Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1701 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gaba írta: 2023. július 6., csütörtök 7:22
kecske01 írta: 2023. július 5., szerda 17:30 Chelsea manager Mauricio Pochettino is interested in signing Paulo Dybala, per @CorSport.

He has a €12 million release clause at AS Roma this summer.

Ez vicces lenne, de elég semmilyen forrás ez egyelőre.


Csak idén 18 mérkőzést hagyott ki, különböző sérülések miatt..Általában boka problémája volt...Ez nála már nem fog változni..10 millió nagyon jó ár lenne egy ilyen játékosért, de egyetlen egy top csapat sem érdeklődik a szerződtetése miatt...Nem véletlenül!
Understand Paulo Dybala is a name on Chelsea’s #10 list.

He is not an active target at this point, but was recommended by Pochettino as a versatile #10 option.

Club also like him & his cheap €12m release clause. Poch has contacted his camp, but Chelsea haven’t directly yet.

Na elvileg Poch akarja őt és már beszélt is a képviselőjével. Chelsea viszont egyelőre más célpontokat néz, de backupnak padra ennyiért nem lenne rossz lehet. 12m Euró az semmi.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#1702 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Valamelyik Daily szenny szerint a személyes feltételekben megegyeztünk Caicedoval, viszont 60m fonttal indítottunk a Brightonnál, akik kb szemberöhögtek. A Rizses transzfer után pedig 100m-t akarnak az ecuadoriért ...

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#1703 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kecske01 írta: 2023. július 5., szerda 17:30 Chelsea manager Mauricio Pochettino is interested in signing Paulo Dybala, per @CorSport.

He has a €12 million release clause at AS Roma this summer.

Ez vicces lenne, de elég semmilyen forrás ez egyelőre.


Csak idén 18 mérkőzést hagyott ki, különböző sérülések miatt..Általában boka problémája volt...Ez nála már nem fog változni..10 millió nagyon jó ár lenne egy ilyen játékosért, de egyetlen egy top csapat sem érdeklődik a szerződtetése miatt...Nem véletlenül!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1704 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. július 5., szerda 23:06 “Nasser Al Khelaifi: "Kylian Mbappé he has to decide next week or in two weeks. No more than this".

"If he does not want to sign a new contract, the door is OPEN".

"No one is bigger than the club, no player, not even me. It's very clear".

"I was really shocked to learn that Mbappé intended to leave for free".

"Kylian is a fantastic boy, a gentleman... and leaving for free, when we're the biggest French club, it's not at his level. I was shocked and disappointed", told Le Parisien.

Forrás: Fabrizio Romano


PSG elnöke megmondta a frankót Mbappeval kapcsolatban. Két választást adott neki, azt is két héten belül el kell döntenie. Vagy aláírja a szerződéshosszabbítást vagy távozik ezen a nyáron. Olyan opció nem létezik, hogy jövőre ingyen megy el. Ugyanis jövőre járna le a szerződése.

Lekéne rá csapni, biztos idejönne BL nélkül :lol:
És mit csinál az elnök, ha senki nem hajlandó 200 millát fizetni érte? :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1705 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“Nasser Al Khelaifi: "Kylian Mbappé he has to decide next week or in two weeks. No more than this".

"If he does not want to sign a new contract, the door is OPEN".

"No one is bigger than the club, no player, not even me. It's very clear".

"I was really shocked to learn that Mbappé intended to leave for free".

"Kylian is a fantastic boy, a gentleman... and leaving for free, when we're the biggest French club, it's not at his level. I was shocked and disappointed", told Le Parisien.

Forrás: Fabrizio Romano


PSG elnöke megmondta a frankót Mbappeval kapcsolatban. Két választást adott neki, azt is két héten belül el kell döntenie. Vagy aláírja a szerződéshosszabbítást vagy távozik ezen a nyáron. Olyan opció nem létezik, hogy jövőre ingyen megy el. Ugyanis jövőre járna le a szerződése.

