Maurizio Sarri

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#501 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Hm, várok akkor a Tv vásárlással, lehet nagyobbat veszek és 4k-t.

Gyerekek, ha jön Zidane + (plusz!) új keret és minőségi, omfg. Kedvenc játékosom, mint edző, a hőn szeretett egyetlen csapatomnál.

Van ennek realitása amúgy, mielőtt átmegyek 14 évesbe? :D
Miért akarsz rosszat neki? :) :) :)

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Maurizio Sarri

#502 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Megyó írta:Hm, várok akkor a Tv vásárlással, lehet nagyobbat veszek és 4k-t.

Gyerekek, ha jön Zidane + (plusz!) új keret és minőségi, omfg. Kedvenc játékosom, mint edző, a hőn szeretett egyetlen csapatomnál.

Van ennek realitása amúgy, mielőtt átmegyek 14 évesbe? :D
Nem élném bele magamat. Hogyha Mourinhoért, Contéért és Sarriért sem robbantottak bankot, akkor egy negyedik edzőért miért tennék meg? Ha eddig nem akartak 200-250 milliót egy nyáron elkölteni, akkor mi változna? Az egyetlen motiváció a csapat átigazolási ablakokból való kitiltása lenne, de ez edzőtől független és egy ideje már a csapat feje felett lebeg, mégsem történt eszeveszett változás.

Bár ugye nem olyan rég jött a kimutatás, hogy rendesen költ átigazolásokra a csapat, csak jellemzően inkább nem válnak be a 30-60 milliós igazolások (Alonso, Drinkwater, Bakayoko, Morata, Batshuayi, Zappacosta, Emerson, Jorginho csak az utóbbi évekből, Giroud és Barkley a vételáruk miatt ebből kimaradt). Szóval lehet, hogy akár még el is költenék Zidane érkeztével azt a pénzt, csak benne van, hogy ugyanolyan bután, mint eddig. Azt mondjuk megjegyezném, hogy kevesen gondolták volna szerintem, hogy ennyire nem válik be pl. a Morata, Baka, Batshuayi hármas. Ők koncepció szempontjából megfelelő igazolások voltak, mert fiatal, tehetséges, sikerre éhes játékosok egyébként.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Maurizio Sarri

#503 Hozzászólás Szerző: Dante »

Megyó írta:Hm, várok akkor a Tv vásárlással, lehet nagyobbat veszek és 4k-t.

Gyerekek, ha jön Zidane + (plusz!) új keret és minőségi, omfg. Kedvenc játékosom, mint edző, a hőn szeretett egyetlen csapatomnál.

Van ennek realitása amúgy, mielőtt átmegyek 14 évesbe? :D
Nem nagyon. Túl sok a "ha", főleg hogyha a 2010-es éveket nézzük, akkor nagyon irracionális lenne. Az edző csere és Zidane kinevezése még csak-csak, edzőket mindig tudott a board szerezni (szerintem Conte ide csábítása is nagy dolog volt az akkori helyzetünket tekintve), de arra már kisebb az esély, hogy pont neki biztosítanának szabadkezet a keret lecserélésében. Ugyanakkor 2020 jön, nem tudhatjuk, hogy mik a "cég" céljai, lehet, hogy most jött el a változtatás ideje. Szerintem inkább az előbbi, az üzletpolitikánk nem fog változni, egy esetleges edzőcsere leginkább Hazard meggyőzésére irányulhat.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#504 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Hm, várok akkor a Tv vásárlással, lehet nagyobbat veszek és 4k-t.

Gyerekek, ha jön Zidane + (plusz!) új keret és minőségi, omfg. Kedvenc játékosom, mint edző, a hőn szeretett egyetlen csapatomnál.

Van ennek realitása amúgy, mielőtt átmegyek 14 évesbe? :D

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Maurizio Sarri

#505 Hozzászólás Szerző: béla »

Amazing24 írta:https://www.google.com/amp/s/amp.thegua ... at-chelsea

Hirek szerint Zidane erkezhet nyaron, sot, elvileg mar a reszletekrol targyal. Allitolag tobb feltetele is van, tobbek kozott teljes keret atalakitast akar, es Hazard maradasat.
Szerintem Hazard nem is akarna menni,ha Zidane jönne

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Maurizio Sarri

#506 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

https://www.google.com/amp/s/amp.thegua ... at-chelsea" onclick="window.open(this.href);return false;

