Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#15401 Hozzászólás Szerző: almos »

Николаевич írta:
almos írta:Tegnap este csak úgy elgondolkodtam.... Szivesen megnézném Matát Willian/Pedro helyén. Szerintem illene neki ez a poszt, plusz egy jó ballábas játékos elférne a támadó szekciónkban.
De sajnos nem látok semmi esélyt rá. José MU-ból valahogy nem üldözi el, csak tőlünk baszta ki akkor épp a legjobb játékosunkat.
Én sokkal inkább gondolkodnèk villámgyors, erőszakos és gólerős jàtékosban. Olyan mint amilyen Pedro, csak jobb. Pulisic pl. De januàrban ha erősítenénk meg lehetne próbálni Quincy Promes-t, az utóbbi másfél évben elképesztő amit művel, a BL-ben is baromi jó idén.
Mata a kedvencem, elfogult vagyok, szeretném még egyszer a csapatban látni.
Viszont pont olyan játékos kellene, mint amit irsz, mondjuk egy 5 évvel fiatalabb Pedro. :mrgreen:
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15402 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

almos írta:Tegnap este csak úgy elgondolkodtam.... Szivesen megnézném Matát Willian/Pedro helyén. Szerintem illene neki ez a poszt, plusz egy jó ballábas játékos elférne a támadó szekciónkban.
De sajnos nem látok semmi esélyt rá. José MU-ból valahogy nem üldözi el, csak tőlünk baszta ki akkor épp a legjobb játékosunkat.
Én sokkal inkább gondolkodnèk villámgyors, erőszakos és gólerős jàtékosban. Olyan mint amilyen Pedro, csak jobb. Pulisic pl. De januàrban ha erősítenénk meg lehetne próbálni Quincy Promes-t, az utóbbi másfél évben elképesztő amit művel, a BL-ben is baromi jó idén.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#15403 Hozzászólás Szerző: almos »

Tegnap este csak úgy elgondolkodtam.... Szivesen megnézném Matát Willian/Pedro helyén. Szerintem illene neki ez a poszt, plusz egy jó ballábas játékos elférne a támadó szekciónkban.
De sajnos nem látok semmi esélyt rá. José MU-ból valahogy nem üldözi el, csak tőlünk baszta ki akkor épp a legjobb játékosunkat.
LAMPARD#8

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15404 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kanté annyira hatékony és kiegyensúlyozott/megbízható, emellett mindig bevethető és nagy teherbírású, hogy lassacskán a posztján extraklasszisnak fog számítani. Attól tartok nehéz lesz megtartanunk. Verratti + 70-100 millió és vihetik, úgy sem tud a két törpe együtt játszani.

Az biztos, hogy 170 alatt nem adnám.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#15405 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Gallion írta:
cech19960320 írta:
250 milláért már elgondolkodunk :)
Nálam Kanté és Hazard érinthetetlen kategória, tehát semmi pénzért nem válnék meg tőlük, habár nem realitás hogy mindkettő vagy akár egyikük is hosszú évekig itt játszana még. Oké, adjuk el 250 milláért. És utána? Kit hozol a helyére? Verhetjük magunkat a ~200 millás profitra, de jelenleg se Kanténak, se Hazardnak nincs potenciális alternatívája, aki korban és árban is elérhető opció lenne.
én sem adnám el :) de mint láthattuk már sokszor, mindenkinek megvan az ára... én csak azt vetettem fel, ha nagyon próbálkoznak, ezalatt még véletlenül sem kéne gondolkodni, legyünk végre mi is köcsögök :)

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15406 Hozzászólás Szerző: Gallion »

cech19960320 írta:
250 milláért már elgondolkodunk :)
Nálam Kanté és Hazard érinthetetlen kategória, tehát semmi pénzért nem válnék meg tőlük, habár nem realitás hogy mindkettő vagy akár egyikük is hosszú évekig itt játszana még. Oké, adjuk el 250 milláért. És utána? Kit hozol a helyére? Verhetjük magunkat a ~200 millás profitra, de jelenleg se Kanténak, se Hazardnak nincs potenciális alternatívája, aki korban és árban is elérhető opció lenne.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#15407 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

250 milláért már elgondolkodunk :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15408 Hozzászólás Szerző: emsanya »

http://nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ ... ak-2596941" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#15409 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta:
cech19960320 írta:Ha már középpályás, akkor is a lejáró szerződésű Goretzka lenne a legfaszább... Folyamatosan fejlődik és már bőven kinőtte a Bundásligát...
Már fél európa sorba áll érte, PSG és társai, nem hiszem h van esélyünk labdába rúgni velük, túl felkapott név.

