Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#6441 Hozzászólás Szerző: Traxver »

nem értem minek veszünk egy gyereket

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#6442 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Breaking

Chelsea have made another enquiry about signing Barcelona forward Ousmane Dembele - but a deal looks difficult to conclude at this late stage.
Sources close to negotiations have told Sky Sports News a deal before the deadline is not impossible but very difficult due to the lack of time remaining.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1039
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6443 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Barcelona president Joan Laporta on Aubameyang: “It seems that we will pull it off [Aubameyang deal]. Ousmane Dembélé? Various solutions have been proposed, the last one depends on whether the player accepts it, it is to go to an English club”, he told Mundo Deportivo”. Red circle #FCB (Fabri)
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#6444 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Nem hittem volna, hogy Tuchnel nem kap LB-t, annak ellennere, hogy szeretett volna.

Emerson-t, szinte biztosan megveszi a Lyon a nyar folyaman, Alonso szerzodese jovore lejar, szoval en nem fogadom el azt a kifogast, hogy telitett lett volna a pozicio egy erkezo eseten. Chilwell visszaterese eseten, ami meg legalabb 5-6 honap, sincs garancia, hogy kepes lesz valaha is olyan teljesitmenyt nyujtani amit megszokhattunk tole. Egy ACL serules mar sok remek jatekos karrierjet tette tonkre, szamomra a legfajdalmasabb Essien es RLC serulese volt.

Osszesegeben, nem szaporitva a szot, nem tudom kepes vagyok e Alonso "jatekat" nezni a kovetkezo honapokban, meccsrol-meccsre. CHO nyujt nemi remenyt, hogy hatha kepes vegre felnoni a feladathoz esmegallni a helyet wingbackkent.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3481
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6445 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azt, hogy az érkezésével nem leszünk kevesebbek ezt azért megcáfolnám.
Ha ő jön és többet lesz sérült, mint az egész Chelsea team egész évben együtt, akkor igenis kevesebbek leszünk vele, mivel helyette jöhetett volna egy hasznalható játékos is. Más elöl veszi el a helyet és a nyakunkon marad mint drinkwater, willian es tarsai.
A létszám meglesz, a fizetések ki lesznek fizetve a csapat mégsem jut egyről a kettőre mert van is egy támadónk pluszba, meg nem is.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#6446 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ousmane Dembele prefers a summer move to the Premier League and Chelsea is leading the race.
(Angelo Mangiante-SkySport)
Inkább nyár lesz abból, ha jön.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4851
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6447 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Én sem vagyok nagy híve az érkezésének, nem gondolom, hogy kockáztatnunk kéne, de rosszabbak nem leszünk vele. CHO, Puli szintjét nem lesz nehéz felülmúlni, mehetnek vissza tartalék szárnyvédőnek nyárig. Zijes csak most kezd valami játékoshoz hasonlót nyújtani, a germánok full beszámíthatatlanok, Lukaku meg egy roncshalmaz. Ha ilyen környezetben sem képes húzóemberré válni, akkor sehol.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#6448 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Botond9797 írta: 2022. január 31., hétfő 17:59 Ousmane Dembele to #Chelsea is '99% done' and will join the Blues until June 2026 'if nothing goes wrong'.

[via @abc_es]

Több forrás is lehozta, egyelőre csak kevésbé megbízható oldalak.
Kezeljük fenntartásokkal, de megéri fennmaradni éjfélig. Zseniális lenne, ha végül behúznánk. :D
Nagyon remelem, hogy nem jon. Vedo/kp kellenne, nem a 8. tamado jatekos a keretbe.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1039
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6449 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Ousmane Dembele to #Chelsea is '99% done' and will join the Blues until June 2026 'if nothing goes wrong'.

[via @abc_es]

Több forrás is lehozta, egyelőre csak kevésbé megbízható oldalak.
Kezeljük fenntartásokkal, de megéri fennmaradni éjfélig. Zseniális lenne, ha végül behúznánk. :D
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6450 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én a saját nevelések híve vagyok, de nem érzem úgy, hogy a távozásával nagy veszteség éri a csapatot. (Tomori pl egy jobb játékos a dánnál) Rengeteg nála jobb védő van a piacon, beleértve a velünk pletykált Koundé-t és De Ligt-et.

Chalobah és Colvill is átveheti a helyét a továbbiakban. (Szívesen írnám Mbuyamba-t is, de őt nagyon megfogta a sérülése és úgy néz ki, hogy a munkamorálja sem a tökéletes, pedig hatalmas potenciál lenne/volt benne)

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#6451 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Matthias Ginter is currently not a topic for Bayern. Although the name of Ginter has been discussed at Säbener Straße in recent months, he's just an alternative if the club fail to land their other targets, especially Andreas Christensen, who tops the list. - Kerry Hau - Sport1
https://mobile.twitter.com/iMiaSanMia/s ... O576QpAAAA

Több jelentés szerint Chris nagyon közel van a Bayernhez.

