Maurizio Sarri

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#601 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ááááá... szóval ez lenne a gond. "Guardiola jó edző, kér és megkapja".

Itt kúrta el, biztos nem kért:)
Ebben még fejlődnie kell.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#602 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tehát századszorra is elmondja hogy nem fog változtatni a taktikán, neki van saját filozofiája amit visz blabla. Ez mind szép és jó, csak szart sem ér.

Sarri a szegény ember Guardiolaja. Csak Guardiola jobb edző, akit kér játékost megkap és már megnyert mindent.

Nem baj ő egy aranyos bácsi, jo fejkedik a vezetöséggel, nem ugatos tipus mint Conte, leszarja az átigazolási piacot, elpöfékel egy ideig még itt.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#603 Hozzászólás Szerző: kazomester »

“If the President calls, I’ll be happy, seeing as I never hear from him. To be honest, I don’t know what to expect.”

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Maurizio Sarri

#604 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

"The feeling during the week was very good..."
"The motivation today was good... this was my feeling during the week..."
:lol:

https://www.bbc.com/sport/av/football/47192165

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Maurizio Sarri

#605 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Sarri on being sacked: "I don't know, you have to ask to the club. I am worried about my team and the performance but my job is always at risk. So I am not worried about the club"

Sarri says he didn't see Guardiola at FT but he'll say hello to him later

Sarri on if this makes him doubt his football can ever work at Chelsea: "No, because today I didn't see my football... It worked at the start [of the season]... I want to play my football, not change for another football. We are playing another football"

Sarri on his approach at Chelsea: "My target is to play my football, not to change."

Sarri on what went wrong: "Today the motivation was at the right level. We started well then we conceded a goal in the stupid mistake. We had to stay in the match, but we weren't able. We made mistakes against the wrong opponent. They played fantastic football"

:lol:

Irány a tabella közepe :lol:

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Maurizio Sarri

#606 Hozzászólás Szerző: Traxver »

lemondott már?

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Maurizio Sarri

#607 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Zanyád írta:Ő sem fogja kitölteni a három évet, ebben biztosak lehettek.
Ahogy elnézem, még ezt az egyet se :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#608 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: De mindegy is, kár ilyen fiktív dolgokról vitatkozni. Lefogadom, hogy Conte még ma is edző és közönségkedvenc nálunk ha megkapta volna akit akar és Sarrit sem támadják a szurkolók fél év után, ha a tavalyi szarkupac után normálisan erősítünk.
Ezt adom barátom.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#609 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mondj egy jobb opciót Higuainnál és elfogadom azt a teóriát, miszerint csak az ő kedvéért hoztuk volna.
Kölcsönbe, hosszabbítási opcióval a világ egyik legeredményesebb csatára érkezett... Vagy elhozhattuk volna Wilsont 70 millióért. Szerintem itt a kocka el volt vetve.

De mindegy is, kár ilyen fiktív dolgokról vitatkozni. Lefogadom, hogy Conte még ma is edző és közönségkedvenc nálunk ha megkapta volna akit akar és Sarrit sem támadják a szurkolók fél év után, ha a tavalyi szarkupac után normálisan erősítünk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#610 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:Conte kapott egy Moratát majdnem 80 millióért, azt se felejtsd el. Kapus pedig kellett, kétlem, hogy Kasper lett volna az idealizáltunk kurtoá pótlásaként.

Egyébként honnan veszed, hogy ő kérte? Csak mert Higuainról azt nyilatkozta utoljára, hogy szerinte nincs képben a leigazolása.
Nem felejtem el, megkapta, miután Lukakura lecsapott a MU míg szarakodtunk. Utána jött a szokásos B terv, ami maradt a miénk, akkor legyen Morata.

Kasper Schmeichel, Pickford neve volt még a kalapban, meg talán Oblakot írták, de Sarri taktikája miatt kellett lábbal jó kapus.

Higuainról akkor nyilatkozta ezt mikor kamuzni kellett, folytak a tárgyalások. Évekig együtt dolgoztak, majd pont nem őt kérte volna? Két korábban bevált emberét is megkapta ezzel.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Maurizio Sarri

#611 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Sarri ma:

Sarri meglehetősen érdekesen válaszolt a mai sajtótájékoztatón, mikor arról kérdezték nem-e fontolná meg, hogy kipróbáljon egy másfajta felállást vagy taktikát: "Miért? Az "A" tervemmel akarok sikeres lenni. Nem akarok változtatni azon, ami jelen pillanatban nem működik túl hatékonyan. Azt akarom látni, hogy jól játsszák a futballomat. Azután majd változtathatunk. 10 éve a Barcelona mindent megnyert, mert sikeresen játszották a saját focijukat. Először is ezért akarom, hogy az én elképzeléseim is megvalósulhassanak. Szeretném azt is leszögezni, hogy Klopp az első szezonjában a középmezőnyben volt. A helyzet itt Angliában egyértelmű, jelenleg 3 csapat van a többiek felett. Az egyiknél az edző (Pochettino) 5 éve van a kispadon, a másiknál (Klopp) 4 éve, a harmadiknál (Guardiola) 3 éve. Az angol futball jelen pillanatban ezen 3 csapat kezében van, mert türelmesek voltak. Szóval dolgoznunk kell azon, hogy megváltoztassuk a mentalitást."

