Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15281 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lucas Moura has snubbed a move to Chelsea and will instead join Chinese side Beijing Guoan. (Forrás: Daily Express)

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15282 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Minden évben téma a távozása és az utóbbi 2 évben már nem egyszer lehoztak hogy biztosan távozik. Idén nyáron megint lenyilatkozta, hogy szereti itt lenni, szereti a csapatot, a várost, a családja is élvezi a Londoni életét. Mindenki tudja róla mennyire családcentrikus, szintén most nyilatkozta nemrég hogy még vannak tervei a Chelseavel és szeretne jó pár évet játszani még, hogy hiszi itt is lehet Aranylabdát nyerni.

Ezzel nem azt mondom, hogy biztosra vehető a maradása, de több minden szól a maradása mellett mint a távozása.

Én nagyon szeretem őt pályán és azon kívül is, s szurkolók is imádják, nincsenek konfliktusai és látszik rajta hogy élvezi a játékot. Én tartom őt annyira intelligens embernek, hogy belássa ebből a keretből Azpin és Cahillen kívül ő áll a legközelebb, hogy legenda legyen a Stamford Bridgen. Félre ne értsetek, ha távozik is a klub legnagyobb vesztesége lesz a Lampard Drogba Terry trió óta.

Biztos vagyok benne, hogy bármikor és bárhova igazol már nem fog akkora kötődés kialakulni benne mint a Chelsea iránt.

Mindenesetre, én őszintén hiszem hogy marad, ez az ő csapata, a mi Messink és ezt ő is tudja.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#15283 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Biztos vagyok benne, hogy a board kozvetlenul mindent megtesz Hazard itt tartasa erdekeben. A kozvetlenult alatt a penzugyi feltetetelt ertem, valoszinuleg annyit kerhetne a belga, amennyit akar, mert ugy is megkapna. Viszont azzal, hogy evek ota b@sznak olyan embereket igazolni a tamado szekcioba, akik lehetove tenne a kozvetlen futballelitben maradasunkat, a tavozasat idezik elo. Fel lehet hozni Moratat, de o csak Costat potolta, az utobbi tavozasa idezte elo az elobbi erkezeset, egyebkent ot sem igazoltuk volna le.

Most termeszetesen le lehet hurrogni, de ha leveszitek a kek szemuveget, akkor ha valaszthattok akozott, hogy Pedroval, Williannel, vagy Ronaldoval, Balelel, Iscoval, Asensioval, Modriccal jatszanatok inkabb egy csapatban, pofonegyszeru a dontes. En gyerekkorom ota a Chelseanek drukkolok, ergo engem itt tartana maga a klub szeretete, de o megis minek maradna itt?
211! NEW RECORD!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15284 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Átgondolva olyan klasszist aki garantáltan erősítene rajtunk (ilyen Messin és ronaldon kívül nem létezik, mindenki más zsákbamacska) nem lenne könnyű szerezni, Griezmann, Sanchez és DiMaria akik hirtelen beugranak és jobb játékosok mint a Willian/Pedro vonal, aztán akik vélhetően beválnának és bizonyítottak már TOP csapatban az Insigne, Lemar, Carrasco, Reus
Fekir, Depay, Draxler, Martial, Mahrez...

Én egyel lejjebbről halásznék, olyan srácokra gondolok akik komoly statokat produkálnak középcsapataikban és még nincs egekben az áruk, pl.: Lozano, Malcom, Gelson Martins, Promes.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15285 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:
adrian1989 írta:
Nem szeretném, ha Hazard eligazolna, mert az egyik kedvencem és rajta kívül nincs klasszis játékos a keretbe

Na azért ez baromira nem igaz.. Courtois egyértelmű világklasszis, Azpilicueta is beférne bármelyik csapat, Christensen soon-to-be klasszis, Kanté is az szerintem - bár őt a speciális szerepköre miatt nehéz másokhoz hasonlítani - Fábregas lábában is nagyon ritka tudás van, megfelelően használva top játékos. Egyáltalán nem gyenge a keretünk.

