Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#8241 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Az a baj Costaval meg a Haalandal, hogy ha kiveszed a személyiségükből ezt az irritáló nagyképűséget és a bunkó lekezelő szar stilust, vagy ahogy masok mondanák medvedisznóember stilust, akkor elveszik az az ősi harci vér belőlük.
Ezek olyanok mint az állatok, megfogod a csontot eldobod nekik és habzó szájjal utána futnak mert ez van beléjük kódolva, ugyan ez a helyzet náluk csak éppen labdával. (szerencsére nem színesbőrüek, mert most megkapnám mekkora náci vagyok.)
Én sem szeretem ezt a fajta magatartást 2021-ben, amikor millió kissrácnak a példaképe ez a 2 ember. Marhára nem ez a követendő példa, de sajnos a mai csatárokból meg amúgy is sok játékosból hiányzik ez a fajta szenvedély, hogy mindent a foci alá helyezzenek, csak a gól számítson és semmi más.
Meglehet nézni, hány tehetségnek kikiálltott kis zseni bukik meg, mert a foci helyett inkább xboxozik a haverokkal, meg had ne soroljam mi minden fontosabb nekik a focinál.
Én már azon is kiakadtam, mikor williannek meg luiznak kb fontosabb volt a saját étterme, mint minden más. Azért maradtak londonba és mentek az arsenalhoz, hogy a szaros közös éttermüket üzemeltessék. Hát könyörgöm ez nevetséges. Hol volt Terryéknek 2. meg 3. munkahelye ahova koncentrálnia kellett? Na mind1 kicsit elkanyaradtom a témától, de a lényeg az, hogy ezek az ösztönlények nem jók másra, minthogy beverjék a gólokat, ne várjunk tőlük emberi bölcsöletek, meg lírai verseket sem fognak írni az ellenfélnek 1-1 nagy rangadó után. Vagy elfogadjuk azt, hogy ezek parasztok de hozzák az eredményeket, vagy nem kell őket megvenni, de akkor lehet a manchesteri csapat mezében fog nekünk 3 gólt rúgni egy meccsen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dízel 2021. március 24., szerda 0:04-kor.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1564
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8242 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Az ilyen fiatal, pelyhedző faszszőrű csodagyerekek mindig elszállnak maguktól. A Messi-CR párhuzamhoz képest az a különbség, hogy ők még (akkor) nagy kluboknál, nagy játékosok mellett pallérozódtak. Olyan nagy tekintélyű klublegendák, mint Gary Neville vagy Puyol úgy helyre rakták őket, hogy csak néztek mint utcalány az üdülési csekkre. Akkoriban ilyen játékosokkal együtt játszani megtiszteltetés volt még akkor is, ha te voltál a legígéretesebb fiatal tehetség.
Mbappé és a Medvedisznóember ki előtt hunyászkodjon meg? Mindketten kiskirályt játszhatnak az említett két példához képest egy fillért sem érő klubokban. Elkurvult azóta ez a világ.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#8243 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta: 2021. március 23., kedd 13:11 Szerintem egyikőtök sem repdesne az örömtől, ha tucatszám szállítanátok a gólokat, a csapat pedig úgyis összehozná, hogy ne legyen meg a győzelem. Persze ez nem mentség a viselkedésre, de az utólagos bocsánatkérés is tükrözi, hogy inkább pillanatnyi érzelmi túltöltöttségről van szó, mintsem nagy arcról.
Nem, de elég ritka az, hogy másokon vezessem le a dühömet - nagyon ritka, de előfordul, és nem tartom ettől magam szar embernek.

Lehet, hogy nála is ritka az ilyen, csak egy pillanatnyi kihagyás.
Az biztos, hogy jelentős különbség köztünk, hogy Én a világ szemében egy átlagos senki vagyok. Ő nem engedhet meg magának ilyen "megnyilvánulásokat". Megmenthet 1000 árva gyereket a pénzével vagy elültethet 1000 fát DE ha egyszer nyakonbassza a feleségét, úgy pályafutása végéig egy hímsoviniszta szemét disznó lesz, és mindenki ezt fogja gondolni róla.

Az apja beleverhette volna ezt a fejébe.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#8244 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta: 2021. március 23., kedd 13:34
AwayRoller írta: 2021. március 23., kedd 13:11 Szerintem egyikőtök sem repdesne az örömtől, ha tucatszám szállítanátok a gólokat, a csapat pedig úgyis összehozná, hogy ne legyen meg a győzelem. Persze ez nem mentség a viselkedésre, de az utólagos bocsánatkérés is tükrözi, hogy inkább pillanatnyi érzelmi túltöltöttségről van szó, mintsem nagy arcról.
Diego Costa pont ilyen volt és itt kb mindenki utálta. Hiába szállitotta a gólokat.

