Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15901 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A hírek szerint Grizi összekapott Simeone-val. Granovskaya remélem már úton van Madridba, mert ennél jobb alkalom nincs bedobni egy Costa-Griezmann csereüzletet.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#15902 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

becus3 írta:
Николаевич írta:
becus3 írta: Jelen állás szerint, ő volna a legnagyobb igazolás. Igaz ehhez kell Conte meg hogy milyen állapotban van?!

Ő lenne a legnagyobb igazolás? Ha faszán játszik CM-et vagy WB-t akkor igen, ha jobb szèlső mint Willy vagy Pedro akkor is, más esetben nem.

Biztos vagyok benne hogy innen nincs vissza Costànak. Vannak helyette mások, túllèptünk rakta.
Azt nem tudom, hogy van e vissza út ,de az életben láttam mar rosszabb dolgokat is kisimulni
ennél kisebb balhé után se kapott lehetőséget malouda edzőváltás után sem, pedig ő nem vergődött lement a tartalékokkal edzeni


Antonio Conte has slowed down Kenedy’s deal to join Newcastle on loan due to concerns over his squad size. [Goal]
úgy látszik megunta hogy lassan 11 embert se hagynak neki. pedig még mehet kenedyn kívül baba és remy is nagy valószínűséggel :roll:

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#15903 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Николаевич írta:
becus3 írta:
Amazing24 írta:Nehany hir szerint Costa visszaterne a csapathoz, ha Conte bocsanatot kerne tole. Tovabba Costanak semmifele problemaja nincs a Chelseavel, csak Conteval.
Jelen állás szerint, ő volna a legnagyobb igazolás. Igaz ehhez kell Conte meg hogy milyen állapotban van?!

Ő lenne a legnagyobb igazolás? Ha faszán játszik CM-et vagy WB-t akkor igen, ha jobb szèlső mint Willy vagy Pedro akkor is, más esetben nem.

Biztos vagyok benne hogy innen nincs vissza Costànak. Vannak helyette mások, túllèptünk rakta.
Azt nem tudom, hogy van e vissza út ,de az életben láttam mar rosszabb dolgokat is kisimulni

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#15904 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Николаевич írta:
becus3 írta:
Amazing24 írta:Nehany hir szerint Costa visszaterne a csapathoz, ha Conte bocsanatot kerne tole. Tovabba Costanak semmifele problemaja nincs a Chelseavel, csak Conteval.
Jelen állás szerint, ő volna a legnagyobb igazolás. Igaz ehhez kell Conte meg hogy milyen állapotban van?!

Ő lenne a legnagyobb igazolás? Ha faszán játszik CM-et vagy WB-t akkor igen, ha jobb szèlső mint Willy vagy Pedro akkor is, más esetben nem.

Biztos vagyok benne hogy innen nincs vissza Costànak. Vannak helyette mások, túllèptünk rakta.
Azt nem tudom, hogy van e vissza út ,de az életben láttam mar rosszabb dolgokat is kisimulni

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15905 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ez csak mártírkodás, még h Conte kérjen bocsánatot, vicc. Az egész várossal és időjárással is baja volt, h nincs meleg, egyszerűen haza akar menni, egyértelmű.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15906 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

becus3 írta:
Amazing24 írta:Nehany hir szerint Costa visszaterne a csapathoz, ha Conte bocsanatot kerne tole. Tovabba Costanak semmifele problemaja nincs a Chelseavel, csak Conteval.
Jelen állás szerint, ő volna a legnagyobb igazolás. Igaz ehhez kell Conte meg hogy milyen állapotban van?!

Ő lenne a legnagyobb igazolás? Ha faszán játszik CM-et vagy WB-t akkor igen, ha jobb szèlső mint Willy vagy Pedro akkor is, más esetben nem.

Biztos vagyok benne hogy innen nincs vissza Costànak. Vannak helyette mások, túllèptünk rakta.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#15907 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Amazing24 írta:Nehany hir szerint Costa visszaterne a csapathoz, ha Conte bocsanatot kerne tole. Tovabba Costanak semmifele problemaja nincs a Chelseavel, csak Conteval.
Jelen állás szerint, ő volna a legnagyobb igazolás. Igaz ehhez kell Conte meg hogy milyen állapotban van?!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15908 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Chelsea closing in on £35m Arsenal star Alex Oxlade-Chamberlain as reluctant Arsene Wenger considers sale (Standard)
Ohh Chelsea we love you..