Hazard eligazolása tényleg fájna, majd meglàtjuk mi lesz. Az újságok már a Lille óta el akarják adni a Real-nak, aztán mégis itt van 6 éve.. Zidane hatalomátvétele óta is lement már két nyári átigazolási ablak, mégis itt van.
Courtois nagyon jó kapus, de világkasszis kapus De Gea és Neuer, de ha már Courtois ő is valószínű hogy távozik mert ő sem hosszabbított még és neki ugye a gyereke Spanyolországba van ezért azt pletykálják, hogy visszavágyik spanyolba, hogy ebből mi igaz azt csak ő tudja.
Azpilicueta is nagyon jó játékos és tény nagyon sok csapatba beférne, de neki a legnagyobb erőssége az, hogy több poszton is bevethető és mindenhol tudja hozni a kimagasló teljesítményt és látszik rajta, hogy imádja a klubot ő a tökéletes Chelsea játékos aki elkötelezett a klub iránt.
Kante tényleg világklasszis a posztján, Fabregas meg akkor tudja hozni a klasszis teljesítményt, hogyha ebben a 3-5-2-ben játszunk és van mögötte egy Kante és Bakayoko/Drinkwater páros!
a keret nem gyenge sőt elég jó csak van 1-2 poszt ahová kellene az erősítés ahhoz, hogy a City-vel és a MU-val tudjuk tartani a lépést és a BL-re is reális esély legyen.
ahová erősítés kell az a 2 szél Alonso és Moses posztja. bár eddig Zappacosta elég jó!
de a legnagyobb erősítés az lenne, ha Hazard Courtois szerződést hosszabbítana és maradna még sokáig.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15286 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

adrian1989 írta:
Nem szeretném, ha Hazard eligazolna, mert az egyik kedvencem és rajta kívül nincs klasszis játékos a keretbe

Na azért ez baromira nem igaz.. Courtois egyértelmű világklasszis, Azpilicueta is beférne bármelyik csapat, Christensen soon-to-be klasszis, Kanté is az szerintem - bár őt a speciális szerepköre miatt nehéz másokhoz hasonlítani - Fábregas lábában is nagyon ritka tudás van, megfelelően használva top játékos. Egyáltalán nem gyenge a keretünk.

Hazard eligazolása tényleg fájna, majd meglàtjuk mi lesz. Az újságok már a Lille óta el akarják adni a Real-nak, aztán mégis itt van 6 éve.. Zidane hatalomátvétele óta is lement már két nyári átigazolási ablak, mégis itt van.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15287 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2606869
Előbb-utóbb úgy is bekövetkezik sajnos...
Nem szeretném, ha Hazard eligazolna, mert az egyik kedvencem és rajta kívül nincs klasszis játékos a keretbe és olyat mint Hazard nem igazán lehetne találni, mert ő a világ egyik legjobbja!
Szerintem rohadtul nem illene abba a beképzelt Real-ba, de sajnos ha ez az álma és a teljesítményével ki is érdemelte, hogy ott játsszon, akkor nincs mit tenni.
bárki is jönne ha ő elmenne pótolni nem tudná.
amúgy én személy szerint Insigne-t preferálnám ha Hazard menne, mert hasonló kvalitású játékos és őt talán még meg is lehetne szerezni.
Dybala már sokszor lenyilatkozta, hogy a Barca-ba akar játszani Griezmann pedig tuti a MU-ba megy.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15288 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chelsea's long-standing interest in Alex Sandro given huge boost as left-back reveals he wants to leave Juventus - @Matt_Law_DT

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15289 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Bubi írta:Pénz beszél, kutya ugat, tudjuk. Ha eladnánk Hazardot, biztos kapunk érte 150et, abból meg már lehet gazdálkodni. Kizárt, hogy ne igazolnánk a helyére egy TOP nevet.
Kaptunk Oscar-ért 60-at, Costa-ért közel 50-et. Semmit nem érünk azzal a 150-el, most is simán el tudnánk ennyit költeni, ez nem a pénzről szól, egy Dybala-nak nem érdeke eljönni, egy juventusnak nem érdeke eladni. Sok ilyen eset van még a TOP játékosoknál, nagyon szűk a kör. Könnyebb lenne itt tartani sztem.
Ha lehet, tartsuk itt. Azért ne írjuk le magunkat ennyire. Stabil BL induló csapat vagyunk és van pénzünk elég.

