Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1061 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bandi írta: 2023. augusztus 12., szombat 12:29 There is confidence in Spain that #Chelsea goalkeeper Kepa Arrizabalaga will join Real Madrid instead of Bayern Munich.
[via @JacobSteinberg]

Kölcsönt írnak, aminek nem tudom mi értelme van, ha felépül Courtois, akkor úgyse fog kelleni nekik Kepa, aztán jövőre megint megkapjuk a nyakunkba. Amúgy így hogy ennyire kérdéses Kepa sorsa, kíváncsi vagyok hogy bedobja-e Poch Sanchez-t a mély vízbe.
Nyilatkozta poch, hogy kell ket kapus neki, es kepa egesz felkeszulesi meccsen jatszott, o fog kezdeni egy darabig mert sanchez hatranyban van.
Nem fog kepa elmenni.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#1062 Hozzászólás Szerző: Bandi »

There is confidence in Spain that #Chelsea goalkeeper Kepa Arrizabalaga will join Real Madrid instead of Bayern Munich.
[via @JacobSteinberg]

Kölcsönt írnak, aminek nem tudom mi értelme van, ha felépül Courtois, akkor úgyse fog kelleni nekik Kepa, aztán jövőre megint megkapjuk a nyakunkba. Amúgy így hogy ennyire kérdéses Kepa sorsa, kíváncsi vagyok hogy bedobja-e Poch Sanchez-t a mély vízbe.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1063 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nem kerdes, mind a kettore szukseg lenne. Nyilvan lavia max 40ert, az is tulzas, de panicbuy idoszakban ez van…
Caicedot meg kell nyomni!
Beszaras lenne mind a kettot behuznank, meg az is ha egyiket sem. :D :D :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6896
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1064 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Lavia kíváncsi leszek tényleg összejön-e Mózes mellé


Chelsea and Brighton tonight are working out the payment structure for Caicedo transfer…it’s happening 💥

Caicedo has messaged close chelsea players ‘I will see you soon’ 🔵 #CFC

They want to parade him at Stamford Bridge on Sunday versus Liverpool

Incredible saga is close to being finalised.

Caicedo show

https://youtu.be/KTyjxcetKWc

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#1065 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Azt hittem hirtelen a newcastle gyorsan tul is ad Tonalin 🤣

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1066 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Amazing24 írta: 2023. augusztus 11., péntek 22:38
Moldván írta: 2023. augusztus 11., péntek 22:36
Amazing24 írta: 2023. augusztus 11., péntek 22:34 Laviaert elvileg 65-70 millio koruli osszeget ker a Soton ami szamomra vicc kategoria.

Amugy Sandro Tonalihoz mit szolnatok a Milanbol? En szivesen latnam ot, szerintetek?
Tonalit egy hónapja megvette a Newcastle. Ezt leszámítva jó lett volna. :D
B**ki en total lemaradtam rola. :o Kivancsi leszek mire lesz kepes, mert eleg nagy hype volt korulotte.
Ő sem CDM amennyire emlékszem.

Amúgy baszki olyan hülye ez a két klub. Meg kéne beszélni hogy egyik viszi Laviat, másik Caicedot mert utóbbit 80-90-ert el lehetett volna talán vinni amúgy, előbbi meg mintha mèg 40-50 lett volna erre már ő is majdnem duplája.

Nekem bármelyik jó, csak tudjuk le végre (najo Caicedo jobb lenne pláne így hogy nem harmadannyi már Lavia)

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#1067 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Moldván írta: 2023. augusztus 11., péntek 22:36
Amazing24 írta: 2023. augusztus 11., péntek 22:34 Laviaert elvileg 65-70 millio koruli osszeget ker a Soton ami szamomra vicc kategoria.

Amugy Sandro Tonalihoz mit szolnatok a Milanbol? En szivesen latnam ot, szerintetek?
Tonalit egy hónapja megvette a Newcastle. Ezt leszámítva jó lett volna. :D
B**ki en total lemaradtam rola. :o Kivancsi leszek mire lesz kepes, mert eleg nagy hype volt korulotte.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolási pletykák

#1068 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Amazing24 írta: 2023. augusztus 11., péntek 22:34 Laviaert elvileg 65-70 millio koruli osszeget ker a Soton ami szamomra vicc kategoria.