Lekéne rá csapni, biztos idejönne BL nélkül :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#1706 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ugyanúgy poszt nélküli játékos, mint Havertz. 30 évesen nem tudom mit akar egy erősebb, fizikálisabb bajnokságban az ő kórlapjával. Maradjon csak ott, ahol van, azok az idők már elmúltak, amikor sztárklubok kapkodtak utána. A vb-n is közröhej tárgya volt, gondolom nem véletlenül.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1707 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. július 5., szerda 17:51
kecske01 írta: 2023. július 5., szerda 17:30 Chelsea manager Mauricio Pochettino is interested in signing Paulo Dybala, per @CorSport.

He has a €12 million release clause at AS Roma this summer.

Ez vicces lenne, de elég semmilyen forrás ez egyelőre.
12 misi? :D Ennyire lement volna a csillaga csórinak?
Elvileg csak ezen a nyáron érvényes, direkt így volt hajlandó aláírni Romahoz. Nehogy ott tartsák. De nagyon sérülékeny még mindig.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1708 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Ahogy tudom, nem az értéke ment le, hanem annó a Roma úgy tudta leigazolni, hogy a szerződésében volt egy kivásárlási ár csak külföldi csapatoknak.
Ez gondolom ilyen win-win üzlet volt mindenkinek. A Roma kapot egy jobb játékost és ha eligazol - ha olcsóbban is - valószínűleg külföldre. A játékos meg könnyeben igazolhat el és volt lehetősége beindítnai a karrierjét.
A 12 milla nem sok...de amúgy, olyan sokat nem villantott szerintem mostanában.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1709 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. július 5., szerda 17:30 Chelsea manager Mauricio Pochettino is interested in signing Paulo Dybala, per @CorSport.

He has a €12 million release clause at AS Roma this summer.

Ez vicces lenne, de elég semmilyen forrás ez egyelőre.
12 misi? :D Ennyire lement volna a csillaga csórinak?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1710 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea manager Mauricio Pochettino is interested in signing Paulo Dybala, per @CorSport.

He has a €12 million release clause at AS Roma this summer.

Ez vicces lenne, de elég semmilyen forrás ez egyelőre.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#1711 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

BlueBlood1993 írta: 2023. július 5., szerda 11:50
Én is nagyon bízom benne, eleve hova menne? A pool kiköltekezte magát Szoboszlai-MacAllister duóval és tele a KP náluk, a City-ből egy játékos ment el középről és máris pótolták Kovával, a szarzi elvitte Rice-t, a MU-ba nem kell Case mellé (és nem is lenne pénzük Mount vétele után) szóval biztos vagyok benne, hogy ide jön és jó is lesz.

Viszont emellé jó lenne tényleg legalább 1-2 rutinos játékos aki 30 körüli. Kane ha jó áron jönne most örülnék neki (durva mert 1 éve nem annyira mert már 29, de most pnot egy 30-as vezér kéne, aki átadja a stafétát a sok fiatal centerünknek) és még Sergej jöhetne a KP-ra, akkor nagyon bomba keret lenne.

Kepa
James/Gusto-Silva/Colwill-Fofana/Badi-Chilly/Hall/Maatsen/Cucu (utóbbi eltakarodhatna)
Enzo/Gallagher-Caicedo/Chuku-SMS/Santos/Casadei
Sterling/Mudryk-Kane/Jackson/Broja-Nkunku/Madueke (neki nincs cseréje mondjuk)

Ez kb pont egy olyan piszok fiatal keret, ahol minden posztra megvan a rutinos öreg róka (Kepa-Silva-SMS-Kane). SMS max 50, Caiceido 70-80, Kane számomra kérdőjel azért benne van a korban, szerződése nem tudom mikor jár le, de amúgy ő a legkevésbé fontos, elvagyunk ezekkel ajátékosokkal, pláne ha Nkunku centerben akar játszani. 2 középpályásért kb 120 milla meg bőven reális kell hogy legyen ennyi távozó mellé még így is pluszos lenne az egyenleg, úgyhogy lets fuckin go
Kane-nek és SMSnek is lejár jövőre a szerződése, ha jönni akarnának, akkor inkább legyen ingyen, nem fáj, ha felsülnek.

