Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#7381 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hawaii írta: 2021. július 29., csütörtök 14:46
emsanya írta: 2021. július 29., csütörtök 14:42 Chelsea contacted Romelu Lukaku and he listened, but has said 'no thank you' to a Chelsea return.

Forras: Gazzetta


Megint probalkoztunk Lukakunal es köszöni szépen nem akar visszatérni hozzánk.
Nagyon helyes, maradjon is ezen az állásponton.
Szerintem se kell nekünk, jó neki ott, olaszban.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#7382 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

emsanya írta: 2021. július 29., csütörtök 14:42 Chelsea contacted Romelu Lukaku and he listened, but has said 'no thank you' to a Chelsea return.

Forras: Gazzetta


Megint probalkoztunk Lukakunal es köszöni szépen nem akar visszatérni hozzánk.
Nagyon helyes, maradjon is ezen az állásponton.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7383 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea contacted Romelu Lukaku and he listened, but has said 'no thank you' to a Chelsea return.

Forras: Gazzetta


Megint probalkoztunk Lukakunal es köszöni szépen nem akar visszatérni hozzánk.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#7384 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pilgrim írta: 2021. július 29., csütörtök 10:23 Chelsea FC prepared to accept £40m offer for Tammy Abraham - Sky Sports

Chelsea are in talks with Sevilla over signing France international Jules Kounde. - Sky Sports

https://www.skysports.com/football/news ... entre-back
Valami keszuloben lehet, ha Tammyt is eladnak. Mar igy is, hogy Giroud elment szerintem igazolni kell egy klasszikus centert, de ha Tammyt is elengednek szerintem 1000% hogy valaki erkezni fog.
Marina dolgozik a hatterben szepen csendben, remelem hamarosan felgyorsulnak a dolgok, mint Kounde eseteben miutan az az uzlet letrejon.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#7385 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Chelsea FC prepared to accept £40m offer for Tammy Abraham - Sky Sports

Chelsea are in talks with Sevilla over signing France international Jules Kounde. - Sky Sports

https://www.skysports.com/football/news ... entre-back

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#7386 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta: 2021. július 28., szerda 16:09
En nem akarok megegy szezont vegigidegeskedni Werner kihagyott helyzetei miatt es oszinten szolva nem latom, hogy mitol kezdene el hirtelen belovoldozni a helyzeteit, erre alapozni ongyilkossag lenne. Tavaly mennyivel tobb pontunk lett volna, ha csak a nagy helyzetek tobbseget golra valtottuk volna.. Haaland ezek kozul 10/8 beveri a kapussal egyutt, mert egy allat pontosan aki hianyzik tolunk. Ha nem veszunk egy jo centert azon sok minden eluszhat szerintem, de mivel Giroud ment igy szerintem tuti erkezni fog valaki, ha meg a Tammy/Batshuayi kettosre szamitunk mint klasszikus centerek akkor elasom magam.
Ebben a keretben oriasi porencial van, hogy evekig kupakert harcoljanak, a legfontosabb lancszemek hianyoznak csak, az egyik ugy tunik, hogy megoldodhat rovidesen.
Könnyű azzal lezárni Werner szenvedését, hogy "mitől kezdené el a gólok termelését...?", nehezebb, ha azt a kérdést tesszük fel, hogy miért nem lövi be azokat a helyzeteket amiket Németországban simán bevert? Nem volt komoly sérülése mint pl Torresnek. Nyilván sokkal nehezebb a Plbe játszani, de a helyzetek megvannak, egyszerűen csak nem tudja beverni.

Szerintem ez egy olyan dolog amiből akár ki is lábalhat és szintetléphet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7387 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Crap írta: 2021. július 28., szerda 21:59 Külföldi fórumokon írták, hogy pár hírportál, meg az nso is szóba hozta velünk, hogy a következő igazolásunk Kimpembe lenne a PSG-ből.
Tuchel szerette volna, mert akart egy ballábas belső védőt, de a PSG nem engedi el semmi pénzért. Ugyanez volt Marquinhosal is, allitolag informalodtunk, de nem akarjak eladni egyiket sem.

De ez még a Koundé sztori előtt volt, tobb belső vedo mar nem is fog erkezni.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#7388 Hozzászólás Szerző: Crap »

Külföldi fórumokon írták, hogy pár hírportál, meg az nso is szóba hozta velünk, hogy a következő igazolásunk Kimpembe lenne a PSG-ből.

