Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#15121 Hozzászólás Szerző: focimark »

edeskeves írta:
focimark írta:Chelsea close in on Barkley after making new bid to Everton(Matt Law-Telegraph)
Minek? Hova? Miert? Ha ilyen jatekosokat igazolnank tenyleg 1 BL gyozelem volt a cel es a tovabbiakban sz@runk ra :D
Remelem csak kacsa.
Mar nyaron is orvosin volt elvileg az utolso napon, de valamiert aztan megsem igazoltuk le...Most valoszinuleg mar megszerezzuk. 15millio fontot irnak, az nem sok erte, de lehet, hogy hazon belul is talalnank ilyen kepessegu kozeppalyast.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15122 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

focimark írta:Chelsea close in on Barkley after making new bid to Everton(Matt Law-Telegraph)
Minek? Hova? Miert? Ha ilyen jatekosokat igazolnank tenyleg 1 BL gyozelem volt a cel es a tovabbiakban sz@runk ra :D
Remelem csak kacsa.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#15123 Hozzászólás Szerző: focimark »

Chelsea close in on Barkley after making new bid to Everton(Matt Law-Telegraph)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15124 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:David Amoyal @DavidAmoyal
16 perccel ezelőtt

At the moment doesn’t look like Chelsea are willing to make a big offer for Alex Sandro so Juve has stopped looking for a replacement :)
én nem bánom ha nem jön A.Sandro bár én amikor láttam játszani akkor jó volt, de tény M.Alonso támadásokban nagyon ott van Sandro meg inkább a védekezésben veszi ki a részét meg a jó beadásokból, de Alonso mögé elég lenne egy olcsóbb megoldás is, nekem most Shaw jut eszembe, mert őt olcsón meglehetne szerezni a MU-tól és angol, de biztos lenne más is oda aki megcsíphető lenne jó áron.
De a támadószekcióba kéne az erősítés egy Lemar mondjuk jó megoldás lehetne, de róla is 1-2 kósza pletyka volt csak, vagy Sanchez aki olcsón megszerezhető lenne, de róla még csak pletyka sincs.
de szerintem nem fog senki érkezni a télen, ami akár nagy baj is lehet, mert nagyon nehéz lesz kiharcolni a top4-be kerülést.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15125 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:Ghoulamot én sokáig nem tartottam sokra, de rengeteget fejlődött, nagy kár, hogy pont nemrég szenvedett egy teljesen ártalmatlan szituációban súlyos sérülést. Csúcsformában tolta, kérdés hogyan tud majd visszatérni. Állítólag José a nyáron vinné 60 millió euróért, ezért szeretné Grimaldo-t a Napoli a helyére.

Bár a leigazolásakor elég kevesen voltunk, akik pártolták Alonso-t és próbálták az erényeit hangsúlyozni, mostanra azért úgy veszem észre, hogy a nagy többség megbarátkozott vele, nyilván a góljainak is köszönhetően. Idén volt egy gyengébb periódusa a bajnokság elején, akkor eléggé be volt fásulva, de az utóbbi időben megint azt a kiegyensúlyozott játékot látjuk tőle, amit a teljes tavalyi szezonban. Nekem erre a posztra továbbra is bőven elég lenne egy megbízható helyettes, aki nem kerül csillagászati összegbe, de nagyjából hasonlóra képes, mint Marcos. Ez akár lehetne Bertand is, de - bármilyen furán is hangzik- lehet egy nála fiatalabb opció után kéne nézni. Nekem Ben Davies is tetszene, bár ez totál valószínűtlen. Kenedy úgy tűnik "Batshuayi-szindrómásként" van elkönyvelve Conte fejében, tehát hiába minden erőfeszítése, normális meccseken esélye nincs kezdeni. Baba szintén lutri, neki legkorábban nyáron lehet esélye megmutatni magát szerintem, feltéve ha kíváncsi rá Conte vagy ha nyáron lelép, akkor a következő edzőnk. Zappa, Moses vagy Azpi pedig csak vészmegoldásként jöhet szóba.

Az jobban aggaszt, hogy Moses eléggé visszaesett tavaly óta, nem igen volt még jó meccse ebben a szezonban.
Zappa viszont nagyon faszán szállt be tegnap és múlt héten is, talán érdemes lenne vele kezdeni 1-2 meccsen.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15126 Hozzászólás Szerző: kazomester »

David Amoyal @DavidAmoyal
16 perccel ezelőtt

At the moment doesn’t look like Chelsea are willing to make a big offer for Alex Sandro so Juve has stopped looking for a replacement :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15127 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ghoulamot én sokáig nem tartottam sokra, de rengeteget fejlődött, nagy kár, hogy pont nemrég szenvedett egy teljesen ártalmatlan szituációban súlyos sérülést. Csúcsformában tolta, kérdés hogyan tud majd visszatérni. Állítólag José a nyáron vinné 60 millió euróért, ezért szeretné Grimaldo-t a Napoli a helyére.

