Maurizio Sarri

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#421 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Maurizio Sarri says we are trying to solve our problems but it's not easy as we don't have much time on the training pitch at the moment as we are playing every three days.

Uh, öreg erre most jött rá? :D A világ legsürübb ligája és kupák otthonában :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#422 Hozzászólás Szerző: Bubi »

José nem tud olyat tenni amivel törölné magát a legendáink listájából. Bár szerintem, attól függetlenül, hogy mindannyian tiszteljük azért amit itt elért, aki ért ehhez a sporthoz az nem hívná vissza.

Lehet a g.ci MU szurkerek is szavaztak:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#423 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gaba írta:Egy rangos angol sportoldal szavazást indított a Chelsea fanok körében,hogy kit látnának szívesen Sarri helyett,és nagy meglepetésre Mourinho megelőzte Zidane-t.
Jézusom...

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#424 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Egy rangos angol sportoldal szavazást indított a Chelsea fanok körében,hogy kit látnának szívesen Sarri helyett,és nagy meglepetésre Mourinho megelőzte Zidane-t.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#425 Hozzászólás Szerző: kazomester »

I ask Sarri if individual mistakes could push him use different players in this system to see if they can do better than his regulars: "At the moment the problem is the mentality, not the players" #cfc

RIP

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Maurizio Sarri

#426 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Bubi írta:A józan paraszti eszem azt mondatja velem, hogy már most télen eldőlt. Egyértelmű volt hogy erősíteni kell, ehhez képest egy távozó helyett jött egy érkező, egy olcsón megszerezhető, kifutó csatár (és ezzel nem akarom bántani Higanyt, de ez az igazság).

Sarri lenyilatkozta zárás előtt, hogy tárt karokkal várja az érkezőket.

Sajnos azt érzem, hogy a sok szar nyári és téli ablak után a most következő nyár lesz a legnagyobb csalódás. Nem számítok jelentős nevekre, csak olcsón megszerezhető, felső középkategóriás, nem felkapott játékosok tömkelegére, mert érkező az lesz bőven, hiszen távozó is lesz, többek közt Hazard.
Nem is csak erősíteni, hanem frissíteni is kellett volna. Willian, Pedro, Luiz, Hazard beszurkult. Ráadásul lejár a szerződésük. Sajnos KB. 4-5 játékos nem is illik a ebbe a játék stilusba. Ha már Sarrit hozták ide, erre is figyelni kellene.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#427 Hozzászólás Szerző: kazomester »

De, valójában 2 embernek van csak létjogosultsága. Viszont könyörgöm Brexitman-t többet ne említsd, tragédia, hogy ilyen játékos lehetőséget kaphat egy elvileg ambíciózus klubnál :cry: Szörnyű.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#428 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Szabi írta:Barkley, mint akire lehet építeni? :roll:
Igen, nem raktam kontextusba. Mint megbízható csere. De természetesen nem Kanté párjának érzem. De Szabi, Higuain se a jövő embere, kb Kanté és Hazard az, akik valóban reprezentálják azt, amire itt sokan vágyunk, nem?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#429 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Barkley, mint akire lehet építeni? :roll:
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#430 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A józan paraszti eszem azt mondatja velem, hogy már most télen eldőlt. Egyértelmű volt hogy erősíteni kell, ehhez képest egy távozó helyett jött egy érkező, egy olcsón megszerezhető, kifutó csatár (és ezzel nem akarom bántani Higanyt, de ez az igazság).

Sarri lenyilatkozta zárás előtt, hogy tárt karokkal várja az érkezőket.

