Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#81 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Beszeltunk azota privatban is, sose fogunk dűlőre jutni, faraszto volt már, részemről itt vége a forumos történetnek, de maradok passzív olvasója, jobb az mindenkinek. Ezzel zarjuk is le.

Üdv

Hajrá Chelsea!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#82 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bandi írta: 2024. február 4., vasárnap 15:05 Most tényleg azt várjátok hogy valaki azt mondja hogy bocs, hülye voltam, nem akartam senkit megbántani? Szerintem ilyenre még nem volt példa a fórum története során :lol: inkább azon megy általában a versengés hogy kié az utolsó szó :D
Pedig ez nem nagy dolog. Mindannyian hülyék vagyunk időnként.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#83 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Most tényleg azt várjátok hogy valaki azt mondja hogy bocs, hülye voltam, nem akartam senkit megbántani? Szerintem ilyenre még nem volt példa a fórum története során :lol: inkább azon megy általában a versengés hogy kié az utolsó szó :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#84 Hozzászólás Szerző: Szabi »

flatley09 írta: 2024. február 4., vasárnap 13:57
Szabi írta: 2024. február 4., vasárnap 13:13
Bubi írta: 2024. február 4., vasárnap 12:58

Így van, ha van önkritikád Szabi akkor most bannolod magad két napra, de előtte kérünk egy nyilvános magyarázatot a bannra egyesszám harmadik személyben megfogalmazva. :D
Van önkritikám, de ilyen példa nélküli, ocsortány stílusban való megnyilvanulások sora után ne (csak) engem akarjatok már bannolni. :D
Lehet, hogy van önkritikád de, mint moderátortól, tőled pont azt várnánk, hogy rendet tartasz, példát mutatsz nem pedig szítod a tűzet. Valóban nem voltál 'alpári" viszont visszaolvasva, Te álltál bele Sanyába cinikusan, kötekedően reagálva egy olyan hsz-re, amit nem is nekett célzott.

Szerintem, ez sokkal rosszab és bicskanyitogatóbb. Viccet és karikatúrát csinálsz belőle...
Nem hiszem, hogy ez a megfelelő magatartás. Az én zsebemben is nyílt volna a bicska.
A te zsebedben ellenem mindig nyílik a bicska, nem újdonság. Itt egy ember volt, aki viccet és karikatűrát csinált az itteni közösségből, az sanya volt a hozzászólásával, amire reagáltam. Felesleges ezt tovább ragozni egyébként, úgyse leszünk egy állásponton.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#85 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Szabi írta: 2024. február 4., vasárnap 13:13
Bubi írta: 2024. február 4., vasárnap 12:58
James Lee írta: 2024. február 4., vasárnap 12:48

Hawaii még feljár néhanapján.
Mindenesetre akkor önkritika, nagy levegő, hajrá :D
Így van, ha van önkritikád Szabi akkor most bannolod magad két napra, de előtte kérünk egy nyilvános magyarázatot a bannra egyesszám harmadik személyben megfogalmazva. :D
Van önkritikám, de ilyen példa nélküli, ocsortány stílusban való megnyilvanulások sora után ne (csak) engem akarjatok már bannolni. :D
Lehet, hogy van önkritikád de, mint moderátortól, tőled pont azt várnánk, hogy rendet tartasz, példát mutatsz nem pedig szítod a tűzet. Valóban nem voltál 'alpári" viszont visszaolvasva, Te álltál bele Sanyába cinikusan, kötekedően reagálva egy olyan hsz-re, amit nem is nekett célzott.

Szerintem, ez sokkal rosszab és bicskanyitogatóbb. Viccet és karikatúrát csinálsz belőle...
Nem hiszem, hogy ez a megfelelő magatartás. Az én zsebemben is nyílt volna a bicska.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#86 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta: 2024. február 4., vasárnap 13:26 Jó, akkor van más megoldás is srácok. Írnotok kell egymásról 10 mondatot tele pozitív jelzőkkel (kizárólag).