Bár a leigazolásakor elég kevesen voltunk, akik pártolták Alonso-t és próbálták az erényeit hangsúlyozni, mostanra azért úgy veszem észre, hogy a nagy többség megbarátkozott vele, nyilván a góljainak is köszönhetően. Idén volt egy gyengébb periódusa a bajnokság elején, akkor eléggé be volt fásulva, de az utóbbi időben megint azt a kiegyensúlyozott játékot látjuk tőle, amit a teljes tavalyi szezonban. Nekem erre a posztra továbbra is bőven elég lenne egy megbízható helyettes, aki nem kerül csillagászati összegbe, de nagyjából hasonlóra képes, mint Marcos. Ez akár lehetne Bertand is, de - bármilyen furán is hangzik- lehet egy nála fiatalabb opció után kéne nézni. Nekem Ben Davies is tetszene, bár ez totál valószínűtlen. Kenedy úgy tűnik "Batshuayi-szindrómásként" van elkönyvelve Conte fejében, tehát hiába minden erőfeszítése, normális meccseken esélye nincs kezdeni. Baba szintén lutri, neki legkorábban nyáron lehet esélye megmutatni magát szerintem, feltéve ha kíváncsi rá Conte vagy ha nyáron lelép, akkor a következő edzőnk. Zappa, Moses vagy Azpi pedig csak vészmegoldásként jöhet szóba.

Az jobban aggaszt, hogy Moses eléggé visszaesett tavaly óta, nem igen volt még jó meccse ebben a szezonban.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9328
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15128 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Az általam felsoroltak is sokkal komplexebbek. Már most komoly szintet hoznak, de talán egyelőre nem tudnának olyan stabil teljesítményt hozni mint Marcos. Ezek a srácok 20-22 évesek, Sessegnon 17.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15129 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Ricardo Pereira, Grimaldo, Theo Hernandez (kölcsön opcióval), Gaya, Antonio Lato.
Sessegnon aki egy darabig nagy erősítést nem jelentene, de ő a jövő angol balbekkje.
Cserének való játékosokat én is meg tudok nevezni, bár akiket emlitesz szerintem nem reálisak nálunk, vagy tudás vagy pillanatnyi helyzet miatt.
Én Bertrandnak is örülnék, de Alonsot ő sem szorítaná a padra, viszont Sandro komplexebb a spanyolnal is.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9328
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15130 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ricardo Pereira, Grimaldo, Theo Hernandez (kölcsön opcióval), Gaya, Antonio Lato.
Sessegnon aki egy darabig nagy erősítést nem jelentene, de ő a jövő angol balbekkje.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15131 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az nem lehet Sandro teljesítmény visszaesése mögött hogy nyáron lépni akart?
Én nagyon jó véleménnyel vagyok róla, nálam ő az irracionális álom lwb-igazolás, rajta kívül nem nagyon tudok erősítést jelentő szélsővédőt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15132 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Vidal alkoholista, de a pályán még bírja a gyűrődést. Nagy közönségkedvenc lehet nálunk is, amolyam Meireles.

Bayern ma hivatalosan is elismerte hogy Goretzka iránt érdeklődik és meg akarják szerezni, szoval lehet tényleg elengedik Vidal-t.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15133 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Egyébként se volt akkora durranás Sandro, én örülök, hogy nyáron végül nem húztak le 70 millióval minket, közel se ér ennyit. Idén nem egyszer előfordult, hogy - bár a BL-t végigtolta, de - rangadókon (Lazio, Inter, Napoli) kihagyta Allegri, most próbálják olcsóbban értékesíteni. Kicsit még lehetne alkudni az árból, és akkor talán jöhetne.

Amúgy azt pletykálják, hogy Alejandro Grimaldo-t viszi a Napoli 30 m euróért, lehet inkább érte kéne versenybe szállni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15134 Hozzászólás Szerző: Gaba »

laczze írta:A Metro értesülései szerint megkezdte a tárgyalásokat a Chelsea és a Juventus Alex Sandro kapcsán,akiért 50 millió fontot fognak fizetni a kékek.
Persze nyáron még 70 ért se jött... :D
Egyébként jó lenne, mellé Vidal is bár akkor bakayoko szívna nagyot a drinkwater ről nem is beszélve.
Van egy Juve-s ismerősöm,és mondta hogy làtvànyosan visszaesett a formàja,és a hozzààllàsa se az igazi.Én is olvastam több helyen.A vezetőség meg leakciózta 50 millàra.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15135 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Vidal 31 lesz és szerintem, amiből az előnye fakad, az már nem tartható fenn sokáig. (erő, elhivatottság)

Bár nem követem a játékát már, ki mit tud róla, milyen formában van mostanság?

