Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7541 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pilgrim írta: 2021. július 13., kedd 14:05 https://www.skysports.com/football/news ... nd-striker

Sky Sports forrasai szerint, Haaland nem elado. 150 millioert sem, mivel a Dortmund Sancho utan mar nem akar tobb kulcsjatekost elvesziteni. Az irrealis magas ar mellett, ami tovabb rontja az eselyeket, az Riaola tiszteletdija, ami tovabbi 40 millio lenne a vetelar mellett.

"Chelsea are trying but it is going to be very difficult," he said. "At the moment it looks like mission impossible."

According to Sky in Germany, Haaland's agent Mino Raiola is asking for a commission of €40m (£34.2m) as part of any deal for the Dortmund striker
Bassza meg magat a Dortmund meg a United is. Jovore mehet Bayern vagy a spanyol gigaszokhoz akkor.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#7542 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Hawaii írta: 2021. július 13., kedd 14:30
Pilgrim írta: 2021. július 13., kedd 14:05 https://www.skysports.com/football/news ... nd-striker

Sky Sports forrasai szerint, Haaland nem elado. 150 millioert sem, mivel a Dortmund Sancho utan mar nem akar tobb kulcsjatekost elvesziteni. Az irrealis magas ar mellett, ami tovabb rontja az eselyeket, az Riaola tiszteletdija, ami tovabbi 40 millio lenne a vetelar mellett.

"Chelsea are trying but it is going to be very difficult," he said. "At the moment it looks like mission impossible."

According to Sky in Germany, Haaland's agent Mino Raiola is asking for a commission of €40m (£34.2m) as part of any deal for the Dortmund striker
Persze, nyilván nem eladó most 150 millióért sem, jövőre meg viheti bárki 80-ért. Fuck logic :D
Kiveve, ha osszel alairja az uj szerzodeset a nemeteknel, mert akkor targytalanna valik a kivasarlasi zaradeka.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#7543 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pilgrim írta: 2021. július 13., kedd 14:05 https://www.skysports.com/football/news ... nd-striker

Sky Sports forrasai szerint, Haaland nem elado. 150 millioert sem, mivel a Dortmund Sancho utan mar nem akar tobb kulcsjatekost elvesziteni. Az irrealis magas ar mellett, ami tovabb rontja az eselyeket, az Riaola tiszteletdija, ami tovabbi 40 millio lenne a vetelar mellett.

"Chelsea are trying but it is going to be very difficult," he said. "At the moment it looks like mission impossible."

According to Sky in Germany, Haaland's agent Mino Raiola is asking for a commission of €40m (£34.2m) as part of any deal for the Dortmund striker
Persze, nyilván nem eladó most 150 millióért sem, jövőre meg viheti bárki 80-ért. Fuck logic :D

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#7544 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

focimark írta: 2021. július 13., kedd 12:45
Amazing24 írta: 2021. július 13., kedd 12:25 Jorginho’s agent Joao Santos claims Juventus have expressed an interest in signing the Chelsea midfielder.

“I confirm it, these interests have arrived, Santos told Calciomercato

https://www.calciomercato.it/2021/07/12 ... ropa-juve/

Most vagy soha :mrgreen:
Sokszor nem ertem, hogy hulyeskedtek vagy tenyleg ennyire lenezitek Jorginhot? Szerintem sem egy aranylabdas jatekos, de hogy ennyire megszabadulnatok tole az rendesen meglep. Szerintem nagyon hasznos jatekos es nalam boven lenne szerepe a kovetkezo szezonokban is. Az Eb gyoztes olasz valogatottnak is az egyik legjobbja volt, ahogy nalunk is fontos szerepet toltott be az elmult szezonokban...tenyleg nem ertem.
+1... Én sem értem, miért örvend ekkora közutálatnak Jorginho. Tudom, egyeseknek nehezére esik elfogadni, hogy a BL győzelmünkben és az olaszok EB sikerében meghatározó szerepe volt, de ha egy pillanatra lekerül az a bizonyos szemellenző, akkor azért lehet látni, mennyit is fejlődött, amióta hozzánk igazolt. Igenis fontos tagja ő a csapatunknak mind emberileg, mind pedig játékban. A hozzá hasonló "can do" attitűddel rendelkező játékosok miatt szerettem meg egykor ezt a csapatot. Az sem véletlen, hogy Jorginho könnyen az aranylabda közelébe kerülhet egy ilyen szezon után (nyilván nem fogja megnyerni, de nagy eredmény ez már így is).
Azt pedig tudni kell a helyén kezelni, hogy az ügynöke hogyan próbál jobban fizető szerződést elérni számára. Jelenleg egyébként Drinkwater is többet keres nála...