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#15909 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nehany hir szerint Costa visszaterne a csapathoz, ha Conte bocsanatot kerne tole. Tovabba Costanak semmifele problemaja nincs a Chelseavel, csak Conteval.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#15910 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

emsanya írta:
Pityee írta:Valahogy érthetetlen számomra, hogy ha Matuidi mozdítható, akkor miért nem próbáljuk meg leigazolni? Én nagyon bírom a játékát. Ráadásul ha jól olvastam, a mai árakhoz képest nem is kérnek érte csillagászati összeget...
Én is őt támogatnám, és francia, viszonylag hamar beépithetö lenne Kanté, Bakayoko mellé. Tegnap se volt kezdő PSG-be. Mondjuk most már azon a szinten vagyunk h bárki kispadjárol igazolhatnánk :D, erősítés lenne.
szerintem egy 50-60 millió euróért csomagban el lehetne hozni lucas-al, a psg-vel nem rossz a kapcsolat nem hiszem hogy makacskodnának. mind2nek nagy esélye lenne hosszabb távon is a kezdőre.
szélsők közül szerintem mosmár csak lucas, mahrez vagy keita aki mozdítható lenne, ezek közül meg a brazilnak van a legnagyobb tapasztalata.
kár hogy semmi hír egyikről sem


Chelsea will make a £20m bid for Leicester City midfielder Danny Drinkwater this week. [Daily Mail]

talán az utolsó napra összejön az üzlet, ha addig fel nem basszuk a city vezetőit...
oké reálisan ennyit ér a srác, de ez sztem elég karcsú. a multkori 30 milliós ár hihetőbb volt

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15911 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:Valahogy érthetetlen számomra, hogy ha Matuidi mozdítható, akkor miért nem próbáljuk meg leigazolni? Én nagyon bírom a játékát. Ráadásul ha jól olvastam, a mai árakhoz képest nem is kérnek érte csillagászati összeget...
Én is őt támogatnám, és francia, viszonylag hamar beépithetö lenne Kanté, Bakayoko mellé. Tegnap se volt kezdő PSG-be. Mondjuk most már azon a szinten vagyunk h bárki kispadjárol igazolhatnánk :D, erősítés lenne.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15912 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Valahogy érthetetlen számomra, hogy ha Matuidi mozdítható, akkor miért nem próbáljuk meg leigazolni? Én nagyon bírom a játékát. Ráadásul ha jól olvastam, a mai árakhoz képest nem is kérnek érte csillagászati összeget...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15913 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A sérülések és a piros lapok miatt a héten két játékost is szerződtethet Conte.

A Sky és az ESPN szerint Drinkwater a középpályára még Ryan Bertrand a védelembe jöhet.

Megjegyezték még, hogy a Chelsea sorsolása nagyon nehéz és Conténak nem, hogy több frontos kerete sincs, de örülhet, hogyha jelenleg egyetlen egy meccsre is normális csapatot tud összeállítani.

"A Chelsea nagyon nehéz helyzetben van, hiszen a sorsolásnak köszönhetően folyamatosan nehéz ellenfelekkel játszanak, miközben a keretük szépen lassan elfogy. Biztos lesznek még érkezők, hiszen Conte részéről őrültség lenne így belemenni a szezonba. Az idő és a gyorsaság nagyon fontos, minél hamarabb minőségi játékosok kellenek a Chelsea-be, mert már most vége lehet a címvédésről szőtt álmaiknak. "

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15914 Hozzászólás Szerző: Szabi »

nemtudom írta:
Szabi írta:Ha van egy kis eszünk, Milinkovic-Savic-ért dobunk egy ajánlatot a Lazio-nak. Szenzációs a gyerek. Persze mivel nálunk csak a felkapott nevek játszanak az esetek 90%-ában, ilyenre nincs nagy sansz sajnos.
#GdS: #Lazio Pres, #Lotito won't accept offers of less than €70m for #MilinkovićSavić. #Juve are keen on him, his contract expires in 2022.


nekünk bőven elég lenne a jelenlegi helyzetben matuidi vagy krychowiak, olyanok akiket minél előbb meg lehet szerezni aztán menni a következő játékosért
Mondjuk erről a megszabott árról nem tudtam, de ezek szerint Lotito is pontosan tisztában van a Savic képviselte minőséggel, csak hát nincs akkora hype körülötte ugyebár.

