Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8221 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lukaku kb. minden edző álma. Persze hogy nagy fogás lenne. Ha Haaland nem jön össze, simán jöjjön. Sőt azért Lukaku már tapasztaltabb, PL rutin is van.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#8222 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

mondjuk azért ha Lukaku mondjuk Abraham helyett jönne, az masszív upgrade lenne :D

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#8223 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Amazing24 írta: 2021. március 29., hétfő 17:50 Corriere dello Sport es The Telegraph szerint Lukaku visszaterhet a nyar folyaman, hiszen a belga szivesen futbalozna ujra Angliaban, mig a Chelsea csatart keres. Drogba a hivatalosan twitter csatornajan egy sejtelmes kepet osztott meg Lukakurol, ami tovabb erositi a pletykakat. Ti orulnetek a belga visszateresenek?
Nem, abszolút nem ilyen típusú csatárra van szükségünk, és az ára is kb 100 millió euró lenne alsó hangon (transfermarkt 90 millióra becsüli és 2024-ig szól a szerződése). Akkor már inkább szánjunk rá +20-30 milliót és hozzuk el Haalandot, aki fiatalabb és már most is jobb csatárnak számít, mint a belga.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#8224 Hozzászólás Szerző: broduer »

Amazing24 írta: 2021. március 29., hétfő 17:50 Corriere dello Sport es The Telegraph szerint Lukaku visszaterhet a nyar folyaman, hiszen a belga szivesen futbalozna ujra Angliaban, mig a Chelsea csatart keres. Drogba a hivatalosan twitter csatornajan egy sejtelmes kepet osztott meg Lukakurol, ami tovabb erositi a pletykakat. Ti orulnetek a belga visszateresenek?
Igen, nem kapta meg az esélyt itt annak idején, pedig mi voltunk az álma. Bika csatár lett azóta, eltudnám képzelni a Werner-Lukaku duót, a Martinez-Lukaku mintájára.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#8225 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Corriere dello Sport es The Telegraph szerint Lukaku visszaterhet a nyar folyaman, hiszen a belga szivesen futbalozna ujra Angliaban, mig a Chelsea csatart keres. Drogba a hivatalosan twitter csatornajan egy sejtelmes kepet osztott meg Lukakurol, ami tovabb erositi a pletykakat. Ti orulnetek a belga visszateresenek?

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Átigazolási pletykák

#8226 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Nem bántam volna, ha Soucek-et a Chelsea fedezi fel, és nem a West Ham...
(A középpályánk jelenleg rendben van, de egy gólerős, nagy munkabírású, és nem sérülékeny arcz még "simán beférne".)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8227 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Amazing24 írta: 2021. március 25., csütörtök 9:25 A komplett spanyol sajto arrol ir, hogy oriasi valsagban van a Barcelona es a fel csapat tavozhat a nyar folyaman. Neto, Coutinho, Umtiti, Pjanic, Braithwaite biztos tavozonak tunnek a hirek alapjan. Szerintetek erdemes lenne barkit is elhozni abbol a brigadbol aron alul?
Coutinho posztjára megvagyunk, amúgyse kéne, oda megvagyunk és már ő sem 20 éves, erősen kiégőfélben van. Pjanic már a Juvéban is szar volt, őt szerintem csak próba szerencse alapon cserélték a mégszarabb, Jorginho 2.0 Arthurra. Nem jött be.

Neto és Braithwaite full középszer emberek, nagyon max. ilyen Villarreal szintű csapatokba valók. Umtiti nagyon olcsón esetleg megérhetne egy próbát, de én azt mondom inkább fizessünk egy combosabb összeget egy egészséges, formában lévő hasonló korú védőért.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8228 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Nem véletlenül adják el pont őket. Mindenesetre a bőrszalonna van már akkora szarban, hogy náluk piacképesebb játékosokat is eladjanak. Hallottam már pl. Griezmann esetleges eladásáról is.
Egyébként félig-meddig off topic, de ennek kapcsán ajánlom nektek Spotifyon a Ziccer - 24.hu podcast erről szóló részét: "Tényleg Messi vitte csődbe a Barcát?"
Nagyon összeszedett eszmefuttatás ezekről a kutyákról, ha tehetitek, hallgassátok meg.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8229 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta: 2021. március 25., csütörtök 9:25 A komplett spanyol sajto arrol ir, hogy oriasi valsagban van a Barcelona es a fel csapat tavozhat a nyar folyaman. Neto, Coutinho, Umtiti, Pjanic, Braithwaite biztos tavozonak tunnek a hirek alapjan. Szerintetek erdemes lenne barkit is elhozni abbol a brigadbol aron alul?
Szeeintem senkit. Vagy kiégtek vagy középszerek.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#8230 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta: 2021. március 25., csütörtök 9:25 A komplett spanyol sajto arrol ir, hogy oriasi valsagban van a Barcelona es a fel csapat tavozhat a nyar folyaman. Neto, Coutinho, Umtiti, Pjanic, Braithwaite biztos tavozonak tunnek a hirek alapjan. Szerintetek erdemes lenne barkit is elhozni abbol a brigadbol aron alul?
Messi :mrgreen:
Umtiti nagyon alacsony áron megérné a kockázatot, másképp nagyon kérdőjeles a sérülései után.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#8231 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A komplett spanyol sajto arrol ir, hogy oriasi valsagban van a Barcelona es a fel csapat tavozhat a nyar folyaman. Neto, Coutinho, Umtiti, Pjanic, Braithwaite biztos tavozonak tunnek a hirek alapjan. Szerintetek erdemes lenne barkit is elhozni abbol a brigadbol aron alul?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8232 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A penz es Raiola kapcsolata amire mi egyedul epithetunk. Meg hogy ne varjunk jovo nyarig.

