Maurizio Sarri

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Maurizio Sarri

#721 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta:Sarri starts with a message to his players: 'I’m extremely angry, very angry indeed. This defeat was due to our mentality. I can’t accept it. We had a similar issue against Tottenham in the league. It appears this group of players are extremely difficult to motivate.'
“It seems that as a group of players they’re not aggressive from a mental POV. It’s something difficult to change because you have to influence their mentality & that could take time”
He says he wants to talk openly with them & says if they don’t have the mentality he needs them to have, they shouldn’t be playing at this level

"More ebbű baj lesz". Erős szavak.
kezdhetné a beszélgetést a kis barátjával jorginhoval mondjuk.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#722 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sarri starts with a message to his players: 'I’m extremely angry, very angry indeed. This defeat was due to our mentality. I can’t accept it. We had a similar issue against Tottenham in the league. It appears this group of players are extremely difficult to motivate.'
“It seems that as a group of players they’re not aggressive from a mental POV. It’s something difficult to change because you have to influence their mentality & that could take time”
He says he wants to talk openly with them & says if they don’t have the mentality he needs them to have, they shouldn’t be playing at this level

"More ebbű baj lesz". Erős szavak.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Maurizio Sarri

#723 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Így már értem. De ez egy stílus. Én kedvelem. Régen, amikor még "csak" ide írta, azt is szívesen olvastam. De másokat is. Lehet a korom miatt, nem tudom. De én jókat nevetek rajta. :) Viszont egyet nem lehet vitatni (szerintem). Baromira nem ír baromságot. Már ha valaki kihámozza a dolgokat.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Maurizio Sarri

#724 Hozzászólás Szerző: béla »

Chucky írta:
béla írta:
Chucky írta:Egyszerű, de nagyszerű. Kiváló szösszenet a mindig zseniális Zenzo "tollából"! Érdemes elolvasni!

http://chelseafc.hu/orok-kerdes/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mi a franc zseniális ebben? Modoros, mint az állat, közben meg semmiről nem szól.
Semmiről? :) Szerintem elég jól kitér a keretre, a vezetőségre és Sarrira is. Van stílusa igen. Valaki nem szereti, valaki nem érti mit ír. Nem baj az.

Szerk: Én is elolvasom az angol szöveget, mert eltudom. Az más kérdés, hogy nem értem... :D
Akkor úgy mondom, hogy harmad ekkora hosszban is meg lehetett volna írni. Ha a fociról akarok olvasni, akkor egy kicsit zavar, ha csak minden harmadik mondat szól róla, és még az is teli van idétlen és idegesítő hasonlatokkal.
Az angolt pedig sajnálhatod, mert angol nyelven tényleg sok jó informatív írás születik.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Maurizio Sarri

#725 Hozzászólás Szerző: Chucky »

béla írta:
Chucky írta:Egyszerű, de nagyszerű. Kiváló szösszenet a mindig zseniális Zenzo "tollából"! Érdemes elolvasni!

http://chelseafc.hu/orok-kerdes/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mi a franc zseniális ebben? Modoros, mint az állat, közben meg semmiről nem szól.
Semmiről? :) Szerintem elég jól kitér a keretre, a vezetőségre és Sarrira is. Van stílusa igen. Valaki nem szereti, valaki nem érti mit ír. Nem baj az.

Szerk: Én is elolvasom az angol szöveget, mert eltudom. Az más kérdés, hogy nem értem... :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#726 Hozzászólás Szerző: Bubi »

béla írta:
Chucky írta:Egyszerű, de nagyszerű. Kiváló szösszenet a mindig zseniális Zenzo "tollából"! Érdemes elolvasni!

http://chelseafc.hu/orok-kerdes/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mi a franc zseniális ebben? Modoros, mint az állat, közben meg semmiről nem szól.
:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Maurizio Sarri

#727 Hozzászólás Szerző: béla »

Chucky írta:Egyszerű, de nagyszerű. Kiváló szösszenet a mindig zseniális Zenzo "tollából"! Érdemes elolvasni!

http://chelseafc.hu/orok-kerdes/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mi a franc zseniális ebben? Modoros, mint az állat, közben meg semmiről nem szól.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Maurizio Sarri

#728 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Egyszerű, de nagyszerű. Kiváló szösszenet a mindig zseniális Zenzo "tollából"! Érdemes elolvasni!