Sanya kezdi mert ő csúnyákat írt. :D
Nehezet kérsz. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#87 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szabi írta: 2024. február 4., vasárnap 13:13 Van önkritikám, de ilyen példa nélküli, ocsortány stílusban való megnyilvanulások sora után ne (csak) engem akarjatok már bannolni. :D
Viccet félre téve, részemről szó sem volt banról. Csak ezt az épületes eszmecserét távolítanám el, mert számomra ez a fórum seggén éktelenkedő pörsenés :D
Persze az is lehet, hogy csak engem zavar ennyire, de a reakciókból nem erre következtetek.
Bubi írta: 2024. február 4., vasárnap 13:26 Jó, akkor van más megoldás is srácok. Írnotok kell egymásról 10 mondatot tele pozitív jelzőkkel (kizárólag).

Sanya kezdi mert ő csúnyákat írt. :D
Jobb ötletem van, hívják meg a fórumot egy sörre :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#88 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jó, akkor van más megoldás is srácok. Írnotok kell egymásról 10 mondatot tele pozitív jelzőkkel (kizárólag).

Sanya kezdi mert ő csúnyákat írt. :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#89 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta: 2024. február 4., vasárnap 12:58
James Lee írta: 2024. február 4., vasárnap 12:48
cech19960320 írta: 2024. február 4., vasárnap 12:40


Szabi az egyetlen Modi aki még feljár..
Hawaii még feljár néhanapján.
Mindenesetre akkor önkritika, nagy levegő, hajrá :D
Így van, ha van önkritikád Szabi akkor most bannolod magad két napra, de előtte kérünk egy nyilvános magyarázatot a bannra egyesszám harmadik személyben megfogalmazva. :D
Van önkritikám, de ilyen példa nélküli, ocsortány stílusban való megnyilvanulások sora után ne (csak) engem akarjatok már bannolni. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#90 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi írta: 2024. február 4., vasárnap 12:58 Így van, ha van önkritikád Szabi akkor most bannolod magad két napra, de előtte kérünk egy nyilvános magyarázatot a bannra egyesszám harmadik személyben megfogalmazva. :D
Igazából három hétre gondoltam, és a saját magával megfogalmazott vád mellé egy svunggal védőbeszédet is elvárnék :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#91 Hozzászólás Szerző: Bubi »

James Lee írta: 2024. február 4., vasárnap 12:48
cech19960320 írta: 2024. február 4., vasárnap 12:40
James Lee írta: 2024. február 4., vasárnap 12:19 Srácok, ne már... Mindketten értékes és értelmes tagjai vagytok a fórumnak, érdekes meglátásokkal és gondolatokkal, még ha ezt nem is látjátok be a másikról.
Először még poén volt ennek a kakasviadalnak egy újabb fejezete, de hamar elértetek egy olyan destruktív szintet, amire senkinek sincs szüksége. Mindkettőtöknek megvan a maga igazsága a másikkal kapcsolatban, de nem olyan fekete-fehér a történet, hogy érdemes legyen tovább vitatkozni, pláne nem ilyen stílusban.
Moderátorok/adminok: kevesen járunk ide és igen, szoktunk vitatkozni, de ezt már nagyon nem volt jó érzés olvasni. Javaslom, hogy töröljétek ezt a szálat, hogy megmaradhasson a családias hangulat a fórumon.

Szabi az egyetlen Modi aki még feljár..
Hawaii még feljár néhanapján.
Mindenesetre akkor önkritika, nagy levegő, hajrá :D
Így van, ha van önkritikád Szabi akkor most bannolod magad két napra, de előtte kérünk egy nyilvános magyarázatot a bannra egyesszám harmadik személyben megfogalmazva. :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#92 Hozzászólás Szerző: James Lee »