A spanyol csapatok idén nem hiszem hogy versenyben lesznek érte, őket penzugyileg rendesen megviselte a covid.

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#8233 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Ha sikerülne idén bl-t nyerni, vagy a bajnokságban a top4-ben végezni, akkor szerintem nekunk is megvan minden esélyünk a leigazolasara.

Amennyiben persze nem nagy barca vagy real fan, mint Hazard.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8234 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2021. március 24., szerda 8:26 Szerintem ebből ugyis United lesz Haalandnak. Norvég edző, norvég játékos (már dolgozott is vele). Raiola a Uniteddel szeret üzletelni (Pogba, Lukaku). És Sancho-val már beszopatta őket a Dortmund. Valamint csatárra nagy szükségük van.

Eléggé adja magát a dolog...
Állítólag pont hogy az MU az egyetlen csapat ahovak kizárt, hogy odaigazoljon. Anno a faterját pont egy MU-city derbyn nyírta ki Roy Keane.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#8235 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta: 2021. március 24., szerda 8:50
emsanya írta: 2021. március 24., szerda 8:26 Szerintem ebből ugyis United lesz Haalandnak. Norvég edző, norvég játékos (már dolgozott is vele). Raiola a Uniteddel szeret üzletelni (Pogba, Lukaku). És Sancho-val már beszopatta őket a Dortmund. Valamint csatárra nagy szükségük van.

Eléggé adja magát a dolog...
Az a United, aki már 3 éve töketlenkedik a Sancho transzferen? :D Talán még volt valami, hogy nem csípik egymást Solskjaerrel, nem? A Salzburgból is próbálták megszerezni és nem ment. Ha már Manchester, akkor szerintem a City az esélyesebb a két ottani együttesből. Fater is ott játszott, minden évben reális esélyesek az összes sorozatban, a pénz nem akadály, ahogy a megfelelő csapattársak beszerzése sem. Aguero pótlására pedig minden követ meg fognak mozgatni, úgyhogy Raiolától sem sajnálják majd a jutalékot.
Nem Soskjaer-el van gondja, az volt a sztori hogy anno Roy Keane beleszállt egy meccsen Haaland faterjába, ami miatt kb véget ért a karrierje és emiatt állítólag megutálta a MU-t. Ez inkább bulvár sztori volt, kétlem hogy ez bármilyen hatással lesz az átigazolásra, itt a pénz fog dönteni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#8236 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2021. március 24., szerda 8:26 Szerintem ebből ugyis United lesz Haalandnak. Norvég edző, norvég játékos (már dolgozott is vele). Raiola a Uniteddel szeret üzletelni (Pogba, Lukaku). És Sancho-val már beszopatta őket a Dortmund. Valamint csatárra nagy szükségük van.

Eléggé adja magát a dolog...
Az a United, aki már 3 éve töketlenkedik a Sancho transzferen? :D Talán még volt valami, hogy nem csípik egymást Solskjaerrel, nem? A Salzburgból is próbálták megszerezni és nem ment. Ha már Manchester, akkor szerintem a City az esélyesebb a két ottani együttesből. Fater is ott játszott, minden évben reális esélyesek az összes sorozatban, a pénz nem akadály, ahogy a megfelelő csapattársak beszerzése sem. Aguero pótlására pedig minden követ meg fognak mozgatni, úgyhogy Raiolától sem sajnálják majd a jutalékot.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8237 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem ebből ugyis United lesz Haalandnak. Norvég edző, norvég játékos (már dolgozott is vele). Raiola a Uniteddel szeret üzletelni (Pogba, Lukaku). És Sancho-val már beszopatta őket a Dortmund. Valamint csatárra nagy szükségük van.

Eléggé adja magát a dolog...

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#8238 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Szerintem nem kell nagy dolgokat belelatni. Sot tovabb mennek. Elvesztette kicsit a fejet, mert a csapata nem tudott nyerni es csak 5.-ek a bajnoksagba. Ugy hogy mindenki tudja rola, hogy elobb utobb a vilag legjobb csapataiban jatszhat es aranylabdakat nyerhet. Sz*rhatna bele, mert kesobb kb mindent megnyerhet majd klubszinten.

