Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9621 Hozzászólás Szerző: Gaba »

#Transfernews | Frank Lampard a sajtótájékoztatón megerősítette, hogy nem várható már igazolás:

"Az ablak valószínűleg 95 százalékban zárva van számunkra, és ez nem azt jelenti, hogy nem lehet távozó,".

"Tudom, hogy még órák vannak hátra, de a válasz nem lenne a legtöbb játékosra, akivel kapcsolatban álltunk.

"Nem mondanám, hogy frusztráló, mivel nagyon is tisztában vagyok azzal, hogy milyen a futball. Vannak dolgok, amik nem az én irányításom alatt állnak, így az első gondolatom mindig az, ami az edzőpályán történik. Egyértelmű, hogy játékosokat akartunk igazolni, és ezt az elmúlt hetekben elég egyértelművé tettem, de ez nem történt meg."

"Olivier Giroud ebben az ablakban hihetetlen volt, mint profi és mint férfi egyaránt."

"Mindannyian tudjuk, hogy volt érdeklődés, és én ültem itt a sajtótájékoztatón, és azt mondtam, hogy a legjobbat akarjuk Oliviernek és a klubnak is. Kifogástalan volt ebben az időszakban, és nagyon tisztelem őt ezért mint játékos is. El fog menni? NEM!"

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9622 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szánalom.

Frank kérlek menj el innen, jobb edző vagy ennél, nem ezt érdemled. Megmutattad mit tudsz, nulla támogatással, mások játékosaival. Egy uniteddel simán bajnok esélyes csapatod lenne. Esetleg Guardiola utodja is lehetnél, ott is szerettek és megkapnál mindent.

Menj, menekülj amíg lehet. És vidd el akiket felfedeztél, James, Tammy stb.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9623 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Bubi írta:
Pityee írta:https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... ers-update

Tehát akkor hivatalos, senkit nem igazolunk ebben a téli átigazolási időszakban.

SZÉP MUNKA!
Csak remélni tudom, hogy az elvárásokat is ehhez igazítják.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9624 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... ers-update

Tehát akkor hivatalos, senkit nem igazolunk ebben a téli átigazolási időszakban.

SZÉP MUNKA!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9625 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... ers-update" onclick="window.open(this.href);return false;

Tehát akkor hivatalos, senkit nem igazolunk ebben a téli átigazolási időszakban.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9626 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kazomester írta:Frank Lampard reports the transfer window is 95 per cent shut for Chelsea and there is no deal for most of the players there have been speculation over, including a move out for Olivier Giroud. :)

Remélem hamar kirúgják Franket! Ő nem ezt érdemli! Amúgy is olcsóbb edzőt cserélni, mint a keretet erősíteni! :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9627 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Frank Lampard reports the transfer window is 95 per cent shut for Chelsea and there is no deal for most of the players there have been speculation over, including a move out for Olivier Giroud. :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9628 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:Chelsea have decided to keep Giroud because they can't sign anyone to replace him. Giroud wanted to leave but now fights for his place. He is training today with the squad ahead of Leicester. #CFC

Vicc brigád vagyunk.... :D

Az egy dolog hogy nem igazolunk, de hogy egy full cserét, aki még sokszor a padra sem fér oda, nem engedünk el az szánalmas....
El tudom képzelni milyen motiváltan fog kűzdeni a helyéért :lol: Tehát a Tammy-Batman-Zsiru támadótrióval megyünk neki a szezon második felének, ha Tammy megsérül nekünk lőttek, ámen.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9629 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea have decided to keep Giroud because they can't sign anyone to replace him. Giroud wanted to leave but now fights for his place. He is training today with the squad ahead of Leicester. #CFC

Vicc brigád vagyunk.... :D

Az egy dolog hogy nem igazolunk, de hogy egy full cserét, aki még sokszor a padra sem fér oda, nem engedünk el az szánalmas....