cech19960320 írta: 2024. február 4., vasárnap 12:40
James Lee írta: 2024. február 4., vasárnap 12:19 Srácok, ne már... Mindketten értékes és értelmes tagjai vagytok a fórumnak, érdekes meglátásokkal és gondolatokkal, még ha ezt nem is látjátok be a másikról.
Először még poén volt ennek a kakasviadalnak egy újabb fejezete, de hamar elértetek egy olyan destruktív szintet, amire senkinek sincs szüksége. Mindkettőtöknek megvan a maga igazsága a másikkal kapcsolatban, de nem olyan fekete-fehér a történet, hogy érdemes legyen tovább vitatkozni, pláne nem ilyen stílusban.
Moderátorok/adminok: kevesen járunk ide és igen, szoktunk vitatkozni, de ezt már nagyon nem volt jó érzés olvasni. Javaslom, hogy töröljétek ezt a szálat, hogy megmaradhasson a családias hangulat a fórumon.

Szabi az egyetlen Modi aki még feljár..
Hawaii még feljár néhanapján.
Mindenesetre akkor önkritika, nagy levegő, hajrá :D

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#93 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

James Lee írta: 2024. február 4., vasárnap 12:19 Srácok, ne már... Mindketten értékes és értelmes tagjai vagytok a fórumnak, érdekes meglátásokkal és gondolatokkal, még ha ezt nem is látjátok be a másikról.
Először még poén volt ennek a kakasviadalnak egy újabb fejezete, de hamar elértetek egy olyan destruktív szintet, amire senkinek sincs szüksége. Mindkettőtöknek megvan a maga igazsága a másikkal kapcsolatban, de nem olyan fekete-fehér a történet, hogy érdemes legyen tovább vitatkozni, pláne nem ilyen stílusban.
Moderátorok/adminok: kevesen járunk ide és igen, szoktunk vitatkozni, de ezt már nagyon nem volt jó érzés olvasni. Javaslom, hogy töröljétek ezt a szálat, hogy megmaradhasson a családias hangulat a fórumon.

Szabi az egyetlen Modi aki még feljár..

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#94 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Srácok, ne már... Mindketten értékes és értelmes tagjai vagytok a fórumnak, érdekes meglátásokkal és gondolatokkal, még ha ezt nem is látjátok be a másikról.
Először még poén volt ennek a kakasviadalnak egy újabb fejezete, de hamar elértetek egy olyan destruktív szintet, amire senkinek sincs szüksége. Mindkettőtöknek megvan a maga igazsága a másikkal kapcsolatban, de nem olyan fekete-fehér a történet, hogy érdemes legyen tovább vitatkozni, pláne nem ilyen stílusban.
Moderátorok/adminok: kevesen járunk ide és igen, szoktunk vitatkozni, de ezt már nagyon nem volt jó érzés olvasni. Javaslom, hogy töröljétek ezt a szálat, hogy megmaradhasson a családias hangulat a fórumon.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#95 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2024. február 4., vasárnap 12:00
Szabi írta: 2024. február 4., vasárnap 11:43
Bubi írta: 2024. február 4., vasárnap 11:38

Jajj ne már Szabi, csak ezt ne. Ne állítsd be úgy, mintha Te makulátlan lennél. Csóró sanyát kb 2 éve sanyargatod :D

Csodálom, hogy most küldött el először melegebb éghajlatra.

Lehet, hogy Te többnyire nem fröcsögsz, de így is sokkal bántóbb vagy mint pl most Sanya...
Nem vagyok makulátlan, de vele ellentétbe viselkedni nem felejtek el ilyenkor sem.
Lenyeg hogy mas is latja, nem csak az en eszmefuttatasom. Ja kb most lett unalmas, meg momdom az volt paraszt dolog hogy leirja velem kapcsolatban amit nem irtam. Hol az anyamba irtam hogy varom vissza Sanchez-t? Petrovic-ot kulon kiemeltem hogy jo. En voltam az elso aki nem temette mert az MLS-bol jott.

Azt mar mindig lenyeltem hogy felkerdezett, szemelyeskesett, meg szamon kert dolgokat. De ez hogy mar behalucinal es azt keri szamon, kurv@ unalmas.
A megnyilvánulásaid arra utaltak, hogy várod vissza. Ugyanabból következtettem arra, amiből te arra, hogy én pl. Caicedót nem tartom jónak (mivel egy szóval nem írtam le konkrétan, hogy sz@r, részedről is csak spekuláció, amit tényként állítasz, kérjem ki én is?). Az eddig olvasottakból gondoltam egyébként. Mivel mindig bevédted a seggét, ahogy most is. Annyit írtam, hogy vágod a centit, mikor láthatod újra akcióban.