Hirek szerint Zidane erkezhet nyaron, sot, elvileg mar a reszletekrol targyal. Allitolag tobb feltetele is van, tobbek kozott teljes keret atalakitast akar, es Hazard maradasat.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Maurizio Sarri

#507 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Megyó írta:
Amazing24 írta:Kezd komolyodni a Zidane pletyka, hiszen egyre hitelesebb forrasok irnak rola. Ha Zidane valoban erkezne, szerintem az garancia lenne minosegi jatekosok erkezesere, raadasul szerintem akkor Hazard maradna is.
Én rajongok Zidaneért már egy jó ideje..., így követtem az edzői munkásságát is, persze messze nem olyan mélységgel, mint amilyen kompetens kijelentésnek hangzik ez most, viszont egészen addig elmentem, hogy megnéztem nem egy Real Madrid edzést, még az irányítása alatt.
Hát, őőő, na szóval nekem meggyőződésem, hogy Ő egyvalamire jó, a világ legjobb csapatát olyan szinten működtetni, amire képes, kihozni a legjobbakból a legtöbbet. Dehogy ilyen Pedro, Willian playerekkel lófaszt nem nyerne, sőt, kb belebukna 2 hónap után, az fix. Az meg, hogy most idejönne (amit kizártnak tartok egy ilyen kerettel, amink van) és akkor a személye miatt érkezne több százmillióért 3-4 sztár is, hát nem tudom... Ha ez megtörténik én kettéfejelem a monitort, de kb 0 esélyt látok erre .. :)
Ha megtörténik kérünk képet a kettéfejelt monitorodról... :DD
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#508 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Amazing24 írta:Kezd komolyodni a Zidane pletyka, hiszen egyre hitelesebb forrasok irnak rola. Ha Zidane valoban erkezne, szerintem az garancia lenne minosegi jatekosok erkezesere, raadasul szerintem akkor Hazard maradna is.
Én rajongok Zidaneért már egy jó ideje..., így követtem az edzői munkásságát is, persze messze nem olyan mélységgel, mint amilyen kompetens kijelentésnek hangzik ez most, viszont egészen addig elmentem, hogy megnéztem nem egy Real Madrid edzést, még az irányítása alatt.
Hát, őőő, na szóval nekem meggyőződésem, hogy Ő egyvalamire jó, a világ legjobb csapatát olyan szinten működtetni, amire képes, kihozni a legjobbakból a legtöbbet. Dehogy ilyen Pedro, Willian playerekkel lófaszt nem nyerne, sőt, kb belebukna 2 hónap után, az fix. Az meg, hogy most idejönne (amit kizártnak tartok egy ilyen kerettel, amink van) és akkor a személye miatt érkezne több százmillióért 3-4 sztár is, hát nem tudom... Ha ez megtörténik én kettéfejelem a monitort, de kb 0 esélyt látok erre .. :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Maurizio Sarri

#509 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nincs semmi garancia minőségi játékosok érkezésére. Az lenne az egyetlen garancia, ha egy sikeres sportigazgató kerülne a klubhoz, mert akkor a szokásos milliók úgy lennének felhasználva, ahogy logikus, nem pedig ahogy esik úgy puffan, mindenféle koncepciót nélkülözve.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#510 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta:Kezd komolyodni a Zidane pletyka, hiszen egyre hitelesebb forrasok irnak rola. Ha Zidane valoban erkezne, szerintem az garancia lenne minosegi jatekosok erkezesere, raadasul szerintem akkor Hazard maradna is.
Nem tudjuk milyen szintet képvisel. Szép a 3 bl gyözelem, de nagyon erős kerete volt. Meg nem hiszem h beleugrana szezon közben ebbe a romhalmazba, ha már a MU-ba se ugrott be amk jobb csapat.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Maurizio Sarri

#511 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Kezd komolyodni a Zidane pletyka, hiszen egyre hitelesebb forrasok irnak rola. Ha Zidane valoban erkezne, szerintem az garancia lenne minosegi jatekosok erkezesere, raadasul szerintem akkor Hazard maradna is.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Maurizio Sarri