Kicsit off, de az előző nagy Bundesliga csoda csatár Jovic, mekkora bukta lett atya ég. Frankfurtba megy vissza kölcsön + 20 milla opciós joggal ha minden igaz.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#7389 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Kounde remek igazolas lenne, ha sikerulne. David Luiz es Carvalho szerelemgyereke nekem, mert legalabb olyan technikas, mint a brazil, viszont hatul a portugalra emlekeztet. Fantasztikus utemben szerel es a portugalhoz hasonloan nem tul magas, megis uralja a levegot. Persze meg messze van attol, hogy Carvalhoval emlitsuk egy lapon, de a tehetsege megvan hozza. Kounde mellett, ha meg egy Rice is befutna, akkor kb a tavalyihoz hasonlo extazisba kerulnek.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#7390 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

emsanya írta: 2021. július 28., szerda 15:22 Chelsea and Sevilla are discussing to reach an agreement for Jules Koundé/Kurt Zouma swap deal. Talks progressing - Chelsea now offering around €30/35m and Zouma included in the negotiation. 🔵 #CFC

Personal terms are not a problem for Koundé who’s waiting to join Chelsea.

Fabrizio Romano

Hát ez így elég jó kis üzlet.
Chelsea are edging close to the signing of defender Jules Kounde. Transfer expert Gianluigi Di Marzio claims that the Blues are now set to complete a swap deal involving Kurt Zouma.

Di Marzio is megerositette. Romano es Di Marzio nem szoktak tevedni.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#7391 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta: 2021. július 28., szerda 15:37 Ő volt a hiányzó lancszem. Persze Haalandra nem mondana senki nemet, hiába van olyan feje és viselkedése mint egy neandervölgyinek, tudja a dolgát, ráadásul pár év múlva a vételárának másfélszereséért lehet majd odaadni a Realnak vagy a Barcának.

Ha viszont nem elérhető, márpedig most azt nyilatkozta, hogy az ügynöke nem szólt a megkeresésünkről, úgy én adnék középen még egy évet Wernernek ill. Havertznek.

Koundé sokat fog erősíteni a védelmünkön, szerintem ez volt a legfontosabb.
En nem akarok megegy szezont vegigidegeskedni Werner kihagyott helyzetei miatt es oszinten szolva nem latom, hogy mitol kezdene el hirtelen belovoldozni a helyzeteit, erre alapozni ongyilkossag lenne. Tavaly mennyivel tobb pontunk lett volna, ha csak a nagy helyzetek tobbseget golra valtottuk volna.. Haaland ezek kozul 10/8 beveri a kapussal egyutt, mert egy allat pontosan aki hianyzik tolunk. Ha nem veszunk egy jo centert azon sok minden eluszhat szerintem, de mivel Giroud ment igy szerintem tuti erkezni fog valaki, ha meg a Tammy/Batshuayi kettosre szamitunk mint klasszikus centerek akkor elasom magam.
Ebben a keretben oriasi porencial van, hogy evekig kupakert harcoljanak, a legfontosabb lancszemek hianyoznak csak, az egyik ugy tunik, hogy megoldodhat rovidesen.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#7392 Hozzászólás Szerző: focimark »

"Chelsea have plenty left to do business for two more big signings if they pull off the Jules Kounde deal as a swap." - (NizaarKinsella) O egy eleg hiteles tagnak szamit velunk kapcsolatban.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#7393 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ő volt a hiányzó lancszem. Persze Haalandra nem mondana senki nemet, hiába van olyan feje és viselkedése mint egy neandervölgyinek, tudja a dolgát, ráadásul pár év múlva a vételárának másfélszereséért lehet majd odaadni a Realnak vagy a Barcának.

Ha viszont nem elérhető, márpedig most azt nyilatkozta, hogy az ügynöke nem szólt a megkeresésünkről, úgy én adnék középen még egy évet Wernernek ill. Havertznek.

Koundé sokat fog erősíteni a védelmünkön, szerintem ez volt a legfontosabb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7394 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ez így egy zseniális üzlet lenne! A jövőben remélem gyakrabban látunk ilyeneket a vezetőség részéről

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7395 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea and Sevilla are discussing to reach an agreement for Jules Koundé/Kurt Zouma swap deal. Talks progressing - Chelsea now offering around €30/35m and Zouma included in the negotiation. 🔵 #CFC

Personal terms are not a problem for Koundé who’s waiting to join Chelsea.