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#7545 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

https://www.skysports.com/football/news ... nd-striker

Sky Sports forrasai szerint, Haaland nem elado. 150 millioert sem, mivel a Dortmund Sancho utan mar nem akar tobb kulcsjatekost elvesziteni. Az irrealis magas ar mellett, ami tovabb rontja az eselyeket, az Riaola tiszteletdija, ami tovabbi 40 millio lenne a vetelar mellett.

"Chelsea are trying but it is going to be very difficult," he said. "At the moment it looks like mission impossible."

According to Sky in Germany, Haaland's agent Mino Raiola is asking for a commission of €40m (£34.2m) as part of any deal for the Dortmund striker

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#7546 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

broduer írta: 2021. július 13., kedd 12:10
flatley09 írta: 2021. július 13., kedd 11:39
Szabi írta: 2021. július 12., hétfő 19:50

Mivel a Bundesliga a PL-hez képest egy roppant gyenge bajnokság, sajnos simán benne van a pakliban. Tudom, hogy nem egy szint, de ha már csatárok, elég megnézni Schicket vagy André Silva-t. Mindkettő felsült egy erősebb bajnokságban, kettő egyeneset nem tudtak belerúgni a labdába, a németeknél pedig vitézkednek. Vagy Angelino esete is jó példa, a City-ben három meccset ha játszott, Lipcsében pedig az év igazolása lett. Gnabry West Bromokban bohóckodott, az Arsenal kukázta, a Bundásban pedig előbb a Werderben, majd a Bayernben sztár lett. EB-n pedig egy nagy nulla volt, ahol már nem a Bielefeldnek kell a "védelmét" bontani. És még napestig lehetne sorolni.

Ennek ellenére szerintem beválna itt a norvég, mert tényleg ösztönös klasszisnak tűnik, csak én jobban szeretem azt, ha nem nagyképű, egoista, magát felsőbb rendűnek gondoló nyomorékok alkotják a kedvenc csapatom. Ezért, meg az ára miatt inkább Lukaku az én emberem is.
Azért ezek erősen megkérdőjelezhető összefüggések...
Az mondod, h Schick, Gabry, Silva, Angelino jók a Bundesliga-ban de mindenhol máshol felsültek és ezt az korábbi és az EB-n mutatott teljesítményükkel indoklod.
Shick, pl remekelt az EB-n. Gabry-t kikukázta az Arsenal de a BL-ben ellenünk meg mások ellen is remekelt.
De, hogy mondjak ellenpéldát...Immobile felsült a Bundesligaban...a Lazioban meg gólrekorder lett...abban az olasz bajnokságban, ahol Schick egy egyeneset nem tudott a labdába rúgni, a Bundesligában meg ficánkol.

Nem olyan egyértelmű ez a dolog, hogy letudjuk azzal, hogy a Bundás gyengébb bajnokság...
Nem kötekedésből, csak elkezdtem rajta gondolkodni, és nem jut eszembe senki: ki az az elmúlt mondjuk 10 évben, aki a Bundesligából igazolt a PL-be, és maradéktalanul bevált? Egyedül Gündogan jut most eszembe.
Szerintem Auba bevált. Attól függetlenül, hogy az előző éve említésre sem méltó. Firmino szintén. Ahogy mondod Gündogan. Meg biztos vannak még...nem azt mondom, hogy nem lutri...meg, hogy a bundás nem gyengébb bajnokság...de ebből levonni azt a következtetést, hogy ezek a játékosok szarok mert csak ott villognak máshol meg nem tudtak, vagy még nem volt lehetőségük, felesleges. Ennyi erővel Mbpappe vahy, hogy írják is csak egy hypolt középszer, hisz ő meg a méggyengébb francia bajnoksákban játszik csak...
Egyszerűen van akinek bizonyos bajnokságok és taktikák jobban fekszenek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flatley09 2021. július 13., kedd 14:11-kor.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#7547 Hozzászólás Szerző: focimark »

Amazing24 írta: 2021. július 13., kedd 12:25 Jorginho’s agent Joao Santos claims Juventus have expressed an interest in signing the Chelsea midfielder.