#512 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta:Ha valaki nézte tegnap a mu-psg meccset, láthatta hogy Tuchel csapata kb 3 féle rendszert váltott meccs közben
Szuper a csóka. Épp a napokban néztem egy elemzést, hogy a francűz bajnokságban is mennyire alkalmazkodik az adott ellenfélhez. (pl. nem idegen, hogy Dani Alvest szűrőként vagy támadó kp-n játszatja) :idea:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#513 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: Nagyon nem igaz, Guardiola mióta a City edzője, szerintem lazán kipróbált már 6-8 különböző hadrendet, a tavalyi rekorddöntő csapat is nem egyszer játszott egyik meccsről a másikra tök más formációban. Egy filozófiát ismer ő is, de Sarrival ellentétben nem egy rendszert, nagy különbség. Persze, lehet mondani, hogy megvan a kerete hozzá, de ha nálunk lenne az övékéhez hasonló állomány, Sarri akkor is a 4-3-3-at nyomatná Jorginhoval középen ha működne, ha nem, szóval tök mindegy.

A szezon eleje óta kiismerték a taktikáját, ezért se játszunk úgy ahogy augusztusban, nem kell mindent a lusta dög játékosokra fogni, Sarri is ludas ebben. Az egyetlen amit adok és nem Sarri bűne elsődlegesen, az a letámadás teljes hiánya, köszönő viszonyban nem vagyunk azzal a melóval, amit a Napoli első hármasa leművelt minden meccsen. Hazardba ezt nem lehet beleverni úgy tűnik, mert labda nélkül nem hajlandó sprintelgetni, de Pedro-n kívül a másik két ember se viszi túlzásba, így pedig nagyon nehéz, helyettük nem tud futkározni.
Őszintén szólva nem nagyon figyeltem a cityt, biztosan igazatok van. Viszont itt nem az a gond, hogy kiismerték volna. Pont hogy minden Sarri nyakába van varrva és a játékosok felmentve, nem fordítva.

Egész egyszerűen nem játszanak úgy mint szezon elején, beleszarnak. Eleinte még letámadás is volt, volt kreatív játék, volt értelme a labdabirtoklásnak. Most csak lötyögnek a pályán, nulla lelkesedés.4

Szerk.: Szabi: Persze, lehet mondani, hogy megvan a kerete hozzá, de ha nálunk lenne az övékéhez hasonló állomány, Sarri akkor is a 4-3-3-at nyomatná Jorginhoval középen ha működne, ha nem, szóval tök mindegy.

Ezt a részt viszont nem tudjuk és valószínűleg, ismervén a vezetőségünket nem is fogjuk megtudni. VISZONT, ha hasonló állományunk lenne, valószínüleg nem erről tárgyalnánk hanem a tegnapi BL meccsünk végkimeneteléről.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#514 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:
emsanya írta:Továbbra is az a baj hogy olyan edzőnk van aki egy féle felállást, egy féle taktikát ismer és nincs meg hozzá a keret, ezt kell megérteni. Lehet itt elmélkedni hogy "jaj ujabb edzö kirugás, jaj ujra elölröl kezdeni", de ezt nagyon beszoptuk, ha vele akarjuk elkezdeni ezt a bizalom dolgot. Itt teljes keret csere kéne hozzá, neki, de az nem lesz, mindenki tudja. Ez az ember annyit nem változtat hogy vesztes helyzetben felküldjöm még egy csatárt vagy minimálisan megnézze a 4-2-3-1-et.

Ha valaki nézte tegnap a mu-psg meccset, láthatta hogy Tuchel csapata kb 3 féle rendszert váltott meccs közben. Vagy Emery és az Arsenal, hol két csatárral játszanak, hol hárommal. Igen psgnek vannak emberei is, de itt játszhatna akárki, Kanté sosem lesz a helyén kiprobálva ujra vagy nem lesz full attack vesztes helyzetben. Passz, passz, visszapassz, passz, tötymörgés.

Egyetértek hogy ne rugdossunk ki edzőt évente, csak ebbe most csunyán beleszaladtunk.
Guardiola is csak egy féle rendszert ismer, de azt jól. Egyébként nem a játékosaink típusával van baj, mennie kéne a keretnek a Sarriball, ment is szezon elején, csak a hozzáállás a gond.

Egyébként attól, hogy kanté visszakerül hátra még több gólt nem fogunk rúgni és a támadójátékunk sem lesz kreatívabb.
Guardiola 4 védövel kezdte elsö szezonjában, aztán váltott 3-ra. Csak egy példa. De ezt már beszéltük, Guardiolat és a cityt ne hasonlitsuk Sarrihoz, 4 wingbacket kapott egy transfer ablakban, abbol az egyiket 60 millioért. Itt ilyen nem lesz.

