Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13561 Hozzászólás Szerző: Pityee »

CAPELLO: HIGUAIN TO CHELSEA

Fabio Capello has revealed Gonzalo Higuain will join Chelsea following Cristiano Ronaldo’s move to Juventus.

Reports suggest Juventus will be looking to get Higuain off the wage bill in order to accommodate Ronaldo.

Capello told Sky in Italy: “I think Higuain will leave and I think he’s heading towards Chelsea, where Maurizio Sarri is waiting with open arms.” (SkySports)

Jorginho, Higuain... lassan átalakulunk Napoli 2.0-á.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#13562 Hozzászólás Szerző: Traxver »

adrian1989 írta:
Williant is akarja/ akarta a Barca!
Amugy meg akiket felsoroltál csak Messi jobb nála szóval lenne helye főleg úgy hogy Coutinho átveszi Iniesta helyét a középpályán.
valóban, de ezekért a játékosokért több mint 100 milliót adott a Barcelona és nem hiszem, hogy padoztatni akarják őket.
bár olvasni lehet pletykát, hogy Coutinho a PSGbe tart amit elképzelhetetlennek tartok.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#13563 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Dízel írta:Most konkrétan Abramovics egyik számlájáról utalunk pénzt egy leigazolandó játékos klubjának? :D
Nem a Chelsea Fc klubnak kéne rendelkeznie egy olyan bankfiókkal, ahol van mozgatható tőke igazolásokra, játékosfizetésekre vagy bármilyen kifizetésre?!
Ennyire függünk Romantól? Nincs semmi pénze a klubnak? abból a sok játékoseladásból, meg a fillérbaszóskodásból? Nyilván egy stadionépítéshez kell roman személye, de most egy igazoláshoz..? maximum az aláírása, de azt meg a mai világban ellehet intézni.
Vagy kiszedte az osszes tagihitelet, vagy zaroltak a szamlat. A legvaloszinubbnek azt tartom, hogy amig nincs vizuma, Ben gyakorolhatja az alairasi jogat.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#13564 Hozzászólás Szerző: laczze »

Én nem gondolom különösebben elképesztőnek a 105 milliót CR ért.
Amikor a Rel vette akkor az elképesztő nagy robbantás volt, hihetetlennek tűnt, viszont 9 év alatt rengeteg dolog változott és 200!!! milliós átigazolás is van.
CR még mindig a világ legjobb játékosa tehát a Juve olcsón szerezte meg.
Persze értem hogy drágábban megy mint jött de ez sem egyedi eset.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13565 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Traxver írta:
adrian1989 írta:
Pityee írta:Nyár elején megmondtam, hogy Hazard a Realba fog menni, így lesz sajnos.
Remélem tévedsz és marad.
Tudom hogy nem valami hiteles forrás de már a katalányok is akarják.
https://24.hu/sport/foci/2018/07/10/nag ... rcelona-2/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ha megtudnánk tartani ilyen kérőkkel szemben az nagyon jót tenne a szurkolóknak.
hova? Dembelé, Messi, Coutinho...?
Williant is akarja/ akarta a Barca!
Amugy meg akiket felsoroltál csak Messi jobb nála szóval lenne helye főleg úgy hogy Coutinho átveszi Iniesta helyét a középpályán.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#13566 Hozzászólás Szerző: Traxver »

adrian1989 írta:
Pityee írta:Nyár elején megmondtam, hogy Hazard a Realba fog menni, így lesz sajnos.
Remélem tévedsz és marad.
Tudom hogy nem valami hiteles forrás de már a katalányok is akarják.
https://24.hu/sport/foci/2018/07/10/nag ... rcelona-2/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ha megtudnánk tartani ilyen kérőkkel szemben az nagyon jót tenne a szurkolóknak.
hova? Dembelé, Messi, Coutinho...?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13567 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Nyár elején megmondtam, hogy Hazard a Realba fog menni, így lesz sajnos.
Remélem tévedsz és marad.
Tudom hogy nem valami hiteles forrás de már a katalányok is akarják.
https://24.hu/sport/foci/2018/07/10/nag ... rcelona-2/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ha megtudnánk tartani ilyen kérőkkel szemben az nagyon jót tenne a szurkolóknak.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#13568 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kecske01 írta:Bőven visszajön az a pénz a Juvenak. :D Bár nem értem minek kellett nekik. Bl-t nem fognak vele nyerni, a bajnokságot meg nélküle is nyernék.

Cr megérthető, mindegyik Top bajnokságban bajnok lehet.
a mezeladásból bőven visszafog nekik jönni a pénz főleg 2 év alatt

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#13569 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Mennyi pénzt kereshetett Ronaldoval a real 9 év alatt te jó ég, nem elég hogy ennyit fizetett nekik a juve most, de 9 év alatt ez a pénz/marketing mágnes a sok mez eladással a meg mindennel együtt többszörösét visszaforgatták. :o
Most a realnal egy új időszámítás kezdődik Ronaldo és Zidane éra után. Lehet 1-2 évig nem lesznek annyira meghatározó csapat, de biztos azon lesznek, hogy megfelelő minőségben igazoljanak. Ők a real madrid, nem fognak szarral gurigázni. Hazard nagy kérdőjel mert ő és Zidane együtt akartak dolgozni, most kicsit bonyolultabb a helyzet, hogy roni elment.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13570 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bőven visszajön az a pénz a Juvenak. :D Bár nem értem minek kellett nekik. Bl-t nem fognak vele nyerni, a bajnokságot meg nélküle is nyernék.