És akkor én vagyok az ÉN MEGMONDTAM ember. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#96 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta: 2024. február 4., vasárnap 11:43
Bubi írta: 2024. február 4., vasárnap 11:38
Szabi írta: 2024. február 4., vasárnap 11:34
Itt egyetlen ember van jelenleg, aki alpári és prosztó stílusban böfög, és az te vagy. Földobtam egy témát, amiről értelmesen lehetne véleményt cserélni, de leszállt előtted a vörös köd és nem bírod abbahagyni a szánalmas személyeskedő vergődésed.
Jajj ne már Szabi, csak ezt ne. Ne állítsd be úgy, mintha Te makulátlan lennél. Csóró sanyát kb 2 éve sanyargatod :D

Csodálom, hogy most küldött el először melegebb éghajlatra.

Lehet, hogy Te többnyire nem fröcsögsz, de így is sokkal bántóbb vagy mint pl most Sanya...
Nem vagyok makulátlan, de vele ellentétbe viselkedni nem felejtek el ilyenkor sem.
Lenyeg hogy mas is latja, nem csak az en eszmefuttatasom. Ja kb most lett unalmas, meg momdom az volt paraszt dolog hogy leirja velem kapcsolatban amit nem irtam. Hol az anyamba irtam hogy varom vissza Sanchez-t? Petrovic-ot kulon kiemeltem hogy jo. En voltam az elso aki nem temette mert az MLS-bol jott.

Azt mar mindig lenyeltem hogy felkerdezett, szemelyeskesett, meg szamon kert dolgokat. De ez hogy mar behalucinal es azt keri szamon, kurv@ unalmas.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#97 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta: 2024. február 4., vasárnap 11:38
Szabi írta: 2024. február 4., vasárnap 11:34
Itt egyetlen ember van jelenleg, aki alpári és prosztó stílusban böfög, és az te vagy. Földobtam egy témát, amiről értelmesen lehetne véleményt cserélni, de leszállt előtted a vörös köd és nem bírod abbahagyni a szánalmas személyeskedő vergődésed.
Jajj ne már Szabi, csak ezt ne. Ne állítsd be úgy, mintha Te makulátlan lennél. Csóró sanyát kb 2 éve sanyargatod :D

Csodálom, hogy most küldött el először melegebb éghajlatra.

Lehet, hogy Te többnyire nem fröcsögsz, de így is sokkal bántóbb vagy mint pl most Sanya...
Nem vagyok makulátlan, de vele ellentétbe viselkedni nem felejtek el ilyenkor sem.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#98 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Eskü srácok, lesüllyedtünk itt az Útwenger színvonalára, hogy bele kell állni mindenkibe, akinek egy picit is különbözik a véleménye a másiktól?

Kettőn áll a vásár, egyikőtök sem képes abbahagyni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#99 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2024. február 4., vasárnap 11:34
Itt egyetlen ember van jelenleg, aki alpári és prosztó stílusban böfög, és az te vagy. Földobtam egy témát, amiről értelmesen lehetne véleményt cserélni, de leszállt előtted a vörös köd és nem bírod abbahagyni a szánalmas személyeskedő vergődésed.
Jajj ne már Szabi, csak ezt ne. Ne állítsd be úgy, mintha Te makulátlan lennél. Csóró sanyát kb 2 éve sanyargatod :D

Csodálom, hogy most küldött el először melegebb éghajlatra.

