Maurizio Sarri

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Maurizio Sarri

#221 Hozzászólás Szerző: Dante »

Botond9797 írta:...és bőven van olyan intelligens, hogy top edző legyen. Ő lehetne a mi Guardiolánk... :D
Vagy van olyan intelligens, hogy nem hagy ott egy befejezetlen projektet egy ilyen bizonytalan dologért cserébe, ami a legrosszabb esetben az edzői karrierjét is megtörheti. (nem tenné tönkre, de láttuk, hogy AVB, Di Matteo rendesen megsínylették az itt eltöltött időt, persze sok dologban különböznek is egymástól)

Szerintem nagyon veszélyes lenne Lamps kinevezése, nem vagyok benne biztos, hogy meg tudna bírkózni az eredménykényszerrel és az építkezéssel is egyszerre - függetlenül az edzői kvalitásaitól.

Ha az elvárások megváltoznának és egy gyengébb szezon után is egészséges légkör maradna, akkor egyértelműen ő kellene, ismert az hogy hogy áll az angol utánpótláshoz, klubhoz stb. Abba viszont rossz belegondolni, hogy "kudarc" esetén több esély nem biztos, hogy adódna itt neki.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Maurizio Sarri

#222 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Ha hihetünk a híreknek, és Sarrit valóban kirúgják, BL-hely és esetleges EL-győzelem ellenére (újabb impotens lépés a klub részéről), szerintem két lehetőség van. Az egyik, hogy haladunk a megkezdett, elképzelés nélküli, rövid távú profitot és részsikereket remélő úton egy új, nagyobb nevű áldozattal a padon (Allegri pl), vagy végre megtörténik a szemléletváltás, és a klub rájön, hogy nagy igazolások nélkül komoly sikereket hosszú távon csakis állandósággal és akadémisták beépítésével lehet elérni, lásd Sp*rs. Ehhez pedig tökéletesen passzolna akár Nuno, de Lampard is. Utóbbi nyilván, eredményektől függetlenül imádott közönségkedvenc lenne, tisztelnék a játékosok, és bőven van olyan intelligens, hogy top edző legyen. Ő lehetne a mi Guardiolánk... :D
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#223 Hozzászólás Szerző: Gaba »

AwayRoller írta:
Gaba írta: Na ne vicceljünk már srácok..... :lol:

Ha ez bekövetkezne,én onnantól kezdve nem néznék többet focit.... :D
Miért, az elmúlt fél évben láttál? :mrgreen:
Hát azt nem sokat.... :D Egyedül Odoi,és Ruben játékának tudtam örülni,erre lesérül mindkettő fél évre.... :(

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#224 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:
Pityee írta:Ez totál 50-50 szitu. Pontosan ugyanannyi esélye van annak, hogy beválik, mint annak, hogy megbukik. Mikor Zidanet kinevezték a madrid élére, gondoltad volna, hogy 3x BL győztes edző lesz? Hiába volt ott jobb kerete, 3 BL győzelmet egymás után senki nem jósolt neki... Bajnoki címet pl. csak egyet tudott behúzni azzal a kerettel. Vagy ott van Di Matteo esete és még folytathatnám, számtalan példa és ellenpélda van. Ami tény, Lampardra felnéznek a játékosok, míg Sarrira nem igazán.
Ja, csak Zidane nem ilyen otromba fos kerettel kezdte meg a munkáját. Fölösleges kockázat ilyen keretet a kezébe adni, hadd próbálkozzon Sarri, amúgy sem hosszútávra hoztuk, hanem, hogy lefektessen egy újfajta szemléletet a klubnál és megalapozza az őt követő edző munkáját/keretét. Fölösleges siettetés most azonnal hozni Lampard-ot, semmi nem múlik most ezen. Ha nem igazolhatunk, az atyaúristennel se húzzuk be a top 4et, ha mégis, még mindig ott van a retardált board faktor, amiből a jó ég tudja mi sül ki. Akkor már "szarakodjon" Sarri velünk, inkább őt áldozzuk be. Biztosan jobban félnének Lampard-tól, de ettől még se Willian, se Pedro, se Giroud nem lesznek jobb játékosok. Ó és még hányat lehetne mondani.
Én is azt érzem, hogy az élő, létező ex játékosaink közül Lampardnak és Terrynek van toronymagasan a legnagyobb respectje a klubnál, de Zola is mögéjük sorolható szorosan...