Amugy Sandro Tonalihoz mit szolnatok a Milanbol? En szivesen latnam ot, szerintetek?
Tonalit egy hónapja megvette a Newcastle. Ezt leszámítva jó lett volna. :D

Lavia/Caicedo sztorira reagálva, csúnyán fogunk kijönni ebből az augusztusból. :roll:

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#1069 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Laviaert elvileg 65-70 millio koruli osszeget ker a Soton ami szamomra vicc kategoria.

Amugy Sandro Tonalihoz mit szolnatok a Milanbol? En szivesen latnam ot, szerintetek?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#1070 Hozzászólás Szerző: emsanya »

broduer írta: 2023. augusztus 11., péntek 19:38
emsanya írta: 2023. augusztus 11., péntek 17:44
Bubi írta: 2023. augusztus 11., péntek 17:20 Nem tudom mit kellett volna még tennie a vezetőségnek. Jobban alkudnia? Vagy elfogadni amit kérnek? Ha leigazoljuk 110ért itt mindenki tele fogja röhögni a fórumot, de nem csak itt.. Viszont ha azt mondjuk, hogy pl 90 m a tető és a fölött nem kell akkor is balfaszok mert "erre ment el az egész nyaruk...." - mintha a az egész vezetőség 0-24be csak ezzel foglalkozna és nem maradna idő és figyelem másra....:D
+1
Ezt mondtam en is, ha elhozzuk 100ert azert balfaszok, ha nem sikerult mert megalltak egy hatarnal, akkor azert balfaszok.

Akik" dilettansnak" allitjak be ezeket az embereket ugyis mindig mindenbe belekotnek. Azt kozbe olyan forrasokat biztositanak a klubnak mint soha, meg kitakaritottak a szemetet (persze abba is ment a kotekedes).
Le lett írva sokszor, hogy a Caicedo ügyben az a legnagyobb hiba, hogy kívülről nézve az az ember érzése, hogy csak rá koncentráltak, ami rossz döntésnek bizonyul.

A források biztosítása alatt nem tudom mit értesz. De félre téve minden személyes utálatot, azt úgy nagy általánosságban a futball szakma is kijelenti, hogy Boelhy hatalomátvétele eddig nagyon nem sikeres, és ez most egy erősen eufemisztikus megfogalmazás...
Lehetséges, hogy a projekt hosszútávon ülni fog, és soha nem látott magasságokig jut a klub, de miért kell azt eltagadni, hogy a működés, keretmenedzsment, a szakmai stáb kezelése eddig majdhogynem totális csőd (kevés döntésük sült el jó). A rossz döntéseik mögött néha jó szándék áll, néha pedig a kivagyiság (ld. háttérmunkások kirugdosása), ettől még egyszerűen nehéz megragadni kompetenciával végigvitt, sikered dolgokat eddig. Lehet olyan pozitív szellemmel is nézni, ahogy te teszed, de az erdemények és a kézzelfogható dolgok egyszerűen nem téged igazolnak.

Reagálva a sok fiatal tehetségre is: A millió szupertehetség leigazolása egyébként nekem nagyon hajaz a major sportokból ismert prospect pool mélyítésre, vagyis ergo most nálunk egy tankolás zajlik, ami majd elvileg évek múlva fog sikereket hozni. Csak a gond azzal van, hogy az európai labdarúgás nem úgy van kitalálva, mint az NHl, NBA, NFl,stb. Nincs fizetési sapka, és nincs lekorlátozva a költés lényegesen mértékben. Látjuk, hogy egy szaudi betörés milyen mértékben tudja befolyásolni a piacot. Én nagyon kíváncsi vagyok, hova fog ez az egész éra kifutni, de első lépésként jó lenne olyan szakembereket alkalmazni, akik képesek elvégezni a feladatukat (mondjuk időben betömni egy lukat a középpályán).
És Caicedon kivül kik azok a top nevek akikre még koncentrálniuk kellett volna? Ez a legnagyobb baj, ezt senki se tudja megmomdani. Rice, Bellingham rég elkelt és nem is nagyon akartak ide jönni. SMS-t írtátok többen, az meg elment a szaudiakhoz, úgy hogy europán belül leszart mindent, Lazioban öregedett volna meg ha nem jön a pénzes zsák.

Amugy meg a Caicedo biznisz előtt-közben ide lett hozva három fiatal is arra a posztra (Casadei, Santos, Ugochukwu) valamint télen Enzo.