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9630 Hozzászólás Szerző: kazomester »

David Ornstein @David_Ornstein

Being told Chelsea’s attempts to secure a replacement for Olivier Giroud are over & he’ll stay at #CFC until the summer regardless of whether he plays. Would take something extraordinary to change the situation before tonight’s 11pm deadline

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9631 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Abban remenykedek, hogy van Sanchora pl valami elorehaladott targyalas a nyarra esetleg massal kapcsolatban is, mert azt alairom, hogy most nehez meg 300+ fizukat a Chelsea nem fog fizetni, ami rendben is van, ha nem extraklasszisrol beszelunk, de jo lett volna legalabb egy ertelmes csatart szerezni, mert ott lesz vege az egesz szezonnak, ha Tammy leserul, habar igy sem artana valaki olyan akivel lehetne rotalni vagy ha beallna a helyere erdemben hozza tudna tenni a jatekhoz. Ebben a szezonban hany golt lott a Tammy helyere cserekent beallt tamado?

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9632 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Senki sem várt Sancho, Werner, Chilwell felé igazolassokat a télen, én legalábbis biztosan nem. Ahogy Lampard is fogalmazott, rövidtávú megoldásokat vártam, hogy az edző megkapja azt a minimumot, ami a támogatást jelenti a klub részéről, hogy elerjek a kituzott célokat. Ordít egy csatárert a keret, Hazard-t nem sikerült pótolni, a vedelmunk remgyenge. Senki sem várt csodát, csak azt az együttműködést várnánk, amit Conte megkap az Internel, nem igazoltak nagy neveket, de kétségkívül az edző kéréseit teljesítettek Moses, Young és Eriksen leigazolasaval.

Ami pedig a nyarat illeti, semmi okunk nincs Sancho, Werner emberekben bízni, Hazard óta képtelenek vagyunk top kategóriát igazolni, egy áldott pillanatot leszamitva (Kanté, 2016). Tetszik a fiatalok beepitese, tavaly az egyik legnagyobb szószólója voltam az új koncepciónak, de úgy érzem, sajnos hiányzik a klub részéről a támogatás, hogy Lampardek eredményesen végigvigyek ezt az átmeneti időszakot.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9633 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem mellesleg ha visszatekintünk a múltba és a többi csapatnál körülnézek, akkor a szarzenál pl. Aubát a téli átigazolási időszakban hozta el. Aki akkoriban eléggé fontos játékos volt a Dortmundban. De letették érte a Dortmund által kért 56 millió fontot és pont. Minden csak pénz kérdése. Oké mindenki látta és mindenki érti, hogy veszteséges volt tavaly a klub, na de ha nem hoznak megfelelő játékosokat és jövőre megint nem lesz BL, akkor jövőre ugyanúgy veszteséges lesz a klub, kockáztatva azt is, hogy a maradék jó játékosainkból is elmennek valakik. Már pedig még egy BL nélküli szezon után el lehet indulni azon a bizonyos lejtőn és hivatalosan is felső középkategóriás csapattá süllyedni. De valahogy a klub profiljának jobban állna a potenciálos bajnok megnevezés, viszont ezért tenni is kéne valamit. De amíg ilyen játékosok játszanak a csapatban mint Batshuayi, Barkley, Emerson vagy Pedro. Akkor asszem meg is kaptuk a választ, hogy melyik irány felé orientálódik a csapatunk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#9634 Hozzászólás Szerző: focimark »

Gondolom a Sp*rs vidaman adta volna el nekunk Eriksent, meg vidaman fizettuk volna neki a heti 320 ezres fizetest. Torres es Luiz az FFP elott jott, szoval teljesen ertelmetlen oket felhozni. Lampard kb minden interjuban arra celozgatott, hogy tamadok kellenek neki, abbol ki volt elerheto? Bergwijn, aki meg a holland bajnoksagban sem kiemelkedo jatekos?Kozel 100 millios veszteseggel zarta a klub a 2019es evet, nem ugy van az, hogy csak ugy szorjuk a penzt az ablakon osszevissza kovetkezmeny nelkul, persze ezen Abra tudna korrigalni, ha vegre felebredne, de addig nem hiszem, hogy nagyon valtozasra kell szamitani.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9635 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