http://chelseafc.hu/orok-kerdes/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Maurizio Sarri

#729 Hozzászólás Szerző: broduer »

Szerintem az egész Sarri-játékosállomány-board kérdéskör sokkal egyszerűbb ennél, és igazából egy patt helyzet. Idehozták Sarrit, a szép focijával együtt, de lassan kirajzolódik, hogy ezzel a kerettel nem lehet ezt játszani egész egyszerűen, mert nincs meg hozzá a kellő minőség, és úgy tűnik nem is akarja a vezetőség hogy meglegyen (ld. igazolások). Sarri nem képes változtatni, csak ezt a játékrendszert ismeri és szereti, de ezt most nem negatívumként mondom, csak tényként. Innentől kezdve egész egyszerűen halott az ügy, rossz döntés volt őt idehozni. Nem fog változtatni Sarri, hiába látja mindenki Jorginho vagy Alonso hiányosságait. Most vagy hagyják őt dolgozni, és csak reménykedhetünk, hogy egyszer majd beérik, ahogy beért a poolnál is Klopp munkája (hozzáteszem ott megvannak az igazolások is a rendszerhez) vagy kirúgják előbb utóbb és egy keretkompatibilisebb edzőt kell idehozni (Allerdyce vagy Dyche mondjuk :lol: :lol: :lol: ). Viccet félretéve Conte inkább volt az, de inkább valami Simeone féle figura kellene, aki relatíve jó taktikus bizonyos rendszerekben és mellé elképesztő motivátor.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Maurizio Sarri

#730 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ugyanez Antonio Conte 56! Pont!
Régi szép idők :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#731 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kép
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#732 Hozzászólás Szerző: emsanya »

“In my opinion we need two players, but then it is up to the club.”

Két igazolás várható januárban. 99 százalék már hogy Higuain és Paredes.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#733 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sarri was asked about Alvaro Morata’s future at Chelsea

‘If Morata goes to another club we need a replacement. At the moment Morata is here, so he has to think only about playing. In this moment in Europe there are 300 players involved in the market. They only need to think about the next match otherwise it’s impossible to play.’

Róla úgy látom már Sarri is lemondott, úgyh reméljük lelép tényleg :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Maurizio Sarri

#734 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta:Akkor adjuk el williant most januárba, de kölcsönbe marad nálunk a szezon végéig. :wink: :wink: :wink: ismerős?
Outstanding move! Dízel for DoF :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Maurizio Sarri

#735 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Akkor adjuk el williant most januárba, de kölcsönbe marad nálunk a szezon végéig. :wink: :wink: :wink: ismerős?

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Maurizio Sarri

#736 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ertheto, hogy a szezon felenel nem adja el a mar bejaratott emberet, meg ha nem is hozza a tole elvart gol-golpassz mennyiseget, de jatekban egyaltalan nem tartom olyan rossznak, mint a tobbseg itt. Nyaron egy ilyen osszegert szerintem is mehetne, de most jo dontes nem eladni. Mivel kemeny harc folyik a 4-be kerulesert nem nagyon van ideje beepitgetni meg a sajat jatekahoz szabni egy uj jatekost.
Viszont CHO javara pihenhetne nyugodtan tobbszor is.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#737 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ő egy csiszolatlan gyémánt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Maurizio Sarri

#738 Hozzászólás Szerző: Gallion »

emsanya írta:“Of course not. As you know, Willian for us is very important.

“I think he can do better, he can do better because of his potential but he is really very important to us so I think it is impossible to lose him in January.”


Very important. Bravo...
Baszki tényleg. Kapja itt csóri a hideget-meleget, közben nem vesszük észre, hogy egy fiatal potenciáldús és elképesztő motiváltságú játékosról beszélünk akiből ha beváltja az ígéretet, klublegenda lehet. Egyetértek a mesterrel!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#739 Hozzászólás Szerző: emsanya »

“Of course not. As you know, Willian for us is very important.

“I think he can do better, he can do better because of his potential but he is really very important to us so I think it is impossible to lose him in January.”


Very important. Bravo...

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Maurizio Sarri

#740 Hozzászólás Szerző: Gallion »

https://www.facebook.com/ChelseaFC/vide ... 321166915/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ma ünnepli a 60. születésnapját a mester. Kicsit ledöbbentem mikor először láttam.. azt hittem egy 10-essel kevesebb :shock:
Mindenesetre Isten éltesse!

Lezárt