Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15081 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Mindenki gondoljon Richarlisonra, hatha osszejon :)
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolási pletykák

#15082 Hozzászólás Szerző: White »

Egyébként némi pozitívum hogy nem emlékszem rossz angolra nálunk (SWP-t nem ér írni,igazi varázsló volt :D )
#OnceABlueAlwaysABlue

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15083 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Azóta nyilván eltelt 2 év, ami elég mélyzuhanás volt számára, de, ha valaki akkor Conte talán kihozhatja belőle a maximumot, hogy hasonló statokra legyen képes:

Kép

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15084 Hozzászólás Szerző: Szabi »

15 millióért egyébként abszolút elfogadható, bár én egyelőre nem tartom túl sokra, de hátha szintet tud majd lépni ügyesebb játékostársakkal. Akkor fog csak idegesíteni a dolog, ha ő lesz a nagy téli igazolás. Mondjuk Conte a mostani sajtótájékoztatón is belengette, hogy tudja a klub az álláspontját az erősítésekkel kapcsolatban, tehát bízom benne, hogy nem Barkley az első és utolsó érkező.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15085 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként nem volt ő rossz játékos, sőt volt neki olyan periódusa is mikor nem tudták tartani őt a védők, ment mint a golyó. Jó fizikummal rendelkezik, gyorsasága sem rossz és valamiért csak 22-szeres angol válogatott. De valahogy az utolsó két évben nagyon visszaesett, simán lehet, hogy elvesztette a motivációját és csak egy komolyabb csapatban szeretett volna játszani, meglátjuk. Ha a klub akarja, úgy sem tudunk semmit ellene tenni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15086 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Emenalo takarodj!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15087 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:Az álom 8-as, pont arra vágytam, hogy egy nap ő viselje ezt a mezszámot. Ja, nem...
Fiatal, angol, óriási tehetség, mit akarsz még?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15088 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Az álom 8-as, pont arra vágytam, hogy egy nap ő viselje ezt a mezszámot. Ja, nem...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15089 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING: Ross Barkley has passed his medical at Chelsea. His £15m move from Everton will be confirmed today. (Source: SkySports)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15090 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:
kazomester írta:
Az kéne még Simeone a gusztustalan focijával... :|
Simán lehet befutónév, akkor ha Conte elmegy. Más kérdés, hogy ez az edző kirugdosás olyan, mintha újra festenénk a trabantot.

Mellékese, ami Conte-nak nem megy ezzel a kerettel, másnak sem fog, tehát még látszat szinten sem éri meg elküldeni/nem megtartani.
Az még hagyján, de hogy ennek tetejében még Simeone antifociját is kelljen néznem? Na ezt már nem.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák

#15091 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Megyó írta:
kazomester írta:
Az kéne még Simeone a gusztustalan focijával... :|
Simán lehet befutónév, akkor ha Conte elmegy. Más kérdés, hogy ez az edző kirugdosás olyan, mintha újra festenénk a trabantot.

Mellékese, ami Conte-nak nem megy ezzel a kerettel, másnak sem fog, tehát még látszat szinten sem éri meg elküldeni/nem megtartani.
Régóta vagyok Chelsea szurkoló (kb 2006 óta), és általában egyetértettem akkor, amikor edzőink többségét menesztették, viszont most jobban örülnék, ha próbálnánk egy értelmesebb, nem folyton kifogásokat kereső edzőt megtartani, mint Conte. Tavaly is hatalmas stabilitást hozott nekünk, miután a 2015/16-os szezon katasztrofálisra sikerült. Ha megkapná azokat a lehetőségeket mint korábbi edzőink zöme, hogy tudjunk igazolni minőségi játékosokat, és kicsit megtölteni a padot is, szerintem meglenne az eredménye. Idei szezonnal nem lehet mit csinálni, nagyon megy a Citynek, ez van, be kell biztosítani a dobogót, és jövőre lehet megint próbálkozni. Nagyobb kárt tennénk a csapatnak azzal, hogy megint elkezdünk új edző után keresgélni, aztán megint évente fogjuk váltogatni az ígéretesebbnél ígéretesebb szakembereket...