Ugarte-ért szintén le volt rakva a zseton, csak nem adtuk meg neki azt a magas fizetést amit a PSG igen. Most a hírek szerint Lavia-val is meglesz a megegyezés. De ha nem is jön össze, egész nyáron komolyan figyeltük a srácot.

Én nem érzem azt, hogy egész nyáron csak Caicedo-val voltunk elfoglalva belső középpályás fronton. Az tény hogy sokáig tartott a tárgyalás, ezt kivülröl nehéz megitélni mi hogy történik, de valoszinüleg azért hogy faragjunk le minnél többet a 100 milliobol ami miatt itt is mindenki huzta a száját. Más kérdés hogy jött a pool (és a bayern is megjelent) akik szo nélkül lerakják a 110 millio fontot. Marha nehéz tárgyalás volt nekik...

A projekt szerintem is hosszutávon derül majd ki hogy működik-e. Hibáik voltak, föleg kezdetben, de probáltak javitani (pl hibás igazolások eladása, a menedzsment felállitása). A források biztositásánál pedig arra gondoltam, hogy bátran áldoznak játékosra meg a projektre, a multi-klub modellröl nem beszélve.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6896
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1071 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. augusztus 11., péntek 21:33
kecske01 írta: 2023. augusztus 11., péntek 20:58
edeskeves írta: 2023. augusztus 11., péntek 20:38
Mondjuk ha ezt a kettot sikerulne elhozni a Pool elol szerintem egy idore megutalnak a Chelseat az tuti :D
Legjobban Kloppra lennek kivancsi, hogy sirna :D

Elkepzelem, hogy bemutatjak mindkettot a meccs elott :D :D
Elvileg az a terv, hogy így paráztassuk be Poolt és azt akarjuk vonják vissza az ajánlatukat a Brightontól, mert így megkapnánk 100-ért Caicedot. Érdekes lesz ez :D
Amúgy érdekes, mert a brightonnak innentől sakk matt helyzet van. Vagy elfogadjàk a kisebb ajánlatot ami 110misi, vagy pedig rajtuk marad egy olyan játékos aki nem akar ott lenni.
🚨 BREAKING: Liverpool considering walking away from Caicedo. More to follow. (@FabrizioRomano) #CFC

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1072 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. augusztus 11., péntek 20:58
edeskeves írta: 2023. augusztus 11., péntek 20:38
Bandi írta: 2023. augusztus 11., péntek 20:24
Szerintem innentől kezdve már csak a hivatalos oldalakon lehet majd releváns információkat olvasni. Valószínűleg már az újságírók sem tudják hogy mi a tosz van :D
Mondjuk ha ezt a kettot sikerulne elhozni a Pool elol szerintem egy idore megutalnak a Chelseat az tuti :D
Legjobban Kloppra lennek kivancsi, hogy sirna :D

Elkepzelem, hogy bemutatjak mindkettot a meccs elott :D :D
Elvileg az a terv, hogy így paráztassuk be Poolt és azt akarjuk vonják vissza az ajánlatukat a Brightontól, mert így megkapnánk 100-ért Caicedot. Érdekes lesz ez :D
Amúgy érdekes, mert a brightonnak innentől sakk matt helyzet van. Vagy elfogadjàk a kisebb ajánlatot ami 110misi, vagy pedig rajtuk marad egy olyan játékos aki nem akar ott lenni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6896
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1073 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

edeskeves írta: 2023. augusztus 11., péntek 20:38
Bandi írta: 2023. augusztus 11., péntek 20:24
kecske01 írta: 2023. augusztus 11., péntek 20:11 🚨 BREAKING NEWS: Chelsea are close to an agreement for Romeo Lavia. (@SkySportsLyall @skysports_sheth) #CFC

Hmm érdekes

🚨 Caicedo has told Liverpool he wants Chelsea. (@David_Ornstein on @NBCSportsSoccer)
Szerintem innentől kezdve már csak a hivatalos oldalakon lehet majd releváns információkat olvasni. Valószínűleg már az újságírók sem tudják hogy mi a tosz van :D
Mondjuk ha ezt a kettot sikerulne elhozni a Pool elol szerintem egy idore megutalnak a Chelseat az tuti :D
Legjobban Kloppra lennek kivancsi, hogy sirna :D