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#612 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Conte kapott egy Moratát majdnem 80 millióért, azt se felejtsd el. Kapus pedig kellett, kétlem, hogy Kasper lett volna az idealizáltunk kurtoá pótlásaként.

Egyébként honnan veszed, hogy ő kérte? Csak mert Higuainról azt nyilatkozta utoljára, hogy szerinte nincs képben a leigazolása.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Maurizio Sarri

#613 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Senki nem mondott Alex Sandroról semmit, Pityee - a neve megemlítésén kívül. Főleg nem rosszat.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#614 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:Kepat nem Sarri kapta. Kepa jött mert nem volt kapusunk, az árulót ügye eladtuk hála istennek.
Jorginhó inkább hozzá köthető, bár akarta őt a city is és sok más csapat, nekünk meg valós szükségünk volt egy középpályásra aki szervezni tud, tehát kézenfekvő megoldás volt, ahogy Higuain is hiszen hiányposztra jött.

Tehát szerintem túlzás úgy beállítani Sarrit mint aki megkapta a csillagokat is az égről, továbbra is csak lyukakat tömködtünk.
Kepát Reina ajánlotta, akivel együtt dolgozott Nápolyban. Lábbal jó kapus kellett neki ugye a rendszeréhez, megkapta (ezért esett ki Schmeichel, Pickford). Miatta vettük meg őt, 100 millio euroért.

Jorginho első számu kérése volt, mindegy kik keresték, megkapta. És mindig játszatni fogja, ergo egy kezdőjátékost kapott. Nem Docouret, nem Drinkwatert, akit kért, 60 millio euroért.

Higuain szintén játékosa volt, ő meg Callum Wilson volt képben. A vezetőség inkább az angolt támogatta volna, de Sarri kérésére elintézték a bonyolultabb ügyet és megkapta.

Bubi csürhetjük csavarhatjuk de nem fél halott Barkley érkezett meg a C opcio Drinkwater. Conte idejében Crouch meg Carroll volt képben és jött egy Giroud, aki szintén egy padozo ember volt. Sarri eddig igen is megkapja akit kér, Pulisic is érkezik nyáron nem olcsón, az már 4 ember a kezdőbe akit megkap. És igen ez a jó út, csak jövőre akkor folytatni kell ezt és legyen eredmény is, innentől rajta múlik.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#615 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta:
emsanya írta:
Pityee írta: Most eltekintve az erős iróniával teli hozzászólásodtól, kiváncsi lettem volna én arra, ha esetleg Conte megkapja azokat a játékosokat, akiket szeretett volna. Nem vagyok benne biztos, hogy akkor sem lett volna meg a BL és hogy így végezte volna. Ráadásul csak úgy jelezném, hogy ő volt az aki padra tette Williant és ezen be is sértődött a kis brazilunk elég rendesen. Vagy ezt már elfelejtetted? Lehet ha kap helyette egy normális szélsőt, akkor már Willian rég nem minket boldogít :)
Én is megnéztem volna inkább ha Alex Sandrot megkapja (kb ő volt a legfontosabb kérése, látjuk wingback a téma azóta is) vagy Alexis Sanchezt akivel bratyizott meccs után, esetleg Nainggolant, Lukakut. Láttuk kik jöttek helyettük. A bajnoki címes szezon után több támogatást várt, mint ahogy mi is vártuk hogy na majd most jönnek klasszisok is.

Sarri ehhez képest kapásból megkapott egy 100 millios kapust (mert lábbal jó kapus kellett), a kedvencét Jorginhot, meg most Higuaint is. Úgy hogy még nálunk semmi eredményt nem ért el. És akkor még hol a vége, mert állitolag ehhez a játékhoz a keret fele alkalmatlan...
Hat utolag en egyaltalan nem banom, hogy nem jott se Alexis se Nainggolan, jol besz.ptuk volna veluk is :D pl almomban nem gondoltam volna, hogy Alexis igy lefo a MU-ban, Nainggolant meg utaljak az Interesek is, mert szinten gyenge.
Alex Sandro még mindig az egyik legjobb balhátvéd, miért szívtuk volna meg vele? Wingback poszton meg lehet még jobb lenne, Alonsonál és Emersonnál egészen biztos. Az, hogy Nainggolannak nem megy az Interben, még nem azt jelenti, hogy itt sem ment volna neki Kanté párjaként. Sőt ha belegondolok,hogy a középpályánkat a Kanté-Nainggolan duó szűrné, még a hideg is kiráz. Alexis történetét is ismerjük, csozé leépítette rendesen, de amióta Ole átvette a csapatukat, azóta Alexis is kezd formába lendülni. Valamint ha nálunk játszana, Hazardra is kevesebb figyelem jutna az ellenfél védőitől és sokkal nagyobb terület jutna neki. Lehet itt ellenérveket felhozni, de nagyon szomorú, hogy Conte nem kapta meg azt a támogatást amit Sarri, mert Conteban láttam a hosszútávú projektet, Sarri csak ideiglenes megoldás.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#616 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kepat nem Sarri kapta. Kepa jött mert nem volt kapusunk, az árulót ügye eladtuk hála istennek.
Jorginhó inkább hozzá köthető, bár akarta őt a city is és sok más csapat, nekünk meg valós szükségünk volt egy középpályásra aki szervezni tud, tehát kézenfekvő megoldás volt, ahogy Higuain is hiszen hiányposztra jött.