(+apróság, Poch inkább 4-2-3-1es arc)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1712 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. július 5., szerda 11:40
AwayRoller írta: 2023. július 5., szerda 11:36 Nem ideális, ha nem jön egy jó kp, de a következő szezont le lehet hozni. Két posztra, heti 1 meccsel ott van Enzo, Gallagher(ha már úgy is hentel, inkább egy sorral hátrébb tegye - Mikelnél bejött), Casadeiben is lehet fantázia, de elboldogul James, Hall és Chalobah is ott. Én még Zijest is megnézném Enzo cseréjeként, ha nem sikerül elsózni. Lehet tud osztogatni, ha van mellette egy romboló.

Tavaly egy jelenleginél veretesebb kp sem volt képes alkotni, ennél lejjebb a fiatalokkal sem leszünk. Alakuljon ki egy mag, akikre lehet alapozni és nem elhúznak az első hullámvölgy után, aztán következő télen/nyáron lehet tömködni a további lyukakat.
Caicedo ha nem lesz valami oltari nagy gebasz, akkor jönni fog. Es akkor Enzo-Caicedo a heti egy meccset stabilan kezdőben tudja hozni. Es akkor ott vannak akiket még felsoroltal fiatalok+akik tudnak ott jatszani.

De a hírek arrol is szolnak, hogy Caicedo mellett még egy kozeppalyas varhato (Lavia akár vagy valaki hasonlo) es akkor a kozeppalya is meglesz.
Én is nagyon bízom benne, eleve hova menne? A pool kiköltekezte magát Szoboszlai-MacAllister duóval és tele a KP náluk, a City-ből egy játékos ment el középről és máris pótolták Kovával, a szarzi elvitte Rice-t, a MU-ba nem kell Case mellé (és nem is lenne pénzük Mount vétele után) szóval biztos vagyok benne, hogy ide jön és jó is lesz.

Viszont emellé jó lenne tényleg legalább 1-2 rutinos játékos aki 30 körüli. Kane ha jó áron jönne most örülnék neki (durva mert 1 éve nem annyira mert már 29, de most pnot egy 30-as vezér kéne, aki átadja a stafétát a sok fiatal centerünknek) és még Sergej jöhetne a KP-ra, akkor nagyon bomba keret lenne.

Kepa
James/Gusto-Silva/Colwill-Fofana/Badi-Chilly/Hall/Maatsen/Cucu (utóbbi eltakarodhatna)
Enzo/Gallagher-Caicedo/Chuku-SMS/Santos/Casadei
Sterling/Mudryk-Kane/Jackson/Broja-Nkunku/Madueke (neki nincs cseréje mondjuk)

Ez kb pont egy olyan piszok fiatal keret, ahol minden posztra megvan a rutinos öreg róka (Kepa-Silva-SMS-Kane). SMS max 50, Caiceido 70-80, Kane számomra kérdőjel azért benne van a korban, szerződése nem tudom mikor jár le, de amúgy ő a legkevésbé fontos, elvagyunk ezekkel ajátékosokkal, pláne ha Nkunku centerben akar játszani. 2 középpályásért kb 120 milla meg bőven reális kell hogy legyen ennyi távozó mellé még így is pluszos lenne az egyenleg, úgyhogy lets fuckin go

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1713 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pityee írta: 2023. július 5., szerda 11:16
flatley09 írta: 2023. július 5., szerda 11:11
Pityee írta: 2023. július 5., szerda 9:39
Megszólalt a két doktorival rendelkező professzor :lol: Először a saját magad háza körül söprögessél te zsenike.
Ne haragudj Pityee de egyet kell értsek, anélkül, hogy személyeskednék.
Tőled én még egyetlen komplexebb, építőjellegű, beszélgatésre okot adó hozzászólást nem olvastam. Még akkor sem, amikor direkt kértem a véleményed.
Az egyetlen dolog ami jön a részedről az a semmitmondó de annál frappánsabb beszólások minden témával kapcsolatban de a legkevesebb konszisztencia nélkül.
Mindenkinek joga van a saját véleményéhez és ennek hangot is adhat...de az, hogy Te mindenre csak beböfögsz valamit amiből egyébként ki sem derül, hogy szerinted a dolog az pozitív vagy sem, csak panaszkodsz, arra senki nem kíváncsi és értelme sincs. Ez csak hergeli az embereket.
Most akkor te örülsz, vagy sem? Itt tartottad volna Mount-ot? Mit kellett volna tenni? Szerinted neki van igaza, hogy besértődött?