Egyébként miből gondoljuk, hogy nem tisztelik Sarrit? Azóta keringenek ezek a plegtykák amióta Kepa baszott lejönni a 11esek elött, de az egy extra szituáció volt, egy nagyon magabiztos, tehetséges és fiatal, bizonyítási vágytól túlfűtött srác helytelen reakciója volt, ráadásul félreértés. Én csak pozitív dolgokat olvastam a Sarriról nyilatkozó játékosainktól, pl Hazard azt mondta hogy Sarrinak köszönhető az idei termése. Pedig egyébként nem szokták eltitkolni házon belül a nézeteltéréseket, sőt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Maurizio Sarri

#225 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

ha nem lehet igazolni akkor szerintem szükség lenne az edzőváltásra és olyan manager-re aki nem fél a fiatalok használatától.
ugyanis a jelenlegi keretben abszolút nem érzem a motivációt Willian teljesen megvan azzal elégedve hogy 40-50%-on pörög a meccseken de ez nem csak rá igaz hanem Kante-n Azpin Rüdiger-en Kepan RLC-n CHO-n és Hazard-on kívűl mindenkire.
nagy szükség lenne generációváltásra és ennek most jött el az ideje ezért hatalmas csapás a kizárás de szerintem meglehet oldani a jelenleg kölcsönben lévő játékosokkal csak egy tökös edzőre van szükség.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#226 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:Ez totál 50-50 szitu. Pontosan ugyanannyi esélye van annak, hogy beválik, mint annak, hogy megbukik. Mikor Zidanet kinevezték a madrid élére, gondoltad volna, hogy 3x BL győztes edző lesz? Hiába volt ott jobb kerete, 3 BL győzelmet egymás után senki nem jósolt neki... Bajnoki címet pl. csak egyet tudott behúzni azzal a kerettel. Vagy ott van Di Matteo esete és még folytathatnám, számtalan példa és ellenpélda van. Ami tény, Lampardra felnéznek a játékosok, míg Sarrira nem igazán.
Ja, csak Zidane nem ilyen otromba fos kerettel kezdte meg a munkáját. Fölösleges kockázat ilyen keretet a kezébe adni, hadd próbálkozzon Sarri, amúgy sem hosszútávra hoztuk, hanem, hogy lefektessen egy újfajta szemléletet a klubnál és megalapozza az őt követő edző munkáját/keretét. Fölösleges siettetés most azonnal hozni Lampard-ot, semmi nem múlik most ezen. Ha nem igazolhatunk, az atyaúristennel se húzzuk be a top 4et, ha mégis, még mindig ott van a retardált board faktor, amiből a jó ég tudja mi sül ki. Akkor már "szarakodjon" Sarri velünk, inkább őt áldozzuk be. Biztosan jobban félnének Lampard-tól, de ettől még se Willian, se Pedro, se Giroud nem lesznek jobb játékosok. Ó és még hányat lehetne mondani.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#227 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:
Pityee írta:
kazomester írta: Természetesen imádnám, ha ő lenne az edzőnk... De ilyen körülmények közé nem szabad idehozni.
Nem szabad, de ide kell hozni :wink:
Inkább áldoznád fel őt, mint Sarri-t? Nem hiszem. Ha már vkinek szívnia kell ebben az átmeneti (???) időszakban, akkor inkább az olasz legyen, mondom ezt úgy, hogy én mellette állok.
Ez totál 50-50 szitu. Pontosan ugyanannyi esélye van annak, hogy beválik, mint annak, hogy megbukik. Mikor Zidanet kinevezték a madrid élére, gondoltad volna, hogy 3x BL győztes edző lesz? Hiába volt ott jobb kerete, 3 BL győzelmet egymás után senki nem jósolt neki... Bajnoki címet pl. csak egyet tudott behúzni azzal a kerettel. Vagy ott van Di Matteo esete és még folytathatnám, számtalan példa és ellenpélda van. Ami tény, Lampardra felnéznek a játékosok, míg Sarrira nem igazán.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#228 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:
kazomester írta:
Gaba írta:Juventus want Maurizio Sarri or Inzaghi as Manager. Chelsea want Frank Lampard.

