Maurizio Sarri

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Maurizio Sarri

#381 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nem vagyok se fizio, se edző, de... Esetleg nem kéne mérlegelni, hogy valaki a saját 60%-os kondijával nem hasznosabb-e a csapat számára, mint más a 100%-al?

Azt már csak halkan merem megkérdezni, hogy az illető szervezete hogyan szokjon a 90 perchez, ha hónapok óta 30ra van használva?

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Maurizio Sarri

#382 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta:
kazomester írta:Sarri on Loftus-Cheek: " I think that his physical condition is not at the top at the moment, for playing 90 minutes. He was not in the starting 11 only for this reason. Because I wanted Jorginho on the pitch only for 50-55 minutes, and Kante only for 40-35 minutes,.."

Nem vagyok fiziológus, de hány hét/hónap mire fizikailag topon lesz?
Majd ha eladjuk és befut más klubnál. Nálunk mindenkinek évek kellenek mire felveszik a ritmust.
Pulisicre leszek kiváncsi, sztem 1, 1,5 évig biztos botrány lesz, aztan meg elveszti a motivációt, kölcsön, aztan kuka.
Ebben most lehet igazsag mivel eleg gyakran serult.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Maurizio Sarri

#383 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta:Sarri on Loftus-Cheek: " I think that his physical condition is not at the top at the moment, for playing 90 minutes. He was not in the starting 11 only for this reason. Because I wanted Jorginho on the pitch only for 50-55 minutes, and Kante only for 40-35 minutes,.."

Nem vagyok fiziológus, de hány hét/hónap mire fizikailag topon lesz?
Majd ha eladjuk és befut más klubnál. Nálunk mindenkinek évek kellenek mire felveszik a ritmust.
Pulisicre leszek kiváncsi, sztem 1, 1,5 évig biztos botrány lesz, aztan meg elveszti a motivációt, kölcsön, aztan kuka.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#384 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sarri on Loftus-Cheek: " I think that his physical condition is not at the top at the moment, for playing 90 minutes. He was not in the starting 11 only for this reason. Because I wanted Jorginho on the pitch only for 50-55 minutes, and Kante only for 40-35 minutes,.."

Nem vagyok fiziológus, de hány hét/hónap mire fizikailag topon lesz?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#385 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:
kazomester írta:Sarri says that he does not need convincing about Hudson-Odoi and points out that he is playing more than other players of his age at Premier League clubs. He adds that it is dangerous for there to be too much pressure on players so young. #CHEDYN

Jajajajaja
Ja
Anyád picsáját te vén fasz.

Rashfordon szerdán nem.volt nyomás, ah nem...
Abba bele sem gondol, hogy pont ezzel tesz rá még nagyobb nyomást, mert állandóan 5-10 perce van rá, hogy villantson vmit. Rettentő rossz pszichológus.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#386 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Sarri says that he does not need convincing about Hudson-Odoi and points out that he is playing more than other players of his age at Premier League clubs. He adds that it is dangerous for there to be too much pressure on players so young. #CHEDYN

Jajajajaja
Ja
Anyád picsáját te vén fasz.

Rashfordon szerdán nem.volt nyomás, ah nem...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#387 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sarri says that he does not need convincing about Hudson-Odoi and points out that he is playing more than other players of his age at Premier League clubs. He adds that it is dangerous for there to be too much pressure on players so young. #CHEDYN

Jajajajaja
Ja

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#388 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Ole szavait tudnám idézni a tegnapi MU meccs után: "Ezek a srácok fiatalok,és frissek.Hozzá tudtak adni egy kis pluszt a mérkőzéshez'

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Maurizio Sarri

#389 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nem tudom többször/jobban kihangsúlyzni: Rashford. ő a követendő példa, mint játékos hozzáállás (ez megvan odoiban is) és mint fiatalokkal való bánásmód (na ez viszont nincs meg nálunk).

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#390 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:
kazomester írta:I ask Sarri about Hudson-Odoi. He says Hudson-Odoi is always on his mind in every game but we should put less pressure on young English players. Thinks he'll reach the top at 22 or 23 #cfc

Azt vajon mondta már neki vki, hogy nem elég a napra kitenni, öntözni is kell? Teljesen reménytelen...
Ezt most valóban úgy kell értelmezni, hogy a Wili-Pedro csodaduónk mellett 4-5 év múlva adna neki esélyt?! Please, go home, you are drunk...
Nem tudom... De én már ki vagyok égve ettől.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Maurizio Sarri

#391 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta:I ask Sarri about Hudson-Odoi. He says Hudson-Odoi is always on his mind in every game but we should put less pressure on young English players. Thinks he'll reach the top at 22 or 23 #cfc

Azt vajon mondta már neki vki, hogy nem elég a napra kitenni, öntözni is kell? Teljesen reménytelen...
Ezt most valóban úgy kell értelmezni, hogy a Wili-Pedro csodaduónk mellett 4-5 év múlva adna neki esélyt?! Please, go home, you are drunk...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#392 Hozzászólás Szerző: kazomester »

I ask Sarri about Hudson-Odoi. He says Hudson-Odoi is always on his mind in every game but we should put less pressure on young English players. Thinks he'll reach the top at 22 or 23 #cfc

Azt vajon mondta már neki vki, hogy nem elég a napra kitenni, öntözni is kell? Teljesen reménytelen...

