Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15401 Hozzászólás Szerző: emsanya »

http://m.nemzetisport.hu/nemet_labdarug ... ki-2602347" onclick="window.open(this.href);return false;

Még ennyi idősen is jo lenne, ha Kanté kiesik ő is elvégzi a melós részt.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15402 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Zsolti írta:
Gaba írta:http://rangado.24.hu/tartalom/cikk/4396 ... _a_chelsea

Komoly név a kalapban..Pont ilyen igazolások kellenek,ő biztosan kihúzná a csapatot a gödörből.
Pont ilyen játékosokat kell igazolnunk. Sajnos ma már nem realitás hogy egy top játékos ide igazoljon egyszerűen nem vagyunk versenyképesek a mai árakhoz. Én örülnék ha hasonló lenne a keretünk a Spurséhez nincsenek sztárok (Kane most fel van hypolva) melós emberekből áll a csapat mégis leiskolázták a Realt és évről évre egyre jobb a csapatuk.
Kane annyira van hypeolva, hogy egyike a vilag legsokoldalubb es legjobb csatarainak jelenleg. Barmelyik csapatba beferne, mint mondjuk Suarez vagy Lewandowski.
Nemhiaba nyilatkozta Conte is, hogy ha egy jatekost igazolhatna az Kane lenne.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15403 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Gaba írta:http://rangado.24.hu/tartalom/cikk/4396 ... _a_chelsea

Komoly név a kalapban..Pont ilyen igazolások kellenek,ő biztosan kihúzná a csapatot a gödörből.
Pont ilyen játékosokat kell igazolnunk. Sajnos ma már nem realitás hogy egy top játékos ide igazoljon egyszerűen nem vagyunk versenyképesek a mai árakhoz. Én örülnék ha hasonló lenne a keretünk a Spurséhez nincsenek sztárok (Kane most fel van hypolva) melós emberekből áll a csapat mégis leiskolázták a Realt és évről évre egyre jobb a csapatuk.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15404 Hozzászólás Szerző: Gaba »

http://rangado.24.hu/tartalom/cikk/4396 ... _a_chelsea" onclick="window.open(this.href);return false;

Komoly név a kalapban..Pont ilyen igazolások kellenek,ő biztosan kihúzná a csapatot a gödörből.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15405 Hozzászólás Szerző: Bubi »

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ne-2600513" onclick="window.open(this.href);return false;

Sajnos nem velünk hozták szóba, érdemes megismerkedni a sráccal.

Elsősorban CB, de a játéka alapján ki tudja mi lesz még belőle. Röviden; Lendület hendikeppel képes lefutni szélvészgyors védőket amellett, hogy 185 centi és baszott erős. Nagyon eltudnám képzelni a 3 védős rendszerünk szélére, de nem sokáig játszana ott, mert nagyon jól bánik a labdával, képes 60 métereken keresztülcselezni magát a mezőnyön (védőként) úgy, hogy esnek-kelnek vagy épp pattognak körülötte az emberek, majd ad egy gólpassz minőségű labdát, vagy épp elvállalja, bár a befejezése nem az igazi egyelőre - elnézem neki.

Páratlan tehetség, nem is csoda, hogy most készül a lipcse 90 millióra emelni a kivásárlási árát. Egyébként most lett 19 éves a srác és francia, CB és CDM posztokon remekel. Kicsit engem a csúcsformájú Zoumára emlékeztet, de a mi franciánk közel nem volt ennyire veszélyes előre.

Jöhetne csomagban Wernerrel, örömömre szolgálna ha erősítenénk a francia vonalunkat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15406 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Gulácsi jöhet?

http://www.espnfc.com/story/3251894/ars ... si-sources" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15407 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

emsanya írta:
Drogbert írta:https://www.transfermarkt.de/ryan-sesse ... ler/392775 csak ido kerdese mikor veszi meg a city vagy arsenal liverpool vagy mu... gondolom megsem annyira bolond a vezetoseg h leigazolja ot hozzank :roll:
Régota emlegetik vele kapcs a MU-t. A kiégetett Luke Shaw helyett.
16 eves kora ota a Fulham felnott csapataban van, mar a tavaj is neztem egy par Fulham merkozest es nekem tetszett a jateka :)
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15408 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Drogbert írta:https://www.transfermarkt.de/ryan-sesse ... ler/392775 csak ido kerdese mikor veszi meg a city vagy arsenal liverpool vagy mu... gondolom megsem annyira bolond a vezetoseg h leigazolja ot hozzank :roll:
Régota emlegetik vele kapcs a MU-t. A kiégetett Luke Shaw helyett.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15409 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

https://www.transfermarkt.de/ryan-sesse ... ler/392775 csak ido kerdese mikor veszi meg a city vagy arsenal liverpool vagy mu... gondolom megsem annyira bolond a vezetoseg h leigazolja ot hozzank :roll:
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15410 Hozzászólás Szerző: Dízel »

emsanya írta:Arsenal will ask for at least £30m from Manchester City for 28-year-old Chile forward Alexis Sánchez in January. (Source: Daily Mirror)
Ez az ár mi a büdös túró??? Egyrészt 50ért is elvinni a city, masrészt drágább egy Drinkwater mint egy Alexis Sanchez? Értem én hogy fél év van a szerződéséből, de akkor igazán rámehetnénk mi is. Egy kicsit ha felstrófolják a klubbok az árat mindenki veszit vele csak az arsenal nem.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#15411 Hozzászólás Szerző: almos »

emsanya írta:Arsenal will ask for at least £30m from Manchester City for 28-year-old Chile forward Alexis Sánchez in January. (Source: Daily Mirror)
Nevetséges összeg érte.
LAMPARD#8