Elkepzelem, hogy bemutatjak mindkettot a meccs elott :D :D
Elvileg az a terv, hogy így paráztassuk be Poolt és azt akarjuk vonják vissza az ajánlatukat a Brightontól, mert így megkapnánk 100-ért Caicedot. Érdekes lesz ez :D

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#1074 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Cappy írta: 2023. augusztus 11., péntek 20:42 Nincs bajom sem Caicedoval, sem Laviaval, de pont ma olvastam, hogy Zakaria 20 millio euroba kerul majd valamelyik torok elcsapatnak. Annyiert nem lett volna jo ide kiegeszito embernek? Mert amikor jatszott itt, mindig felfele logott ki abbol a szarvarbol ami itt volt.
26 éves, nekünk az már túlkoros :D

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#1075 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Nincs bajom sem Caicedoval, sem Laviaval, de pont ma olvastam, hogy Zakaria 20 millio euroba kerul majd valamelyik torok elcsapatnak. Annyiert nem lett volna jo ide kiegeszito embernek? Mert amikor jatszott itt, mindig felfele logott ki abbol a szarvarbol ami itt volt.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#1076 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bandi írta: 2023. augusztus 11., péntek 20:24
kecske01 írta: 2023. augusztus 11., péntek 20:11 🚨 BREAKING NEWS: Chelsea are close to an agreement for Romeo Lavia. (@SkySportsLyall @skysports_sheth) #CFC

Hmm érdekes

🚨 Caicedo has told Liverpool he wants Chelsea. (@David_Ornstein on @NBCSportsSoccer)
Szerintem innentől kezdve már csak a hivatalos oldalakon lehet majd releváns információkat olvasni. Valószínűleg már az újságírók sem tudják hogy mi a tosz van :D
Mondjuk ha ezt a kettot sikerulne elhozni a Pool elol szerintem egy idore megutalnak a Chelseat az tuti :D
Legjobban Kloppra lennek kivancsi, hogy sirna :D

Elkepzelem, hogy bemutatjak mindkettot a meccs elott :D :D

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#1077 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2023. augusztus 11., péntek 20:11 🚨 BREAKING NEWS: Chelsea are close to an agreement for Romeo Lavia. (@SkySportsLyall @skysports_sheth) #CFC

Hmm érdekes

🚨 Caicedo has told Liverpool he wants Chelsea. (@David_Ornstein on @NBCSportsSoccer)
Szerintem innentől kezdve már csak a hivatalos oldalakon lehet majd releváns információkat olvasni. Valószínűleg már az újságírók sem tudják hogy mi a tosz van :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#1078 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pilgrim írta: 2023. augusztus 11., péntek 17:42 Bizom benne, hogy nem erkezik Caicedo 111+ millioert. Sergej Savic es Ugarte osszesen 90 milliobol meglehetett volna, viszont rajuk alig vagy egyaltalan nem fokuszaltunk.

Felelotlenseg volt egyszerre elengedni Kovat, RLCt, Zakariat.
Bár a mondandód lényegével egyetértek - hogy túl sok pénz ez Caicedo-ért és hamarabb kellett volna lépni - de Milinkovic-Savic nem védekező középpályás, ahogy Kovacic és Loftus-Cheek sem. Zakaria-t pedig nem elengedtük, hanem vissza, nagy különbség.

Ennyi pénzből Rice-t lehetett venni, aki minden bizonnyal azzal sem ellenkezett volna, ha ide "kell" igazolnia.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6896
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1079 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

🚨 BREAKING NEWS: Chelsea are close to an agreement for Romeo Lavia. (@SkySportsLyall @skysports_sheth) #CFC

Hmm érdekes

🚨 Caicedo has told Liverpool he wants Chelsea. (@David_Ornstein on @NBCSportsSoccer)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6896
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1080 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2023. augusztus 11., péntek 19:38 Brutalis kp lehet az enzo caicedo, de meg igy is kevesnek erzem a letszamot.
Meg egy CAM, es egy csatar nem artana, mert ha jackson leserul sterling lesz kozepen ami nevetseges…
Egyelőre Caicedo legyen meg, mert valahol azt írják nost Chalobah meg Gallaghert is el kell adni, mert nem lesz elég pénz amit egy ilyen nyár után nem értek és még Oliset írják, hogy közel a megállapodás.

Válasz küldése