Ki lehetne probálni egy felállást amiben Kanté a világ legjobbja. Jo jo Jorginho az atyauristen de egy proba...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#515 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:
emsanya írta:Továbbra is az a baj hogy olyan edzőnk van aki egy féle felállást, egy féle taktikát ismer és nincs meg hozzá a keret, ezt kell megérteni. Lehet itt elmélkedni hogy "jaj ujabb edzö kirugás, jaj ujra elölröl kezdeni", de ezt nagyon beszoptuk, ha vele akarjuk elkezdeni ezt a bizalom dolgot. Itt teljes keret csere kéne hozzá, neki, de az nem lesz, mindenki tudja. Ez az ember annyit nem változtat hogy vesztes helyzetben felküldjöm még egy csatárt vagy minimálisan megnézze a 4-2-3-1-et.

Ha valaki nézte tegnap a mu-psg meccset, láthatta hogy Tuchel csapata kb 3 féle rendszert váltott meccs közben. Vagy Emery és az Arsenal, hol két csatárral játszanak, hol hárommal. Igen psgnek vannak emberei is, de itt játszhatna akárki, Kanté sosem lesz a helyén kiprobálva ujra vagy nem lesz full attack vesztes helyzetben. Passz, passz, visszapassz, passz, tötymörgés.

Egyetértek hogy ne rugdossunk ki edzőt évente, csak ebbe most csunyán beleszaladtunk.
Guardiola is csak egy féle rendszert ismer, de azt jól. Egyébként nem a játékosaink típusával van baj, mennie kéne a keretnek a Sarriball, ment is szezon elején, csak a hozzáállás a gond.

Egyébként attól, hogy kanté visszakerül hátra még több gólt nem fogunk rúgni és a támadójátékunk sem lesz kreatívabb.
Nagyon nem igaz, Guardiola mióta a City edzője, szerintem lazán kipróbált már 6-8 különböző hadrendet, a tavalyi rekorddöntő csapat is nem egyszer játszott egyik meccsről a másikra tök más formációban. Egy filozófiát ismer ő is, de Sarrival ellentétben nem egy rendszert, nagy különbség. Persze, lehet mondani, hogy megvan a kerete hozzá, de ha nálunk lenne az övékéhez hasonló állomány, Sarri akkor is a 4-3-3-at nyomatná Jorginhoval középen ha működne, ha nem, szóval tök mindegy.

A szezon eleje óta kiismerték a taktikáját, ezért se játszunk úgy ahogy augusztusban, nem kell mindent a lusta dög játékosokra fogni, Sarri is ludas ebben. Az egyetlen amit adok és nem Sarri bűne elsődlegesen, az a letámadás teljes hiánya, köszönő viszonyban nem vagyunk azzal a melóval, amit a Napoli első hármasa leművelt minden meccsen. Hazardba ezt nem lehet beleverni úgy tűnik, mert labda nélkül nem hajlandó sprintelgetni, de Pedro-n kívül a másik két ember se viszi túlzásba, így pedig nagyon nehéz, helyettük nem tud futkározni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#516 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sun + Origo, minőségi kombo :D

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Maurizio Sarri

#517 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

http://www.origo.hu/sport/futball/20190 ... nkaba.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#518 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Továbbra is az a baj hogy olyan edzőnk van aki egy féle felállást, egy féle taktikát ismer és nincs meg hozzá a keret, ezt kell megérteni. Lehet itt elmélkedni hogy "jaj ujabb edzö kirugás, jaj ujra elölröl kezdeni", de ezt nagyon beszoptuk, ha vele akarjuk elkezdeni ezt a bizalom dolgot. Itt teljes keret csere kéne hozzá, neki, de az nem lesz, mindenki tudja. Ez az ember annyit nem változtat hogy vesztes helyzetben felküldjöm még egy csatárt vagy minimálisan megnézze a 4-2-3-1-et.

Ha valaki nézte tegnap a mu-psg meccset, láthatta hogy Tuchel csapata kb 3 féle rendszert váltott meccs közben. Vagy Emery és az Arsenal, hol két csatárral játszanak, hol hárommal. Igen psgnek vannak emberei is, de itt játszhatna akárki, Kanté sosem lesz a helyén kiprobálva ujra vagy nem lesz full attack vesztes helyzetben. Passz, passz, visszapassz, passz, tötymörgés.