Lehet, hogy Te többnyire nem fröcsögsz, de így is sokkal bántóbb vagy mint pl most Sanya...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#100 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2024. február 4., vasárnap 8:24
Szabi írta: 2024. február 4., vasárnap 3:18
emsanya írta: 2024. február 3., szombat 21:25
Olyan jo hogy te minden hsz-emet tudod kivulrol, biztos soha nem irtam még negativ dolgot. Ha valami szar vagy nem mukodik azt is le szoktam irni. De rad lehet szamitani, ugyis mindig mindent felemlegetsz amit irtam, full beteg vagy. Te irtal mar amugy valaha pozitiv dolgot? Mindig csak beböfögöd hogy ez szar, az szar. Soha semmi se jot. Meg igazolod magadat ha eppen bejon, de ha nem, akkor kuss van. De en legalabb nem vagyok ekkora paraszt faszfej hogy felhozom allandoan, mert nem erdekel. Pityee is sok negativ dolgot ir, de legalabb ha megy valami a csapatnak tud lelkesedni. Mondjuk mi a faszomat varunk egy ilyen embertol aki szerint aTuchel fele BL gyozelem is csak azert jott ossze mert covid volt (ezen mondjuk vinnyogtam mekkora faszság) . Mert ugye Tuchelt utalod, akkor barmit elér az szar.

Es ha szopkodtam Sanchezt? Nem lehet? Amugy nem szopkodtam csak nem temettem el azonnal. Es voltak meccsek amikor igen is jol vedett, hozott pontokat meg volt hogy övé volt a honap vedese. De azokat ugyis leszarod, csak ha baki van jon a Szabi féle böfögés (ami altalaban az hogy ÉN MEGMONDTAM!!).

Ha nezel premier league meccseket, lathatod még a legszarabb csapatok is bevonják a kapust a jatekba es toluk probalnak meg epitkezni. Az edzonek ez a kérése, ezt az alapjatekot akarja jatszani. Kirughatna mindent a picsaba es feltehetne a kezét, akkor nem lenne hiba, de nem csinalhatja. Petrovictol is ebben tobbet fognak elvárni, de ezt ő maga is elismerte.

Azert mondtam, fogyatekosok ezek az uzletemberek. Nyilvan ezzel foglalkoznak 0-24 es tök hulyek, el is ment a csavo az orvosira, minden rendben volt es akkor szoltak: Allj mi kurv@ hulyek vagyunk, inkabb ne menjunk bele ebbe a jo uzletbe, hatraljunk ki! Ezert mondtam, ha te vagy ott jobban jár a klub.
Kicsit szerintem vegyél vissza az agresszivitásból és vehemenciából, lehet nyugodt stílusban, normális, edukált ember módjára is kommunikálni. Nagyjából 10-15 ember írogat itt rendszeresen, nyilván emlékszem, hogy kitől mit olvasok. Pl. Dante gondolatait, meglátásait nagyon szeretem, de nem tetszik, hogy minden meccsen állandó jelleggel - teljesítménytől függetlenül és eléggé egyoldalúan - bírózik, ha vele lenne barmikor itt vitám, neki ezt emlegetném fel, ne aggódj. Most csak egy példát hoztam, ami hirtelen eszembe jutott, de másokkal kapcsolatban is tudnék írni, nem körülötted forog a világ, hiába hiszed azt. Nem sűrűn írok pozitív dolgot, mert mostanában nincs miről. Te a másik véglet vagy, aki a sz@rt is lekvárként tálalja, most erre mit mondjak? Ha egyszer a 115 milliós Caicedót gyengének látom, nem fogom leírni, hogy jó. Vagy Badiashile, akiről 4 meccsen 6 gólt kaptunk, mit vársz, simogassam a lelkét? Múltkor leírtam, hogy Enzo idén gyengébb és tavaly csak azért tűnt ki, mert motiválatlan, fejben már máshol járó emberek vették körül, erre valaki egyből úgy forgatta ki a szavaim, mintha lesz@roztam volna. Nyugodtan hozd fel, ha valamiben tévedek, engem nem zavar, nem alszom majd rosszabbul tőle, ha szembesítenek vele. Lukaku, Mudryk az a két ember, akikkel befürödtem, akikkel kapcsolatban nagy szavakat használtam, de vergődhetsz akárhogy, általában jól látom, kiből lesz itt valami és kiből nem. A Tuchel-téma mindig nagyon érzékenyen érint, nem tudod feldolgozni, hogy nem mindenki volt szerelmes belé. A covidos írásom olvasd el újra, lehet nehéz felfogasú vagy, de szöveget értelmezni azért csak tudsz, a kettő nem zárja ki egymást. Te égetted magad itt a Tuchel mágia f@szságoddal a kirúgasa előtt is még két héttel, na azon lehetett vinnyogni inkább, azon meg pláne, ahogy Pottert védted. Hol is edzősködik most? Sehol? Sehol. Ettől én még nem tartom kóklernek, de kínos volt látni, hogy nem akarod észrevenni azt, hogy ez a házasság nem működik. Azóta érdekes módon nem sírod vissza.

