Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9581 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha jönne egy Savic, bármikor. De megint a "ha". Ha igazolunk nyáron mert könnyebb, ha áldoz a klub uj játékosokra, ha támogatják az edzőt. Szoval tök mindegy mit mond.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9582 Hozzászólás Szerző: Dante »

Meg. Meg mindig nem elég jó szűrőnek se és irányítónak se.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9583 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Jorginho's agent (when asked about possible juventus move for Jorginho): "Why not? I am sure that some important proposals will come, which we would obviously evaluate together with Chelsea.” #CFC

Vajon megérne Jorgit beáldozni?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9584 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Tényleg nagyot fejlődött, bár még egy teljes meccsét se láttam olaszban, de a videókban tisztán látszik mennyit fejlődött a labdakezelése.

Most, hogy bekorlátozzák a loan armyt, (és egyébként is) jó megoldás lehet eladogatni a fiatalokat opciós joggal. A kölcsönjátékosokat nem építik annyira, akkor használják ha muszáj, viszont ha a tulajdonukba kerül a játékos, még ha átmenetileg is opciós joggal, úgy már érdekükben áll játszatni a srácokat.

Nekünk is jó, mert kapunk értük valamennyit, majd az értékük töredékéért visszavásárolhatjuk őket, ill. az alacsony vételi ár miatt jobb fizetést tudunk ajánlani mint bárki más. A "kölcsönző" félnek is jó, mert általában 3x annyit kapnak érte mint amennyiért vették, így jó esetben volt egy hasznos játékosuk akin csak kerestek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#9585 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Gaba írta:https://youtu.be/KfmqGBKapoc

Nagyon sokat fejlődött Boga! Conte is próbálgatta a felkészülési időszak alatt, de akkor még közel nem volt ilyen képzett és lendületes... Kicsit hasonlónak tűnik a helyzete mint Salah-nak! Mindenképp érdemes lenne visszahozni a nyáron, és ha nem is válik be, bőven haszonnal lehetne tovabbadni!
15 milla jó döntés lenne.. Willi, Pedro out, kiegészítő embernek mindenképp elhoznám

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9586 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://youtu.be/KfmqGBKapoc" onclick="window.open(this.href);return false;

Nagyon sokat fejlődött Boga! Conte is próbálgatta a felkészülési időszak alatt, de akkor még közel nem volt ilyen képzett és lendületes... Kicsit hasonlónak tűnik a helyzete mint Salah-nak! Mindenképp érdemes lenne visszahozni a nyáron, és ha nem is válik be, bőven haszonnal lehetne tovabbadni!

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9587 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Kepa tavaly bizonyitotta, hogy fel kepes nőni a feladathoz, idén eddig, ahogy a vedelem is elotte, forma alatt teljesít, Lamps sem elégedett vele. Ugyanakkor szvsz korai lenne temetni, lehet meg belole klasszis, de ahhoz meg kellene tanulnia kimozdulni a beadasoknal, állandóan kommunikalni a vedokkel, ahogy teszi azt Caballero, es egyszer s mindenkorra szakitani a necces kis kirugasokkal, mert rengetegszer hozza Jorginho-t es a vedoket kellemetlen helyzetbe velük.

Am sztem Kepa idehozatala meg a Sarri-fele koncepcohoz volt kitalalva (lábbal megjatszhato, söprögető kapus), tény, hogy Lamps alighanem, ha most valasztanank kapust, inkabb egy Pope, Henderson fele hálóőrben gondolkdna.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9588 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nem kell tobb a medianak, minthogy egy meccsen nem kezdett. Ez egy uzenet volt Lampardtol, hogy itt a kethetes szunet, aztan gondolkodjon el es szedje magat ossze. Jo huzas volt a Leicester ellen kihagyni, de ettol o az elszoszamu kapus. Elozo szezonban nagy upgrade volt Courtois-hoz kepest, tudjuk mit tud. Frankie is azt akarja, hogy visszaterjen a formaja.
Ohh Chelsea we love you..