Egyetértek hogy ne rugdossunk ki edzőt évente, csak ebbe most csunyán beleszaladtunk.
Guardiola is csak egy féle rendszert ismer, de azt jól. Egyébként nem a játékosaink típusával van baj, mennie kéne a keretnek a Sarriball, ment is szezon elején, csak a hozzáállás a gond.

Egyébként attól, hogy kanté visszakerül hátra még több gólt nem fogunk rúgni és a támadójátékunk sem lesz kreatívabb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#519 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Továbbra is az a baj hogy olyan edzőnk van aki egy féle felállást, egy féle taktikát ismer és nincs meg hozzá a keret, ezt kell megérteni. Lehet itt elmélkedni hogy "jaj ujabb edzö kirugás, jaj ujra elölröl kezdeni", de ezt nagyon beszoptuk, ha vele akarjuk elkezdeni ezt a bizalom dolgot. Itt teljes keret csere kéne hozzá, neki, de az nem lesz, mindenki tudja. Ez az ember annyit nem változtat hogy vesztes helyzetben felküldjöm még egy csatárt vagy minimálisan megnézze a 4-2-3-1-et.

Ha valaki nézte tegnap a mu-psg meccset, láthatta hogy Tuchel csapata kb 3 féle rendszert váltott meccs közben. Vagy Emery és az Arsenal, hol két csatárral játszanak, hol hárommal. Igen psgnek vannak emberei is, de itt játszhatna akárki, Kanté sosem lesz a helyén kiprobálva ujra vagy nem lesz full attack vesztes helyzetben. Passz, passz, visszapassz, passz, tötymörgés.

Egyetértek hogy ne rugdossunk ki edzőt évente, csak ebbe most csunyán beleszaladtunk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#520 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:
Bubi írta:De persze én is azt mondom, hogy először Sarri alkosson valamit, kapjon időt. Jövő nyárig én nem küldeném el. Addigra az új igazolásokkal már látszódnia kell valami koncepciónak, ha az eredmények nem is jönnek legalább meg tudja mutatni mit is szeretne.
Szerintem nem fog történni semmi említésre méltó. A játékosaink el akarnak menni. Nem hiszem, hogy Sarri miatt, hanem mert másodrendű klub lett a Chelsea. Én mindenféle reményt/szerencsét kizárnék és szorítkozzunk a tényekre.
Bárki legyen az edző, új sztárok nélkül, vagy berobbanó fiatal tehetségek nélkül nem mászunk ki ebből. Ráadásul Hazard el fog menni.
Fájdalmas ezt mondani, de szerintem most pár évre vége... Lassú építkezés lesz. Nem tudom elképzelni, hogy bedobunk 300 milliót a nyáron...
Sajnálom, hogy ezt kell írnom, ezt érzem realitásnak.
2020 nyarára gondoltam. Én is azt gondolom, hogy az eredményekre még várni kell 3-4 évet, de én már nagyon boldog leszek, ha látszódni fog mit is szeretnénk. Legyenek meg a játékosaink, fiatalok, tehetségesek, köztük saját nevelésűek.

Válthatunk edzőt, szívesen végignézném ahogy itt sokan a levegőbeköpnek aztán aláállnak amikor azt is kirúgjuk fél-másfél év után mert ugyan olyan szar a csapat, de rohadtul felesleges mert amíg nincs frissítve a keret addig semmi nem fog változni. Viszont ha új edzőt akarunk, akkor ne várjunk nyárig. Ha nyáron hozzuk, addig nem fog igazolni amíg fel nem méri a keretet. Ha most jön akkor van rá fél éve. (már ha találunk olyat aki átvesz minket a szezon felétől.)

Felőlem mehet mindegyik, nem sajnálok senkit. Hazard és Azpi már tettek eleget, ha menni akarnak menjenek. Kanté a világ bármely csapatának egyik legfontosabb láncszeme lehet, nyilván nem innen fog visszavonulni. Egyébként is vannak jó alternatívák a helyére, mint Ndombele, Ndidi meg még tudnék párat írni akik ugyan nem védekeznek közel sem annyira hatékonyan, viszont előre sokkal hasznosabbak. A többit említésre se méltatom, felőlem mehetnek jó pénzért.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Lezárt