Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#7501 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

AwayRoller írta: 2021. július 18., vasárnap 17:18 Haalandról meg állítólag lemondtunk és 50m fontot adnánk Lewaért, akinek 23ban lejár a szerződése és ha nem hosszabbít, akkor a bajorok pénzzé tennék.
Valoban ugy nez ki most, hogy letettunk Haaland megszerzeserol, szinte az osszes hiteles forras errol ir. Lewa es a Stuttgart tamadoja Sasa Kalajdzic a legujabb nevek. Lewanak nagyon orulnek, de szerintem o ra sincs sok eselyunk. :cry:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#7502 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Edzésről felrakott videókon nem az látszik, mint ha Tuchel annyira nem számolna CHO-val.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolási pletykák

#7503 Hozzászólás Szerző: White »

Én csipem Coman játékát , szerintem bőven elférne a keretben , legalább borítékolható lenne a bajnoki cim :mrgreen:
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7504 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ennek semmi értelme nem lenne a részünkről... Mindkettő egy agyatlan szélső, nagyjából ugyanazt tudják technikailag, illetve hozzátenni a csapatjátékhoz, illetve egyik sem egy rokonszenves forma. Cserébe Coman roppant sérülékeny és idősebb Odoinál. 90 milliós összeg az nevetséges, 40-nél többet full egészségesen se ér nálam, Bayernben sem alapember.

Ide ne hozzák, nem kell, köszönjük.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6933
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7505 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2021. július 18., vasárnap 17:25
kecske01 írta: 2021. július 18., vasárnap 16:02 Chelsea have offered Callum Hudson-Odoi to Bayern Munich in a straight swap deal for Kingsley Coman. (Source: L’EQUIPE)

Agyfasz :D
Chelsea would like to engineer a Kingsley Coman - Callum Hudson-Odoi swap deal - L'Équipe - full:

- Kingsley Coman - Bayern extension talks at dead end
- Bayern open to sale, but have set prohibitive €90m price
- Callum Hudson-Odoi not in Tuchel's plans


Elég megbízható francia forrás hozta ezt le és részleteket is közölt.
Nehogy már még egy középszer Coman-ért nagyobb összeget lőjenek, be mint Odoi-ra.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7506 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2021. július 18., vasárnap 16:02 Chelsea have offered Callum Hudson-Odoi to Bayern Munich in a straight swap deal for Kingsley Coman. (Source: L’EQUIPE)

Agyfasz :D
Chelsea would like to engineer a Kingsley Coman - Callum Hudson-Odoi swap deal - L'Équipe - full:

- Kingsley Coman - Bayern extension talks at dead end
- Bayern open to sale, but have set prohibitive €90m price
- Callum Hudson-Odoi not in Tuchel's plans


Elég megbízható francia forrás hozta ezt le és részleteket is közölt.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7507 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Haalandról meg állítólag lemondtunk és 50m fontot adnánk Lewaért, akinek 23ban lejár a szerződése és ha nem hosszabbít, akkor a bajorok pénzzé tennék.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6933
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7508 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea have offered Callum Hudson-Odoi to Bayern Munich in a straight swap deal for Kingsley Coman. (Source: L’EQUIPE)

Agyfasz :D

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#7509 Hozzászólás Szerző: Crap »

emsanya írta: 2021. július 17., szombat 7:33 Ben White - Arsenal 50 millio font, hivatalos.

Varane egyre közelebb a United-hez, hivatalosan is ajánlatot tesznek érte.
Nem rossz védő White de azért közel se olyan kiemelkedő mint pl van Dijk volt vagy a salzburgi srác. Megkockáztatom még a Leicester-es Soyoncu is többet mutatott magából.
Ehhez képest ez az 50 millió szerintem brutális ár érte.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7510 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ben White - Arsenal 50 millio font, hivatalos.

Varane egyre közelebb a United-hez, hivatalosan is ajánlatot tesznek érte.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7511 Hozzászólás Szerző: Dante »

A Dortmund 20 milliót fizetett a Salzburgnak (és lehet részesedés jár későbbi átigazolási díjból), 15-öt Raiola-nak és 10-et Alf-Inge Haaland-nak. Emellett 8 millió Erling éves fizetése, tehát az 12 millióra rúg.

Én úgy látom hogy ebből csak úgy jöhetnek ki pozitívan, ha Haaland a teljesítményével segíti a csapatot még egy évig, mert a szerződésében lévő záradék miatt sem idén, sem jövőre nem csurran-cseppen sok pénz, viszont így idén nem kell csatár után keresgélni.
A pletykált 130-150 millióból sem mind a Dortmund-hoz kerülne, ahogy a jövő nyári 75 millió se.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1676
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#7512 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Dízel írta: 2021. július 16., péntek 11:59 Miert? Es ha jovore lerakunk 120misit? Meg mondjuk egy jatekost?
ott már nem a Dortmund fog válogatni...
kivásárlási ár egy automatikus igen a klubok részéről

