egy nappal a döntő elött?
Nem ejt senki egy szót sem, mert teljesen el van ismerve a felelősségük és az, hogy idióta barmok, valamint az, hogy globálisan elfogadhatatlan a csapat hozzáállása, egy-két kivételtől eltekintve. Csupán annyi van még hozzátéve, hogy ebben Sarrinak is óriási a felelőssége.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#133 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:Bubi nagyon megszerethetted te ezt a láncdohányos öreget, ha minden szituációban képes vagy bevédeni őt :D Lassan neked is ideje belátnod, hogy nem való top csapat élére egy ilyen nulla karizmával rendelkező vesztes típusú edző, aki most már pedagógilag is kezd leszerepelni. De egyébként milyen szép is lenne, ha egy munkahelyen összeugrik két dolgozó és a főnök úgy reagál erre, hogy elmegy haza :lol:
Ha ma összefosnád magad a leértékelt Lidle-s vagdalthúskonzervtől, te abba is bele tudnád magyarázni, hogy Sarri hibája volt.

Sarriról beszél mindenki amiért levonúlt az edzésről, arról egy szót nem ejtett senki, hogy Higuain és Luiz miért nem tudta felnőtt emberek módján lereagálni ezt a pitiáner baromságot, és miért nem tudnak a feladatukra koncentrálni egy nappal a döntő elött?

Igen amúgy, megszerettem. Ami különösen szimpatikus benne, az az hogy láncdohányos és az hogy öreg.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#134 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Csak legyünk már túl a mai meccsen és legyen vége az idénynek. Nem tudom vártam már ennyire valaha szezon végét, ha lesz változás, ha nem. Ha létezik a "szerethető csapat" kifejezés, a miénk az ellenkezője.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#135 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi nagyon megszerethetted te ezt a láncdohányos öreget, ha minden szituációban képes vagy bevédeni őt :D Lassan neked is ideje belátnod, hogy nem való top csapat élére egy ilyen nulla karizmával rendelkező vesztes típusú edző, aki most már pedagógilag is kezd leszerepelni. De egyébként milyen szép is lenne, ha egy munkahelyen összeugrik két dolgozó és a főnök úgy reagál erre, hogy elmegy haza :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2019. május 29., szerda 10:48-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#136 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sarri did not storm off because of the Luiz/Higuain thing. He thought the media in the stadium was going to leave at that point so he could do a behind closed doors session on set pieces. He didn’t want to show Arsenal/the media what they was working on for it #CFC

Csak, hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba. Bírjátok ki még a mai napot, utána vélhetően elmegy... :roll:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Maurizio Sarri

#137 Hozzászólás Szerző: broduer »

Nem ismert a teljes szituáció, jó lenne tudni, hogy tényleg ezért ment e be az öltözőbe. De ha igen, akkor én is azt mondom, hogy ez elfogadhatatlan. Ő a csapat vezetője, az ő felelőssége kezelni a konfliktust. Erre bevonul az öltözőbe, így a szakmai munkáját (edzés levezetése) sem teljesíti. Felnőtt emberekről van szó igen, de egy közösség részei, ahol ha nem tartod be a szabályokat, általában következmények vannak. Két felnőtt banki alkalmazottat is behív magához a felettesük jó esetben, hogy segítsen megoldani a problémát.

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Maurizio Sarri

#138 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Bubi írta:
paliczandras írta:
cech19960320 írta:nem az egymás letaposása... hanem ahelyett hogy rendet rakna, dühöngve elvonul.
Nagyon igaz, ez lenne egy tökös edző? Balhét lát és hisztizve levonul, BRAVO!

Egy Ferguson ilyenkor odament volna leüvölti a fejét mindkettőnek 3 centiről és kuss van.
Úgy van, egy stoplissal jól fejbe kellett volna rúgnia, mint anno Beckhamet, és már is minden szép és jó, hiszen az erőszak és az agresszió mindig, mindenre megoldás. Ez örök igazság és profi PEDAGÓGIA.

Nem tudom Sarri min hisztizett be, lehet az ügytől teljesen vagy részben független okból. Az én fikcióm: A koncentráció hiánya. Gondolom azt látta, hogy az a két faszfej egymást marja ahelyett, hogy a mai döntőre koncentrálnának. Nem elégedett a csapat játékával, nincs már idő, ráadásul nem is koncentrálnak.
Pont ezért nem való ő egy ilyen szintű csapathoz, persze a játékosok hülyék meg stb., de itt nem Megye 1-es focisták vannak, pont egy komoly tekintéllyel rendelkező edzőnek kell rendet, fegyelmet tartani, erre láthatóan nem alkalmas és nem is ez az első eset. És akik azzal jönnek, hogy jaj itt a mi játékosainknak van milyen rossz hozzáállása, nézzétek meg a Barcelonát például, ha nem kellően erős edző volt a csapatban elkezdtek önállóan eljárni, mint Messi is például.

Ide nem ilyen taktikai mesterek kellenének, hanem olyan típusú edző aki megmondja merre van az arra és ott kuss van.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#139 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Conténak se volt több tekintélye itt, pedig ő az a típus volt amit leírtál. Nem ott eredezik a probléma ahol gondolod.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Maurizio Sarri

#140 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Nem, nem kell fejberúgni meg kivégezni....
De neki kellene VEZETNI a csapatot, odamenni, rendet tenni, példát mutatni..
Nem pedig duzzog a elvonulni...
Ebből látszik h ő sem hisz magában és a tekintélyében

Lezárt