Ez szerintem jol jellemzi mekkora motivacio es nyerni akaras van a sracban. 20 evesen, ne varjunk tole erett reakciokat.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#8239 Hozzászólás Szerző: broduer »

Én máshonnan fognám meg ezt a (talán elhamarkodottan Haalandra sütött) Costa-párhuzamot. Costa szerintem egy utcai harcos. Ő az a nyolc általánost végzett bárdolatlan, segghülye (kisebbségi) melós, aki odajön hozzád egy kocsmában, mert "rosszul nézel", aztán indul a box. Haaland nekem inkább annak az arcnak tűnik, aki egyetemet végzett, BMW-vel közlekedik, kokaint szív, és egy kocsmában inkább verbálisan megalázni próbál, esetleg nekeddob egy köteg huszast és azt mondja, hogy az "apám ügyvéd". Nekem utóbbi sztereotípia az antipatikusabb, de ezt embere válogatja.

Mindenesetre, szerintem nincs visszataszítóbb annál, minthogy valakiben nincs alázat saját maga iránt, és ennyire elszáll. Nem véletlen utálom Ibrát is. Costa ilyen téren nem meghurcolható. Ő nem volt soha elszállva magától. Amikor a pályán volt nagyon mocskos volt, de alázatos, és tisztán emlékszem, hogy a meccs vége után szinte minden alkalommal ment lepacsizni az ellenfelekkel, és megköszönte a meccset, mivel még ő is tudta, hogy a (szerep)játék ott véget ért. Ettől még egy 2 IQ-jú alak volt, egy infantilis barom. Haalandon nem érzem azt, hogy ez a viselkedés elsősorban a pályára szólna. Hogy akkor ő ott a medvedisznóember, aki bármibe beleáll, de aztán egyszer majd lefújják azt a meccset és kilép a szerepből. Rajta azt érzem és látom, hogy egyáltalán nem tiszteli amit csinál (csak saját magát), és a pályán kívül is ugyanaz az elszállt hülyegyerek, mint aki kifut a 90 percekre. Ezért ráz ki tőle a hideg, és ezért nem szeretném egyelőre a csapatomban látni. Eszembe jut Courtois, aki 17 évesen lenyilatkozta, mikor leigazoltuk, hogy na majd ő simán kiszorítja Cech-et. Nem volt benne már meg akkor sem a tisztelet, látjuk mi lett a vége.

Ettől még Magyarországról a fotelből hatalmas következtetéseket és megállapításokat levonni dőreség lenne. Remélem tényleg valaki Haaland sarkára lép, és ha úgy adódik majd, szívesen látom egyszer kékben.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#8240 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Az a baj Costaval meg a Haalandal, hogy ha kiveszed a személyiségükből ezt az irritáló nagyképűséget és a bunkó lekezelő szar stilust, vagy ahogy masok mondanák medvedisznóember stilust, akkor elveszik az az ősi harci vér belőlük.
Ezek olyanok mint az állatok, megfogod a csontot eldobod nekik és habzó szájjal utána futnak mert ez van beléjük kódolva, ugyan ez a helyzet náluk csak éppen labdával. (szerencsére nem színesbőrüek, mert most megkapnám mekkora náci vagyok.)
Én sem szeretem ezt a fajta magatartást 2021-ben, amikor millió kissrácnak a példaképe ez a 2 ember. Marhára nem ez a követendő példa, de sajnos a mai csatárokból meg amúgy is sok játékosból hiányzik ez a fajta szenvedély, hogy mindent a foci alá helyezzenek, csak a gól számítson és semmi más.
Meglehet nézni, hány tehetségnek kikiálltott kis zseni bukik meg, mert a foci helyett inkább xboxozik a haverokkal, meg had ne soroljam mi minden fontosabb nekik a focinál.
Én már azon is kiakadtam, mikor williannek meg luiznak kb fontosabb volt a saját étterme, mint minden más. Azért maradtak londonba és mentek az arsenalhoz, hogy a szaros közös éttermüket üzemeltessék. Hát könyörgöm ez nevetséges. Hol volt Terryéknek 2. meg 3. munkahelye ahova koncentrálnia kellett? Na mind1 kicsit elkanyaradtom a témától, de a lényeg az, hogy ezek az ösztönlények nem jók másra, minthogy beverjék a gólokat, ne várjunk tőlük emberi bölcsöletek, meg lírai verseket sem fognak írni az ellenfélnek 1-1 nagy rangadó után. Vagy elfogadjuk azt, hogy ezek parasztok de hozzák az eredményeket, vagy nem kell őket megvenni, de akkor lehet a manchesteri csapat mezében fog nekünk 3 gólt rúgni egy meccsen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dízel 2021. március 24., szerda 0:04-kor.

Válasz küldése