Tuchel egész ősszel azt mondta a médiának, hogy Chris elkötelezett és alá fog írni. Óriásit csalódtam Christensenben..

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6452 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Hogyne, hogy aztán itt is megkapja a nagy zsoldot aztán misztikus módon visszaessen a teljesítménye...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7036
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6453 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2022. január 31., hétfő 15:17 Közben a barsza valszeg behúzza Aubát. Nem mondom, hogy nálunk is elfért volna, de lehet több gólt fog lőni mint Lukaku...
Isten ments, hogy ide. Spanyol bajnokság pont jó lesz neki.
Barca meg úgy látszik sprintváltóra készül ilyen igazolásokkal. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6454 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Közben a barsza valszeg behúzza Aubát. Nem mondom, hogy nálunk is elfért volna, de lehet több gólt fog lőni mint Lukaku...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#6455 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A Newcastle leigazolta Ekitiket. Velünk is sokszor szóba hozták, az új Mbappenak tartják, kiváncsian várom mire lesz képes a PL-ben.

A N'castle es Villa nagyon komolyan erősödött.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6456 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2022. január 31., hétfő 14:08 PSG-nek egyébként mi a fenének Dembele? Lemaradtam valamiről és távozott volna a csodatrió (Neymar-Bappé -Messi) egyike? Már így is ülnek ott a padon olyan nevek, mint pl. Icardi vagy Di Maria. Szeretné ő is gyarapítani a névsort és melegíteni a cserepadot?
Draxler is ott van még padon. De egyébként azért kell nekik hogy elmondhassák hogy ők igazolták le, jol néz ki a polcon, francia srác. No meg a nagy fizetését ők ki tudják fizetni szó nélkül, de akár a dupláját is. Így Dembelenek is megéri.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4851
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6457 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Botond9797 írta: 2022. január 31., hétfő 14:29 Hálás lennék, ha valaki elmagyarázná, miért nem ütközik a PSG átigazoláspolitikája az ffp korlátaiba (a kérdés félig költői...)?
Covid alatt nem nézik, úgyhogy legalább egy képmutatással kevesebb :D

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1039
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6458 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

James Lee írta: 2022. január 31., hétfő 14:10
Pityee írta: 2022. január 31., hétfő 14:08 PSG-nek egyébként mi a fenének Dembele? Lemaradtam valamiről és távozott volna a csodatrió (Neymar-Bappé -Messi) egyike? Már így is ülnek ott a padon olyan nevek, mint pl. Icardi vagy Di Maria. Szeretné ő is gyarapítani a névsort és melegíteni a cserepadot?
A PSG-nél eddig is olyan koncepció nélküli "átigazoláspolitikát" folytattak, hogy én már azon sem lepődnék meg, ha két dementor írna alá hozzájuk.
Hálás lennék, ha valaki elmagyarázná, miért nem ütközik a PSG átigazoláspolitikája az ffp korlátaiba (a kérdés félig költői...)?
Ha egyszer a közeli jövőben ismét BL-döntőzünk, nagyon remélem, hogy a PSG lesz az ellenfél... :D
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#6459 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta: 2022. január 31., hétfő 14:08 PSG-nek egyébként mi a fenének Dembele? Lemaradtam valamiről és távozott volna a csodatrió (Neymar-Bappé -Messi) egyike? Már így is ülnek ott a padon olyan nevek, mint pl. Icardi vagy Di Maria. Szeretné ő is gyarapítani a névsort és melegíteni a cserepadot?
Ugyanazt akarjak elerni, mint a kapus poszton, odavittek Donnarummat de kozben ott van Navas is akit nem fognak kitenni a kezdobol egyik naprol a masikra, szerintem mar megbanta ezt a dontest a vilag legjobb kapusa ( :D ) mint ahogy korabban mar ki is fejtette o is meg az ugynoke is az elegedetlenseget.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6460 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2022. január 31., hétfő 14:08 PSG-nek egyébként mi a fenének Dembele? Lemaradtam valamiről és távozott volna a csodatrió (Neymar-Bappé -Messi) egyike? Már így is ülnek ott a padon olyan nevek, mint pl. Icardi vagy Di Maria. Szeretné ő is gyarapítani a névsort és melegíteni a cserepadot?
A PSG-nél eddig is olyan koncepció nélküli "átigazoláspolitikát" folytattak, hogy én már azon sem lepődnék meg, ha két dementor írna alá hozzájuk.

Válasz küldése