Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#7401 Hozzászólás Szerző: focimark »

"Chelsea have plenty left to do business for two more big signings if they pull off the Jules Kounde deal as a swap." - (NizaarKinsella) O egy eleg hiteles tagnak szamit velunk kapcsolatban.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#7402 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ő volt a hiányzó lancszem. Persze Haalandra nem mondana senki nemet, hiába van olyan feje és viselkedése mint egy neandervölgyinek, tudja a dolgát, ráadásul pár év múlva a vételárának másfélszereséért lehet majd odaadni a Realnak vagy a Barcának.

Ha viszont nem elérhető, márpedig most azt nyilatkozta, hogy az ügynöke nem szólt a megkeresésünkről, úgy én adnék középen még egy évet Wernernek ill. Havertznek.

Koundé sokat fog erősíteni a védelmünkön, szerintem ez volt a legfontosabb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7403 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ez így egy zseniális üzlet lenne! A jövőben remélem gyakrabban látunk ilyeneket a vezetőség részéről

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7404 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea and Sevilla are discussing to reach an agreement for Jules Koundé/Kurt Zouma swap deal. Talks progressing - Chelsea now offering around €30/35m and Zouma included in the negotiation. 🔵 #CFC

Personal terms are not a problem for Koundé who’s waiting to join Chelsea.

Fabrizio Romano

Hát ez így elég jó kis üzlet.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7405 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea and Sevilla are discussing to reach an agreement for Jules Koundé/Kurt Zouma swap deal. Talks progressing - Chelsea now offering around €30/35m and Zouma included in the negotiation. 🔵 #CFC

Personal terms are not a problem for Koundé who’s waiting to join Chelsea.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7406 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta: 2021. július 28., szerda 12:54
Nagyrészt egyetértek az általad leírtakkal, én is erősítést szeretnék látni és azt, hogy előrelepünk, csökkentjük a PLben a lemaradásunk, DE én nem látom Lukakut akkora erősítésnek, aki megér most 100 millát. Ezért írtam, hogy inkább legyen kisebb az előrelépésünk azáltal, hogy csatár poszton hoppon maradunk, minthogy leigazoljuk csak azért, hogy a csatárigazolás rublikát ki lehessen pipálni. Szakmai szempontból nagy klubnál a PLben még nem állta meg a helyét, engem a válogatott teljesítménye sem vert földhöz és ahogy a MUba igazolásakor benyalt nekik, érzelmi síkon sem gondolom jó ötletnek.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#7407 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta: 2021. július 28., szerda 12:35
Amazing24 írta: 2021. július 28., szerda 11:24 Breaking news:

Chelsea have made a club-record bid for Inter Milan forward Romelu Lukaku.

According to Alfredo Pedulla and Gianluigi Longari, the Blues have submitted a £110.77million (€130million) offer for the Serie A frontman.

Inter have decided to reject the deal in the last few hours.
Az én olvasatomban ő nem ér ennyit. Akkor már toljuk le a szezont false9-al, a BL helyeknek így is meg kell lennie, tehát bevételkiesés várhatóan nem lesz. Jövőre majd verekedünk Haalandért vagy Kaneért vagy bárki másért, azt a 40 milla különbözetet meg felhasználhatjuk Raiola és a csillagászati fizu fedezetére.
Ha nem erositunk es csak a BL helyezes elerese a cel megint annak mi ertelme lenne? 2-3 posztra kellene erosites es megint versenyben lehetnenk a BL+PL gyozelemert. Engem nagyon idegesitene, ha megint a BL gyozelem utan beleszarnanak az egeszbe mondvan hogy ez egy jo csapat es minek erositeni. Most kellene behuzni Koundet meg egy jo centert es nem kidobni a kukaba egy szezont megint.
Jovore Haalandert olyan verseny lesz, hogy nem hinnem hogy nagy eselyunk lenne ra, igy is meleg, de sok olyan csapat versenybe szallhat erte jovore akik barmekkora fizut megadnak neki es talan vonzobb is lehet egy Real, Barca, Bayern pl mint mi.
Tavaly nagyon jol csinaltak ezt Havertz eseteben pl, ahol elonyben voltunk a tobbi klubbal szemben, le kell rakni a kert osszeget es behuzni Haalandot vagy Lukakut.
Akik meg az osszeg miatt aggodnak nekik mennyivel marad kevesebb sorre ha most jon Haaland 150-ert? Mellesleg pl O olyan befektetes lenne, hogy garantaltan megterulne a goljai miatt meg amekkora hype van korulotte (mezeladas, uj drukkerek, uj piac, szponzorok stb)
Nalam Kounde es Haaland erkezese ujabb sikereket vetitenenek elore es szerintem egy drukker szamara ez a legfontosabb (na meg a klubnak is)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7408 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta: 2021. július 28., szerda 11:24 Breaking news:

Chelsea have made a club-record bid for Inter Milan forward Romelu Lukaku.

According to Alfredo Pedulla and Gianluigi Longari, the Blues have submitted a £110.77million (€130million) offer for the Serie A frontman.

Inter have decided to reject the deal in the last few hours.
100 százalék kamu, ez a forrás használhatatlan.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7409 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta: 2021. július 28., szerda 11:24 Breaking news:

Chelsea have made a club-record bid for Inter Milan forward Romelu Lukaku.

According to Alfredo Pedulla and Gianluigi Longari, the Blues have submitted a £110.77million (€130million) offer for the Serie A frontman.

Inter have decided to reject the deal in the last few hours.
Az én olvasatomban ő nem ér ennyit. Akkor már toljuk le a szezont false9-al, a BL helyeknek így is meg kell lennie, tehát bevételkiesés várhatóan nem lesz. Jövőre majd verekedünk Haalandért vagy Kaneért vagy bárki másért, azt a 40 milla különbözetet meg felhasználhatjuk Raiola és a csillagászati fizu fedezetére.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#7410 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Breaking news:

Chelsea have made a club-record bid for Inter Milan forward Romelu Lukaku.

According to Alfredo Pedulla and Gianluigi Longari, the Blues have submitted a £110.77million (€130million) offer for the Serie A frontman.

Inter have decided to reject the deal in the last few hours.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#7411 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta: 2021. július 27., kedd 19:43
Szabi írta: 2021. július 27., kedd 19:29
White írta: 2021. július 27., kedd 18:46 Zouma is az üzlet része lesz
Rüdigert viszont nem hagynám menni. Ha kvalitásokat tekintve nem is top, de a vehemenciája nagyon kellene ide.
Megint keringenek olyan pletykák, hogy gond van vele. Az edzőváltás után tisztára mosták a csapattársak, kíváncsi vagyok még hányszor ússza meg Mr Hustle.
Az előző szezonos teljesítménye után "állítólag" nagyon nagy fizetésemelést vár az új szerződése mellé.

Én nem bánnám, ha túladnánk rajta, amíg van aki elhiszi, hogy ő a világ egyik legjobb védője.
A vehemenciája ugyan nem rossz a csapatnak, de a személyisége am nem biztos h jót tesz, nekem sem a szívem csücske... Egy 40-50millás ajánlat esetén már simán elengedném őt is

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7412 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2021. július 27., kedd 19:29
White írta: 2021. július 27., kedd 18:46 Zouma is az üzlet része lesz
Rüdigert viszont nem hagynám menni. Ha kvalitásokat tekintve nem is top, de a vehemenciája nagyon kellene ide.
Megint keringenek olyan pletykák, hogy gond van vele. Az edzőváltás után tisztára mosták a csapattársak, kíváncsi vagyok még hányszor ússza meg Mr Hustle.
Az előző szezonos teljesítménye után "állítólag" nagyon nagy fizetésemelést vár az új szerződése mellé.

Én nem bánnám, ha túladnánk rajta, amíg van aki elhiszi, hogy ő a világ egyik legjobb védője.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7413 Hozzászólás Szerző: Szabi »

White írta: 2021. július 27., kedd 18:46 Zouma is az üzlet része lesz
Minőséget igazolunk és az üzlet részeként még a selejt is megy? Na, ezt nem láttam jönni, de nagyon tetszik.