Hogy érdemben is reagáljak...Én sem éreztem Rice-t akkora extrának. Kifejezetten örülök, hogy nem jött 80-100 milláért. Úgy gondolom, hogy jelenlegi helyzetünkben kellene legalább 1db idősebb, tapasztal és minőséget MÁR képviselő KP, főleg hogy ennyi idősebb játékos távozott erről a posztról. A heti egy meccset le lehetne hozni úgy, hogy a fiatalok is játszanak. Viszont erre én nem költenék 100 millát, és nem csak Rice-ra...de Caicedo-ra sem.
Valahol egy jó 40-60 milla maximum kellene. Viszont nem vagyok képben ki fér bele ebbe, ki a radar alatti, akiben van is potenciál. Egy Tielemans jó lett volna.
Egyszer majd lehet Mount elmondja az igazságot. Sajnos nem látunk bele kivulrol a klub belso mukodo strukturajaba. Siman lehet, hogy olyan kaoszt latott, amibe ő mar nem mert belealdozni meg egy szezont. Sajnos jelenleg egyebkent olyan amator klub vagyunk, ahova eleg egy-egy bebofoges, mert az is leirja a jelenleg zajlo folyamatokat. A kommented masik reszere pedig a valaszom egy par kommentel mar megjelent, nevszerint Sergej Milinkovic Savic.
:) Lehet, hogy jelenleg olyan klub vagyunk...ez viszont nem indokolja, hogy ezt is kell tennünk nekünk szurkolóknak is. Ezek a "mindennek örülni kell" meg "tapsikolunk" típusú kommentek nem vélemények, csupán mások véleményének abuzálása...
SMS jó lenne. Jó korban...nem tudom, árban beleférne-e nekünk.
Viszont, ha arra gondolok, hogy ennyi idősen még mindig a Lazio-ban játszik akkor mindig eltöprengek, mi lehet az oka. Miért nem vitte el más csapat korábban. Olyen ez, mint Kulabá...ő is a"világ leggjobbja" volt. 31 éves koráig mégsem vitte senki. Aztán amikor sikerült, láttuk mire ment egy új környezetben.
Manapság nagyon rizikós más ligából igazolni érett játékost. Azokat már nem formálod olyan könnyen.
Gondolom ezért is megy mindenki a ligán belüli játékosokra, még ha azok drágábbak is.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1714 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

edeskeves írta: 2023. július 5., szerda 11:15
kecske01 írta: 2023. július 5., szerda 10:41
BlueBlood1993 írta: 2023. július 5., szerda 9:44 Nem rivális az Arsenal sem. City-szarzi első 2 hely elkelt rég, mi továbbra is optimista esetben a 4. helyèrt megyünk.
Ha ilyen ütemben igazolunk akkor abban sem. Én azt reméltem, hogy usa túrára kész lesz a keret, de a rohadt eladások sok energiát emésztenek fel úgy tűnik.
A heten megint erkezik 2-3 brazil csodagyerek, nem tudom ha megint az a cel, hogy a tavalyihoz hasonlo letszam legyen es 3 oltozot kell majd egybenyitni akkor ahhoz jo uton jarnak :D

Jo lenne egy par rutinos jatekos vegre akiket egybol lehet hasznalni es minosegben is dobnak a kereten..
Ezek a brazilok mennek kölcsönbe, nem első csapatba jönnek.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#1715 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta: 2023. július 5., szerda 11:36 Nem ideális, ha nem jön egy jó kp, de a következő szezont le lehet hozni. Két posztra, heti 1 meccsel ott van Enzo, Gallagher(ha már úgy is hentel, inkább egy sorral hátrébb tegye - Mikelnél bejött), Casadeiben is lehet fantázia, de elboldogul James, Hall és Chalobah is ott. Én még Zijest is megnézném Enzo cseréjeként, ha nem sikerül elsózni. Lehet tud osztogatni, ha van mellette egy romboló.