Nálam Haalandban továbbra sem szimpatikus ha arra célzott hogy mi "kis klub" vagyunk.
Diego Costa egy előember szintjén van szellemileg, Haaland egyelőre fejlettebbnek tűnik.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8245 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. március 23., kedd 11:45 Haaland gyerek lefújás után a rá váró, mezcserét kezdeményező ellenfél játékosának csak úgy oda baszarintotta a mezét, "nesze csicska" módján. Utólag bocsánatot kért, de én egyre inkább azt látom a testbeszédén, hogy kezd elszállni a srác. Valakinek rá kéne keményen lépnie a f.szára még most.
Egyáltalán nem kell meglepődni azon, hogy kezd elszállni. Gyakorlatilag mindenhonnan ő és Mbappé neve folyik. Ráadásul őket tartják a Messi-CR utódnak. Nincs olyan játékos aki ennyi és ilyen mértékű dícséretektől ne szállna el. Az ilyen szitukat pedig idővel megfogja tanulni kezelni, amennyiben szívesen jönne ide, egyértelműen le kell igazolni, zseni a srác.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#8246 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2021. március 23., kedd 13:34 Diego Costa pont ilyen volt és itt kb mindenki utálta. Hiába szállitotta a gólokat.

Nálam Haalandban továbbra sem szimpatikus ha arra célzott hogy mi "kis klub" vagyunk.
Akkor velem van a baj, én bírtam a medvedisznóembert :mrgreen:

Ez a kis klubos célzás honnan jön? Beszélt ő egyáltalán vagy csak Raiola?

Szerk. lecsekkoltam, a Bild szennylap írta. Nem idéztek senkit, csak a saját szavaikkal tálalják, ezt az absolute top club dolgot. Nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani, a pénz beszél majd

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8247 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta: 2021. március 23., kedd 13:11 Szerintem egyikőtök sem repdesne az örömtől, ha tucatszám szállítanátok a gólokat, a csapat pedig úgyis összehozná, hogy ne legyen meg a győzelem. Persze ez nem mentség a viselkedésre, de az utólagos bocsánatkérés is tükrözi, hogy inkább pillanatnyi érzelmi túltöltöttségről van szó, mintsem nagy arcról.
Diego Costa pont ilyen volt és itt kb mindenki utálta. Hiába szállitotta a gólokat.

Nálam Haalandban továbbra sem szimpatikus ha arra célzott hogy mi "kis klub" vagyunk.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#8248 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szerintem egyikőtök sem repdesne az örömtől, ha tucatszám szállítanátok a gólokat, a csapat pedig úgyis összehozná, hogy ne legyen meg a győzelem. Persze ez nem mentség a viselkedésre, de az utólagos bocsánatkérés is tükrözi, hogy inkább pillanatnyi érzelmi túltöltöttségről van szó, mintsem nagy arcról.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#8249 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta: 2021. március 23., kedd 11:45 Haaland gyerek lefújás után a rá váró, mezcserét kezdeményező ellenfél játékosának csak úgy oda baszarintotta a mezét, "nesze csicska" módján. Utólag bocsánatot kért, de én egyre inkább azt látom a testbeszédén, hogy kezd elszállni a srác. Valakinek rá kéne keményen lépnie a f.szára még most.
A múltkor ugyanezt mondtam, amikor odakiabált Bononak. Persze az érthetőbb volt, ismerve az előzményeket. De szépen lassan beigazolódni látszik, hogy egy antipatikus egoharcos, akibe nulla alázat szorult. Én nem látnám továbbra se annyira szívesen nálunk, noha a játéka és a képessége vitán felül zseniális.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#8250 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Haaland gyerek lefújás után a rá váró, mezcserét kezdeményező ellenfél játékosának csak úgy oda baszarintotta a mezét, "nesze csicska" módján. Utólag bocsánatot kért, de én egyre inkább azt látom a testbeszédén, hogy kezd elszállni a srác. Valakinek rá kéne keményen lépnie a f.szára még most.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1564
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8251 Hozzászólás Szerző: James Lee »

kecske01 írta: 2021. március 18., csütörtök 9:38 Arsenal eleg erosen erdeklodik iranta. Van egy erzesem, hogy ott fog kikotni. Nem is ertem minek kellett eladni...
Siman tudna James kozeppalyast jatszani akar ilyen btb szerepben es akkor Lamptey lehetett volna szelen
Lamptey akarta elhúzni a csíkot, a klub nem akarta eladni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8252 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha ránk célzott azzal hogy "inkább nagyobb klubba igazolna", akkor semmi pénzért ne jöjjön, köszönjük.