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15412 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Arsenal will ask for at least £30m from Manchester City for 28-year-old Chile forward Alexis Sánchez in January. (Source: Daily Mirror)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#15413 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Hazardon kívül konkrétan nincsen olyan szélsőnk, aki stabil kezdő lehetne a teljesítményével egy Chelsea kaliberű csapatban. Számomra egyértelműen a legnagyobb hiányposztunk. Jó bal lábas szélsőnk konkrétan Robben óta nem volt. (Mata-t ne vegye senki ide, zseni volt, de nem szélső).
211! NEW RECORD!

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#15414 Hozzászólás Szerző: almos »

Pityee írta:
almos írta:Mata a kedvencem, elfogult vagyok, szeretném még egyszer a csapatban látni.
Viszont pont olyan játékos kellene, mint amit irsz, mondjuk egy 5 évvel fiatalabb Pedro. :mrgreen:
Nem csak te, Mata olyan játékos volt, akit csak szeretni lehetett, ő az egyik olyan volt játékosunk akire nem tudok haragudni azért sem mert riválishoz igazolt.
Én csak Josét utáltam meg ezért. Természetesen tőlünk elüldözte, a MU-ban meg játszatja...
LAMPARD#8

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15415 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Chelsea boss Antonio Conte wants to reinvest the cash from Diego Costa's sale and launch a raid for Gareth Bale. (Source: Daily Star)
Bale jó kis játékos, de nem hiszem, hogy egy Chelsea-t választana és azt sem hiszem, hogy a Chelsea ilyen kaliberű játékost venne.
Amúgy szerintem középpályást kéne igazolni a télen méghozzá Seri-t vagy Gueye-t, mert ők tudnák pótolni Kante-t ha esetleg a kis francia megint lesérülne.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15416 Hozzászólás Szerző: Pityee »

almos írta:Mata a kedvencem, elfogult vagyok, szeretném még egyszer a csapatban látni.
Viszont pont olyan játékos kellene, mint amit irsz, mondjuk egy 5 évvel fiatalabb Pedro. :mrgreen:
Nem csak te, Mata olyan játékos volt, akit csak szeretni lehetett, ő az egyik olyan volt játékosunk akire nem tudok haragudni azért sem mert riválishoz igazolt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15417 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea boss Antonio Conte wants to reinvest the cash from Diego Costa's sale and launch a raid for Gareth Bale. (Source: Daily Star)

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#15418 Hozzászólás Szerző: almos »

Николаевич írta:
almos írta:Tegnap este csak úgy elgondolkodtam.... Szivesen megnézném Matát Willian/Pedro helyén. Szerintem illene neki ez a poszt, plusz egy jó ballábas játékos elférne a támadó szekciónkban.
De sajnos nem látok semmi esélyt rá. José MU-ból valahogy nem üldözi el, csak tőlünk baszta ki akkor épp a legjobb játékosunkat.
Én sokkal inkább gondolkodnèk villámgyors, erőszakos és gólerős jàtékosban. Olyan mint amilyen Pedro, csak jobb. Pulisic pl. De januàrban ha erősítenénk meg lehetne próbálni Quincy Promes-t, az utóbbi másfél évben elképesztő amit művel, a BL-ben is baromi jó idén.
Mata a kedvencem, elfogult vagyok, szeretném még egyszer a csapatban látni.
Viszont pont olyan játékos kellene, mint amit irsz, mondjuk egy 5 évvel fiatalabb Pedro. :mrgreen:
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15419 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

almos írta:Tegnap este csak úgy elgondolkodtam.... Szivesen megnézném Matát Willian/Pedro helyén. Szerintem illene neki ez a poszt, plusz egy jó ballábas játékos elférne a támadó szekciónkban.
De sajnos nem látok semmi esélyt rá. José MU-ból valahogy nem üldözi el, csak tőlünk baszta ki akkor épp a legjobb játékosunkat.
Én sokkal inkább gondolkodnèk villámgyors, erőszakos és gólerős jàtékosban. Olyan mint amilyen Pedro, csak jobb. Pulisic pl. De januàrban ha erősítenénk meg lehetne próbálni Quincy Promes-t, az utóbbi másfél évben elképesztő amit művel, a BL-ben is baromi jó idén.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#15420 Hozzászólás Szerző: almos »

Tegnap este csak úgy elgondolkodtam.... Szivesen megnézném Matát Willian/Pedro helyén. Szerintem illene neki ez a poszt, plusz egy jó ballábas játékos elférne a támadó szekciónkban.
De sajnos nem látok semmi esélyt rá. José MU-ból valahogy nem üldözi el, csak tőlünk baszta ki akkor épp a legjobb játékosunkat.
LAMPARD#8

Válasz küldése