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7513 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta: 2021. július 16., péntek 11:59 Miert? Es ha jovore lerakunk 120misit? Meg mondjuk egy jatekost?
Hiába rakunk le többet, automatikusan a 75-öt is el kell fogadniuk pl a PSG-től. És akkor ők majd lerakják a heti 4-500 ezres fizut mi meg a 200 ezreset és szépen elkullogunk.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#7514 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Miert? Es ha jovore lerakunk 120misit? Meg mondjuk egy jatekost?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7515 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2021. július 16., péntek 7:01 Jövőre nem sok esélyünk lesz rá szerintem.
Szinte semmi. Jönnek majd a psg féle giga fizetéses ajánlatok és jönnek a Barca/Real minden gyerek álma klubbok.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6933
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7516 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Jövőre nem sok esélyünk lesz rá szerintem.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7517 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta: 2021. július 16., péntek 0:14
adrian1989 írta: 2021. július 15., csütörtök 21:27 Azt nem értem,hogy Haaland jövőre 75m euróért vihető lesz,hogy nem éri meg idén eladni a Dortmund-nak 80+Abraham-ért!
Lenne egy csatáruk aki szerintem a Bundesliga-ban hozná a számokat simán,mert annak idején Batshuayinak is ment és az angolt jobbnak tartom a belgánál.
De ők tudják szerintem 75m feletti összeg már megéri nekik csak ha a szimpla matekot nézzük, mert azzal szerintem felesleges számolniuk,hogyha jövőre mondjuk a real barca psg city mu közül valaki leteszi a 75m-ot akkor Haaland majd azt mondja,hogy nem akar menni és inkább ott marad.
Nem a szimpla matekot kell nézni, hanem az üzletit. Most azért 150 az ára, mert jövőre fele ennyi lenne, ráadásul csak 2 kérője van. Ha ősszel csak hasonló feltételekkel is tolnak a szerződésen 1 évet, a több kérő jobban felveri majd az árát. Egy korszakos tehetségnek tűnő valakit nem fog egy Dortmund évente megszerezni, persze hogy minden fillért ki akarnak szedni belőle. És igazából jól járnak mind3an, Raiolával az élen.
Szerintem nem fognak tolni egy évet a szerződésén, biztos nem megy bele. Ez az üzlet, ennyit kap jövöre Dortmund biztosra viszont akkor Haaland azzal tárgyal akivel csak akar.

Ezért tudták leigazolni, jo következö lépcsö volt neki és zavartalanul igazolhat utána ahova csak akar. Kivéve ha idén nyáron nem érkezik egy nagy ajánlat.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7518 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

adrian1989 írta: 2021. július 15., csütörtök 21:27 Azt nem értem,hogy Haaland jövőre 75m euróért vihető lesz,hogy nem éri meg idén eladni a Dortmund-nak 80+Abraham-ért!
Lenne egy csatáruk aki szerintem a Bundesliga-ban hozná a számokat simán,mert annak idején Batshuayinak is ment és az angolt jobbnak tartom a belgánál.
De ők tudják szerintem 75m feletti összeg már megéri nekik csak ha a szimpla matekot nézzük, mert azzal szerintem felesleges számolniuk,hogyha jövőre mondjuk a real barca psg city mu közül valaki leteszi a 75m-ot akkor Haaland majd azt mondja,hogy nem akar menni és inkább ott marad.
Nem a szimpla matekot kell nézni, hanem az üzletit. Most azért 150 az ára, mert jövőre fele ennyi lenne, ráadásul csak 2 kérője van. Ha ősszel csak hasonló feltételekkel is tolnak a szerződésen 1 évet, a több kérő jobban felveri majd az árát. Egy korszakos tehetségnek tűnő valakit nem fog egy Dortmund évente megszerezni, persze hogy minden fillért ki akarnak szedni belőle. És igazából jól járnak mind3an, Raiolával az élen.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7519 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nem igazán szeretnek a csapatok játékos+pénzt kapni játékosért. Eleve nehéz üzlet, CHO-nak pl a fizetése is nagy, nehéz velük megegyezni.

A pénz mindig győz, az kell mindenkinek, nem a játékos cserélgetések (lásd már idén a Hakimi ügylet. Az inter lefosta hogy játékost is adnánk, a több pénz érdekel mindenkit).

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#7520 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Amazing24 írta: 2021. július 15., csütörtök 12:38
focimark írta: 2021. július 15., csütörtök 12:35 Borussia Dortmund have turned down Chelsea's opening offer for striker Erling Haaland, according to Sky in Germany.
Allitolag 80millio + Abraham volt az elso hivatalos ajanlatunk. 50 millio fontra tartja a klub Abrahamot, igy jon ki a 130 millo. Tobb hiteles forras szerint is a kovetkezo ajanlat 90+Tammy lesz.
Azt nem értem,hogy Haaland jövőre 75m euróért vihető lesz,hogy nem éri meg idén eladni a Dortmund-nak 80+Abraham-ért!
Lenne egy csatáruk aki szerintem a Bundesliga-ban hozná a számokat simán,mert annak idején Batshuayinak is ment és az angolt jobbnak tartom a belgánál.
De ők tudják szerintem 75m feletti összeg már megéri nekik csak ha a szimpla matekot nézzük, mert azzal szerintem felesleges számolniuk,hogyha jövőre mondjuk a real barca psg city mu közül valaki leteszi a 75m-ot akkor Haaland majd azt mondja,hogy nem akar menni és inkább ott marad.

Válasz küldése