Maurizio Sarri

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#521 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Szerintem nem fog történni semmi említésre méltó. A játékosaink el akarnak menni. Nem hiszem, hogy Sarri miatt, hanem mert másodrendű klub lett a Chelsea. Én mindenféle reményt/szerencsét kizárnék és szorítkozzunk a tényekre.
Bárki legyen az edző, új sztárok nélkül, vagy berobbanó fiatal tehetségek nélkül nem mászunk ki ebből. Ráadásul Hazard el fog menni.
Fájdalmas ezt mondani, de szerintem most pár évre vége... Lassú építkezés lesz. Nem tudom elképzelni, hogy bedobunk 300 milliót a nyáron...
Sajnálom, hogy ezt kell írnom, ezt érzem realitásnak.
Nem neked kell sajnálni, hanem azoknak akik hagyták, hogy idáig süllyedjünk :wink: Én maximálisan az építkezés mellett állok, nem érdekel, ha 5 évig nem nyerünk semmit, ha kialakul végre egy új "Chelsea way". Ha 3-400at költünk nyáron, az ellen sincs kifogásom, ha értelmesen tesszük. De ezt már kifejtettem egy másik topicban. Koncepció.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#522 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bubi írta:De persze én is azt mondom, hogy először Sarri alkosson valamit, kapjon időt. Jövő nyárig én nem küldeném el. Addigra az új igazolásokkal már látszódnia kell valami koncepciónak, ha az eredmények nem is jönnek legalább meg tudja mutatni mit is szeretne.
Szerintem nem fog történni semmi említésre méltó. A játékosaink el akarnak menni. Nem hiszem, hogy Sarri miatt, hanem mert másodrendű klub lett a Chelsea. Én mindenféle reményt/szerencsét kizárnék és szorítkozzunk a tényekre.
Bárki legyen az edző, új sztárok nélkül, vagy berobbanó fiatal tehetségek nélkül nem mászunk ki ebből. Ráadásul Hazard el fog menni.
Fájdalmas ezt mondani, de szerintem most pár évre vége... Lassú építkezés lesz. Nem tudom elképzelni, hogy bedobunk 300 milliót a nyáron...
Sajnálom, hogy ezt kell írnom, ezt érzem realitásnak.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#523 Hozzászólás Szerző: Bubi »

becus3 írta: Ha Zolara nem néznek fel, rá sem fognak. Ez mind ku... a. Higgyel nekem. Leszarjak a háta mögött. Várd ki mi lesz a MU nal is. Lampard-ot sem ismered. Ki tudja, mennyire tud rendet rakni. Amúgy Solskjarnal tudok említeni 20 nagyobb tehén legendát, még sem lett jó edző belőlük. Már, ha edzők. Nem így működik. Ez nem Hollywood
Persze, igazad van, de én egészen egyszerűen hiszek benne. Többet kell számítson az ő karaktere mint egy vadidegen, légiós edzőé. Másrészt az egy dolog, hogy ezek a taknyok nem tisztelnek se embert se istent, de a klub tiszteli Lampardot mert kutya kötelessége, elvárja a közvélemény és ez fontos, mert a játékosok is tudják, hogy őt nem lenne olyan könnyű kiiktatni. Zola nem vezetőedző, valószínüleg ott a probléma. Ráadásul már egyszer megbukott mint edző.

De persze én is azt mondom, hogy először Sarri alkosson valamit, kapjon időt. Jövő nyárig én nem küldeném el. Addigra az új igazolásokkal már látszódnia kell valami koncepciónak, ha az eredmények nem is jönnek legalább meg tudja mutatni mit is szeretne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Maurizio Sarri

#524 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Bubi írta:
becus3 írta:
Bubi írta:Osztom, hogy nem szeretnék többet buszt látni. Szerintem undorító az összes olyan csapat amelyik a védekezésre helyezi a hangsúlyt.

