Maurizio Sarri

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#301 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gaba írta:Chelsea and Bayern Munich are monitoring the current situation of Thomas Tuchel.

- RMC Sport
Akkor inkább maradjon Sarri. Tuchel szerintem közel sem üti meg a top szintet, idén szépen lebőgött a PSG-vel, így szezon végére meg már konkrétan kínos, ami a klubnál történik (szégyenteljes kiesés a BL-ből, elvesztett kupadöntők, megalázó vereség a bajnokságban, Mbappé és Neymar viselkedése, a katariak elégedetlenkedése).
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Maurizio Sarri

#302 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gaba írta:
adrian1989 írta:
Gaba írta:Chelsea and Bayern Munich are monitoring the current situation of Thomas Tuchel.

- RMC Sport
van lejjebb. :( :( :(
Azért Tuchelt én nem írnám le! Ennél a PSG-nél "halálra" vannak ítélve az edzők...Nekem tetszik hogy nem csak egy féle játékrendszerben gondolkozik.
1 dolog az ami tetszik Tuchelbe,hogy sose kész sztárokat akar inkább a fiatal tehetségekbe bízik,de az amit a PSG-vel produkál az elég rossz ajánló levél,nem tudta megnyerni a francia kupát a francia ligakupából is hamar kiestek azért ezeket illett volna megnyerni meg a PSG ifivel is.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#303 Hozzászólás Szerző: Gaba »

adrian1989 írta:
Gaba írta:Chelsea and Bayern Munich are monitoring the current situation of Thomas Tuchel.

- RMC Sport
van lejjebb. :( :( :(
Azért Tuchelt én nem írnám le! Ennél a PSG-nél "halálra" vannak ítélve az edzők...Nekem tetszik hogy nem csak egy féle játékrendszerben gondolkozik.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Maurizio Sarri

#304 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gaba írta:Chelsea and Bayern Munich are monitoring the current situation of Thomas Tuchel.

- RMC Sport
van lejjebb. :( :( :(

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#305 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea and Bayern Munich are monitoring the current situation of Thomas Tuchel.

- RMC Sport

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Maurizio Sarri

#306 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Botond9797 írta:A napokban olvastam egy interjút David Luizzal, ő a második játékosunk Hazard után, aki az egekig dicsérte Sarri-t és a rendszerét. Kiemelte, hogy mennyire élvezik, hogy végre labdabirtokláson alapul a játékunk és "focizhatnak". Persze erre jönnek a jogos reakicók, hogy nem focizni kell, hanem nyerni, idén se játszunk szépen stb... Nem is Sarri alkalmasságát akarom bizonygatni, mert én sem vagyok biztos benne, hogy láthatunk-e valaha Sarriball-t és ha igen, sikeres lehet-e hosszú távon, csak arra akarok rávilágítani,hogy a játékosok, (mert DL és Hazard azért abszolút keménymag-emberek) egyértelműen hisznek Sarri-ban és élvezik, hogy végre az az elvárás, hogy szárcsapathoz méltóan játsszanak. Szerintem fontos, hogy az edző és a játékosok így "egymásra találjanak", mert ha tetszik amit az edző mond, elkezdenek, akár a kezdeti nehézségek ellenére is, bízni a mesterben,és ez hosszabb távon kifizetődő lehet. Én személy szerint, adnék még Sarrinak minimum egy évet, az elkövetkező néhány meccstől függetlenül, a bizonyításra, vagy, ha mégis kenyértörésre kerül a sor, mindenképpen támadóbb felfogású edzőben gondolkodnék, pláne, ha Hazard marad.
Ennek ellenére nem úgy tűnik, mint akik bármikor is élveznék, hogy a pályán vannak...

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#307 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Erik Ten Hag 2018-ban: "Azt szeretném, ha a játékosaim hasonló stílusban játszanának, mint ahogy Sarri Nápolya. Az az igazi labdarúgás."

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Maurizio Sarri

#308 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

A napokban olvastam egy interjút David Luizzal, ő a második játékosunk Hazard után, aki az egekig dicsérte Sarri-t és a rendszerét. Kiemelte, hogy mennyire élvezik, hogy végre labdabirtokláson alapul a játékunk és "focizhatnak". Persze erre jönnek a jogos reakicók, hogy nem focizni kell, hanem nyerni, idén se játszunk szépen stb... Nem is Sarri alkalmasságát akarom bizonygatni, mert én sem vagyok biztos benne, hogy láthatunk-e valaha Sarriball-t és ha igen, sikeres lehet-e hosszú távon, csak arra akarok rávilágítani,hogy a játékosok, (mert DL és Hazard azért abszolút keménymag-emberek) egyértelműen hisznek Sarri-ban és élvezik, hogy végre az az elvárás, hogy szárcsapathoz méltóan játsszanak. Szerintem fontos, hogy az edző és a játékosok így "egymásra találjanak", mert ha tetszik amit az edző mond, elkezdenek, akár a kezdeti nehézségek ellenére is, bízni a mesterben,és ez hosszabb távon kifizetődő lehet. Én személy szerint, adnék még Sarrinak minimum egy évet, az elkövetkező néhány meccstől függetlenül, a bizonyításra, vagy, ha mégis kenyértörésre kerül a sor, mindenképpen támadóbb felfogású edzőben gondolkodnék, pláne, ha Hazard marad.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Maurizio Sarri

#309 Hozzászólás Szerző: Mesti »

“The match is clear, at this moment it is very important, maybe more than that, for our target. So we will try to win of course, but we need not to lose. It is a very difficult match for both. We have to play against opponents with a very high level of motivation after Manchester derby. We have to try, two very important targets at the end, top four and get into the final of the Europa League, the first target is very important.”
Miért basz mindig minket a sors ilyen puhapöcsü faszokkal?