Sajnos azt érzem, hogy a sok szar nyári és téli ablak után a most következő nyár lesz a legnagyobb csalódás. Nem számítok jelentős nevekre, csak olcsón megszerezhető, felső középkategóriás, nem felkapott játékosok tömkelegére, mert érkező az lesz bőven, hiszen távozó is lesz, többek közt Hazard.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#431 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Higuain, Hazard, Kanté, Kova, Barkley. Jelenleg ennyi játékosunk van (a védelemmel most nem foglalkoznék), akikre lehet építeni. Bárki is legyen az edző, a többi játékos öreg/középszerű/motiválatlan vagy csak szimplán szar... és akkor hol van a minőségi csere? Kova btw nem is a miénk, bár szerintem maradna.
Szerintem ezer oldalról, ezerféleképp megközelíthetjük, az edző személye és tudása jelenleg nem a fő probléma, ami miatt nem vagyunk versenyben az első helyért. Oké, lehet 2 hellyel előrébb lennénk, egy racionálisabb felállásnak köszönhetően.
Srácok -> nyár. El fog dőlni a nyáron végleg, hogy a következő szezontól milyen szerepet fogunk betölteni a PL-ben.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#432 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta:
Pityee írta:... mert a klub szerintem Lamps mellett állna és akire azt mondaná, hogy nem kell neki, annak takarodó volna.
Azok után, amilyen búcsúztatásban részesült, nem lennék abban annyira biztos, hogy edzőként privilégiumot kapna a board részéről. Nyilván más bánásmódban részesülne, valamilyen szinten megbecsülnék, de mérget nem vennék rá, hogy minden óhaját teljesítenék is.
Én meg úgy vagyok vele, hogy még is ki mással ha nem vele... ő, JT és Drogba más szintet képviselnek még a vezetőségünk szemében is remélhetőleg.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#433 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:... mert a klub szerintem Lamps mellett állna és akire azt mondaná, hogy nem kell neki, annak takarodó volna.
Azok után, amilyen búcsúztatásban részesült, nem lennék abban annyira biztos, hogy edzőként privilégiumot kapna a board részéről. Nyilván más bánásmódban részesülne, valamilyen szinten megbecsülnék, de mérget nem vennék rá, hogy minden óhaját teljesítenék is.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Maurizio Sarri

#434 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:Miért számol mindenki csak azzal a lehetőséggel, hogy Lamps esetleg belebukik? Ez teljesen 50-50 szitu. Én is féltem őt, de nincs csapat akit nálunk jobban ismer, teljesen ismerős közegbe jönne, nem kell szoknia a légkört, játékosok nagy részét is ismeri, párral még játszott is együtt és hatalmas futball intelligenciával rendelkezik (IQ-ja is magasabb mint az átlagemberé ha jól tudom), szóval ha ő nem hatna erre a pöcs társaságra, akkor valóban ki kell vágni őket innen. Egyszerűen bele kell dobni Lampsot a mélyvízbe, aztán meglátjuk. Ráadásul nem hinném hogy a szar eredmények után rá is ugyanígy köpködve lenne,mint Sarrira. Ő ennél a klubnál egy maga többet tett le az asztalra, mint az egész keretünk egybevéve. Nincs az az Isten, hogy ő elvesztené a szurkolókat, vagy a játékosokat pártolnák a szurkolók vele szemben. Pont arra lenne jó Lamps kinevezése, hogy kiszűrjük a lump dög játékosokat, mert a klub szerintem Lamps mellett állna és akire azt mondaná, hogy nem kell neki, annak takarodó volna. pl. Di Matteora sem haragszok egy cseppet sem, ugyanúgy a nagybetűs Legendák között maradt a kirúgása után is. Arról nem is beszélve, hogy Di Matteot össze sem lehet hasonlítani Lamparddal, mint Legenda... Persze akkor sem lennék elkeseredve ha Zizou jönne, de én Lampardot választanám :)
nem a hatásával lenne gond... továbbra is a társaság képességeivel.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#435 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Miért számol mindenki csak azzal a lehetőséggel, hogy Lamps esetleg belebukik? Ez teljesen 50-50 szitu. Én is féltem őt, de nincs csapat akit nálunk jobban ismer, teljesen ismerős közegbe jönne, nem kell szoknia a légkört, játékosok nagy részét is ismeri, párral még játszott is együtt és hatalmas futball intelligenciával rendelkezik (IQ-ja is magasabb mint az átlagemberé ha jól tudom), szóval ha ő nem hatna erre a pöcs társaságra, akkor valóban ki kell vágni őket innen. Egyszerűen bele kell dobni Lampsot a mélyvízbe, aztán meglátjuk. Ráadásul nem hinném hogy a szar eredmények után rá is ugyanígy köpködve lenne,mint Sarrira. Ő ennél a klubnál egy maga többet tett le az asztalra, mint az egész keretünk egybevéve. Nincs az az Isten, hogy ő elvesztené a szurkolókat, vagy a játékosokat pártolnák a szurkolók vele szemben. Pont arra lenne jó Lamps kinevezése, hogy kiszűrjük a lump dög játékosokat, mert a klub szerintem Lamps mellett állna és akire azt mondaná, hogy nem kell neki, annak takarodó volna. pl. Di Matteora sem haragszok egy cseppet sem, ugyanúgy a nagybetűs Legendák között maradt a kirúgása után is. Arról nem is beszélve, hogy Di Matteot össze sem lehet hasonlítani Lamparddal, mint Legenda... Persze akkor sem lennék elkeseredve ha Zizou jönne, de én Lampardot választanám :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#436 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Ha a MU meghuzta Solksjaert, akár nekünk is bejöhet Lampard. És ha csak a felét nyeri annak amit Solksjaer az elmult időben, már jol járunk.
Az a baj, hogy a Manunál egyértelmű volt a gond. Van egy csapatnyi világsztárjuk akik a tudásuk 10%-t nyújtották Mourinhoval. Egyértelmű volt, hogy az edzőváltással nekik óriási változás jön, szvsz ha én ülnék a padjukon is ugyan így teljesítenének.