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#8253 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Amazing24 írta: 2021. március 18., csütörtök 22:13 A mai nap folyaman tobb hitelesnek szamito informacio is napvilagot latott Haaland ugyeben. Informaciok szerint 150 milliot ker erte a Dortmund, amit csak mi es a Real Madrid lenne hajlando kifizetni. A versenyt a ket csapat kozul az nyerheti meg, aki nagyobb ugynoki penzt fizetne Raiolanak. A spanyol ugyekben mindig jol informalt Xavier Bosch, a Mundo Deportivo ujsagiroja szerint a Real nincs abban az anyagi helyzetben, hogy kifizesse a 150 milliot, valamint Raiola kb 20 millio fontos ugynoki dijat. A Mundo Deportivo mellett az ESPN is arrol ir, hogy Abramovich szemelyes kuldetesnek tekinti Haaland igazolasat, es kesz barkit felullicitalni. Erdekesseg meg, hogy mind a 2 fuggetlen forras egyetert abban, hogy az orosz kikotese az uzlettel kapcsolatban, hogy a Chelsea-nek a kovetkezo idenyben is a BL-ben kell szerepelnie.
https://www.google.com/amp/s/www.mundod ... ffacet=amp
Az egyik ha nem a legnagyobb hianyzo lancszem lenne, egy gyilkos befejezo aki hianyzik, hogy ertekesitse a nem tul sok helyzetunket, nagyot lepnenk vele. Imadkozom hogy Abra tenyleg szemelyes kuldetesnek vegye es akkor brutal lehet a kovetkezo szezonunk.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#8254 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A mai nap folyaman tobb hitelesnek szamito informacio is napvilagot latott Haaland ugyeben. Informaciok szerint 150 milliot ker erte a Dortmund, amit csak mi es a Real Madrid lenne hajlando kifizetni. A versenyt a ket csapat kozul az nyerheti meg, aki nagyobb ugynoki penzt fizetne Raiolanak. A spanyol ugyekben mindig jol informalt Xavier Bosch, a Mundo Deportivo ujsagiroja szerint a Real nincs abban az anyagi helyzetben, hogy kifizesse a 150 milliot, valamint Raiola kb 20 millio fontos ugynoki dijat. A Mundo Deportivo mellett az ESPN is arrol ir, hogy Abramovich szemelyes kuldetesnek tekinti Haaland igazolasat, es kesz barkit felullicitalni. Erdekesseg meg, hogy mind a 2 fuggetlen forras egyetert abban, hogy az orosz kikotese az uzlettel kapcsolatban, hogy a Chelsea-nek a kovetkezo idenyben is a BL-ben kell szerepelnie.
https://www.google.com/amp/s/www.mundod ... ffacet=amp

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8255 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nem biztos hogy ő már vissza akar jönni. Eladtuk es valoszinu visszavasarlasi opcio sincs.

Egyebkent tenyleg jol tolja, serulessel bajlodott de elotte jo volt.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#8256 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta: 2021. március 18., csütörtök 9:34

Lmaptey kegyetlen jó, jobb és bal oldalon, is akár, még Jamesnél is jobb lehet ha így fejlődik.
2-3 meccsét láttam, azt igazolja amit írsz. Csak azért vetődött fel, mert egyre inkább azt gondolom, hogy James hosszútávon jó opció lehetne a középpályára. Szépen járatja a labdát a srácokkal, vannak nagyon finom cselei, jó átlövései, magas, erős, jól szerel és a végsebességéhez sokkal inkább passzolna Kanté posztja. Mindig játékban akar lenni, ezért előfordul, hogy labdavesztés után egy villám kontránál nem ér vissza elég gyorsan, egyelőre ez az ő hendikeppje amivel szerintem a középpályán nem lenne gond.

A Lamptey gyereket vissza kéne hozni jobboldalra, Azpi szerintem már nem alternatíva oda egy 4 védős rendszerben.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8257 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

cech19960320 írta: 2021. március 18., csütörtök 9:34
Bubi írta: 2021. március 18., csütörtök 9:31 Sokan vártok egy sokoldalú szervező középpályást a nyáron, én eddig is azt gondoltam, hogy nem kell oda senki, a tegnapi meccs csak megerősített.

Mount - Mr. Chelsea fix kezdő, kihagyhatatlan. Tuchel is csak úgy beszél róla mint egy félistenről.

Havertz - Kezdi bontogatni a szárnyait, az utolsó meccsein jó volt. Vannak nagyon finom megoldásai, jó meglátásai. Kicsit kevésnek érzem 1 v 1ben, de minden más téren látványosan fejlődik. A tudása és az ára miatt egyértelműen kezdőben a helye.

Kanté - Ha meccsben van akkor kihagyhatatlan, még mindig a világ legjobbja a nyilvánvaló hiányosságaival együtt is.