Tudom tudom, de egy próbát megér :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15410 Hozzászólás Szerző: emsanya »

cech19960320 írta:Ha már középpályás, akkor is a lejáró szerződésű Goretzka lenne a legfaszább... Folyamatosan fejlődik és már bőven kinőtte a Bundásligát...
Már fél európa sorba áll érte, PSG és társai, nem hiszem h van esélyünk labdába rúgni velük, túl felkapott név.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#15411 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Ha már középpályás, akkor is a lejáró szerződésű Goretzka lenne a legfaszább... Folyamatosan fejlődik és már bőven kinőtte a Bundásligát...

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15412 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Chelsea and Liverpool are interested in signing Paris Saint-Germain midfielder Javier Pastore. The player will be available for around £26m in January as the French club look to move a few players on following a summer of lavish spending. (Source: SkySports)

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15413 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ha Alexist leigazolnank akkor jogosan lehetne elvarni akarna BL-t akar a bajnoksagot.
A kezdonk nagyon full lenne akar nevek akar osszeszokottsag szempontjabol.
Willian nagyon rossz formaban van de onaz egyike az olyan jatekosoknak akik szeretik a CHELSEA-t.
Ot sajnalom es remelem hamarosan magaratalal.
Morata kellemes csalodas mondjuk a spanyol jatekosok kozel allnK a szivemhez.
Alexissel boven eselyesek lennenk a BL-re igyis titkos favoritok vagyunk a nagyon jo edzonkkel es a nem tulsztarolt jatekosainkkal, akik nagyon jok.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15414 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Október 04. Korán kezdődik...
Klasszikus válogatott meccs szünet :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15415 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Október 04. Korán kezdődik...

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Antonio Conte

#15416 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Gallion írta:CHELSEA are reportedly lining up a double swoop for Arsenal’s Alexis Sanchez and Juventus star Alex Sandro in a bid to keep hold of Antonio Conte. [Express]
Előbbit még megértem, mert a szélsőknél foghíjasak vagyunk, de Alex Sandrot nem. Ott van egy remek Alonsonk, vészhelyzetben akár Azpi is ott van megoldásnak, nem tudom miért érzi Conte top prioritásnak egy alapjában véve nem hiányposztra érkező 70-80 milliós játékos megszerzését...
off: aztán lehet, hogy semmi igazságalapja sincs, mindössze a véleményemet írtam le.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Antonio Conte

#15417 Hozzászólás Szerző: Gallion »

CHELSEA are reportedly lining up a double swoop for Arsenal’s Alexis Sanchez and Juventus star Alex Sandro in a bid to keep hold of Antonio Conte. [Express]

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15418 Hozzászólás Szerző: Dante »

dankodavid írta:Amilyen intelligens csapatember, nyilvan minden lehetoseget megragad majd ennek kimutatasara!
Szerintem nem lesz vele gond, amikor akart, itt is korrekt volt, most pedig haza megy, Simeone meleg ölelésében töltheti napjait. Persze a taknyát rákeni majd Ramosra és Piquere, de ez nála természetes.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15419 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Dante írta:Ez nagyon fasza. Costa pedig örök hálával tartozhat az Atleti-nek, hogy megmentik a karrierjét.
Amilyen intelligens csapatember, nyilvan minden lehetoseget megragad majd ennek kimutatasara!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15420 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ez nagyon fasza. Costa pedig örök hálával tartozhat az Atleti-nek, hogy megmentik a karrierjét.

Válasz küldése