focimark írta:Nem ertem ezt a nagy kiborulast, megis mit vartatok? Sanchot meg Wernert? Esetleg Koulibalyt? Ilyen szintu igazolasokat lehetetlen osszehozni telen, de meg nyaron sem konnyu. Egy Zahaert 80 milliot kernek, aki megbukott a Unitedben es a Palaceben sem egy golgyaros. Cavani vagy Mertens rovidtavra jo megoldas lehetne, de Mertenst nem igen akarjak elengedni, raadasul o sem biztos, hogy szivesen jonne most, Cavaninak meg oriasi fizetese van, amit nem csodalom, hogy nem akarnak megadni. En mar csak abban remenykedek, hogy ilyen Slimani fele jatekosokat, akiknek semmi haszna nem lenne veletlen sem hozunk ide a hatralevo orakban.
Egyebkent Lampsnak ma lesz sajtotajekoztato, ott majd biztos kerdezik errol is.
Senki nem vart Sanchot vagy Wernert, mert ebben az ablakban lehetetlen lett volna oket megszerezni, vannak celok a Dortmundnal meg a Lipcsenel is meg idenre. Lampard elmondta, hogy szeretne egy csatart, ami valljuk meg mindannyian full jogos (eleinte vedorol is volt szo amugy). Dembele a Lyonbol, a hat honapos szerzodesukkel Mertens, Cavani volt a tema. Januari idoszak, de ebbol a harombol olyan nehez lett volna egyet megszerezni? Mind a harom elorelepes lett volna Batshuayihoz kepest. Senki nem vart csodakat ebben a honapban, de ha mar sikerult levenni a bant, legalabb egy csatart meg egy vedot illett volna szerezni Frankienek.

Szerk.: En lennek az egyik legboldogabb, ha ma meg be esne valami csoda folytan egy ERTELMES tamado, akar a fent emlitett harom kozul az egyik, de keves ra az esely mar.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mikel12 2020. január 31., péntek 11:57-kor.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9636 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta:Nem ertem ezt a nagy kiborulast, megis mit vartatok? Sanchot meg Wernert? Esetleg Koulibalyt? Ilyen szintu igazolasokat lehetetlen osszehozni telen, de meg nyaron sem konnyu. Egy Zahaert 80 milliot kernek, aki megbukott a Unitedben es a Palaceben sem egy golgyaros. Cavani vagy Mertens rovidtavra jo megoldas lehetne, de Mertenst nem igen akarjak elengedni, raadasul o sem biztos, hogy szivesen jonne most, Cavaninak meg oriasi fizetese van, amit nem csodalom, hogy nem akarnak megadni. En mar csak abban remenykedek, hogy ilyen Slimani fele jatekosokat, akiknek semmi haszna nem lenne veletlen sem hozunk ide a hatralevo orakban.
Egyebkent Lampsnak ma lesz sajtotajekoztato, ott majd biztos kerdezik errol is.
Lehetetlen? Miért pl. Bruno Fernadest egyszerű volt elvinnie a tehenknek? Vagy az Internek Eriksent lezsírozni? Mertensnek ugyanúgy lejár nyáron a szerződése mint Eriksennek. Csak az Inter nem zsugoriskodott és kifizette azt a pénzt amit kért a Spuri.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9637 Hozzászólás Szerző: Bubi »

focimark írta:Nem ertem ezt a nagy kiborulast, megis mit vartatok? Sanchot meg Wernert? Esetleg Koulibalyt? Ilyen szintu igazolasokat lehetetlen osszehozni telen, de meg nyaron sem konnyu. Egy Zahaert 80 milliot kernek, aki megbukott a Unitedben es a Palaceben sem egy golgyaros. Cavani vagy Mertens rovidtavra jo megoldas lehetne, de Mertenst nem igen akarjak elengedni, raadasul o sem biztos, hogy szivesen jonne most, Cavaninak meg oriasi fizetese van, amit nem csodalom, hogy nem akarnak megadni. En mar csak abban remenykedek, hogy ilyen Slimani fele jatekosokat, akiknek semmi haszna nem lenne veletlen sem hozunk ide a hatralevo orakban.
Egyebkent Lampsnak ma lesz sajtotajekoztato, ott majd biztos kerdezik errol is.
Lehetetlenebb mint leigazolni David Luizt vagy Torrest? Csak ki kell perkálni az árukat.