Tavaly egy jelenleginél veretesebb kp sem volt képes alkotni, ennél lejjebb a fiatalokkal sem leszünk. Alakuljon ki egy mag, akikre lehet alapozni és nem elhúznak az első hullámvölgy után, aztán következő télen/nyáron lehet tömködni a további lyukakat.
Caicedo ha nem lesz valami oltari nagy gebasz, akkor jönni fog. Es akkor Enzo-Caicedo a heti egy meccset stabilan kezdőben tudja hozni. Es akkor ott vannak akiket még felsoroltal fiatalok+akik tudnak ott jatszani.

De a hírek arrol is szolnak, hogy Caicedo mellett még egy kozeppalyas varhato (Lavia akár vagy valaki hasonlo) es akkor a kozeppalya is meglesz.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#1716 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nem ideális, ha nem jön egy jó kp, de a következő szezont le lehet hozni. Két posztra, heti 1 meccsel ott van Enzo, Gallagher(ha már úgy is hentel, inkább egy sorral hátrébb tegye - Mikelnél bejött), Casadeiben is lehet fantázia, de elboldogul James, Hall és Chalobah is ott. Én még Zijest is megnézném Enzo cseréjeként, ha nem sikerül elsózni. Lehet tud osztogatni, ha van mellette egy romboló.

Tavaly egy jelenleginél veretesebb kp sem volt képes alkotni, ennél lejjebb a fiatalokkal sem leszünk. Alakuljon ki egy mag, akikre lehet alapozni és nem elhúznak az első hullámvölgy után, aztán következő télen/nyáron lehet tömködni a további lyukakat.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1717 Hozzászólás Szerző: Pityee »

flatley09 írta: 2023. július 5., szerda 11:11
Pityee írta: 2023. július 5., szerda 9:39
James Lee írta: 2023. július 5., szerda 9:32

Engedd el. Nem érti meg, hogy senki nem örül ennek. Egy villanykapcsolónál komplexebb, egynél több bites vélemény értelmezése már komoly problémákba ütközik.
Megszólalt a két doktorival rendelkező professzor :lol: Először a saját magad háza körül söprögessél te zsenike.
Ne haragudj Pityee de egyet kell értsek, anélkül, hogy személyeskednék.
Tőled én még egyetlen komplexebb, építőjellegű, beszélgatésre okot adó hozzászólást nem olvastam. Még akkor sem, amikor direkt kértem a véleményed.
Az egyetlen dolog ami jön a részedről az a semmitmondó de annál frappánsabb beszólások minden témával kapcsolatban de a legkevesebb konszisztencia nélkül.
Mindenkinek joga van a saját véleményéhez és ennek hangot is adhat...de az, hogy Te mindenre csak beböfögsz valamit amiből egyébként ki sem derül, hogy szerinted a dolog az pozitív vagy sem, csak panaszkodsz, arra senki nem kíváncsi és értelme sincs. Ez csak hergeli az embereket.
Most akkor te örülsz, vagy sem? Itt tartottad volna Mount-ot? Mit kellett volna tenni? Szerinted neki van igaza, hogy besértődött?