Nálunk megy a szokásos edzőbuktatás, ráadásul Sarri nem hajnaldó ennek engedni, erőlteti az elképzeléseit és nincsenek merítési lehetőségei. Amikor kihagyod williant a következő meccsen és berakod helyette Pedrot, tulajdonképpen adtál a szarnak egy jó nagy pofont.

Lampardot nem szabadna idehozni egyelőre, még egy jó darabig. Jusson fel a Derbyvel, nézzük meg mit alkot a PLben, mutassa meg, hogy mint edző is elég jó vagy bukjon meg inkább ott mint annál a csapatnál aminél legenda lett.

Ha váltani akarunk, jöjjön Zidane, de csak azért ő, mert ő biztos hogy nem fogja ezt a kupac szart gyúrogatni, ha ő jön elverünk 300 milliót az ziher.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Maurizio Sarri

#437 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta:Ha a MU meghuzta Solksjaert, akár nekünk is bejöhet Lampard. És ha csak a felét nyeri annak amit Solksjaer az elmult időben, már jol járunk.
A bibi, hogy cseppet erősebb a keretük középpályától előre....könnyű dolga volt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#438 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha a MU meghuzta Solksjaert, akár nekünk is bejöhet Lampard. És ha csak a felét nyeri annak amit Solksjaer az elmult időben, már jol járunk.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Maurizio Sarri

#439 Hozzászólás Szerző: laczze »

Én Lampardot még féltem ettől, edzői karrierjébe is kerülhet pedig kétségkívük egy igazi vezér ahogy a pályán is volt.
Viszont ha Lamps se tudná motiválni és a belüket kihajtatni vagy rá sem néznek fel és lázadozni kezdenek akkor tényleg itt lenne a vég és az összes olyan játékos elküldeni kivétel nélkül!!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#440 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Amazing24 írta:Zidane sem fogja atvenni szezon kozben, legalabbis minden oldalon ahol szoba hoznak vele, nyartol irjak. Max annyit tudok elkepzelni, hogy Zola vagy Hiddink papa viszi vegig a szezont, ha Sarri repul.
Nem megbántva Zola-t, de akkor már inkább Hiddink. Igaz, egyikükről sem tudom elképzelni, hogy bekormányoznak a top 4be :|

Lezárt