Rüdigert viszont nem hagynám menni. Ha kvalitásokat tekintve nem is top, de a vehemenciája nagyon kellene ide.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7414 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Thomas Tuchel has told #Chelsea’s board that he wants another central midfielder and believes he needs more options on the right flank.

[via @FabrizioRomano | @JacobSteinberg]

Thomas Tuchel could allow Antonio Rudiger to leave #Chelsea if the right offer arrives. Kurt Zouma 'could' also 'push to leave'.

[via @FabrizioRomano | @JacobSteinberg]

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#7415 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Koundé volt a jelöltem a védelembe, éppen a sokoldalúsága és a korához képest kiemelkedő statjai miatt. (Bevallom, annyit nem láttam játszani, hogy saját tapasztalataimra merjek támaszkodni, de a számai eszméletlenek és nem véletlen, hogy minden szakíró a jövő legjobbjai közt említi a nevét, plusz a válogatott EB-keretébe is bekerült, mi több, játszott is.) Hosszabb távon egy az egyben Azpi helyét veheti át. Jó kérdés, hogy a jövő szezonban hol számol vele a mester, luxus lenne egy Koundé kalibert a padon tartani, de Rüdi-Silva-Azpi triója (plusz James, Chilwell) jelenleg betonbiztosnak tűnik és Chris is élete formájában zárta az idényt.

A harmadszámú kapus és Koundé mellé egy top csatár és végeztünk is. (Rice pedig csak hab lenne a tortán.)
Szinte biztos vagyok benne, hogy csatárügyben is folyik a munka a színfalak mögött, egyszer a semmiből felgyorsulnak majd az események és meglesz az új érkező csatárposztra is.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolási pletykák

#7416 Hozzászólás Szerző: White »

Zouma is az üzlet része lesz
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7417 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

El se hiszem a jovo egyik top Cb-jet sikerul leigazolnunk. Tenyleg nem jelent semmit, hogy mennyi pletyka van. Full csend volt korulottunk erre most szinte mindjart kesz az uzlet. 8)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#7418 Hozzászólás Szerző: focimark »

Chelsea have agreed personal terms with Jules Koundé on a contract until 2026. The Blues are in advanced talks with Sevilla over the fee and the deal will happen if a payment structure can be agreed. (Source: @FabrizioRomano) ugynezki elegge elorehaladott mar az uzlet. Ami kicsit még szebbe teszi a dolgot, hogy a Sp*rs is akarta es meg is egyeztek a Sevillaval, de o nem akart menni hozzajuk, mondvan csak BLes csapathoz megy :D

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#7419 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Gianluigi Longari@Glongari1 h
#Chelsea have been running discussions for #Kounde for more than 2 weeks now. They want swop + money. #CFC first tried #Emerson but #Sevilla don’t like. Sevilla want 50M or less money and a player they like. Talks ongoing
@tvdellosport

Haaland pedig vegre megszolalt, es elmondta, hogy boldog a Dortmundban es az ugynokevel mar 1 honapja nem beszelt, ami szerinte minden pletykara valaszt ad.

"Before yesterday, I didn't speak to my agent in one month - I think you have the answer there.
https://www.skysports.com/football/news ... st-rumours

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#7420 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

emsanya írta: 2021. július 27., kedd 16:21 Tavaly a spanyol bajnokság legjobb védője volt.

Gyakorlatilag egy prime Azpi szint amit tud a srác 22 évesen. Kicsit alacsony de 3 CB-hez tökéletes és még WB-nek is. És a termete ellenére brutál jo a sulypont emelkedése, erős a fejjátéka.

Nagyon jo univerzális játékos.
Valoban nem tul magas jatekos, de rendre nyeri a fejprabajokat. Remek igazolas lenne, kepessegben Silvan kivul nem veheti fel vele a versenyt egyetlen belso vedonk sem. Hatalmas fogas lenne, nagyobb, mint Varane a MU-nak.

Válasz küldése