“I confirm it, these interests have arrived, Santos told Calciomercato

https://www.calciomercato.it/2021/07/12 ... ropa-juve/

Most vagy soha :mrgreen:
Sokszor nem ertem, hogy hulyeskedtek vagy tenyleg ennyire lenezitek Jorginhot? Szerintem sem egy aranylabdas jatekos, de hogy ennyire megszabadulnatok tole az rendesen meglep. Szerintem nagyon hasznos jatekos es nalam boven lenne szerepe a kovetkezo szezonokban is. Az Eb gyoztes olasz valogatottnak is az egyik legjobbja volt, ahogy nalunk is fontos szerepet toltott be az elmult szezonokban...tenyleg nem ertem.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7548 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

broduer írta: 2021. július 13., kedd 12:10
Bocs, telefonról bénáztam az idézettel.

A maradéktalanul bevált elég tág fogalom, de nálam simán jó igazolások KdB, Firmino, Auba, Xhaka(őt szerintem az edzők vágták tönkre nem a liga), Son, Sane akik kapásból beugranak.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7549 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szvsz ez a beválik vagy nem dolog inkább egyéni, személyiség függő, mint bajnokság specifikus. Oké, vannak akik megrekednek egy szinten és csak bizonyos játékstílusban érzik jól maguk, de első ránézésre Haalandnak ezzel nem lesz baja.

Hogy pár közeli példát írjak, a bundásból érkező Werner egész jól termelt az első hullámvölgyig, ahonnan viszont úgy tűnik nem tud kimászni, míg a gyengébben kezdő Havertz a szezon végére egész jól felépítette magát. Vagy ott van Kalou és Suarez, mindkettő nagy király volt a hollandoknál, mégis más utat jártak be, ahogy Costa és Morata a spanyol, Drogba-Giroud a francia, Henry-Sheva az olasz bajnokság esetén. Persze, sokba kerül egy ilyen kockázatvállalásért, de nincsenek megfelelő opciók alacsony áron. Arra sincs semmi garancia, hogy akár egy Kane beválna, sült már fel PLen belüli váltás után Torres, Carroll, Sanchez is.

Én azon a véleményen vagyok, hogy ha egyszer lehetőségünk van rá, igazoljuk le, aztán legrosszabb esetben behúzzuk a sokadik csatár floppunk, viszont ha beválik, akkor elől egy darabig rendben leszünk.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#7550 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Jorginho’s agent Joao Santos claims Juventus have expressed an interest in signing the Chelsea midfielder.

“I confirm it, these interests have arrived, Santos told Calciomercato

https://www.calciomercato.it/2021/07/12 ... ropa-juve/

Most vagy soha :mrgreen:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#7551 Hozzászólás Szerző: broduer »

flatley09 írta: 2021. július 13., kedd 11:39
Szabi írta: 2021. július 12., hétfő 19:50
Traxver írta: 2021. július 12., hétfő 18:18 Ennyi erővel senkit ne igazoljunk mert lehet nem válik be…
Mivel a Bundesliga a PL-hez képest egy roppant gyenge bajnokság, sajnos simán benne van a pakliban. Tudom, hogy nem egy szint, de ha már csatárok, elég megnézni Schicket vagy André Silva-t. Mindkettő felsült egy erősebb bajnokságban, kettő egyeneset nem tudtak belerúgni a labdába, a németeknél pedig vitézkednek. Vagy Angelino esete is jó példa, a City-ben három meccset ha játszott, Lipcsében pedig az év igazolása lett. Gnabry West Bromokban bohóckodott, az Arsenal kukázta, a Bundásban pedig előbb a Werderben, majd a Bayernben sztár lett. EB-n pedig egy nagy nulla volt, ahol már nem a Bielefeldnek kell a "védelmét" bontani. És még napestig lehetne sorolni.