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15136 Hozzászólás Szerző: laczze »

A Metro értesülései szerint megkezdte a tárgyalásokat a Chelsea és a Juventus Alex Sandro kapcsán,akiért 50 millió fontot fognak fizetni a kékek.
Persze nyáron még 70 ért se jött... :D
Egyébként jó lenne, mellé Vidal is bár akkor bakayoko szívna nagyot a drinkwater ről nem is beszélve.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9328
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15137 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Egyébként a fórumunk jó indikátora annak, hogy valamelyest láthassuk milyen hatása van a focikedvelőkre egy BL győzelem. Már ha baknomságot nyerünk is sokkal többen írnak ide és gondolom a regisztrálók száma is megugrik rendesen, a BL győzelmünk utáni időszakban lefáradt az agyam mire végigolvastam az új postokat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4800
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15138 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Megyó, konkrét generált profit/játékos mutatót nem találtam, de ez szerintem közel áll ahhoz, amit látnál:
https://www.theguardian.com/football/20 ... -16-season
https://www.theguardian.com/football/20 ... es-2016-17
A bevételeik az átvétel óta közel 6-szorosára növekedtek, és 3. szezon óta profitot termel a klub.

Dávid: Én nem hinném, hogy ezek a klubok irracionálisan működnének, ahogy azt sem, hogy az irányítás nem értelmes közgazdászok kezében lenne. A kategorizálással felmerülő problémát te magad is leírtad, ez az irracionalitás csak jelenleg érvényes, nem teheted permanensé, főleg, hogy az elkövetkező évek vetítik majd vissza, hogy valóban irracionálisnak minősíthető a jelenlegi agresszív megközelítés vagy sem.

Ez az egész olyan, mint egy sportfogadás. Anno, amikor Drogbát 24m fontért leszerződtettük, mi arra tettünk, hogy 12 év múlva(jelenleg) egy Drogba kaliberű csatár 43m fontnál többet fog érni. Mint utólag látjuk ez annyira bejött, hogy ha anno az elefántcsontpartit a duplájáért szerződtetjük, akkor is helyben vagyunk, mert a top5/10-es csatárok csak nagyon spéci helyzetben mozdíthatóak 90 milla alatt.