Mindegy. Legalább továbbra is muszáj lesz a fiatalokra támaszkodni, ki kell nevelni idén topszintre a Mount, Tomori, James, Abraham, Ruben, Odoi hatost.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#9638 Hozzászólás Szerző: focimark »

Nem ertem ezt a nagy kiborulast, megis mit vartatok? Sanchot meg Wernert? Esetleg Koulibalyt? Ilyen szintu igazolasokat lehetetlen osszehozni telen, de meg nyaron sem konnyu. Egy Zahaert 80 milliot kernek, aki megbukott a Unitedben es a Palaceben sem egy golgyaros. Cavani vagy Mertens rovidtavra jo megoldas lehetne, de Mertenst nem igen akarjak elengedni, raadasul o sem biztos, hogy szivesen jonne most, Cavaninak meg oriasi fizetese van, amit nem csodalom, hogy nem akarnak megadni. En mar csak abban remenykedek, hogy ilyen Slimani fele jatekosokat, akiknek semmi haszna nem lenne veletlen sem hozunk ide a hatralevo orakban.
Egyebkent Lampsnak ma lesz sajtotajekoztato, ott majd biztos kerdezik errol is.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9639 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta:Amondó vagyok, ha nem sikerül elhozni ma senkit, kiváncsi leszek Lampard viselkedésére az első interjúkon, vagy az első meccsen, ahol netalántán még ki is kapunk.
A board az alapvető feladatát nem látja el. Súlyos hiányposztok vannak amiket égető lenne megoldani. Nem arról van szó, hogy kell nekünk egy 4. számú szélső vagy CB, hogy mélyitsük a keretet. Létfontosságú lenne par igazolás.
Vagy ha nem, akkor elöttem megszületett a magyarázat a "önfenntartó klub" definiciójára: Nem veszünk senkit, majd a fiatalokból megoldjuk.
Ez tényleg önfenntartó és gazdaságos lenne, nem mondom. Természetesen ha nem adják meg a kellő eszközöket a csapat számára akkor hogy várhatják el az eredményeket?
Kiemelkedően kezdük az évet ezzel a fiatalokkal tarkított, kiherélt csapattal. Lehet pont ez volt a probléma, mert ha most a középmezőnyt súrolnánk, akkor lehet jönne pár player.
De én azt mondom amint Contenal is, megérdelne lampard par új igazolást, hogy bebiztosítsa a csapat számára a top-4-et.
Ebben az esetben én egyáltalán nem fogom Frankiet hibáztatni ha nem lesz meg a top4 jövőre. Sőt ezzel a kerettel már ez is hatalmas bravúr hogy ilyen jól állunk. Egyértelműen kihozta a maxot ebből a garintúrából SuperFrankie.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#9640 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Amondó vagyok, ha nem sikerül elhozni ma senkit, kiváncsi leszek Lampard viselkedésére az első interjúkon, vagy az első meccsen, ahol netalántán még ki is kapunk.
A board az alapvető feladatát nem látja el. Súlyos hiányposztok vannak amiket égető lenne megoldani. Nem arról van szó, hogy kell nekünk egy 4. számú szélső vagy CB, hogy mélyitsük a keretet. Létfontosságú lenne par igazolás.
Vagy ha nem, akkor elöttem megszületett a magyarázat a "önfenntartó klub" definiciójára: Nem veszünk senkit, majd a fiatalokból megoldjuk.
Ez tényleg önfenntartó és gazdaságos lenne, nem mondom. Természetesen ha nem adják meg a kellő eszközöket a csapat számára akkor hogy várhatják el az eredményeket?
Kiemelkedően kezdük az évet ezzel a fiatalokkal tarkított, kiherélt csapattal. Lehet pont ez volt a probléma, mert ha most a középmezőnyt súrolnánk, akkor lehet jönne pár player.
De én azt mondom amint Contenal is, megérdelne lampard par új igazolást, hogy bebiztosítsa a csapat számára a top-4-et.

Válasz küldése