Az kell amit guardiola és Klopp csinál, és Sarri tud valami ahhoz hasonlót. Jelenleg zajlik a szemléletváltás és eléggé szarul megy, de ha kitartunk, és megkapja azt az időt amit Guardiola vagy Klopp akkor ugyan úgy jönni fognak az eredmények. Őszintén szólva nekem Sarri sosem volt szimpatikus, elég kókler feje van a szétrágcsált dekkjeivel, de arra jó lesz, hogy ennek az új szemléletnek az alapjait lerakja, aztán jöhet Lampard, learathatja a babérokat és remélem minimum 20 évig fog a padunkon ülni, jóban - rosszban.
Az elsejével igazad van, de ez a Lampardozas! Láttad már a Derby egy meccsét is? Nincsenek elhalva tőle. Attól, hogy valaki jó focista volt, nem törvényszerű, hogy olyan edző is lesz.
Nyilván, de én valahogy nagyon bízok benne. Egyébként ellenünk nagyon jók voltak és láttam pár meccsüket. Ő egyébként olyan szintű köztiszteletnek örvend a Bridgen, hogy ha taktikailag nem is tud hozzátenni, abban biztos vagyok, hogy minden akarata érvényesülne, és ezt fontosabbnak tartom, mint azt hogy taktikailag mennyire képzett az adott edző.

Ott van a manunál Ole, szerinted a személye, karaktere és az amit letett az asztalra, vagy inkább a taktikai módosításai hozzák a jó szereplést? Felnéznek rá, osztozni tudnak azon a tiszteleten amit mindenkitől éreznek Ole irányába. Kell egy másodedző aki taktikailag erős viszont mint személyiség és motivátor jóval gyengébb.
Ha Zolara nem néznek fel, rá sem fognak. Ez mind ku... a. Higgyel nekem. Leszarjak a háta mögött. Várd ki mi lesz a MU nal is. Lampard-ot sem ismered. Ki tudja, mennyire tud rendet rakni. Amúgy Solskjarnal tudok említeni 20 nagyobb tehén legendát, még sem lett jó edző belőlük. Már, ha edzők. Nem így működik. Ez nem Hollywood

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#525 Hozzászólás Szerző: Bubi »

becus3 írta:
Bubi írta:Osztom, hogy nem szeretnék többet buszt látni. Szerintem undorító az összes olyan csapat amelyik a védekezésre helyezi a hangsúlyt.

Az kell amit guardiola és Klopp csinál, és Sarri tud valami ahhoz hasonlót. Jelenleg zajlik a szemléletváltás és eléggé szarul megy, de ha kitartunk, és megkapja azt az időt amit Guardiola vagy Klopp akkor ugyan úgy jönni fognak az eredmények. Őszintén szólva nekem Sarri sosem volt szimpatikus, elég kókler feje van a szétrágcsált dekkjeivel, de arra jó lesz, hogy ennek az új szemléletnek az alapjait lerakja, aztán jöhet Lampard, learathatja a babérokat és remélem minimum 20 évig fog a padunkon ülni, jóban - rosszban.
Az elsejével igazad van, de ez a Lampardozas! Láttad már a Derby egy meccsét is? Nincsenek elhalva tőle. Attól, hogy valaki jó focista volt, nem törvényszerű, hogy olyan edző is lesz.
Nyilván, de én valahogy nagyon bízok benne. Egyébként ellenünk nagyon jók voltak és láttam pár meccsüket. Ő egyébként olyan szintű köztiszteletnek örvend a Bridgen, hogy ha taktikailag nem is tud hozzátenni, abban biztos vagyok, hogy minden akarata érvényesülne, és ezt fontosabbnak tartom, mint azt hogy taktikailag mennyire képzett az adott edző.

Ott van a manunál Ole, szerinted a személye, karaktere és az amit letett az asztalra, vagy inkább a taktikai módosításai hozzák a jó szereplést? Felnéznek rá, osztozni tudnak azon a tiszteleten amit mindenkitől éreznek Ole irányába. Kell egy másodedző aki taktikailag erős viszont mint személyiség és motivátor jóval gyengébb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Maurizio Sarri

#526 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Bubi írta:Osztom, hogy nem szeretnék többet buszt látni. Szerintem undorító az összes olyan csapat amelyik a védekezésre helyezi a hangsúlyt.