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#9589 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

emsanya írta:Valamiért csak nem ő kezdett, sztem ez elég nagy kudarc. Be kell látni baromira nem fekszik neki a PL. Képtelen a beadásokat megoldani és az alkata sem jó. Nem véletlen hogy Pope-ot hozták föl. Simán benne van hogy Lamps nem számol vele jövöre. Ez miért olyan elképzelhetetlen? Nagyon remélem ha igy van végig tudja vinni az akaratát.
Kudarc az lenne, ha a szezon hátralévő részében nem kezdene már egyáltalán. Érdekes, hogy tavaly egy szervezettebb védelem mögött nem nagyon volt rá panasz, hozta szép számmal a bravúrokat is. Hiba lenne őt kikiáltani bűnbaknak, amíg ennyi gólt kapunk védelmi hibákból.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9590 Hozzászólás Szerző: Gaba »

“Chelsea can redeem him in June. We have excellent relationships with them, we met with them before Christmas also for other operations, because we like it as we did with Barcelona, ​​to have a collaborative relationship."

- Sassuolo CEO on Jeremie Boga

Lehet hogy Boga visszatér a nyáron?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9591 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hawaii írta:
emsanya írta: Chelsea manager Frank Lampard is in a battle with the club to sell Spanish goalkeeper Kepa Arrizabalaga, 25. (Mirror)

Lampard wants to replace Arrizabalaga with Burnley and England goalkeeper Nick Pope, 27. (Express)

Kepa ugy néz ki kiesett Lampsnál.
Igen, mert két szennylap is lehozta. Jézusom... Legközelebb a Blikk pletykarovatából lesz vmi bemásolva ide? Értem én, hogy átigazolási pletykákról van itt szó, de egy bizonyos szintet azért üssünk már meg...
Egyébként a témához annyit fűznék hozzá, hogy várható volt, hogy lesz jó pár ilyen cikk a védési mutatója miatt, illetve azok után, hogy nem kezdett. Egyelőre nem hiszem, hogy van ezeknek bármi valóságalapja, nagyon fiatal még Kepa, és továbbra is tartom, hogy egy stabilabb védelem mögött ő is fel fog javulni.
Valamiért csak nem ő kezdett, sztem ez elég nagy kudarc. Be kell látni baromira nem fekszik neki a PL. Képtelen a beadásokat megoldani és az alkata sem jó. Nem véletlen hogy Pope-ot hozták föl. Simán benne van hogy Lamps nem számol vele jövöre. Ez miért olyan elképzelhetetlen? Nagyon remélem ha igy van végig tudja vinni az akaratát.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#9592 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

emsanya írta: Chelsea manager Frank Lampard is in a battle with the club to sell Spanish goalkeeper Kepa Arrizabalaga, 25. (Mirror)

Lampard wants to replace Arrizabalaga with Burnley and England goalkeeper Nick Pope, 27. (Express)

Kepa ugy néz ki kiesett Lampsnál.
Igen, mert két szennylap is lehozta. Jézusom... Legközelebb a Blikk pletykarovatából lesz vmi bemásolva ide? Értem én, hogy átigazolási pletykákról van itt szó, de egy bizonyos szintet azért üssünk már meg...
Egyébként a témához annyit fűznék hozzá, hogy várható volt, hogy lesz jó pár ilyen cikk a védési mutatója miatt, illetve azok után, hogy nem kezdett. Egyelőre nem hiszem, hogy van ezeknek bármi valóságalapja, nagyon fiatal még Kepa, és továbbra is tartom, hogy egy stabilabb védelem mögött ő is fel fog javulni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9593 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lozanot kár hogy nem lehet kimenekiteni. A fos napoli formába igazolt, velük együtt elsüllyedt.
Én ettöl függetlenül jo pár játékosukat inkább el tudnám képzelni nálunk.


Chelsea manager Frank Lampard is in a battle with the club to sell Spanish goalkeeper Kepa Arrizabalaga, 25. (Mirror)

Lampard wants to replace Arrizabalaga with Burnley and England goalkeeper Nick Pope, 27. (Express)

Kepa ugy néz ki kiesett Lampsnál.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9594 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:
Gaba írta:#Mertens-#Chelsea: nessuna possibilità. A gennaio resta a #Napoli, se non rinnova occhio all’#Inter a 0

