Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11301 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Real Madrid are confident of signing Paul Pogba and Eden Hazard this summer, according to Sky sources.

Szerintem jok lesznek mindketten realba, jo helyen probálkoznak a madridiak. Pogba már nem akkora kedvenc, Hazardt meg tudjuk, rég kinőtt minket. Neymar, Mbappé duot én elérhetetlennek érzem nekik.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11302 Hozzászólás Szerző: Dante »

adrian1989 írta:
tiszi írta:Jelenleg az átigazolásos híreknek és pletykáknak mi értelme van, hogy mindentől el vagyunk tiltva min. 1 évre? :D :D (Tudom tart még a fellebbezés, de jelenleg akkor is el vagyunk tiltva és nem hiszem hogy változni fog bármi is....)
szerintem ha megmarad a kizárás akkor is lesz érkező csak max. 1 évre kölcsön lesz adva, ami biztos, hogy így top játékos nem fog érkezni, de mondjuk egy Jovic Lozano Pepe hasonló kaliberek érkezhetnek.
Nincs olyan hogy nem igazolhatunk, de kölcsön van adva, csak egy két játékosnak van olyan szerződése ami megengedhetné az ilyesfajta trükközést.
Ha veszünk valakit, akinek most élő szerződése van a klubjával, akkor nem fogjuk tudni regisztrálni és más csapat sem.
Úgy jöhetne szóba igazolás, mint ahogy Keita-t vette a Pool, ha jól tudom ott nem vissza volt, hanem 2018 nyaráig nem lépett életbe az átigazolás.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11303 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

tiszi írta:Jelenleg az átigazolásos híreknek és pletykáknak mi értelme van, hogy mindentől el vagyunk tiltva min. 1 évre? :D :D (Tudom tart még a fellebbezés, de jelenleg akkor is el vagyunk tiltva és nem hiszem hogy változni fog bármi is....)
szerintem ha megmarad a kizárás akkor is lesz érkező csak max. 1 évre kölcsön lesz adva, ami biztos, hogy így top játékos nem fog érkezni, de mondjuk egy Jovic Lozano Pepe hasonló kaliberek érkezhetnek.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11304 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gaba írta:
emsanya írta:Nuno Espirito Santo will try and sign Tammy Abraham on loan this summer after initially expressing interest in the Chelsea loanee in January. (Mirror)

Liverpool are leading the chase to sign Napoli striker Lorenzo Insigne, who has been valued at £60m.(Mirror)
Lorenzo Insigne is wanted by Maurizio Sarri at Chelsea, and is also tempted by a move to Liverpool

- @CorSport :D
Szerintem annyira nem jó Insigne, mint amennyire felkapták. A rúgótechnikája egészen kivételes, de mint játékos (pláne kulcsfigura) engem nem győzött meg annyira sosem. Az ára mondjuk mai viszonylatban nézve elfogadható, de én inkább mást hoznék Hazard helyére. Ebben a Klopp-féle Liverpool-ban mondjuk valószínűleg beválna, afelől nincs sok kétségem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11305 Hozzászólás Szerző: Gaba »

emsanya írta:Nuno Espirito Santo will try and sign Tammy Abraham on loan this summer after initially expressing interest in the Chelsea loanee in January. (Mirror)

Liverpool are leading the chase to sign Napoli striker Lorenzo Insigne, who has been valued at £60m.(Mirror)
Lorenzo Insigne is wanted by Maurizio Sarri at Chelsea, and is also tempted by a move to Liverpool

- @CorSport :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11306 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nuno Espirito Santo will try and sign Tammy Abraham on loan this summer after initially expressing interest in the Chelsea loanee in January. (Mirror)

Liverpool are leading the chase to sign Napoli striker Lorenzo Insigne, who has been valued at £60m.(Mirror)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11307 Hozzászólás Szerző: emsanya »

tiszi írta:Jelenleg az átigazolásos híreknek és pletykáknak mi értelme van, hogy mindentől el vagyunk tiltva min. 1 évre? :D :D (Tudom tart még a fellebbezés, de jelenleg akkor is el vagyunk tiltva és nem hiszem hogy változni fog bármi is....)
Én is ezen csodálkozom :D. Tök fölöselges, én már csak más csapatok pletykáit nézegetem, megosztom. A Pulisic igazolás óta elég valoszinünek tűnik hogy transfer ban lesz, nem véletlen ez a megvettük-kölcsön adjuk sztori. A vezetőség tudta már akkor.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#11308 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Jelenleg az átigazolásos híreknek és pletykáknak mi értelme van, hogy mindentől el vagyunk tiltva min. 1 évre? :D :D (Tudom tart még a fellebbezés, de jelenleg akkor is el vagyunk tiltva és nem hiszem hogy változni fog bármi is....)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11309 Hozzászólás Szerző: Szabi »