Ennek ellenére szerintem beválna itt a norvég, mert tényleg ösztönös klasszisnak tűnik, csak én jobban szeretem azt, ha nem nagyképű, egoista, magát felsőbb rendűnek gondoló nyomorékok alkotják a kedvenc csapatom. Ezért, meg az ára miatt inkább Lukaku az én emberem is.
Azért ezek erősen megkérdőjelezhető összefüggések...
Az mondod, h Schick, Gabry, Silva, Angelino jók a Bundesliga-ban de mindenhol máshol felsültek és ezt az korábbi és az EB-n mutatott teljesítményükkel indoklod.
Shick, pl remekelt az EB-n. Gabry-t kikukázta az Arsenal de a BL-ben ellenünk meg mások ellen is remekelt.
De, hogy mondjak ellenpéldát...Immobile felsült a Bundesligaban...a Lazioban meg gólrekorder lett...abban az olasz bajnokságban, ahol Schick egy egyeneset nem tudott a labdába rúgni, a Bundesligában meg ficánkol.

Nem olyan egyértelmű ez a dolog, hogy letudjuk azzal, hogy a Bundás gyengébb bajnokság...
Nem kötekedésből, csak elkezdtem rajta gondolkodni, és nem jut eszembe senki: ki az az elmúlt mondjuk 10 évben, aki a Bundesligából igazolt a PL-be, és maradéktalanul bevált? Egyedül Gündogan jut most eszembe.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#7552 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Szabi írta: 2021. július 12., hétfő 19:50
Traxver írta: 2021. július 12., hétfő 18:18
Pilgrim írta: 2021. július 12., hétfő 18:01 Mbappenal is tulzonak talalnam a 175 milliot, de Haalandert egyenesen orultseg. Volt egy kiemelkedo szezonja es ennyi jelenleg. Tudom nem leszek nepszeru, mert a forum tagjainak a 90% imadja a norvegot, de oriasi lutrinak tartom. Semmilyen garancia nincs az o eseteben sem, hogy bevalik. Jojjon fele ennyiert Lukaku inkabb, a maradekbol pedig hozzunk vegre valahara Kante melle egy melto tarsat.
Ennyi erővel senkit ne igazoljunk mert lehet nem válik be…
Mivel a Bundesliga a PL-hez képest egy roppant gyenge bajnokság, sajnos simán benne van a pakliban. Tudom, hogy nem egy szint, de ha már csatárok, elég megnézni Schicket vagy André Silva-t. Mindkettő felsült egy erősebb bajnokságban, kettő egyeneset nem tudtak belerúgni a labdába, a németeknél pedig vitézkednek. Vagy Angelino esete is jó példa, a City-ben három meccset ha játszott, Lipcsében pedig az év igazolása lett. Gnabry West Bromokban bohóckodott, az Arsenal kukázta, a Bundásban pedig előbb a Werderben, majd a Bayernben sztár lett. EB-n pedig egy nagy nulla volt, ahol már nem a Bielefeldnek kell a "védelmét" bontani. És még napestig lehetne sorolni.

Ennek ellenére szerintem beválna itt a norvég, mert tényleg ösztönös klasszisnak tűnik, csak én jobban szeretem azt, ha nem nagyképű, egoista, magát felsőbb rendűnek gondoló nyomorékok alkotják a kedvenc csapatom. Ezért, meg az ára miatt inkább Lukaku az én emberem is.
Azért ezek erősen megkérdőjelezhető összefüggések...
Az mondod, h Schick, Gabry, Silva, Angelino jók a Bundesliga-ban de mindenhol máshol felsültek és ezt az korábbi és az EB-n mutatott teljesítményükkel indoklod.
Shick, pl remekelt az EB-n. Gabry-t kikukázta az Arsenal de a BL-ben ellenünk meg mások ellen is remekelt.
De, hogy mondjak ellenpéldát...Immobile felsült a Bundesligaban...a Lazioban meg gólrekorder lett...abban az olasz bajnokságban, ahol Schick egy egyeneset nem tudott a labdába rúgni, a Bundesligában meg ficánkol.