Az kell amit guardiola és Klopp csinál, és Sarri tud valami ahhoz hasonlót. Jelenleg zajlik a szemléletváltás és eléggé szarul megy, de ha kitartunk, és megkapja azt az időt amit Guardiola vagy Klopp akkor ugyan úgy jönni fognak az eredmények. Őszintén szólva nekem Sarri sosem volt szimpatikus, elég kókler feje van a szétrágcsált dekkjeivel, de arra jó lesz, hogy ennek az új szemléletnek az alapjait lerakja, aztán jöhet Lampard, learathatja a babérokat és remélem minimum 20 évig fog a padunkon ülni, jóban - rosszban.
Az elsejével igazad van, de ez a Lampardozas! Láttad már a Derby egy meccsét is? Nincsenek elhalva tőle. Attól, hogy valaki jó focista volt, nem törvényszerű, hogy olyan edző is lesz.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#527 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Osztom, hogy nem szeretnék többet buszt látni. Szerintem undorító az összes olyan csapat amelyik a védekezésre helyezi a hangsúlyt.

Az kell amit guardiola és Klopp csinál, és Sarri tud valami ahhoz hasonlót. Jelenleg zajlik a szemléletváltás és eléggé szarul megy, de ha kitartunk, és megkapja azt az időt amit Guardiola vagy Klopp akkor ugyan úgy jönni fognak az eredmények. Őszintén szólva nekem Sarri sosem volt szimpatikus, elég kókler feje van a szétrágcsált dekkjeivel, de arra jó lesz, hogy ennek az új szemléletnek az alapjait lerakja, aztán jöhet Lampard, learathatja a babérokat és remélem minimum 20 évig fog a padunkon ülni, jóban - rosszban.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#528 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én nagyon szeretném ha már edzőt váltunk felejtsük el ezt az olasz vonalat végre. Ha már Contet elbasztuk, meg most Sarri is besül, jo lenne már valami teljesen más, akár brit, német, holland, portugál,francia irányú szakember, lendületes, fasza szélsőjátékkal, kontrajátékkal és végre NEM csak az olasz piacot nézegetve, rohadt unalmas már hogy állandoan a Serie A-bol merülnek fel nevek meg onnam igazolgatunk viszonylag gyakran. Inkább ligue1, eredivise vagy angol fiatalokkal.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#529 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kecske01 írta:Simeone anti taktikájára annyira nem vágyok..
Ez az egyik legfontosabb érv, amiért kiállok Sarri mellett, bármi is legyen, mert nem akarok megint "védekező"/romboló focit látni. Unom már ezt a kontrázós bezárást. Értelemszerűen nem a Barcaféle bohóckodásra vágyok. Egy jó középutat kellene megtalálni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#530 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Simeone anti taktikájára annyira nem vágyok..

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Maurizio Sarri

#531 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Dízel írta:...És kivancsi lennék mit szólnátok hozzá de most komolyan, hogy a középmezőnybe szenvednénk...
Mou harmadik évében pont ez történt, szóval csak elég visszaemlékezni. Még nem is kell olyan sokat sem igazán.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Maurizio Sarri

#532 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

De miért van az, hogy az utóbbi 3 évben szarból kell várat építeni? Kinek jó ez? Ha csak a marketing részét nézzük, nem hiszem, hogy így lehetne újabb szimpatizánsokat szerezni, nagyobb profitot termelni.

Fejétöl bűzlik a hal, valami nincs rendben a vezetőséggel sem Abraval. Olyan, mintha nem lennének kitűzött célok, mint pl anno a BL.
Abramovics megkapta amire vágyott, mostmár nem érzi égetőnek a csapat építését.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Maurizio Sarri

#533 Hozzászólás Szerző: Dante »

Dízel írta:Nagyon bízhattak benne.
Pont hogy nem bíztak, nem akartak végkielégítést fizetni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Maurizio Sarri

#534 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pár dolog.