becus3 írta:Ez Milinkoviccsal mi a bűnbánat lett?
Hát nem futja élete szezonját, az biztos, bár a csapata sem a legacélosabb idén.
Ettől függetlenül nekem nagy kedvencem a szerb, Ruben-nel baszó középpályás duót alkotnának. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#11310 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Ez Milinkoviccsal mi a bűnbánat lett?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11311 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dízel írta:Na igen, de a barcába egy gyengébb bajonságba nem megy neki annyira. Nem akarok túlozni, hogy megtört a karrierje, mert lófaszt, de lattunk mi mar ilyet. Atom top player játékos, nálunk meg csetlik botlik. Had ne írjam a listát.
Coutinho-nak nagyon feküdt a Klopp féle taktika, ő jó lenne nekünk, de 1 az 1-ben nem fogja tudni Hazard-t pótolni mert neki is kellenek társak akikkel együtt tud játszani.
én nem bánnám ha jönne, de ő inkább a csatár mögött érzi jól magát és nem balszélsőként ahol a barca-ban számítanak rá, de annyi pénzből amennyi Coutinho lenne 2 játékos is érkezhetne hiányposztra (balhátvéd, csatár).

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#11312 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Na igen, de a barcába egy gyengébb bajonságba nem megy neki annyira. Nem akarok túlozni, hogy megtört a karrierje, mert lófaszt, de lattunk mi mar ilyet. Atom top player játékos, nálunk meg csetlik botlik. Had ne írjam a listát.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11313 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:
Szabi írta:
Amazing24 írta:Chelsea are eyeing a summer move for Barcelona playmaker Philippe Coutinho as they plan for life without Eden Hazard.

The Belgian is expected to complete a switch to Real Madrid this summer, with Zinedine Zidane making him his top transfer target after returning as manager.
Egy olyan játékos már igazán szóba jöhetne Hazard pótlására vagy akit csak simán az árából szeretnének venni, aki kulcsember vagy legalább fontos játékos a csapatában, nem csak olyan, akin minél hamarabb túladna a jelenlegi klubja (Kovacic, Coutinho). A brazil is tipikusan az, akitől szabadulna a Barca. Palimadárnak jók vagyunk, tudja ezt a többi klub is úgy tűnik.
Ez a speckónk :)
Azért Coutinhot láttuk már a PL-ben játszani és barom jó volt, ne kezeljük úgy mint más levetett rongyát. Mata óta nem volt olyan 10-es játékosunk, aki tud osztogatni közvetlenül a támadók mögött. Én szívesen nézném őt nálunk, de Hazard mellett és nem Hazard helyett :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11314 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:
Amazing24 írta:Chelsea are eyeing a summer move for Barcelona playmaker Philippe Coutinho as they plan for life without Eden Hazard.

The Belgian is expected to complete a switch to Real Madrid this summer, with Zinedine Zidane making him his top transfer target after returning as manager.
Egy olyan játékos már igazán szóba jöhetne Hazard pótlására vagy akit csak simán az árából szeretnének venni, aki kulcsember vagy legalább fontos játékos a csapatában, nem csak olyan, akin minél hamarabb túladna a jelenlegi klubja (Kovacic, Coutinho). A brazil is tipikusan az, akitől szabadulna a Barca. Palimadárnak jók vagyunk, tudja ezt a többi klub is úgy tűnik.
Ez a speckónk :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11315 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Amazing24 írta:Chelsea are eyeing a summer move for Barcelona playmaker Philippe Coutinho as they plan for life without Eden Hazard.

The Belgian is expected to complete a switch to Real Madrid this summer, with Zinedine Zidane making him his top transfer target after returning as manager.
Egy olyan játékos már igazán szóba jöhetne Hazard pótlására vagy akit csak simán az árából szeretnének venni, aki kulcsember vagy legalább fontos játékos a csapatában, nem csak olyan, akin minél hamarabb túladna a jelenlegi klubja (Kovacic, Coutinho). A brazil is tipikusan az, akitől szabadulna a Barca. Palimadárnak jók vagyunk, tudja ezt a többi klub is úgy tűnik.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11316 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gaba írta:Daily Mail claim that Manchester United are tracking ‘£15 million rated’ Chelsea full back, Reece James.
Pár napja olvastam hogy egy ajánlatot már visszautasítottunk vele kapcsolatban.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#11317 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Gaba írta:Daily Mail claim that Manchester United are tracking ‘£15 million rated’ Chelsea full back, Reece James.
hozzátartozik a sztorihoz, hogy James tesója a United női csapatának játékosa

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11318 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Daily Mail claim that Manchester United are tracking ‘£15 million rated’ Chelsea full back, Reece James.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#11319 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chelsea are eyeing a summer move for Barcelona playmaker Philippe Coutinho as they plan for life without Eden Hazard.

The Belgian is expected to complete a switch to Real Madrid this summer, with Zinedine Zidane making him his top transfer target after returning as manager.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11320 Hozzászólás Szerző: emsanya »

http://m.nemzetisport.hu/minden_mas_foc ... on-2696321" onclick="window.open(this.href);return false;

Icardi fanoknak. 70 millio euroért ugy néz ki viszi a PSG, Cavani helyett.

(Muhaha, Jorginho vagy Pulisic ára kb).

Válasz küldése