Dybala mehet a Reálba vagy a Bacrába, de ott nem fog kötetlen szerepkörben játszani, már ha játszani fog, mert jelenleg Assensio és Isco verseng a posztjáért, és akkor még ott van Ronaldo, Bale és Benzema. A Barcánál Dembele, Messi és Suarez.
Nem azt mondom, hogy mi vagyunk a befutók, de szerintem ha igazán akarnánk meglehetne szerezni. Egyébként nyáron a juve felajánlotta Dybalát a barcának 105 millióért, nem kellett nekik, helyette ment dembele.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15290 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:Pénz beszél, kutya ugat, tudjuk. Ha eladnánk Hazardot, biztos kapunk érte 150et, abból meg már lehet gazdálkodni. Kizárt, hogy ne igazolnánk a helyére egy TOP nevet.
Kaptunk Oscar-ért 60-at, Costa-ért közel 50-et. Semmit nem érünk azzal a 150-el, most is simán el tudnánk ennyit költeni, ez nem a pénzről szól, egy Dybala-nak nem érdeke eljönni, egy juventusnak nem érdeke eladni. Sok ilyen eset van még a TOP játékosoknál, nagyon szűk a kör. Könnyebb lenne itt tartani sztem.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15291 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Pénz beszél, kutya ugat, tudjuk. Ha eladnánk Hazardot, biztos kapunk érte 150et, abból meg már lehet gazdálkodni. Kizárt, hogy ne igazolnánk a helyére egy TOP nevet.
Például kit? Jelenleg 5 olyan játékos van aki kiemelkedik a többi játékos közül, ebből 2 az abszolút top ugye (Ronaldo, Messi). Rajtuk kívül marad Hazard, Neymar, Bale, sőt a walesi már annyira nem is top szint. Dybalát egyenlőre még nem sorolnám ide. Szóval ha belegondolsz jelenleg nincs nagyon olyan TOP név a piacon aki pótolni tudná Hazardot. (Esetleg Griezmann)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15292 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pénz beszél, kutya ugat, tudjuk. Ha eladnánk Hazardot, biztos kapunk érte 150et, abból meg már lehet gazdálkodni. Kizárt, hogy ne igazolnánk a helyére egy TOP nevet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15293 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dybala soha nem jönne ide, bármennyi pénzünk is van, nincs rá értelmes magyarázat minek jönne. Neki is max real, barca a kövi lépcső.

Hazard szintű embert nem fogunk tudni igazolni, de ezek a pletykák mindig elő fognak jönni vele kapcs.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15294 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:
emsanya írta:Hasonlo szélső támadó "Chucky" Lozano a PSV-ből, ajánlom figyelmetekbe őt is. Nem tudom végül a city bekebelezte-e, de nagy potenciál van a srácban, vezeti a holland gollövő listát is.
Ő már régóta nagyra van tartva, évekig Mexikóban sínylődött, nem vitte el senki. Úgy fest nagy üzletet csinált vele a PSG.

Érdemes megnézni mit alkotott a Belgák ellen, komoly mozgása és labdakezelése van.

Hazardhoz: szerintem is érik ez már jó ideje. Amikor ideigazolt nem azt mondták neki, hogy a BL indulásért fogunk harcolni. Ha rendesen erősítenénk szerintem meglehetne győzni. Én teljesen megértem. Remek játékos, de az árából tudnánk hozni hasonló tudásut. Dybala pl, fiatalabb, nagyobb benne a potenciál. De még egy malcom és beleférne az árába. Én nem szomorkodnék..
Nagyon nehezen tudnank egy “sajat Messit” szerezni megint azert, ha elmenne. En ugy latom, hogy nagyon szereti a klubot es lehet, hogy mivel pont nem egy ilyen galaktikus alkat, ugy ertve, hogy viszonylag hatterbe vonulva eli az eletet nem is biztos, hogy vagyik oda annyira.
Dybala meg szerintem ugy sem jonne hozzank, ha Hazard maradna, nemhogy nelkule es en Hazardt valamivel “zsenibbnek” tartom.
Remelem meg marad sokaig, szuksege van a csapatnak egy olyan jatekosra aki sokszor a kulonbseget jelenti es itt o is ugy erezheti magat, mint a csapat legjobb jatekosa es nem pedig csak egy a sok kozul.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15295 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Sajnos nem sok világklasszis játékosunk van ,rajta kívül talán Kurti és Kante