- Di Marzio
Természetesen imádnám, ha ő lenne az edzőnk... De ilyen körülmények közé nem szabad idehozni.
Nem szabad, de ide kell hozni :wink:
Inkább áldoznád fel őt, mint Sarri-t? Nem hiszem. Ha már vkinek szívnia kell ebben az átmeneti (???) időszakban, akkor inkább az olasz legyen, mondom ezt úgy, hogy én mellette állok.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#229 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:
Gaba írta:Juventus want Maurizio Sarri or Inzaghi as Manager. Chelsea want Frank Lampard.

- Di Marzio
Természetesen imádnám, ha ő lenne az edzőnk... De ilyen körülmények közé nem szabad idehozni.
Nem szabad, de ide kell hozni :wink:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#230 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gaba írta:Juventus want Maurizio Sarri or Inzaghi as Manager. Chelsea want Frank Lampard.

- Di Marzio
Természetesen imádnám, ha ő lenne az edzőnk... De ilyen körülmények közé nem szabad idehozni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Maurizio Sarri

#231 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Gaba írta: Na ne vicceljünk már srácok..... :lol:

Ha ez bekövetkezne,én onnantól kezdve nem néznék többet focit.... :D
Miért, az elmúlt fél évben láttál? :mrgreen:

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#232 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Juventus want Maurizio Sarri or Inzaghi as Manager. Chelsea want Frank Lampard.

- Di Marzio

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#233 Hozzászólás Szerző: Gaba »


Na ne vicceljünk már srácok..... :lol:

Ha ez bekövetkezne,én onnantól kezdve nem néznék többet focit.... :D

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Maurizio Sarri

#234 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

AwayRoller írta:
kazomester írta:
Na majd pont egy nőt fognak tisztelni ezek a balfaszok :D
Nem tudom jártál-e már fullos falusi kocsmában, ahol az ilyen böllérarcú kocsmárosnék honolnak, de egy ilyen nőt bármiben fogadok, hogy jobban tisztelnek még az atom piások is, mint egy tohonya nyuggert. Én beneveznék egy ilyen húzásra :D
Na igen... ennél a csajnál próbálna meg durcizni Willian meg a többi

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Maurizio Sarri

#235 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta:
Na majd pont egy nőt fognak tisztelni ezek a balfaszok :D
Nem tudom jártál-e már fullos falusi kocsmában, ahol az ilyen böllérarcú kocsmárosnék honolnak, de egy ilyen nőt bármiben fogadok, hogy jobban tisztelnek még az atom piások is, mint egy tohonya nyuggert. Én beneveznék egy ilyen húzásra :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#236 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Na majd pont egy nőt fognak tisztelni ezek a balfaszok :D

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Maurizio Sarri

#237 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#238 Hozzászólás Szerző: Gaba »

emsanya írta:Juventus is dealing with Maurizio Sarri as a new coach and both parties are seriously considering the future together. #CFC (tancredi palmeri)
Pont most olvastam én is... Nedved Contet szeretné nagyon,de a tulaj ellenzi.. Sarri lehetne az a megoldás,akit nagyjából mindenki elfogad.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#239 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Juventus is dealing with Maurizio Sarri as a new coach and both parties are seriously considering the future together. #CFC (tancredi palmeri)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#240 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Juventust azt eleve külön is venném az olasz bajnokságból, 100 millioért igazolnak Ronaldot meg egy rakat jo játékost, hetedik bajnoki címük zsinorban. Ott aztán tényleg anyám is bajnok lenne, ugyanaz mint a psg. BL-t akarnak lehetőleg nyerni. De az olasz bajnokságban játszanak, így azt a lassu tempot szokják meg, minden csapat visszaáll a faszba ellenük.

A két BL döntöje ota is változik a futball. Látszott az ajax ellen, a letámadással nem tudnak mit kezdeni. Jelenleg 3 csapat ezt top szinten tolja a pool, a city és az ajax. A juve sehol se találkozik ilyennel a serie a-ban. És ha nézzük a PL meccseket, látszik hogy pl Jorginhonak még mindig fura hogy rárontanak labdaátvétel után, de már a középcsapatok is.

Sarri lehet tényleg vesztes tipus, de ha ő ül a juve padon, ő is bajnok. Ettől függetlenül létezik ilyen ember.

Az olasz vonallal nekem leginkább az a baj hogy akkor megint potenciálisan a serie a-bol jönnének emberek, ha igazolhatunk, aminek nem örülnék.

Lezárt