Nem olyan egyértelmű ez a dolog, hogy letudjuk azzal, hogy a Bundás gyengébb bajnokság...

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#7553 Hozzászólás Szerző: broduer »

fst200 írta: 2021. július 13., kedd 9:13 azért Emerson,Kepa,bakayoko, Drinkwater, Zapacosta, Barkley,RLC - belőlük azért összejönne egy kevés összes, azért az összes szélsőnket nem adnám el nyáron :D
A pofám leszakad már ezen a Drinkwateren.... Mi a rákért van még mindig itt? Hány éves szerződést kötöttünk vele, 10?

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák

#7554 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

fst200 írta: 2021. július 13., kedd 9:13 azért Emerson,Kepa,bakayoko, Drinkwater, Zapacosta, Barkley,RLC - belőlük azért összejönne egy kevés összes, azért az összes szélsőnket nem adnám el nyáron :D
Az a szomorú valóság, hogy a kutyának sem kellenek. Max a csóró olaszok vinnék őket kölcsibe.

fst200
Hozzászólások: 904
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#7555 Hozzászólás Szerző: fst200 »

azért Emerson,Kepa,bakayoko, Drinkwater, Zapacosta, Barkley,RLC - belőlük azért összejönne egy kevés összes, azért az összes szélsőnket nem adnám el nyáron :D

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#7556 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Manchester City preparing £130 million bid for Erling Haaland.
Pep Guardiola has requested his club to negotiate a transfer for Erling Haaland with Manchester City prepared to pay £130 million for the Norwegian. -Ekrem Konur

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#7557 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Egy ev utan eladni ziyechet? Remek. Tammy meg belefer, de giroud tavozasa utan biztos jon haaland. Kell ra a penz ez latszik, ezekert a jatekosokert kapunk eleg penzt. Odoit sajnalom mert benne tobb lehet, de sokat nem mutatott az biztos. En ot megtartanam. Ha ez a sok jatekos haaland miatt megy el akkor meg talan megertem, de igy nem lesznek minosegi csereink a posztokra. A city azert szopatja le a az egesz PLt mert a b csapata is bitang eros. Nekunk ez nagyon nem lesz meg.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7558 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea will partly fund new players through selling players.
3 most likely to go: Ziyech, Abraham and Hudson-Odoi

(Source Bild)

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#7559 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bazsi írta: 2021. július 12., hétfő 20:15
Szabi írta: 2021. július 12., hétfő 19:50 csak én jobban szeretem azt, ha nem nagyképű, egoista, magát felsőbb rendűnek gondoló nyomorékok alkotják a kedvenc csapatom. Ezért, meg az ára miatt inkább Lukaku az én emberem is.
Ez a felsorolás pedig pont Lukakura is ráillik szerintem :D
Egyébként nekem nagyon bejön, ahogy Haaland folyamatosan harcol és terrorizálja a védőket, kicsit Costára emlékeztet ebben. Ha közel múltat nézzük nekünk ezek az erőteljes személyiségű csatárok jöttek be, mint DD és Diego, a másik gyengébb lelkivilágú archetípusba tartozókkal pedig rendre felsültünk (Torres, Morata, Werner).
A szereny Lukaku aki nemreg Lewa, Messi, CR polcra sorolta MAGAT :D :D

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák

#7560 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Szabi írta: 2021. július 12., hétfő 19:50 csak én jobban szeretem azt, ha nem nagyképű, egoista, magát felsőbb rendűnek gondoló nyomorékok alkotják a kedvenc csapatom. Ezért, meg az ára miatt inkább Lukaku az én emberem is.
Ez a felsorolás pedig pont Lukakura is ráillik szerintem :D
Egyébként nekem nagyon bejön, ahogy Haaland folyamatosan harcol és terrorizálja a védőket, kicsit Costára emlékeztet ebben. Ha közel múltat nézzük nekünk ezek az erőteljes személyiségű csatárok jöttek be, mint DD és Diego, a másik gyengébb lelkivilágú archetípusba tartozókkal pedig rendre felsültünk (Torres, Morata, Werner).

Válasz küldése