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15296 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Hasonlo szélső támadó "Chucky" Lozano a PSV-ből, ajánlom figyelmetekbe őt is. Nem tudom végül a city bekebelezte-e, de nagy potenciál van a srácban, vezeti a holland gollövő listát is.
Ő már régóta nagyra van tartva, évekig Mexikóban sínylődött, nem vitte el senki. Úgy fest nagy üzletet csinált vele a PSG.

Érdemes megnézni mit alkotott a Belgák ellen, komoly mozgása és labdakezelése van.

Hazardhoz: szerintem is érik ez már jó ideje. Amikor ideigazolt nem azt mondták neki, hogy a BL indulásért fogunk harcolni. Ha rendesen erősítenénk szerintem meglehetne győzni. Én teljesen megértem. Remek játékos, de az árából tudnánk hozni hasonló tudásut. Dybala pl, fiatalabb, nagyobb benne a potenciál. De még egy malcom és beleférne az árába. Én nem szomorkodnék..
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15297 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2606869" onclick="window.open(this.href);return false;
Előbb-utóbb úgy is bekövetkezik sajnos...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15298 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hasonlo szélső támadó "Chucky" Lozano a PSV-ből, ajánlom figyelmetekbe őt is. Nem tudom végül a city bekebelezte-e, de nagy potenciál van a srácban, vezeti a holland gollövő listát is.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15299 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:
Bubi írta:Szerintem mindkettőre jó sanszunk lehet.
Ha akarja a vezetőség valamelyiket, akkor igen. Az utóbbi időben tapasztaltabb embereket hoztunk, ha belegondolunk nem csoda, elment Terry, Cech, Ivanovic, Mikel, Costa, Matic, de akár Ramires-t is idesorolhatjuk. Nekik elég sok meccs volt a lábukban, ebből nem egy meccsen profitált a csapat, teljesen logikus, hogy Lukaku, Sandro és Nainggolan jön első körben szóba.
Remélhetőleg sikerül pár karaktert is igazolni, de én abban is biztos vagyok, hogy egy Bertrand, Chalobah, Ruben, Musonda vezérré tudna válni itt.

A francia bajnokság jó irányvonal lehet.
Nagyon, hihetetlen ütemben szarják a topjátékosokat a franciák. Egyébként Fekir nem mondható zöldfülünek. 4 éve kezdő a lyonban, ezalatt 1 évet leszámítva amikor valszeg sérült lehetett hozta az évi 30 gól / assist minőséget. Még nem bizonyított top bajnokságban, de a statisztikái és annak az aránya hogy a Ligue 1ből kikerülő wonderkideknek a 90% beválik és alapember lesz, az szerintem megnyugtató.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15300 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Szerintem mindkettőre jó sanszunk lehet.
Ha akarja a vezetőség valamelyiket, akkor igen. Az utóbbi időben tapasztaltabb embereket hoztunk, ha belegondolunk nem csoda, elment Terry, Cech, Ivanovic, Mikel, Costa, Matic, de akár Ramires-t is idesorolhatjuk. Nekik elég sok meccs volt a lábukban, ebből nem egy meccsen profitált a csapat, teljesen logikus, hogy Lukaku, Sandro és Nainggolan jön első körben szóba.
Remélhetőleg sikerül pár karaktert is igazolni, de én abban is biztos vagyok, hogy egy Bertrand, Chalobah, Ruben, Musonda vezérré tudna válni itt.

A francia bajnokság jó irányvonal lehet.

Válasz küldése