Cr megérthető, mindegyik Top bajnokságban bajnok lehet.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13571 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nyár elején megmondtam, hogy Hazard a Realba fog menni, így lesz sajnos.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13572 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Megyó írta:Are you kidding me? 105 millió font egy 33 éves játékosért? Van baj...
Majdnem 10 éve vette a real 94 millio euroért és most ennyi idő után még kerestek rajta. És europai top csapat fizette ki, nem kínai vagy arab bohóc csapat. Hihetetlen...

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#13573 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Megyó írta:
adrian1989 írta:Ronaldo a Juventushoz igazolt.
Gondolom akkor a Real is rámegy Hazard-ra.
Jobban örültem volna ha CR marad ahogy Hazard is.
Nem feltétlenül jelenti ez még azt, hogy Hazard megy.
Lássuk be, Zidane már nincs ott, ha a személyes okokat nézzük. Ha az objektivitást, nem biztos, hogy menni fog a közeljövőben az a Realnak, ami ment az elmúlt 5 évben, főleg, hogy Ronaldo, mint egyszemélyes gólerő már nincs ott. Nekem személyes kedvencem Modric, aki szerintem a sikerek egyik nagy záloga volt, sem lesz már fiatalabb. És valljuk be, Hazard azért messze nem egy marketing mágnes.
Összességében az a pojáca Neymar lehet előnyösebb lenne most nekik. Én Hazard helyében, ha nem lesz láthatóan jobb a csapat most nyáron, biztos, hogy eligazolnék innen, kérdés hova, szerintem a Real most nem jó döntés neki. Túl nagy lesz a kavar és az identitásvesztés, oda a fő gólvágó, oda a sztár edző, stb.
sztem meg pont jó döntés lenne Hazard részéről főleg ha a kapus haverja is oda megy. Igen elment a gólvágó de pont őt helyettesítené. Még egy jó csatár kéne nekik pl Lewandowaski vagy Kane (amit kétlek) és máris meglenne az a gól szám amit Ronaldo egymaga lehozott egy idényben. Mondjuk én a Real helyébe először Mppapet venném meg vele hosszú évekre sikeres lehetne a csapat utána Neymart mert ahogy írtad a marketinget is figyelembe kell venni egy ekkora klubnál és utána venném meg Hazardot.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13574 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Are you kidding me? 105 millió font egy 33 éves játékosért? Van baj...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13575 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Okosan csinálta CR, csucson távozott, megcsinált valami olyat amit valoszinüleg soha az életben nem fog senki.

Elképesztő hogy 33 évesen még többet fizettek érte most, mint mikor megvette a real. 105 millio fontot fizet a juve! Ilyen se volt még...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13576 Hozzászólás Szerző: Megyó »

adrian1989 írta:Ronaldo a Juventushoz igazolt.
Gondolom akkor a Real is rámegy Hazard-ra.
Jobban örültem volna ha CR marad ahogy Hazard is.
Nem feltétlenül jelenti ez még azt, hogy Hazard megy.
Lássuk be, Zidane már nincs ott, ha a személyes okokat nézzük. Ha az objektivitást, nem biztos, hogy menni fog a közeljövőben az a Realnak, ami ment az elmúlt 5 évben, főleg, hogy Ronaldo, mint egyszemélyes gólerő már nincs ott. Nekem személyes kedvencem Modric, aki szerintem a sikerek egyik nagy záloga volt, sem lesz már fiatalabb. És valljuk be, Hazard azért messze nem egy marketing mágnes.
Összességében az a pojáca Neymar lehet előnyösebb lenne most nekik. Én Hazard helyében, ha nem lesz láthatóan jobb a csapat most nyáron, biztos, hogy eligazolnék innen, kérdés hova, szerintem a Real most nem jó döntés neki. Túl nagy lesz a kavar és az identitásvesztés, oda a fő gólvágó, oda a sztár edző, stb.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13577 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Ronaldo a Juventushoz igazolt.
Gondolom akkor a Real is rámegy Hazard-ra.
Jobban örültem volna ha CR marad ahogy Hazard is.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13578 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:Adam Digby @Adz77

According to @Sport_Mediaset, #Juventus defender Daniele Rugani has been sold to Chelsea for €40m. Good move for everyone concerned imo #CFC
Csak nehogy az angol ügyészség közbe lépjen! :D
Amúgy nem értem még mindig,hogy minek még egy CB.
Nem sokat láttam Ruganit játszani de nem kimagasló játékos szerintem nem erre a posztra kéne elsősorban igazolni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13579 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Adam Digby @Adz77

According to @Sport_Mediaset, #Juventus defender Daniele Rugani has been sold to Chelsea for €40m. Good move for everyone concerned imo #CFC

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#13580 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Seri a Fulham miatt utazott Londonba :)
https://gianlucadimarzio.com/en/fulham- ... he-figures" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése