Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9641 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Breaking: Brighton have won the race to sign Tariq Lamptey from Chelsea, according to @dwright75

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9642 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Beszarás, hogy valszeg a mai nap legnagyobb történése ami velünk kapcsolatban történik, az Zsiru eligazolása lesz :lol:

THE DEALS THAT COULD STILL HAPPEN...

Olivier Giroud - Chelsea to Inter Milan... or Tottenham... or Lazio
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9643 Hozzászólás Szerző: Gaba »

emsanya írta:
Gaba írta:Hihetetlenül örülök annak hogy ma vége lesz a Januári átigazolási szezonnak! :)
Kihoztuk a maxot belőle.

Olivier Giroud may refuse to train tomorrow to force a move.
(Sky Italia)


Közben Giroud nem akar edzeni a csapattal, csak engedjék el.
Ez teljes mértékben érthető! Ez óriási szivatás a vezetőség részéről! Szerencsétlent már a hónap első napján el kellett volna engedni! Nem is értem ezt a variálást... Nem teljesen mindegy? A padra sem nagyon fér oda!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gaba 2020. január 31., péntek 8:45-kor.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9644 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:Hihetetlenül örülök annak hogy ma vége lesz a Januári átigazolási szezonnak! :)
Kihoztuk a maxot belőle.

Olivier Giroud may refuse to train tomorrow to force a move.
(Sky Italia)


Közben Giroud nem akar edzeni a csapattal, csak engedjék el.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9645 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Hihetetlenül örülök annak hogy ma vége lesz a Januári átigazolási szezonnak! :)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#9646 Hozzászólás Szerző: Dízel »

A jó munkához idő kell. A nagy halakat nem lehet 2 nap alatt lezongorázni. Durrantani fogunk. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9647 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Igen szomoru hogy oké nem tudunk senkit se igazolni, de a fosoktol se szabadulunk meg. Azért még bízom benne hogy hátha Giroud és Pedro is elmegy még holnap. Annak hogy maradjanak már nem sok értelme van, motiválatlanok, alig játszottak.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9648 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Akkor most jól értem, hogy bukta lesz Giroud eligazolása, (aki egészen biztos, hogy már hetek óta közölte a klubbal, hogy szeretne lépni) mert újfent az utolsó napig húzzuk az időt és garasoskodunk lejáró szerződésű játékosokon (ha igaz), hogy igazoljunk helyére vkit? Félreértés ne essék, jelenleg senki olyan nincs elérhető akit szívesen néznék nálunk, de ti ezt nevezitek profi szakmai munkának? A 31 elérhető napról, a 31. napon jöhet létre csak az üzlet, holott a sarki ABC eladója is hetek óta tisztában van vele, hogy szerencsétlen el akar húzni? Komolyan érthetetlenül állok az egész előtt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9649 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:Na akkor hurrá megint az utolsó napra hagytunk mindent. Holnap röpködni fognak a C-D tervű nevek, fantázia. Nagyon meglepnék ha még érkezne valaki...
TuttoMercatoWeb | Chelsea have joined Inter Milan in the race for Islam Slimani, in a move which could free Olivier Giroud to join Lazio.

Hát ő már ez a kategoria. Nagyon szar egy ideje, keresi önmagát, a Monaconak se kell.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9650 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea are reportedly set to prevent Olivier Giroud from leaving this January transfer window. (L'Équipe) #CFC

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9651 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na akkor hurrá megint az utolsó napra hagytunk mindent. Holnap röpködni fognak a C-D tervű nevek, fantázia. Nagyon meglepnék ha még érkezne valaki...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#9652 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Szabi írta:A Lazio-s Correa-t lehetne még megpróbálni, több poszton is eljátszik, roppant gyors és marha jó 1v1-ben. Bár nem lenne olcsó, de tudna segíteni. Nekem ő most az egyik favoritom az olasz bajnokságból a fiorentinás Castrovilli mellett (gyorsabb, technikásabb kiadású Jorginho), bár ezekre mi úgysem figyelünk fel.
télen Laziotól aligha fogsz embert elhozni. Idén nagyon megy a szekér és egyben szeretné látni a keretet Inzaghi.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9653 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A Lazio-s Correa-t lehetne még megpróbálni, több poszton is eljátszik, roppant gyors és marha jó 1v1-ben. Bár nem lenne olcsó, de tudna segíteni. Nekem ő most az egyik favoritom az olasz bajnokságból a fiorentinás Castrovilli mellett (gyorsabb, technikásabb kiadású Jorginho), bár ezekre mi úgysem figyelünk fel.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9654 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Sky Sports | Frank Lampard is frustrated with #Chelsea board after they promised to spend £150M in January transfers without keeping their promise. #CFC

Frank csalódott, ami teljes mértékben érthető!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9655 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Elszomorit, ahogy a klub banik Giroud-val. Eddig sem jatszott, ezutan sem fog, ha marad. Tokolunk Mertensszel, akit valoszinuleg nem fogunk tudni megszerezni. Kezd ez a tel atmenni egy szabaditsatok ki Giroud-t cimu sorozatra, szegenyen latszik, hogy barhova elmenne, legyen az Tottenham, Inter vagy Lazio, csak legalabb jatsszon par percet. Lampard minden sajtotajekoztaton elmondta, hogy csatarra van szuksege, nalam nagy szegyen, hogy senkit nem sikerult neki osszehozni.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#9656 Hozzászólás Szerző: Dízel »

edeskeves írta:
adrian1989 írta:
edeskeves írta:Piatek HERTHA hivatalos. :shock: :shock: Na ez az amit abszolut fel nem tudok fogni, hogy ezt hogy talalta ki :lol: :lol:
Múltkor olvastam az apja nyilatkozta azt hiszem,hogy olyan csapatba akar menni a gyerek ahol állandó játéklehetőséghez jut, gondolom tudta hogy a Sp*rs-be csak addig játszhat amíg Kane sérült nálunk meg néha néha kapott volna csak lehetőséget Abraham mögött.
Szerintem jó döntést hozott.
Szerintem annyira azert nem rossz jatekos, hogy akar itt akar London masik feleben nem jutott volna eleg lehetoseghez, persze ha hozta volna amit tud. Szerintem boven boven nem Hertha szint, pont ezert nem ertem hogy tudott igy lesullyedni nem megbantva a nemeteket.
Miért ha nagyon berobban elöbb utóbb elviszi a bayern, ők azért elég jók. Tudom milyen jatékosok jatszanak ott, de ők sem lesznek mar fiatalabbak. Lewa is 31 éves ugyan ugy lengyel mint piatek. Barmi összejöhet ha odateszi magát. Egy Premier league-be sokmindenkinek beletört már a bicskája, elég ha csak a mi házunk tájékán keresgélünk.

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9657 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

adrian1989 írta:
edeskeves írta:Piatek HERTHA hivatalos. :shock: :shock: Na ez az amit abszolut fel nem tudok fogni, hogy ezt hogy talalta ki :lol: :lol:
Múltkor olvastam az apja nyilatkozta azt hiszem,hogy olyan csapatba akar menni a gyerek ahol állandó játéklehetőséghez jut, gondolom tudta hogy a Sp*rs-be csak addig játszhat amíg Kane sérült nálunk meg néha néha kapott volna csak lehetőséget Abraham mögött.
Szerintem jó döntést hozott.
Szerintem annyira azert nem rossz jatekos, hogy akar itt akar London masik feleben nem jutott volna eleg lehetoseghez, persze ha hozta volna amit tud. Szerintem boven boven nem Hertha szint, pont ezert nem ertem hogy tudott igy lesullyedni nem megbantva a nemeteket.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#9658 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

edeskeves írta:Piatek HERTHA hivatalos. :shock: :shock: Na ez az amit abszolut fel nem tudok fogni, hogy ezt hogy talalta ki :lol: :lol:
Múltkor olvastam az apja nyilatkozta azt hiszem,hogy olyan csapatba akar menni a gyerek ahol állandó játéklehetőséghez jut, gondolom tudta hogy a Sp*rs-be csak addig játszhat amíg Kane sérült nálunk meg néha néha kapott volna csak lehetőséget Abraham mögött.
Szerintem jó döntést hozott.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9659 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Szabi írta:
edeskeves írta:Piatek HERTHA hivatalos. :shock: :shock: Na ez az amit abszolut fel nem tudok fogni, hogy ezt hogy talalta ki :lol: :lol:
Nagyon durva. :D Szerencsétlen Dárdai meg kapta a testnevelésből felmentett játékosokat, hogy azokkal érjen el eredményt.
Jó lenne ha Dárdai visszatérne a nyáron! Jó kis játékosokat igazol most a Herta, ezekkel már komoly eredményeket tudna elérni!

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9660 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea will make a last-ditch bid to try to sign forward Dries Mertens after their first approach was rejected by Napoli.

- @Matt_Law_DT https://t.co/pUXTJQtjh6" onclick="window.open(this.href);return false;

Utolsó próbálkozás Mertens ért! Ha nem jön össze, akkor lehet hogy Giroud nem megy sehova!

Válasz küldése