Pedulla szerint nincs esély Mertens-re!
És még hozzá tartozik a Mertens sztorihoz hogy ők még igazoltak is csatárt, Petagnat a végén, olasz szinten kezdő csatár. És egy Chucky Lozano ma is csak csere és Mertens szintén csere, Politanot is megszerezték, szintén csere, Milik, és Insigne mellett be se kerülnek. És Demmet is meg tudták télen venni a jol menő Lipscséből. Egy ilyen fos Napolinak ilyen kerete van, kegyetlen...
Azért ez így egy nagyon sarkított nézőpont. Petagna-t minden korábbi klubja kikukázta, most egy kieső SPAL-ban rúgja a gólokat ugyan, de nem egy extra név. Vissza is kölcsönözték a kiscsapatnak egyből, nem az első csatáruk, aki ezt az utat járja be. Lozano eddig óriási csalódás, abszolút nem jött be neki az olasz közeg, próbálgatták több poszton, de sehol se volt az igazi. Insigne miatt pedig sanszos, hogy az eredeti/legjobb posztján nem fog túl sok szóhoz jutni. Politano bal lába nem rossz, de amúgy full középszer az ember, nem véletlenül nem kellett Conte-nak. Mertens képességeit ismerjük, most tért vissza sérülésből, egyből góllal.

A 28 éves Demme sem éppenséggel az a játékos, akit én nagyon sajnálnék tőlük, nálunk a padra sem férne fel. Lobotka lehet egy jó befektetés talán, a magyar-szlovák meccsen magasan ő volt a legjobb játékos a pályán, de azért azt se venném készpénznek, hogy belőle lesz az új Hamsík.

A védelem Koulibaly-t leszámítva náluk is nevetséges, Hysaj és Manolas még aki minőségi, de egy Mario Rui vagy Di Lorenzo mitől különb, mint nálunk egy Emerson vagy Zouma mondjuk? Nem cserélném el őket az említettekre.

És hiába van "ilyen keretük", ugyanúgy a 6600 napja gólképtelen Callejón számít alapembernek a szélen, nem tud kirohadni a kezdőből pont ugyanúgy, mint nálunk a rendszeresen ekézett Willian.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9595 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:#Mertens-#Chelsea: nessuna possibilità. A gennaio resta a #Napoli, se non rinnova occhio all’#Inter a 0

Pedulla szerint nincs esély Mertens-re!
És még hozzá tartozik a Mertens sztorihoz hogy ők még igazoltak is csatárt, Petagnat a végén, olasz szinten kezdő csatár. És egy Chucky Lozano ma is csak csere és Mertens szintén csere, Politanot is megszerezték, szintén csere, Milik, és Insigne mellett be se kerülnek. És Demmet is meg tudták télen venni a jol menő Lipxscséből. Egy ilyen fos Napolinak ilyen kerete van, kegyetlen...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9596 Hozzászólás Szerző: Bubi »

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ra-2745205" onclick="window.open(this.href);return false;

Meg van írva a sorsa, két év múlva már biztos, hogy nem lesz ott.

Dízel: szerintem nem jó csapatokhoz mérsz minket. A Milan tényleg nevetséges, össze vissza vásárolnak. Egy időben teletömték a klubot kiégett, kiöregedett játékosokkal, most felvásároltak minden feltörekvő tehetséget ész nélkül. Az Arsenal példásan használta a tartalékjait az utóbbi 20 évben, elismerés jár nekik érte, a különbség köztük és köztünk az, hogy tőlünk nem lehet csak úgy elhalászgatni a tehetségeket, minket senki sem használ ugródeszkának, vagy legalábbis nagyon ritka. Volt akit eladtunk mert nem láttuk meg a bennük rejlő potenciált (vagyis mégis mert valamiért leigazoltuk őket), elbasztuk, de a mi saját elbaszott döntésünk volt.

Tényleg érthetetlen ez a téli ablak, de az az út amit taposunk perpillanat, ez egyáltalán nem rossz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9597 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Mint irtam mar, semmi garancia nincs arra, hogy Sancho, Werner vagy Chilwell hozzank igazol. Az osszes top klub akarja Sanchot meg Wernert is. Jo ezzel altatni a nepet, hogy majd nyaron, de az az igazsag, hogy egy Chilwellert is meg kell majd kuzdeni a Cityvel, amit nehez elhinni a masik ket jatekos eseteben is, hogy majd minket valasztanak a Liverpool, City, Real elott. Lehet le kellett volna tenni Zahaert a penzt, esetleg belevonni az uzletbe egy-ket lokotonket. Tovabbra is tartom, hogy rengeteget javultunk volna vele mar ebben a szezonban, igaz akkor Sancho mar most ki lenne love, aki jobb meg fiatalabb, de nalam igy is eleb abszurd, de nagyon drukkolok hogy ossze jojjon majd.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#9598 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nevetsegesen hangzik, de az a helyzet, hogy egy Chilwell nem fog hozzank jonni akkor, ha a leicester 3.-4.lesz mi meg majd csak az 5.-6.-ak. Miert is jonne?... blbol europa ligaba? Igazabol engem se erdekel, en akkor is chelseas leszek ha a kozepmezonybe leszunk, de az biztos hogy a vezetoseget paros labbal kene kirugni amiert az arsenal es az ac milan utjara terelgeti a klubot.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#9599 Hozzászólás Szerző: Crap »