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15092 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

BREAKING: Ross Barkley had @ChelseaFC medical last night and move from @Everton could be confirmed later today - Sky sources. #SSN https://t.co/7qioezKyt6" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15093 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:
Az kéne még Simeone a gusztustalan focijával... :|
Simán lehet befutónév, akkor ha Conte elmegy. Más kérdés, hogy ez az edző kirugdosás olyan, mintha újrafestenénk a trabantot.

Mellékesen, ami Conte-nak nem megy ezzel a kerettel, másnak sem fog, tehát még látszat szinten sem éri meg elküldeni/nem megtartani.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15094 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Az kéne még Simeone a gusztustalan focijával... :|

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolási pletykák

#15095 Hozzászólás Szerző: White »

Ez komolyan hihetetlen mennyire idióta a board.Barkley ? Kelleni fog mint halottnak a csòk. Aztán majd pisloghatnak amikor Hazard és Courtois lelép.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15096 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sp*rs NOT INTERESTED IN BARKLEY

Tottenham will not reignite their summer interest in Everton's Ross Barkley, SSNunderstands.

It is understood manager Mauricio Pochettino has other targets, including Bordeaux's Brazilian attacker Malcom.


A Tottenham időközben jelezte, hogy nem érdeklődnek Barkley iránt, inkább Malcom-ot vennék meg a Bordeaux-bol.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15097 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Caroll-Morata duo és mindent előre ívelni fejre! Poén lenne.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15098 Hozzászólás Szerző: laczze »

Inkább az a baj, hogy akik most vannak a csapatban pl drinkwater neki kéne lenni a töltelék embernek és klasszist igazolni, nem a szar mögé egy mégnagyobb kupacot.
Drogba,Lampard,Terry <3

antimaci
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15099 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Attól, hogy egy játékos elsősorban nem a kezdőcsapatba érkezik még lehet erősítés...
Backup játékosnak szerintem tökéletes ár-értékben, ráadásul angol. A 4 belső középpályásunk amúgy sem volt életbiztosítás, főleg mióta elkezdtük a 3-5-2, 3-5-1-1 taktikát "próbálgatni". Nyilván nem egy Verratti, Koke vagy Kroos szint, de szerintem egyáltalán nem rossz igazolás. Nekem Drinkwater is kellemes meglepetés eddig

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15100 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:
Bubi írta:Csupa minőségi embereket hoznak velünk szóba. Komolyan elszomorító. Caroll? Barkley? A középszintű angol játékosok mellszobrai.

Rengeteg játékos van a piacon aki fiatal, baromi tehetséges és elérhető számunkra.
A City-ben is futballozik egy Delph meg egy Mangala, a PSG meg épp most igazolja le Lassana Diarrát. Mindenhova kellenek töltelék emberek. Az ilyen Carroll meg Barkley-féle igazolások keretbővítésre jók lehetnek.

Amúgy én nagy összegben mernék fogadni hogy Batshuayi januárban kölcsönbe megy. A VB-miatt muszáj játszania valahol, viszont eligazolni nem fog mert Conte helyzete bizonytalan, lehet hogy nyáron tiszta lappal indulhat. Úgyhogy én nem tartom elképzelhetetlennek hogy hozunk csatárt januárban, én továbbra is Vardyt tánogatnám.
igen de Barkley kinek a helyére, ott van Fabregas Drinkwater Bakayoko Kante és vannak kölcsönbe is középpályások akik vannak olyan szinten mint Barkley, sőt kitudja Barkley milyen állapotban lesz már vagy fél éve sérült és előtte sem volt valami nagy szám arra emlékszem, hogy az Evertonba is azért kritizálták mert rengeteg labdát eladott a középpályán, de ezt még megértem, hogy 15m-ért megveszik, mert a mai fociban az nem számít nagy összegnek, de Caroll könyörgöm még viccnek is rossz, még a WHU-ba sem tud kitünni, Vardy szerintem is jó megoldás lenne.

Válasz küldése