Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15781 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:
kazomester írta:(Ja és nem vagyok salty, már rég letettem róla, hogy komoly igazolás érkezzen)
Egy szóval nem utaltam rá, hogy az lennél :) Én is bíztam benne. Azért örülök, hogy az önhibánkon kívül elidegenülő Costát, egyelőre nem tudni milyen szintig, de sikerült pótolni. Annak is örülök, hogy Matic már nincs a kezdőben, nem tudom Baka lesz-e a helyén, jó lesz-e nagy meccseken, az biztos, hogy nem a hozzáállása miatt lesz kritizálva...
Alonso tapasztalata nyilván folyamatosan gyarapszik, akár egész kiemelkedő játékos lehet belőle ez évben. Ha jönne esetleg Van Dijk még, akkor a védelem egyértelműen jobb lenne, mint tavaly. Nem lett sokkal erősebb a csapat, de szerintem jobb, inkább mondjuk úgy, hogy stabilabb. Kár, hogy a Pedro posztra nem jött jobb játékos. Azt én is bánom...
Tudom, csak előre tisztázni akartam, nehogy megvádoljon vele valaki :) Mentálisan biztosan stabilabb lett a csapat, már 2 olyan játékos is eltakarodott, akik nem is akartak itt játszani (sajnos olyanok is, akik igen, de ez már más történet), szóval ez pozitív. Mondjuk Willian nekem nagyon gyanús, hogy menne Matity után a kis pajtásához, legalább is a borzalmas teljesítménye utalhat erre... Minőségben viszont semmivel sem vagyunk előrébb, mennyiségben visszafele haladtunk, szóval ez a pár nap már arról fog szólni, hogy betömjük azt a pár lyukat. Idén a tavalyinál is nagyobb Conte mágia szükségeltetik majd, hogy sikeresek legyünk. Tekintve, hogy mennyit erősödtek a riválisok, és jön a Bl is.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15782 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:(Ja és nem vagyok salty, már rég letettem róla, hogy komoly igazolás érkezzen)
Egy szóval nem utaltam rá, hogy az lennél :) Én is bíztam benne. Azért örülök, hogy az önhibánkon kívül elidegenülő Costát, egyelőre nem tudni milyen szintig, de sikerült pótolni. Annak is örülök, hogy Matic már nincs a kezdőben, nem tudom Baka lesz-e a helyén, jó lesz-e nagy meccseken, az biztos, hogy nem a hozzáállása miatt lesz kritizálva...
Alonso tapasztalata nyilván folyamatosan gyarapszik, akár egész kiemelkedő játékos lehet belőle ez évben. Ha jönne esetleg Van Dijk még, akkor a védelem egyértelműen jobb lenne, mint tavaly. Nem lett sokkal erősebb a csapat, de szerintem jobb, inkább mondjuk úgy, hogy stabilabb. Kár, hogy a Pedro posztra nem jött jobb játékos. Azt én is bánom...


Szerk.: amúgy, ha megnézitek, nagyon sok csapat gyengült vagy stagnált a nagyok közül. A Mu megvette Lukakut, de elvesztette Ibrat. A Barca elvesztette Neymart. A Real Jamest és Moratat is. A Juve Bonuccit. Aki igazán erősödött, az nyilván a PSG világszinten. A Premier Leagueben a távozók/érkezők tekintetében a City igazolt a legjobban, papíron. A gyakorlatban majd meglátjuk ez mennyire lesz igaz.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15783 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:
kazomester írta:Chelsea have made a new £35m bid to sign Arsenal winger Alex Oxlade-Chamberlain. (Source: Telegraph)
Barcelona are preparing an offer for 29-year-old Chelsea and Brazil winger Willian. (Source: The Times)

Azt hiszem az utolsó napig tényleg csak pufogtatás lesz a levegőbe. Az biztos, hogy a Barca nem erősített kb sehogy, Barca szintű igazolásuk kanyarba nem volt. Más kérdés, hogy Wilian sem az.

Ahogy Orosz is írta, lehet utolsó nap bejelentünk két embert is. A kérdés inkább a kvalitása lesz, mert biztos érkeznek játékosok, csak nem biztos, hogy kezdő szintűek.
Nem kell ehhez nagy jóstehetség, utolsó nap jön a 3 angolból 2, azt kalap-kabát. A 3ból maximum Ox pályázhat a kezdőre. Wili meg mehet 40ért a Barca-ba, legalább Musonda játszik majd helyette :) (Ja és nem vagyok salty, már rég letettem róla, hogy komoly igazolás érkezzen)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15784 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:Chelsea have made a new £35m bid to sign Arsenal winger Alex Oxlade-Chamberlain. (Source: Telegraph)
Barcelona are preparing an offer for 29-year-old Chelsea and Brazil winger Willian. (Source: The Times)

Azt hiszem az utolsó napig tényleg csak pufogtatás lesz a levegőbe. Az biztos, hogy a Barca nem erősített kb sehogy, Barca szintű igazolásuk kanyarba nem volt. Más kérdés, hogy Wilian sem az.

Ahogy Orosz is írta, lehet utolsó nap bejelentünk két embert is. A kérdés inkább a kvalitása lesz, mert biztos érkeznek játékosok, csak nem biztos, hogy kezdő szintűek.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15785 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chelsea have made a new £35m bid to sign Arsenal winger Alex Oxlade-Chamberlain. (Source: Telegraph)
Barcelona are preparing an offer for 29-year-old Chelsea and Brazil winger Willian. (Source: The Times)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15786 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gallion írta:By Matt Law

"Chelsea have made a new move for Alex Oxlade-Chamberlain as they attempt to land a £100 million treble of English signings before the transfer window shuts.

Oxlade-Chamberlain is due to meet Arsene Wenger today, when Chelsea hope he will tell the Arsenal manager that he wants to move to Stamford Bridge. Other than bidding £35 million for Oxlade-Chamberlain, Chelsea are still working towards finding an agreement for Danny Drinkwater, who Leicester City value at £40 million, and are refusing to give up on £25 million Ross Barkley, despite Tottenham Hotspur leading the chase for the Everton midfielder." [Telegraph]
Mikor meglátom egy mondatban Drinkwatert meg a 40milliót, ráadásul fontban, nemtudom sírjak e vagy nevessek, jóég :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15787 Hozzászólás Szerző: Gallion »

By Matt Law

"Chelsea have made a new move for Alex Oxlade-Chamberlain as they attempt to land a £100 million treble of English signings before the transfer window shuts.

Oxlade-Chamberlain is due to meet Arsene Wenger today, when Chelsea hope he will tell the Arsenal manager that he wants to move to Stamford Bridge. Other than bidding £35 million for Oxlade-Chamberlain, Chelsea are still working towards finding an agreement for Danny Drinkwater, who Leicester City value at £40 million, and are refusing to give up on £25 million Ross Barkley, despite Tottenham Hotspur leading the chase for the Everton midfielder." [Telegraph]

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15788 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A Barca is kezd erősen kétségbe esni úgy látom. :D

Barcelona have made contact with Chelsea star Willian’s representatives and are positioning themselves to make a move for the Brazilian, according to reports.
The Catalan club are in need of attacking reinforcements after PSG paid out Neymar’s £198m release clause, and are believed to have agreed a fee to sign Angel Di Maria.

But, according to France Football, they will not stop at the Argentine and are also ready to make a play for Willian as they search for alternatives to Philippe Coutinho and Ousmane Dembele.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15789 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nyugi van :)

Augusztus közepe/vége felé mindig nagyon leül a piac. Ilyenkor mindenki próbál kemény tökű lenni és jó alkupozícióba kerülni. Ezt csinálja a Liverpool Coutinho-val, a BVB Dembelé-vel és ezt csinálja a Leicester Drinkwater-rel. Az utolsó 1-2 nap lesz mozgalmas, simán lehet hogy addig nem is nagyon igazolunk, a deadline day körül viszont többet is. Pont ezért akarja az FA előrébb hozni az átigazolási időszak végét. Tavaly Luiz és Marcos és az utolsó nap érkeztek, sajnos ez van.