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#310 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Frank Lampard would be interested in the Chelsea Head Coach role, should it become available, and wouldn’t be put off with the transfer ban

- ESPN

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Maurizio Sarri

#311 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pedig a valóságon nem illene felháborodni. :roll:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#312 Hozzászólás Szerző: kazomester »

I’m told Sarri was riled by multiple individuals on the Burnley bench repeatedly calling him “Shit Italian” prior to his sending off & the touchline brawl between the clubs at FT.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#313 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... en-2696203

Na most már akkor tudjuk, hogy miért nem volt tűz a játékosainkban a tegnapi meccsen. Mauríció úr szerint a BL egy túlértékelt vacak. Komolyan mondom, azért megnézném, hogy ez a tesitanár mivel motiválja a játékosokat egy-egy fontos meccs előtt :D
Ligakupában láthattad, úgy beléjük verte azt, hogy milyen fontos sorozat, hogy még Kepa sem volt hajlandó lejönni. Ki tudja, hogy valaha megadatik-e még neki egy Ligakupa-döntő?:D

Amúgy a mondandójának azon része valóban igaz, hogy legtöbbször tényleg azon múlik adott csapat sorsa, hogy a kapufát milyen szögben találja el, elképesztő dolgokon múlnak továbbjutások, pláne az utóbbi években. Ettől függetlenül így akkor sem kell a sorozatról beszélni, mert magát minősíti vele, hogy a legrangosabb kupasorozatot (amit olyan mezei ember is néz, akinek köze nincs a focihoz) másodrangúnak titulálja. Mondjuk Jorginho vagy Emerson pont CC-kupa kaliberű játékosok, szóval velük lehet könnyebb azt megnyerni, mint a BL-t. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#314 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... en-2696203" onclick="window.open(this.href);return false;

Na most már akkor tudjuk, hogy miért nem volt tűz a játékosainkban a tegnapi meccsen. Mauríció úr szerint a BL egy túlértékelt vacak. Komolyan mondom, azért megnézném, hogy ez a tesitanár mivel motiválja a játékosokat egy-egy fontos meccs előtt :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Maurizio Sarri

#315 Hozzászólás Szerző: Dante »

Dízel írta:Azért az érdekes, hogy már most írják a pletykalapok, hogy idény végén Sarri visszatér Olaszországba.
Egyrészt még nincs is vége a szezonnak és meglehet nagyon nagy szerencsével a top4, meg az EL is, másrészt ez az első éve...
Én nem utálom, de nem is szeretem Sarrit, de azért az érdekes, hogy Conte aláír 3 évre és 2 év mulva kibasszák, Sarri aláír 2 évre és kibasszák 1 év múlva. Mi lesz a következő? 1 vagy fél évre nevezünk ki edzőket? Persze nonszenz, de ki, melyik marha jönne hozzánk ilyen gyalázatos múlttal?!
A vezetőség bábút keresett, de bizonyos szintet is elvár közben. Nincs könnyű dolga az olasznak, de a baromságaival rendesen meg is nehezítette. Az olyan dolgok, mint a meddő labdabirtoklás, ötlettelen játék, kerethez kevésbé alkalmas stílus, B terv hiánya, bizonyos emberek indokolatlan játszatása és a történelmi vereségek nehezen magyarázhatók. Az, hogy ragaszkodott a nézőpontjához, de nem jött be az állásába kerülhet, ilyen ez.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Maurizio Sarri

#316 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azért az érdekes, hogy már most írják a pletykalapok, hogy idény végén Sarri visszatér Olaszországba.
Egyrészt még nincs is vége a szezonnak és meglehet nagyon nagy szerencsével a top4, meg az EL is, másrészt ez az első éve...
Én nem utálom, de nem is szeretem Sarrit, de azért az érdekes, hogy Conte aláír 3 évre és 2 év mulva kibasszák, Sarri aláír 2 évre és kibasszák 1 év múlva. Mi lesz a következő? 1 vagy fél évre nevezünk ki edzőket? Persze nonszenz, de ki, melyik marha jönne hozzánk ilyen gyalázatos múlttal?!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Maurizio Sarri

#317 Hozzászólás Szerző: laczze »

adrian1989 írta:
amúgy nekem olyan érzésem van, hogy Sarri nyáron mindenféleképp el lesz küldve, ha lesz BL ha nem remélem Jorginho és Higuain lesz az a 2 játékos akit mindenféleképp magával fog vinni.
Ámen! Így legyen , kb ez az egyetlen esélyünk mert felmondani nem fog.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Maurizio Sarri

#318 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

amúgy nekem olyan érzésem van, hogy Sarri nyáron mindenféleképp el lesz küldve, ha lesz BL ha nem remélem Jorginho és Higuain lesz az a 2 játékos akit mindenféleképp magával fog vinni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#319 Hozzászólás Szerző: kecske01 »


Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#320 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Maurizio Sarri remains under pressure at Chelsea and sources still believe he will be sacked, most likely in the summer (Telegraph)

Lezárt