Tehát szerintem túlzás úgy beállítani Sarrit mint aki megkapta a csillagokat is az égről, továbbra is csak lyukakat tömködtünk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Maurizio Sarri

#617 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:
Pityee írta: Most eltekintve az erős iróniával teli hozzászólásodtól, kiváncsi lettem volna én arra, ha esetleg Conte megkapja azokat a játékosokat, akiket szeretett volna. Nem vagyok benne biztos, hogy akkor sem lett volna meg a BL és hogy így végezte volna. Ráadásul csak úgy jelezném, hogy ő volt az aki padra tette Williant és ezen be is sértődött a kis brazilunk elég rendesen. Vagy ezt már elfelejtetted? Lehet ha kap helyette egy normális szélsőt, akkor már Willian rég nem minket boldogít :)
Én is megnéztem volna inkább ha Alex Sandrot megkapja (kb ő volt a legfontosabb kérése, látjuk wingback a téma azóta is) vagy Alexis Sanchezt akivel bratyizott meccs után, esetleg Nainggolant, Lukakut. Láttuk kik jöttek helyettük. A bajnoki címes szezon után több támogatást várt, mint ahogy mi is vártuk hogy na majd most jönnek klasszisok is.

Sarri ehhez képest kapásból megkapott egy 100 millios kapust (mert lábbal jó kapus kellett), a kedvencét Jorginhot, meg most Higuaint is. Úgy hogy még nálunk semmi eredményt nem ért el. És akkor még hol a vége, mert állitolag ehhez a játékhoz a keret fele alkalmatlan...
Hat utolag en egyaltalan nem banom, hogy nem jott se Alexis se Nainggolan, jol besz.ptuk volna veluk is :D pl almomban nem gondoltam volna, hogy Alexis igy lefo a MU-ban, Nainggolant meg utaljak az Interesek is, mert szinten gyenge.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#618 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: Most eltekintve az erős iróniával teli hozzászólásodtól, kiváncsi lettem volna én arra, ha esetleg Conte megkapja azokat a játékosokat, akiket szeretett volna. Nem vagyok benne biztos, hogy akkor sem lett volna meg a BL és hogy így végezte volna. Ráadásul csak úgy jelezném, hogy ő volt az aki padra tette Williant és ezen be is sértődött a kis brazilunk elég rendesen. Vagy ezt már elfelejtetted? Lehet ha kap helyette egy normális szélsőt, akkor már Willian rég nem minket boldogít :)
Én is megnéztem volna inkább ha Alex Sandrot megkapja (kb ő volt a legfontosabb kérése, látjuk wingback a téma azóta is) vagy Alexis Sanchezt akivel bratyizott meccs után, esetleg Nainggolant, Lukakut. Láttuk kik jöttek helyettük. A bajnoki címes szezon után több támogatást várt, mint ahogy mi is vártuk hogy na majd most jönnek klasszisok is.

Sarri ehhez képest kapásból megkapott egy 100 millios kapust (mert lábbal jó kapus kellett), a kedvencét Jorginhot, meg most Higuaint is. Úgy hogy még nálunk semmi eredményt nem ért el. És akkor még hol a vége, mert állitolag ehhez a játékhoz a keret fele alkalmatlan...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#619 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta:
Szabi írta:Nem is kellett volna másik szélsővel kitúrni, mert önmagában az elég lett volna Willian nyári távozásához, ha Conte maradt volna az edző.
Lehet nagyobb lavinat inditott volna meg, Hazard is feltetelezhetoen mar Madridban lenne. Es akkor foghatnank a fejunket, hogy olyan jatekosokat “uldozott el”, mint Costa, Willian, Hazard stb. Nem biztos, hogy jo otlet lett volna.
Mert ez a Hazard aki itt van fizikailag, de fejben teljesen máshol, jobb? Williant meg Costat hagyjuk, az egyik szerencsére már elhúzott, egy ősember iq betyár, a másiknak meg már rég nem itt volna a helye.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Maurizio Sarri

#620 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta:Nem is kellett volna másik szélsővel kitúrni, mert önmagában az elég lett volna Willian nyári távozásához, ha Conte maradt volna az edző.
Lehet nagyobb lavinat inditott volna meg, Hazard is feltetelezhetoen mar Madridban lenne. Es akkor foghatnank a fejunket, hogy olyan jatekosokat “uldozott el”, mint Costa, Willian, Hazard stb. Nem biztos, hogy jo otlet lett volna.

Lezárt