A következő meccset az Everton ellen be kell húzni valahogy - Bakayoko, Pedro és Fábregas is lesz már, talán Hazard is - utána meg két hét szünet, aztán onnan kezdődik igazán a szezon. A top6-os csapatok közül egyedül az MU nem dobott még pontokat, de látva őket azért fognak ők is bőven, úgyhogy nem vagyunk semmiről lecsúszva. Mentálisan iszonyú erős a csapat, ezt az első két fordulóban is bizonyítottuk. Rüdiger eddig jó erősítésnek tűnik, Christensen is tanár(ezt ugatom két éve :D), Bakayoko is nagyon jól játszott, Morata is ígéretes, úgyhogy erősödött a tavalyi csapatunk, nincs ok pánikra.

Amúgy a Southampton tegnap jelentette be hogy 17 millióért leigazolta Wesley Hoedt középhátvédet a Lazio-tól, ez berúghatja a VVD-ügyet, Oxlade-Chamberlain pedig állítólag közölte Wengerrel hogy semmiképpen nem hosszabbít.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15790 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Amazing24 írta:Mivel egyetlen normalis lap se hoz minket szoba senkivel, gondolom megint az utolso napra hagyjuk a teendoket, ha egyaltalan erkezik meg valaki. Tobbet vartam ettol az atigazolasi szezontol, nem feltetlenul erkezokre gondolok. Chalobah, RLC es Ake eladasa oriasi baromsag volt.
Ezért nem értem, hogy mi volt a koncepció, mert oké adjuk el/menjenek kölcsönbe a fiatalok, nekünk kész jatékosok kellenek azonnali eredményekkel, semmi gond, de akkor hol vannak a kész emberek? Rendben, sikerült minden távozót pótolni, de a padunkra, ahol a fiatalok voltak total lyukas maradt. Magyarul ott tartunk ahol a part szakad, ellenben nem, mert társaságnak most meg össze kell szoknia ... Én tökre örülök Bakayokonak, mert szerintem köröket fog verni maticra, Morataban is bízom, Rüdiger is hozza a szintet, de a pad az rövid. Eddig is megvolt egy stabil kezdő tizenegyünk és most is meglesz, a lényegi változás nem itt kezdődik.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15791 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta:Mivel egyetlen normalis lap se hoz minket szoba senkivel, gondolom megint az utolso napra hagyjuk a teendoket, ha egyaltalan erkezik meg valaki. Tobbet vartam ettol az atigazolasi szezontol, nem feltetlenul erkezokre gondolok. Chalobah, RLC es Ake eladasa oriasi baromsag volt.
Rlc t nem eladtuk tudtommal. Csak kolcson ment.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#15792 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Mivel egyetlen normalis lap se hoz minket szoba senkivel, gondolom megint az utolso napra hagyjuk a teendoket, ha egyaltalan erkezik meg valaki. Tobbet vartam ettol az atigazolasi szezontol, nem feltetlenul erkezokre gondolok. Chalobah, RLC es Ake eladasa oriasi baromsag volt.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15793 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Tancredi Palmeri‏ @tancredipalmeri 11 órával ezelőtt

BOOM! Tottenham bid 30 millions of € for Lazio's Keita according to tomorrow Corriere dello Sport. Lazio accepted,now to convince the player

Gondolom nekünk eszünkbe sem jut, hogy bagóért elhozzuk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15794 Hozzászólás Szerző: Pityee »

gerawba írta:Így, hogy Neymar miatt Draxler tényleg úgy néz ki, hogy kiszorul a kezdőből teljesen, inkább rá kellene egy nagyobb (60, max 70-ért gondolom odadják simán) rámenni, mint ilyen bohócokat hozni 20-30 milliókért. Igazi minőség kell, nem 30 éves Vardy-k (Drinkwater pletyka szintjén is elszomorító), Draxler pedig az. Felteszem a BL-ben szeretnénk alkotni valamit, oda (elődöntő környéke) ezek harmatgyenge húzások (még ha nem is a kezdőbe jönnek).
Bezony, a PSG-ből most simán lehetne morzsázni, ottvan Krychowiak, Draxler és akár Aurier is. De ha mi a Leicestertől akarunk mindenképp valakit, akkor az Mahrez legyen.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolási pletykák