A PSG Neymar esetében egyszerűen arra tett, hogy 10 év múlva a rekordigazolás 325m font körül fog mozogni. Ha 2027-ben valaki ez az ár fölött kel el, akkor egyáltalán nem volt irracionális Neymar szerződtetése, ha nem, akkor cumi. Vagy Schrödinger-esen mondhatjuk úgy is, hogy addig a szerződtetése ugyanannyira irracionális és racionális egyben.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15139 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szerintem a PSG-nél nincs ez ennyire túl gondolva, a pénzügyi fejesek idegilenesek elvoltak ott kussoltatva, inkább arra gondolnék, hogy teljesen hasraütésszerűen történhetett ez az egész. Az elmeroggyant és sikerre éhes arab elnökük egyszerűen kitalálta, hogy ők már pedig idén BL-t szeretnének nyerni (sztem részben a tavalyi szégyenteljes BL kiesésüknek is köszönhetően). Mivel rendkívül szűk látáskörűen kezelhette ezt az egészet, csak annyit gondolt ki, hogy mivel a két gigacsapatnak van CR-je és Messi-je, nekik is kell egy ász, aki majd vélhetően viszi a hátán az egész csapatot. Értelemszerűen odavitték Neymart, ami érthető is, hiszen rajta kívül nincs is nagyon más ilyen játékos, akit a játékteljesítménye mellett ekkora hype övezi. Abban biztos vagyok, hogy a PSG-nek a mezeladások és minden egyéb tényezők segítségével már az idei szezonban megtérül Neymar vételára, ergó 0-án lesznek, lehet elhanyagolható pluszban, na de abban már korán sem, hogy a BL győzelem is párosul ehhez. Hiszen a BL-hez mindenki tudja, hogy nem elég egy pénzzel teletömött csapat, rengeteg tényezőn múlik. Márpedig BL bukta esetén az elnökük belenézhet a tükörbe, megmoshatja az arcát és gyakorlatilag év végén semmivel sem lesz előrébb, mint az elmúlt években, hiszen a hazai porondon való elért sikerek már valószínű nem nagyon érdeklik őt. Nyilván akkor nem nyúlt volna ennyire agresszív módon ehhez a sikeréhes stratégiához. Leegyszerűsítve a mondanóm lényegét, próbált egy jó nagyot kockáztatni és vagy bejön neki, ezáltal megpaskolhatja a mellkasát és elmondhatja, hogy igen megérte ott a vitrinben a BL trófea, vagy pedig beleszalad egy óriási pofonba, meglátjuk. Abban is biztos vagyok, hogy az elnöküknet meg sem érinti ez a rengeteg elvert zsé, szerintem ő csak simán felszeretné emeleni a top-top klubok mellé a PSG-t, mindenáron. Ez volt az első komolyabb próba, az is lehetséges, hogy jövőre ennél keményebb jön, nem hinném hogy leállna. Kimerülhet ez akár egy új top edzőben, vagy újabb és újabb 100milliós játékosok leigazolásában, nemtudjuk. Lényeg, hogy neki kell a BL győzelem. Ennyit a psg-ről, áttérnék a cityre. A city talán egy fokkal okosabban tolja, ők már túl vannak az új top edző leültetésén és viszonylag össze is rakták már a keretet. Látszik, hogy az elnökük valószínű kikérhette szakértők véleményét, elkezdtek egy fokkal okosabban igazolni és pár év után eljutott az is az eszükig, hogy nem elég egy bomba támadó alakzat, mert az egy megfelelő védelem nélkül nem ér sokat, nos mostmár van egy megfelelő védelmük is. Mindenestre én őket, hamarabb saccolnám egy esetleges BL győzelemre, mint a PSG-t, ez is elválik. Ennyit a pénzeszsákokról. Áttérnék a klubokra akiknek valszeg semmivel sincs kevesebb zséjük mint az előbbi kettőnek, de ők már emellett brandek is. Ilyen a real, barca, mu, bayern. Ezeket a csapatok viszont hozzá sem lehet hasonlítani az előzőekhez, mert már van egy tökéletesen elhelyezett alapjuk és minden évben csak egy a cél, valamelyik fontos kupa elhódítása. Nekik már elég akár egy-egy sima hazai kupa begyűjtése ahhoz, hogy mégis ugyanúgy fent maradjanak a piacon. Hiába estek ki a BL-ből vagy maradtak bajnoki cím nélkül az adott évben, lényegtelen, nyilván csalódottak, de az év végén ugyanúgy kijönnek kisebb-nagyobb változásokkal, max. kap egy kisebb lecseszést az akkori edző, ja meg egy dá-dát. De minimális változásokkal, valószínű a következő évben úgyis nyernek vagy bajnoki címet vagy egy BL-t. (Kivétel a MU, mert ők eléggé rottyon vannak mióta SAF elhagyta őket, ők csak simán abból élnek évek óta, hogy egy jól felépített brand). Na most ezek után jövünk mi (az atleti és a dortmund más kategóriát képvisel), a pool szarzi spuri és a többi csapatot nem hasonlítanám magunkhoz, mert azért egyik sem tud közel se felmutatni olyan elért eredményeket a közelmúltból mint mi. Viszont az teljesen látszik, hogy Abra nem nagyon szeretné már pénzelverőset játszani és versenyezni a pénzeszsákokkal és egyéb top klubokkal. Inkább az látszik, hogy inkább leteszünk egy játékosról és hamarabb nézünk egy másikat. Én ezt magában nem tartom rossz dolognak, sőt ez néha még azt is mutatja hogy azért már itt is sikerült kiépíteni egy kisebb haszonhozó brandet, hiszen azért csak vonzóbb még mindig egy Chelsea, mint az előbb felsorolt csapatok (pool szarzi spuri milan inter stb...). Szóval hozzájuk ne hasonlítsuk magunkat. Szerintem a klub részéről nagyon okos döntés volt összeállni a nike-al, hiszen marketing szempontjából rendkívül nagyot léphetünk előre, a nike alá tudja rakni azt a fajta orrba-szájba tolós marketingot, amit csak ők tudnak a jelenlegi piacon a legjobban. Szóval számomra inkább az tűnik fel, hogy Abrának jelenleg fontosabb kiépíteni egy állandó erős brandet, mint hogy igazoljon újabb 100 milliókér játékosokat és nyerjen mindent meg a klub. Kérdés, hogy a Chelseanek vajon van-e már egy olyan stabilan kiépített alapja, ami elbír egy olyan kisebb válságot, ahol lehetséges, hogy egy-egy szezonban nem lesz egy-egy nagyobb trófea begyűjtése. Meglátjuk, mindenestre én nem zuhanásként látom a klub jelenlegi építkezését, hanem inkább okosan megfontolt kérdéses megoldásként. Vagy bejön és sikerül egy állandó brandnek kiépíteni és tartani a Chelsea-t, vagy sajnos muszáj lesz újra a pénztárcájba nyúlnia Abrapapának.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15140 Hozzászólás Szerző: emsanya »

David Luiz and Michy Batshuayi can leave Chelsea in January if they wish, says Antonio Conte. (Forrás: Daily Telegraph)

Luiz és Batsu mehet ha akar. A nyilatkozart szerint Conte megérti ha a vb-n játszani akarnak és ezért távoznának a több játéklehetőség reményében.

Válasz küldése