Terry, Lampard vagy bármelyik legendánk könyörgöm ne vegye át a csapatot. Ez egy romhalmaz, a fiatalok beépítése nagyon kockázatos és hosszú idő. Azt meg ne mondjatok, hogy ennél rosszabb nem lehet, mert de. És kivancsi lennék mit szólnátok hozzá de most komolyan, hogy a középmezőnybe szenvednénk. Most persze nem tudjátok elképzelni, mert azt mondjatok h, most is szarok vagyunk, meg hogy a jövőt építjük... de akkor mikor azt az érát éljük, kétlem, hogy ne kívánnátok a sikerességet és pár húzónevet a keretben. Én is szeretnék egy új csapatot akik kurvára a kék mezért küzdenek, de ez nem így működik.
Solskjær ne legyen jó példa, ő nagyon elkapta, de lehet olyan rövid életű lesz, mint nalunk Di matteo, tudjuk vele is mi történt remélem nem felejtettük el.

Valaki irta és elég elgondolkoztató, hogy sok edző megbukott itt nálunk, a játékosok átvették az öltözőt stb. Én azt mondom, ide egy Simeone kéne, aki egy szar félidő után a játékosokhoz baszná a bakancsát meg a fél öltöző szekrényt. Sarri gyenge ide, nem tud mit kezdeni a srácokkal, szép szavakkal, taktikával nem lehet ezekkel mit csinalni, csak az erőből értenek szvsz.

Conte is ilyen volt, de ő feladta az igazolások hiánya miatt, de ezt most hagyjuk. Milyen tüzes volt az első évében?? A játékosok mind átvették ezt a szellemiséget, és ahogy jött a 2. szezon, ahogy omlott össze Conte, ugy omlottak össze a játékosok is. Na, Simeone szerintem egy percig nem omlana össze, mert egy állat.

Ha nem működne egy keménykezű Simeoneval sem, akkor tényleg meg kell próbálni egy Lampardot, bár neki még nagyon sok tapasztalatot kell szereznie.
Sarri 2 éves szerződést kapott, miért? Úgy gondolták a Sarriballhoz elég ennyi? vagy majd közbe kiderül hogy megy? Mert egy új irányhoz kevés a 2 év... Nagyon bízhattak benne.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#535 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem hat meg, gyenge egysíkú edző, aki végtelenül makacs és nem képes változtatni, ezzel pedig saját maga alatt vágja a fát.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Maurizio Sarri

#536 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

https://www.youtube.com/watch?v=k5zY7Qo3eiU" onclick="window.open(this.href);return false;
<3

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Maurizio Sarri

#537 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Alíg várom, hogy valamelyik volt játékosunk vegye át a csapatot(Drogba, Lamps, Terry), nyílván sok víz lefolyik még a Temzén, de addig nem lesz ésszerű, szimpatikus filozófia.
Attól kezdve várhatjuk a fiatalok igazi beépítését és az akadémia használatát.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Maurizio Sarri

#538 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Szabi írta:Azt azért tegyük hozzá, hogy ezeknek a híreknek a 80%-a valószínűleg kitaláció. Érdekes mód pont egy 0-6 után lett népszerűtlen DL az öltözőben, mikor korábban számtalanszor elhangzott a csapattársaktól, hogy mekkora forma. :) Két héttel ezelőtt gondolom még nem jött ki ilyen hír...
99%

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Maurizio Sarri

#539 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Bubi írta:Elkényeztetett sutyerákok ezek. Unalmasak az edzések? Zavarja őket a dohányzás...?

Micsoda problémák... Ezek után nem is csoda hogy elfelejtettek játszani.

Volt már olyan évünk az uccsó 5ből mikor nem kaptunk olyan nyilatkozatot, hogy ne lenne valami gondjuk?
Szerintem ennek a 99%-a kamu.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Maurizio Sarri

#540 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta:Gyerekek én kimondom amit kell. Board+Abra+a keret (kivéve Kanté) OUT! Sarri maradjon, fel kell tölteni a keretet a youth csapatbol és a loan játékosokbol és adni nekik 6-8 évet amíg Sarri megtanítja a sarriball-t. Hosszu ut lesz a megtisztuláshoz de nincs más lehetőség.
Sarrival miért kivételezel? Ugyan úgy nem hozza ki a keretből a maxot, ahogy a board sem ebből a vállalatból. Ráadásul semmit nem nyert kb, szóval nem értem ezt a feltétlen bizalmat.

Lezárt