#15795 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Így, hogy Neymar miatt Draxler tényleg úgy néz ki, hogy kiszorul a kezdőből teljesen, inkább rá kellene egy nagyobb (60, max 70-ért gondolom odadják simán) rámenni, mint ilyen bohócokat hozni 20-30 milliókért. Igazi minőség kell, nem 30 éves Vardy-k (Drinkwater pletyka szintjén is elszomorító), Draxler pedig az. Felteszem a BL-ben szeretnénk alkotni valamit, oda (elődöntő környéke) ezek harmatgyenge húzások (még ha nem is a kezdőbe jönnek).
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15796 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are planning a shock bid for Leicester and England striker Jamie Vardy. Meanwhile, Leicester midfielder Danny Drinkwater could also be on his way to Chelsea if the Blues come up with £30m for the England international. (Daily Mirror).

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15797 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:
kazomester írta:Én már csak abban reménykedem, hogy a VVd-OX párosból az egyik eljön. A támadószekciót szerintem nem erősítjük (sajnos), úgyhogy legalább a védelembe vagy a középpályára jöjjön egy nagyobb név. Lassan de biztosan közeleg 31.e, muris lesz :)
Van Dijk-ről nemrég hozták le, hogy óvatos kis puncimegközelítést alkalmazunk, nehogy megbántsuk a Soton lelkivilágát, mint ahogy a csúnya gonosz pudli tette. Úgyhogy akár jövő nyárig is hajlandóak vagyunk kivárni finom ajánlgatások közepette, hogy itt kössön ki a srác.

Na most az egy dolog, hogy az általad remélt VVD-OX duóból az egyik sem fogja elhagyni a csapatát, de abba nyugodtan belegondolhatsz vígasztalódásképp, hogy a fent leírt bekezdésem alapján, most EGY TELJES ÉVIG szakadni fog a Soton vezetőség a röhögéstől, aztán jövőre lepasszolják másnak a srácot. :roll:
Jó, ha most azt mondom, hogy nem jön már szar se, csak a világverő Drinkwater-Candreva duó, akkor megint megkapom, hogy faszt negatívkodok itt. Úgyhogy próbálok próbálok pozitívan hozzáállni, hisz van még 9 teljes napunk. Az meg bőven elég arra, hogy Sanchez, VVD és Belotti is érkezzen, csak erősen kell akarni 8)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15798 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta:Én már csak abban reménykedem, hogy a VVd-OX párosból az egyik eljön. A támadószekciót szerintem nem erősítjük (sajnos), úgyhogy legalább a védelembe vagy a középpályára jöjjön egy nagyobb név. Lassan de biztosan közeleg 31.e, muris lesz :)
Van Dijk-ről nemrég hozták le, hogy óvatos kis puncimegközelítést alkalmazunk, nehogy megbántsuk a Soton lelkivilágát, mint ahogy a csúnya gonosz pudli tette. Úgyhogy akár jövő nyárig is hajlandóak vagyunk kivárni finom ajánlgatások közepette, hogy itt kössön ki a srác.

Na most az egy dolog, hogy az általad remélt VVD-OX duóból az egyik sem fogja elhagyni a csapatát, de abba nyugodtan belegondolhatsz vígasztalódásképp, hogy a fent leírt bekezdésem alapján, most EGY TELJES ÉVIG szakadni fog a Soton vezetőség a röhögéstől, aztán jövőre lepasszolják másnak a srácot. :roll:

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15799 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Chelsea are closing in on a £30m deal for Danny Drinkwater, according to The Mirror.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15800 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:VICC! De semmi okunk a bánata, candreva felszabadult!
Én már csak abban reménykedem, hogy a VVd-OX párosból az egyik eljön. A támadószekciót szerintem nem erősítjük (sajnos), úgyhogy legalább a védelembe vagy a középpályára jöjjön egy nagyobb név. Lassan de biztosan közeleg 31.e, muris lesz :)

Válasz küldése