Kovacic - Nagyon hasznosan védekezik, 6 tüdeje van, és a már lassan védjegyévé váló tempóváltásaival a támadásokat is frissebbé teszi.

És akkor ott van Jorginho aki megérdemli idén az elismerést. Bakayoko aki kölcsönben jól szerepel. Ruben, Van Ginkel, Barkley, Gilmour, Ampadu, Gallagher.

Szerintem a merítési lehetőségek tekintetében egyedülálló a középpályánk.

Havertz középen, Mount egy sorral hátrébb és Kanté vagy Kovacic mint szűrő, ez a jövő, ezt szerintem nem kell bántani, nem kell ide igazolni senkit.

Más: Tariq Lamptey játékát követi valaki?
Lmaptey kegyetlen jó, jobb és bal oldalon, is akár, még Jamesnél is jobb lehet ha így fejlődik.
Arsenal eleg erosen erdeklodik iranta. Van egy erzesem, hogy ott fog kikotni. Nem is ertem minek kellett eladni...
Siman tudna James kozeppalyast jatszani akar ilyen btb szerepben es akkor Lamptey lehetett volna szelen

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#8258 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2021. március 18., csütörtök 9:31 Sokan vártok egy sokoldalú szervező középpályást a nyáron, én eddig is azt gondoltam, hogy nem kell oda senki, a tegnapi meccs csak megerősített.

Mount - Mr. Chelsea fix kezdő, kihagyhatatlan. Tuchel is csak úgy beszél róla mint egy félistenről.

Havertz - Kezdi bontogatni a szárnyait, az utolsó meccsein jó volt. Vannak nagyon finom megoldásai, jó meglátásai. Kicsit kevésnek érzem 1 v 1ben, de minden más téren látványosan fejlődik. A tudása és az ára miatt egyértelműen kezdőben a helye.

Kanté - Ha meccsben van akkor kihagyhatatlan, még mindig a világ legjobbja a nyilvánvaló hiányosságaival együtt is.

Kovacic - Nagyon hasznosan védekezik, 6 tüdeje van, és a már lassan védjegyévé váló tempóváltásaival a támadásokat is frissebbé teszi.

És akkor ott van Jorginho aki megérdemli idén az elismerést. Bakayoko aki kölcsönben jól szerepel. Ruben, Van Ginkel, Barkley, Gilmour, Ampadu, Gallagher.

Szerintem a merítési lehetőségek tekintetében egyedülálló a középpályánk.

Havertz középen, Mount egy sorral hátrébb és Kanté vagy Kovacic mint szűrő, ez a jövő, ezt szerintem nem kell bántani, nem kell ide igazolni senkit.

Más: Tariq Lamptey játékát követi valaki?
Lmaptey kegyetlen jó, jobb és bal oldalon, is akár, még Jamesnél is jobb lehet ha így fejlődik.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#8259 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sokan vártok egy sokoldalú szervező középpályást a nyáron, én eddig is azt gondoltam, hogy nem kell oda senki, a tegnapi meccs csak megerősített.

Mount - Mr. Chelsea fix kezdő, kihagyhatatlan. Tuchel is csak úgy beszél róla mint egy félistenről.

Havertz - Kezdi bontogatni a szárnyait, az utolsó meccsein jó volt. Vannak nagyon finom megoldásai, jó meglátásai. Kicsit kevésnek érzem 1 v 1ben, de minden más téren látványosan fejlődik. A tudása és az ára miatt egyértelműen kezdőben a helye.

Kanté - Ha meccsben van akkor kihagyhatatlan, még mindig a világ legjobbja a nyilvánvaló hiányosságaival együtt is.

Kovacic - Nagyon hasznosan védekezik, 6 tüdeje van, és a már lassan védjegyévé váló tempóváltásaival a támadásokat is frissebbé teszi.

És akkor ott van Jorginho aki megérdemli idén az elismerést. Bakayoko aki kölcsönben jól szerepel. Ruben, Van Ginkel, Barkley, Gilmour, Ampadu, Gallagher.

Szerintem a merítési lehetőségek tekintetében egyedülálló a középpályánk.

Havertz középen, Mount egy sorral hátrébb és Kanté vagy Kovacic mint szűrő, ez a jövő, ezt szerintem nem kell bántani, nem kell ide igazolni senkit.

Más: Tariq Lamptey játékát követi valaki?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8260 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Még Zijest se hiszem hogy azonnal tovább adnánk, így fölösleges. Zijes az ajaxosoknak az ami nekünk Hazard kb. A szurkolok mindent megadnának hogy visszakapják (közösségi felületeken látva), nálunk egyelőre vergődik a pali.

Válasz küldése