Bubi írta:
Crap írta:
Szerk.: Bubi - Most hozzuk el azokat, azon az áron amit írtam vagy nyáron mennyünk rá Wernerre és társaira / esetleg ingyen behúzzuk Mertenst, Tammy mögé és akkor hozzuk Chilwellt vagy Sanchot vagy hasonlóan jó nevet. Az biztos, hogy a kettőt együtt nem lehet, így választani kellet az egyik közül.
Az utóbbi 10 évben mindig volt itt pár ember a téli ablak zárultakor akik naívan azt gondolták, hogy majd nyáron (nem akarlak megbántani)... Nyáron se fognak olyan nevek jönni akiknek lehetőségük van egy Bayernbe, PSGbe vagy akármelyik topcsapatba igazolni ahol ráadásul helyük is lenne. Egy esetbe tudunk nagy nevet igazolni: ha több zsák pénzt rakunk le mint mások.

Én most pontot tettem magamban az Abra éra első 5 évére. Ideje volt, én is túl naív voltam, beleringattam magam a saját hülyeségeimbe. Mindig megmagyaráztam, hogy miért nem a topcsapatok polcairól shoppingolunk. Ez már nem az a chelsea, nincs annyi pénzünk és a fair play se segít a dolgainkon. Nem jönnek az eredmények, kevesebb a bevétel így az igazolások mennyisége és minősége is elmarad a megszokottól. Már nem az van mint anno, hogy ha egy szar hónapot produkáltunk már borítékolható volt 2-3 érkező, nem tárgyalunk már egyszerre 50 játékossal...

Azt az utat járjuk amit a Sp*rs jár be az utóbbi 20 évben. Sok fiatalt játszatunk, próbálunk olcsón kevésbé felhypeolt játékosokat beépíteni több-kevesebb sikerrel. Ezzel a rendszerrel általában a 3.-6. hely között lehetünk, nyerhetünk kupákat ritkán pedig becsúszhat egy nagyobb siker is, akár PL győzelem vagy BL döntő / győzelem. Nekik a végső siker nem jött össze, de sokszor közel kerültek hozzá.

Nem tudunk azokkal a csapatokkal versenyezni akik minden ablakban eltudnak költeni 2-300 milliót, ez van, DE az az ösvény amit választottunk, perpill szerintem szimpatikus. Elfogadtam, de ez a mostani ablak bassza a csőrömet. Ha már nyáron nem tudtunk erősíteni, most égető lett volna.
Abszolút semmi bántó nincs, abban amit írtál, sőt szinte minden szavával egyet értek. :wink:
Annyival tér el csak a véleményünk, hogy szerintem / én még hiszek abban, hogy egy nagyobb keretünk maradt az igazolásokra, amit most nagyon bölcsen meg kell fontolni, hogy mire költünk el és utána befejeződött minden. ( Ez a nagyobb keret is max ilyen 100-150 millió körül, ami még a Hazard bizniszből megmaradt)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9600 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Traxver írta:
adrian1989 írta:jár a taps szokás szerint a board-nak, az ígérgetés megint megvolt, de bebizonyították mennyire semmire kellők.
Persze ha nem lesz meg a top4 nem ők állnak majd a szőnyeg szélén hanem szegény Lampard aki ennél sokkal többet érdemelne, elvállalta a csapatot úgy, hogy tudta Hazard elmegy és nem lehet igazolni.
Én elengedtem innentől az egészet, nyáron sem számítok Sancho féle igazolásokra.
azért sztem nem volt olyan szurkoló (sztem a klubban sem) aki idén elvárta a TOP 4-et.
ne felejtsük el csak azért vagyunk 4.-ek mert a többi csapat még tőlünk is gyengébbek.
Ez így van egyébként, de BL nélkül elfelejthetjük a nagy neveket nyáron.

Válasz küldése