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Maurizio Sarri

#393 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta:Sarri asked if he still believes Alonso can be the world's best LB: "Of course, but it depends on the period. In this moment Emerson is doing very well, so I have to use him." #cfc

Ha néhány másik játékosnál is eljutna arra felismerésre, amire kellene, az állásán felül akár a szezonunkat is megmenthetné. Nem tudom mennyire késő ez már, de meglátjuk.
Emerson gyorsabb es labdaugyesebb, Marcostol sosem lathatnank olyan megindulasokat ebbol fakadoan, mindenkepp ot jatszatnam mostansag.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#394 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sarri asked if he still believes Alonso can be the world's best LB: "Of course, but it depends on the period. In this moment Emerson is doing very well, so I have to use him." #cfc

Ha néhány másik játékosnál is eljutna arra felismerésre, amire kellene, az állásán felül akár a szezonunkat is megmenthetné. Nem tudom mennyire késő ez már, de meglátjuk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#395 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

adrian1989 írta:
laczze írta:Kövezzetek meg, de remelem holnap nem nyerjük meg a kupát és Sarrit elküldik.
Sajnos egy Ligakupával nem lennénk kisegítve de ha Sarri lelép azzal viszont igen.
én sem bánnám, de szerintem csak akkor lenne értelme, ha már az utóddal megvan az egyezség, mert őszintén Zola-val sem lennénk előrébb remek labdarúgó volt, de edzőnek nem az a szint amire most szükség lenne.
Zidane ha jönne akkor sok pletykát olvastam, hogy csak nyártól, ami szerintem azért nem lenne jó, mert értékes idő menne el azzal amíg megismeri a jelenlegi keretet, de ha most leülne a padra akkor nyárra meglenne az elképzelése, hogy kivel számol és kikre van szüksége, kis szerencsével nyáron még lehet pár érkező ha elhúzzák a tárgylásokat a kizárásunkkal kapcsolatban.
de olyat is olvastam, hogy nyártól Holland lenne az edző, de volt ahol arról írtak, hogy ő csak nyárig lenne nem tudom melyik a hihető.
Blanc még akit olvastam ha jól tudom ő most klub nélkül van, én nem tudom őt hová tenni nem tartom egy nagy edzőnek, nem hinném, hogy rá lenne szükség.
Nekem elég, ha Zola berakja Kantét kvk-ba és elkezdünk mi is valami Utd féle focit nyomni.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Maurizio Sarri

#396 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

laczze írta:Kövezzetek meg, de remelem holnap nem nyerjük meg a kupát és Sarrit elküldik.
Sajnos egy Ligakupával nem lennénk kisegítve de ha Sarri lelép azzal viszont igen.
én sem bánnám, de szerintem csak akkor lenne értelme, ha már az utóddal megvan az egyezség, mert őszintén Zola-val sem lennénk előrébb remek labdarúgó volt, de edzőnek nem az a szint amire most szükség lenne.
Zidane ha jönne akkor sok pletykát olvastam, hogy csak nyártól, ami szerintem azért nem lenne jó, mert értékes idő menne el azzal amíg megismeri a jelenlegi keretet, de ha most leülne a padra akkor nyárra meglenne az elképzelése, hogy kivel számol és kikre van szüksége, kis szerencsével nyáron még lehet pár érkező ha elhúzzák a tárgylásokat a kizárásunkkal kapcsolatban.
de olyat is olvastam, hogy nyártól Holland lenne az edző, de volt ahol arról írtak, hogy ő csak nyárig lenne nem tudom melyik a hihető.
Blanc még akit olvastam ha jól tudom ő most klub nélkül van, én nem tudom őt hová tenni nem tartom egy nagy edzőnek, nem hinném, hogy rá lenne szükség.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Maurizio Sarri

#397 Hozzászólás Szerző: laczze »

Kövezzetek meg, de remelem holnap nem nyerjük meg a kupát és Sarrit elküldik.
Sajnos egy Ligakupával nem lennénk kisegítve de ha Sarri lelép azzal viszont igen.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#398 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:Ha menesztik Sarrit, akkor Steve Holland lehet a beugró edző. (Matt Law)
Nagyon adom, giga lájk. És jöhetnek Tammyék.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#399 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Ha menesztik Sarrit, akkor Steve Holland lehet a beugró edző. (Matt Law)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#400 Hozzászólás Szerző: Bubi »

béla írta:
Bubi írta:
Pityee írta:Hihetetlen, hogy ez az ember mennyire nem tesz azért, hogy megkedveljék őt. Amellett, hogy egy fogalmatlan vak, még ostobaságokat is beszél :D

Bubi, honnan veszed, hogy Conte nem játszatta volna CHO-t? Ő volt aki kitette a kezdőből Williant és valószinű helyette CHO is lehetőséghez jutott volna. Ne állítsunk már olyat, ami nem biztos. Te sem tudod, én se, ezt már sose tudjuk meg.
Azért mert NEm játszatta, nem? Biztosan tudom, hogy nem játszatta, mert sose láttam pályán amíg nálunk edzősködött:D
Nagyon más szitu volt. Tavaly szezon közben robbant be, idén végigcsinálta a felkészülést a nagyokkal. Nameg a percei nagy részét az EL-ben játszotta, Conténál erre nem volt lehetősége. A bajnokságban még mindig alig játszott, ennyit Contétól is kapott volna szerintem.
Ennyit szerintem is kapott volna.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Lezárt