Én lennék a legboldogabb, ha Drinkwater helyett egy minőségibb játékos jönne (Krychowiak vagy Matuidi, bár utóbbi sanszosan Juve-játékos lesz), de nem úgy tűnik, hogy ez a célunk.
6+8+5+4+1+1+2+1

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#15915 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

GereZsolt írta:
focimark írta:Chelsea are preparing a £50m bid for wantaway defender, Virgil Van Dijk. [Mirror]
Ez a pletyka kb ugyanebben a formájában, már megjelent korábban, de nem lepődnék meg, ha tényleg el akarnánk hozni.
Bárki el tudja magyarázni, hogy minek az ember? Az az egyetlen poszt az egész csapatban csatáron kívül ahol megvagyunk. NINCS KÖZÉPPÁLYÁSUNK, nincs értelmes szélsőnk se szélsővédő cserénk. Mit akarunk ezzel a marhával? Hova?
a mennyiség és a minőség között van különbség. bár láthatjuk hogy egy esetleges eltiltás ne adj isten sérülés és a sokak által betonszilárd védelem máris széthullott. a burnley ellen megmutatkozott milyen ha szar formában van luiz is, de komolyabb csapatok már tavaly is okoztak fejfájást ennek a hármasnak.
az a marha meg top3 védő jelenleg a PL-ben.
vele erősödik a kezdő, azpival meg megvan egy csere wb. ha cancelo és vvd között kell választani akkor egyértelműen a holland a kezdőbe.
bár sok esélyt nem látok rá, de ha hozható akkor élni kell a lehetőséggel.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#15916 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

focimark írta:Chelsea are preparing a £50m bid for wantaway defender, Virgil Van Dijk. [Mirror]
Ez a pletyka kb ugyanebben a formájában, már megjelent korábban, de nem lepődnék meg, ha tényleg el akarnánk hozni.
Bárki el tudja magyarázni, hogy minek az ember? Az az egyetlen poszt az egész csapatban csatáron kívül ahol megvagyunk. NINCS KÖZÉPPÁLYÁSUNK, nincs értelmes szélsőnk se szélsővédő cserénk. Mit akarunk ezzel a marhával? Hova?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15917 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

focimark írta:Chelsea are preparing a £50m bid for wantaway defender, Virgil Van Dijk. [Mirror]
Ez a pletyka kb ugyanebben a formájában, már megjelent korábban, de nem lepődnék meg, ha tényleg el akarnánk hozni.
pár héttel ezelőtt az volt, hogy 70m font alatt nem adják el, utána meg az,hogy el sem akarják adni.
de ezt az 50-et megérné szerintem,csak ne pazarolják erre az 1 játékosra az időt, ha nem akarja eladni a Soton akkor nézzenek másik védő után gyorsan.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#15918 Hozzászólás Szerző: focimark »

Chelsea are preparing a £50m bid for wantaway defender, Virgil Van Dijk. [Mirror]
Ez a pletyka kb ugyanebben a formájában, már megjelent korábban, de nem lepődnék meg, ha tényleg el akarnánk hozni.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#15919 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Szabi írta:Ha van egy kis eszünk, Milinkovic-Savic-ért dobunk egy ajánlatot a Lazio-nak. Szenzációs a gyerek. Persze mivel nálunk csak a felkapott nevek játszanak az esetek 90%-ában, ilyenre nincs nagy sansz sajnos.
#GdS: #Lazio Pres, #Lotito won't accept offers of less than €70m for #MilinkovićSavić. #Juve are keen on him, his contract expires in 2022.


nekünk bőven elég lenne a jelenlegi helyzetben matuidi vagy krychowiak, olyanok akiket minél előbb meg lehet szerezni aztán menni a következő játékosért

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15920 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:Ha van egy kis eszünk, Milinkovic-Savic-ért dobunk egy ajánlatot a Lazio-nak. Szenzációs a gyerek. Persze mivel nálunk csak a felkapott nevek játszanak az esetek 90%-ában, ilyenre nincs nagy sansz sajnos.
ha már Lazio akkor Keita jövőre lejár a szerződése és csak 20 milliót kérnek érte.

Válasz küldése