Fabrizio Romano

Hát ez így elég jó kis üzlet.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7396 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea and Sevilla are discussing to reach an agreement for Jules Koundé/Kurt Zouma swap deal. Talks progressing - Chelsea now offering around €30/35m and Zouma included in the negotiation. 🔵 #CFC

Personal terms are not a problem for Koundé who’s waiting to join Chelsea.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7397 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta: 2021. július 28., szerda 12:54
Nagyrészt egyetértek az általad leírtakkal, én is erősítést szeretnék látni és azt, hogy előrelepünk, csökkentjük a PLben a lemaradásunk, DE én nem látom Lukakut akkora erősítésnek, aki megér most 100 millát. Ezért írtam, hogy inkább legyen kisebb az előrelépésünk azáltal, hogy csatár poszton hoppon maradunk, minthogy leigazoljuk csak azért, hogy a csatárigazolás rublikát ki lehessen pipálni. Szakmai szempontból nagy klubnál a PLben még nem állta meg a helyét, engem a válogatott teljesítménye sem vert földhöz és ahogy a MUba igazolásakor benyalt nekik, érzelmi síkon sem gondolom jó ötletnek.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#7398 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta: 2021. július 28., szerda 12:35
Amazing24 írta: 2021. július 28., szerda 11:24 Breaking news:

Chelsea have made a club-record bid for Inter Milan forward Romelu Lukaku.

According to Alfredo Pedulla and Gianluigi Longari, the Blues have submitted a £110.77million (€130million) offer for the Serie A frontman.

Inter have decided to reject the deal in the last few hours.
Az én olvasatomban ő nem ér ennyit. Akkor már toljuk le a szezont false9-al, a BL helyeknek így is meg kell lennie, tehát bevételkiesés várhatóan nem lesz. Jövőre majd verekedünk Haalandért vagy Kaneért vagy bárki másért, azt a 40 milla különbözetet meg felhasználhatjuk Raiola és a csillagászati fizu fedezetére.
Ha nem erositunk es csak a BL helyezes elerese a cel megint annak mi ertelme lenne? 2-3 posztra kellene erosites es megint versenyben lehetnenk a BL+PL gyozelemert. Engem nagyon idegesitene, ha megint a BL gyozelem utan beleszarnanak az egeszbe mondvan hogy ez egy jo csapat es minek erositeni. Most kellene behuzni Koundet meg egy jo centert es nem kidobni a kukaba egy szezont megint.
Jovore Haalandert olyan verseny lesz, hogy nem hinnem hogy nagy eselyunk lenne ra, igy is meleg, de sok olyan csapat versenybe szallhat erte jovore akik barmekkora fizut megadnak neki es talan vonzobb is lehet egy Real, Barca, Bayern pl mint mi.
Tavaly nagyon jol csinaltak ezt Havertz eseteben pl, ahol elonyben voltunk a tobbi klubbal szemben, le kell rakni a kert osszeget es behuzni Haalandot vagy Lukakut.
Akik meg az osszeg miatt aggodnak nekik mennyivel marad kevesebb sorre ha most jon Haaland 150-ert? Mellesleg pl O olyan befektetes lenne, hogy garantaltan megterulne a goljai miatt meg amekkora hype van korulotte (mezeladas, uj drukkerek, uj piac, szponzorok stb)
Nalam Kounde es Haaland erkezese ujabb sikereket vetitenenek elore es szerintem egy drukker szamara ez a legfontosabb (na meg a klubnak is)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7399 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta: 2021. július 28., szerda 11:24 Breaking news:

Chelsea have made a club-record bid for Inter Milan forward Romelu Lukaku.

According to Alfredo Pedulla and Gianluigi Longari, the Blues have submitted a £110.77million (€130million) offer for the Serie A frontman.

Inter have decided to reject the deal in the last few hours.
100 százalék kamu, ez a forrás használhatatlan.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7400 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta: 2021. július 28., szerda 11:24 Breaking news:

Chelsea have made a club-record bid for Inter Milan forward Romelu Lukaku.

According to Alfredo Pedulla and Gianluigi Longari, the Blues have submitted a £110.77million (€130million) offer for the Serie A frontman.

Inter have decided to reject the deal in the last few hours.
Az én olvasatomban ő nem ér ennyit. Akkor már toljuk le a szezont false9-al, a BL helyeknek így is meg kell lennie, tehát bevételkiesés várhatóan nem lesz. Jövőre majd verekedünk Haalandért vagy Kaneért vagy bárki másért, azt a 40 milla különbözetet meg felhasználhatjuk Raiola és a csillagászati fizu fedezetére.

Válasz küldése