Hogy érdemben is reagáljak...Én sem éreztem Rice-t akkora extrának. Kifejezetten örülök, hogy nem jött 80-100 milláért. Úgy gondolom, hogy jelenlegi helyzetünkben kellene legalább 1db idősebb, tapasztal és minőséget MÁR képviselő KP, főleg hogy ennyi idősebb játékos távozott erről a posztról. A heti egy meccset le lehetne hozni úgy, hogy a fiatalok is játszanak. Viszont erre én nem költenék 100 millát, és nem csak Rice-ra...de Caicedo-ra sem.
Valahol egy jó 40-60 milla maximum kellene. Viszont nem vagyok képben ki fér bele ebbe, ki a radar alatti, akiben van is potenciál. Egy Tielemans jó lett volna.
Egyszer majd lehet Mount elmondja az igazságot. Sajnos nem látunk bele kivulrol a klub belso mukodo strukturajaba. Siman lehet, hogy olyan kaoszt latott, amibe ő mar nem mert belealdozni meg egy szezont. Sajnos jelenleg egyebkent olyan amator klub vagyunk, ahova eleg egy-egy bebofoges, mert az is leirja a jelenleg zajlo folyamatokat. A kommented masik reszere pedig a valaszom egy par kommentel mar megjelent, nevszerint Sergej Milinkovic Savic.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#1718 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kecske01 írta: 2023. július 5., szerda 10:41
BlueBlood1993 írta: 2023. július 5., szerda 9:44 Nem rivális az Arsenal sem. City-szarzi első 2 hely elkelt rég, mi továbbra is optimista esetben a 4. helyèrt megyünk.
Ha ilyen ütemben igazolunk akkor abban sem. Én azt reméltem, hogy usa túrára kész lesz a keret, de a rohadt eladások sok energiát emésztenek fel úgy tűnik.
A heten megint erkezik 2-3 brazil csodagyerek, nem tudom ha megint az a cel, hogy a tavalyihoz hasonlo letszam legyen es 3 oltozot kell majd egybenyitni akkor ahhoz jo uton jarnak :D

Jo lenne egy par rutinos jatekos vegre akiket egybol lehet hasznalni es minosegben is dobnak a kereten..

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1719 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pityee írta: 2023. július 5., szerda 9:39
James Lee írta: 2023. július 5., szerda 9:32
flatley09 írta: 2023. július 4., kedd 22:14

Senki nem örül neki, hogy elmegy. A képességei alapján bőven lenne hely a számára. Annak viszont valóban örülhet mindenki, hogy vége ennek a mizériának.
Engedd el. Nem érti meg, hogy senki nem örül ennek. Egy villanykapcsolónál komplexebb, egynél több bites vélemény értelmezése már komoly problémákba ütközik.
Megszólalt a két doktorival rendelkező professzor :lol: Először a saját magad háza körül söprögessél te zsenike.
Ne haragudj Pityee de egyet kell értsek, anélkül, hogy személyeskednék.
Tőled én még egyetlen komplexebb, építőjellegű, beszélgatésre okot adó hozzászólást nem olvastam. Még akkor sem, amikor direkt kértem a véleményed.
Az egyetlen dolog ami jön a részedről az a semmitmondó de annál frappánsabb beszólások minden témával kapcsolatban de a legkevesebb konszisztencia nélkül.
Mindenkinek joga van a saját véleményéhez és ennek hangot is adhat...de az, hogy Te mindenre csak beböfögsz valamit amiből egyébként ki sem derül, hogy szerinted a dolog az pozitív vagy sem, csak panaszkodsz, arra senki nem kíváncsi és értelme sincs. Ez csak hergeli az embereket.
Most akkor te örülsz, vagy sem? Itt tartottad volna Mount-ot? Mit kellett volna tenni? Szerinted neki van igaza, hogy besértődött?

Hogy érdemben is reagáljak...Én sem éreztem Rice-t akkora extrának. Kifejezetten örülök, hogy nem jött 80-100 milláért. Úgy gondolom, hogy jelenlegi helyzetünkben kellene legalább 1db idősebb, tapasztal és minőséget MÁR képviselő KP, főleg hogy ennyi idősebb játékos távozott erről a posztról. A heti egy meccset le lehetne hozni úgy, hogy a fiatalok is játszanak. Viszont erre én nem költenék 100 millát, és nem csak Rice-ra...de Caicedo-ra sem.
Valahol egy jó 40-60 milla maximum kellene. Viszont nem vagyok képben ki fér bele ebbe, ki a radar alatti, akiben van is potenciál. Egy Tielemans jó lett volna.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#1720 Hozzászólás Szerző: Traxver »

BlueBlood1993 írta: 2023. július 5., szerda 9:44 Nem rivális az Arsenal sem. City-szarzi első 2 hely elkelt rég, mi továbbra is optimista esetben a 4. helyèrt megyünk.
Luverpool se lesz olyan szar mint tavaly ők is tuti BLre odaférnek

Válasz küldése