Bakiból több volt Sáncheznél, mint bravúrból. Az emberek 90%-a ezt gondolja, de akkor biztos ők a hülyék, dilettánsok, hozzá nem értők. - hogy a te stílusodban, a te szófordulatoddal válaszoljak.

Soha az életbe nem írtam olyat, hogy én megmondtam, kikérve magamnak bármit is, ezzel a szóhasználattal. Ha nem tudsz érdemben vitatkozni vagy érvelni, legalább ne hazudtold meg a másikat.

Megint a két végletben tudsz csak gondolkozni. Van átmenet a rizikós passzok és a világból kirúgott labdák között is. Ott az NBA-s példa, annál jobban nem tudom szemléltetni, de mivel meg se akarod érteni, mit mondok, felesleges. Nem fogod elismerni a nyilvánvalót, hogy Sánchez lábbal ügyetlen, kevés. Petrovics 80 százalékban megoldja a félmagasan oldalra ívelt 30 méteres passzokat, a spanyol ebben is brutál gyenge volt, vakvilágba, bedobásra, hat méterrel Colwill vagy Gusto/James fölé rugdalt mindent. Imádod úgyis bemásolgatni a semmitmondó statokat, ha erről kerítesz valami hiteles infót, ami az ellenkezőjét bizonyítja az általam leírtaknak, akkor átgondolom, addig hagyatkozom arra, amit a saját szemeimmel láttam hónapokon keresztül.

Utolsó bekezdésre meg nincs értelme reagálni, megint csak a szokásos mellébeszélés, terelés.
Nem korulottem forog a vilag, de barmit irok mindenbe belekotsz. De csak te, senki mas. Egy beteg pesszimista fasz vagy, aki azt varja mibe köthet bele. Egy idobe elengedtem de akkor is mindig irtal, szemelyeskedtel, "na hol van emsanya ilyenkor..." kezdetu postok. De masok is megjegyezték ezt anno.

Te nem leirod a negativ dolgot, hanem megerosited a Szabi féle böfögéseket. Elkonyvelsz valakit szarnak onnan nincs visszaút es hozod fel. Ha kozben barmi joz csinal, az nem ér semmit. A statisztikak ja semmitmondoak mert nem erositik meg a faszsagaidat.

Lehetek szerelmes Tuchelba de te hozod fel betegesen mai napig ha veszit egy bundesliga meccsen, HOGY NA LATJATOK MILYEN SZAR! EN MEGMONDTAM! Bajnoki, kupa meccsek utan :D. Arra az egyre jók azok abSzabi féle böfögések, hogy olyankor az ember visszaemlekezik milyen sikeresek voltunk vele, amugy mar mindenki elengedte.

Utolso bekezdesre persze nincs reakcio, te se tudsz tobbet az ügyröl, ahogy az egesz vilag sem csak akik ott voltak. De azert te mashogy oldottad volna meg, mert nem vagy fogyatekos mint a vezetoink.
Itt egyetlen ember van jelenleg, aki alpári és prosztó stílusban böfög, és az te vagy. Földobtam egy témát, amiről értelmesen lehetne véleményt cserélni, de leszállt előtted a vörös köd és nem bírod abbahagyni a szánalmas személyeskedő vergődésed.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése